Komentāri: Vai un kas nosaka valsts augstskolu rektoru algu?

19.07.2021. NNeatkarīgā
 
ZZobs
Pareizi, ja Airbaltic, Latvenergo, Tet un citiem V/AS vadītājiem maksā 10x vairāk, tad nav ko cepties par rektoru algām. Tās taču ir universitātes nevis valsts uzņēmumi, kuru līdzekļus mēdz vēl palaist pa kanti.
19.jūlijs, 9:56 Atbildēt
AAntikomunistspārliecinātais
VAI un KAS nosaka boļševistisko naida kampaņu pret gudriem cilvēkiem, kuri saņem savam amatam adekvātu darba algu?
22.jūlijs, 12:52 Atbildēt
oopozicionārs Skolnieciņš
Labāk lai kojās remontu uztaisa un cenas par 50% samazina!!! Citādi kojas izskatās kā padomju dzīves ilustrācija.
19.jūlijs, 11:21 Atbildēt
DDauņeksterminators
Mazais perdeli, nokārto iekavētās ieskaites! Tevi patrieks no RTU un TU būsi par sētnieku ma@ku mājā!
22.jūlijs, 12:53 Atbildēt
oopozicionārs Skolnieciņš
Dauņeksterminator, Tavs segvārds izsaka visu. Gudri dirst nav malku cirst. Vari strādāt Maxima kasē, tikai praksi Tu tāpat dabūsi tikai pēc 3. kursa, ja vien neesi elitārās RTU inženierzinātņu vidusskolas absolvents. Šie izcilie un spējīgie jaunieši var dabūt praksi zinātniskajos institūtos jau vidusskolas solā. Vienīgi tiek noklusēts, ka šie izcilie un spējīgie jaunieši nāk no vidusšķiras (daļa šo skolēnu nāk pat no biezo ģimenēm, protams, tādu ir salīdzinoši maz) ģimenēm. Daļa šo izcilo jauniešu nāk no akadēmiskajām dzimtām. Paralēli mācībām strādāt nedrīkst, 2/3 Tavu kursa biedru tāpat izmetīs. Izņēmums ir humanitārie maksas diplomi, kur nav budžeta vietu. Ne visi RTU studenti ir topošie inženieri, ir arī tādi, kas augstāko matemātiku dzīvē nav redzējuši. Viņu dzīve ir bišku vieglāka, ja vien sencīši uztur.
23.jūlijs, 11:33 Atbildēt
DDauņeksterminators
Jā , šis mans segvārds izsaka visu. Es to lietoju īpaši smagos gadījumos. Bet man ir citi , "smalkāki"... .
23.jūlijs, 12:49 Atbildēt
RRe kā
Tāpēc jau RSU rektors uzstājas kā vakcinācijas pionieris- lielā alga jāattaisno.
19.jūlijs, 11:52 Atbildēt
aaaa
Gan jau ka nosaka kolektīvs. Kolektīvs ir par lielām algām rektoriem tad ja ir pareizi nomanipulēts. Principa tāds ka tie glupākie (ar rektora svētību) tiek labākajos amatos, veido rektora komandu un attiecīgi rūpējas par rektora (sava labdara) atalgojumu. Gudrākie tiek nostumti malā, jo likt gudros labos amatos nav jēgas, jo gudrie ir nepateicīgi, domā ka labā amatā ielikts gudrības dēļ, un nesaprot pateikties rektoram. Faktiski augstskolas kur rektoriem tādas algas ir sapuvušas augstskolas. Tās vairs nav izglītības bet gan tādas mācību biznesa iestādes, ar visām no tā izrietošajām sekām.
19.jūlijs, 18:34 Atbildēt
NNata
Jums pilnīgi piekrītu! Visur draugs drauga galā, zinošos, strādāt protošos nobīda malā. Arī kārtīgs darba darītājs NAV vajadzīgs, jo tad jāsāk kārtīgi strādāt VISIEM, bet blatniki nav ieinteresēti to darīt.
20.jūlijs, 9:48 Atbildēt
SSkolniecins
RTU atbirums 2/3 bezmaksas studentu.
21.jūlijs, 19:28 Atbildēt
nneitrāls vērotājs
Valsts augstskolas Latvijā ir kā suverēnas minikaraļvalstis. Karalis nolemj, cik grib saņemt, galms padevīgi nobalso. IZM laiski noskatās, jo, redziet, mums tādi stulbi likumi, jo esam taču Latvijā.
30.jūlijs, 16:01 Atbildēt