Komentāri: Referendums. Atbilde ģimenes jēdziena pārrakstītājiem

21.07.2021. Imants Vīksne
 
JJuris Dzelme
Visai sabiedrībai jāaizstāv tradīcijas, mūsu sabiedrības, ģimenes un laulības vērtības pret šķeltnieku uzbrukumiem, pret mēģinājumiem skaldīt un valdīt, radīt "brīvā" tirgus un postmodernisma kundzību atomizētā, sašķeltā pūlī ar viltus saukļu, svešu varu un to pakalpiņu, naudas, banku un kapitāla palīdzību. Kopā ar Ungāriju jācīnās pret LGBT+ propagandu skolās un ctās vietās, sevišķi bērniem pieejamās. Lai LGBT+ paliek savās guļamistabās. Paldies Imantam!
21.jūlijs, 14:40 Atbildēt
KKATOLIS IR OBJEKTĪVISTS
fig vam!! konstiūcijā nav vietas vārdiem-- ''laulība, ģimene vīrs sieva bērni , veselība ,dzīvība,valoda utml--- tiem kas grib valstiskot PERSONISKUMUS jāizsit ieroči --lai nespekulē ar jēdzieniem---- kaut ar militariem līdzekļiem jāpanāk ka konstitūcijā ir universāla norma ::

:"""jebkura 2 vai vairāku personu vienošanās par KOPĪGU DARBĪBU automāiski rada valsts vārdā smirdošiem šūdabrāļiem pienākumus--- azīt tādā koplīgumā iesaistīto tiesības un garantēt tiem analogas iespējas KĀ LAULĀTAJIEM "" ĀMEN !! ....esmu katolis--manu laulību .manu ģimeni neapdraud šadas Tiersības visiem--- ES NEZINU kautkādas īpašas krisTīga laulātā vai vēl kaukadas savas privilēģijas kuru nedrīkst būt jebkuram ---- SMIRDĪGAS VALSTS JĀsoda JA DISKRIMINĒ DĒĻ LAULĪBAS FAKTA--SMIRDOŠIE VALSTS VĀRDĀ JĀSODA AR NĀVI JA UZDRĪKSTTAS REGULĒT KAS VECMEITAI AR MOPSI IR VIŅAS ĢIMENE--SMIRDĪGIE LŪRIĶI KAS SMIRD SAVU MORALO KROPLUIMU ''VALSTS VARDĀ'' JĀSODA AR NĀVI JA TOS INTERESĒ KĀ VECMEITA AR MOPSI GUĻ--TIKUMĪGI KATRS SAVĀ GULTĀ VAI KOPĀ -- NĀVESSODU LŪRIĶIEM KAS smird valsts vardā un ja tos ineresē KAS AR KO UN KĀ GUĻ ------ ES-KATOLIS KAUTKĀ NEBŪT
PATS ZINĀŠU KĀ MAN ĢIMENI DEFINĒT , KĀ MAN BĒRNUS AUDZINĀT ,KĀ LAULĪBAS SAKRAMENTU NEPANICINĀT , KADU VALODU LIETOT -KĀ SLIMOT ,ĀRSTĒTIES UN SVETĪGI NOMIRT --UN KO DARĪT AR LŪRIĶIEM UN PIDERIEM KAS SMIRD MURGUIS VALSTS VĀRDĀ UN PLĀNO SAVUS NETĪROS SNUĶUS BĀZT CITU PERSONISKUMOS ---- KĀ SUVERĒNA PĀRSTĀVIS--ESMU TIESĪGS PRASĪT KONSTITŪCIJĀ IERAKSĪT KO DARĪS UN KO NESODĪTI NEDARĪS VALSTS VĀRDĀ SMIRDOŠI SŪDABRĀĻI --NĀVI ,JA MANUS PERSONISKUMUS PRETENDĒS SŪDABRĀĻI ,,VALSTISKI SMIRDOT MURGUS,,
REGULĒT--- NAVI JA SŪDABRAĻI MĒĢINĀS MANUS PERSONIOSKUMUS ''SARGĀT''---ES NEESMU DEVIS TIEM ŠADU MANDĀTU
22.jūlijs, 2:55 Atbildēt
AAtveriet acis
Jā, jā, un vēlreiz - jā
22.jūlijs, 3:16 Atbildēt
EEiropas vērtības
Nekāds referendums nelīdzēs , kā asv teiks tā arī būs ! Māte Zeme visus nevar panest bet latviesi vairojas kā truši tapēc bērnus būs taisit anusā !
21.jūlijs, 16:12 Atbildēt
NNācijas Māte Mildiņa
Pidari, go home! Onka Sems jūs gaida mājās!
21.jūlijs, 18:26 Atbildēt
AAija
Labu veiksmi Latvijas Vīru biedrībai un tās atbalstītājiem ! , ,Tēvu zemei grūti laiki , dēliem jāiet palīgā ! "
21.jūlijs, 16:35 Atbildēt
jjānis
Vīru biedrība? Būtu labāk iestājušies Zemessardzē, tad vismaz būtu kāds lielāks labums nekā tēlot mačo :)
22.jūlijs, 8:33 Atbildēt
MMāte
Eiropas savienība sen vairs nav tāda,kāda tā bija sākumā. Tagad tā ir gej-eiropa. Un tiem LGBT ir varens lobijs un liela nauda varas struktūrās. Rietumeiropa ar savām viltus ""vērtībām'' tuvojas savam norietam. ASV un gej-eiropai nospļauties par mazajām tautām pie Baltijas jūras. Nožēlojami kā dāma ar prievārdu ''fon'' publiski nolamāja V.Orbānu no Ungārijas Bet ungāri ir malači. Lai dzīvo Ungārija!
21.jūlijs, 17:09 Atbildēt
ĢĢimene
Ļoti labi, cilvēki varēs paust savu viedokli.
21.jūlijs, 19:27 Atbildēt
vvilnis
Šis būs balsojums pret šo liberastu koalīciju, NA ieskaitot. Nu ko, NA, jūs laikam savu dziesmu esat nodzīedājuši , piedaloties lampamiņu koalīcijā un pasākumos! Turpinien vien tālāk, tauta jums šo liberastu koalīciju nekad nepiedos. Nelieši! ... Bet paldies Dievam, mūsu zemītē vēl ir ar varu nesabojāti brāļi un māsas. Paldies jums, mīļie! Paldies par darbu, kuru jūs, brāļi un māsas,darāt tautas labā. Mēs to neaizmirsīsim. Mēs jūs visus cildināsim! ... Paldies, ka stājāties ļaunumam pretī, ... jo ļaunumam ir vajadzīga tikai viena vienīgā lieta, - lai labi cilvēki neko nedarītu. Paldies jums! Imant, paldies par rakstu!
21.jūlijs, 20:35 Atbildēt
RReferendums
Nesen bija saruna ar tādu trako lezbu, kura ar vēl vienu lezbu jau tikusi arī pie sīkās. Un sīkā jau arī ir kļuvusi pārliecināta lezba. Pēc veselas tirādes, ko nācās uzklausīt, ka viņu "ģimenē" viss notiek dabiski, pašam bērnam ļaujot saprast un izlemt, kāda būs viņa seksuālā orientācija, uzdevu vienkāršu jautājumu: "kāpēc jūs neapprecējāt nēģerietes?" Šīm abām mutes vaļā, viņas taču nevienu nēģerieti personīgi nepazīst, kā tad varēja tādu noprecēt? Un tikai tad apjauta savu stulbumu un aizvērās. Jo, lai kļūtu par pidriķi, ir jādzīvo tur, kur ir citi pidriķi, kuri vēlas paplašināt savu populāciju! Un tas cilvēkiem ir dabiski, meklēt un radīt sev līdzīgos. Es aprakstījos par iepriekšējo referendumu, parakstīšos arī par šo. Vismaz kaut kāda attāla demokrātiskas sabiedrības atblāzma..
21.jūlijs, 20:49 Atbildēt
MMašiaha sūds
ASIŅAIS CIONISTU GENOCĪDS!!!
IR LAIKS IZŠĶIROŠAI CĪŅAI
21.jūlijs, 22:48 Atbildēt
KKATOLIS IR OBJEKTĪVISTS
fig vam!! konstiūcvijā nav vioeas vārdiem-- ''laulība, ģimene vīrs sieva bērni , veselība ,dzīvība,valoda utml--- tiem kas grib valsiskot PERSONISKUMUS jāizsi ieroči --lai nespekulē ar jēdzieniem---- kau ar miliariem līdzekļiem jāpanāk ka konstitūcijā ir universāla norma ::

:"""jebkura 2 vai vairāku personu vienošanās par KOPĪGU DARBĪBU auomāiski rada vbalss vārdā smirdošiem šūdabrāļiem pienākumus--- azī ādā koplīgumā iesaistīo iesības un garantē iem analogas iespējas KĀ LAULĀTAJIEM "" ĀMEN !! esmu katolis--manu laulību .manu ģimeni neapdraud šadas Tiersības visiem--- ES NEZINU kautkādas īpašas krisTīga laulātā vai vēl kaukadas savas privuilēģijas kuru nedrīkst būt jebkuram ---- SMIRDĪGAS VALSTS JĀsoda JA DISKRIMINĒ DĒĻ LAULĪBAS FAKTA--SMIRDOŠIER VALSTS VĀRDĀ JĀSODA AR NĀVI JA UZDRĪKSTTAS REGULĒT KAS VECMEIAI AR MOPSI IR VIŅAS ĢIMENE--SMIRDĪGIE LŪRIĶI KAS SMIRD SAVU MORALO KROPLUIMU ''VALSTS VARDĀ'' JĀSODA AR NAVI JA TOS INTERESĒ KĀ VECMEITA AR MOPSI GUĻ--TIKUMĪGI KATTRS SAVĀ GULTĀ VAI KOPĀ -- NĀVESSODU LŪRIĶIEM KAs sdmird valsts vardāž un ja tos ineresē KAS AR KO UN KĀ GUĻ ------ ES-KATOLIS KAUTKā NEBŪ T
PATS ZINĀŠU KĀ MAN ĢIMENI DEFINĒT KĀ MAN BĒRNUS AUDZINĀT ,KĀ LAULĪBAS SAKRAMENTU NEPANICINĀT , KADU VALODU LIEOT -KĀ SLIMOT ,ĀRSTĒTIES UN SVETĪGI NOMIRT --UN KO DARĪT AR LŪRIĶIEM UN PIDERIEM KAS SMIRD MURGUIS VALSTS VĀRDĀ UN PLĀNO SAVUS NEĪROS SNUĶĻUS BĀZT CITU PERSONISKUMOS ---- KĀ SUVERĒNA PĀRSTĀVIS--ESMU TIESĪGS PRASĪT KONSTITŪCIJĀ IERAKSĪT KO DARĪS UN KO NESODĪTI NEDARĪS VALSTS VĀRDĀ SMIRDOŠI SŪDABRĀĻI --NĀVI ,JA MANUS PERSONISKUMUS PRETENDĒS SŪDABRĀĻI VALSTISKI SMIRDOT MURGUS
REGULĒT--- NAVI JA SŪDABRAĻI MĒĢINĀS MANUS PERSONIOSKUMUS ''SARGĀT''---ES NEESMU DEVIS TIEM ŠADU MANDĀTU
22.jūlijs, 2:45 Atbildēt
VVismaz
kaut kā gramatiski pieņemami raksti, varbūt ?
22.jūlijs, 3:22 Atbildēt
aaivarsz
Jautājums raksta-IZPĒTE rakstītājam Imantam Vīksnem: KĀDĀ VEIDĀ,AR KO,KĀ TAS IZPAUŽAS ?!? citēju ..."jau par reālu apdraudējumu ģimenes un laulības institūtam". Ar ko un kas APDRAUD? ar ieročiem? ar finanču ierobežošanu? lūdzu KONKRĒTI !!!
22.jūlijs, 7:11 Atbildēt
aaivarsz
P.S. UN - kādā veidā valsts nonāks "DEMOGRĀFISKĀ STRUPCEĻĀ ??? Vai laulībā esošiem aizliegs radīt bērnus??? Vai noteiks bērnu skaitu kā Ķīnā? Nu taču BEIDZ GVELZT MUĻĶĪBAS - DUMJĪBAS , Vīksne !
22.jūlijs, 7:18 Atbildēt
LLota
Ja galaktikām ir robežas tad juristiem un IT guru tās nav. Visur ir jāielien, viss ir jānodefinē un jāieprogramē. Jūs definētāji drīz būsiet roboti.

IEROSINĀJUMS
Vajag referendumu, kur būtni ar krāniņu (vajag foto un 3D konceptu) točno sauksim par vīrieti un citu būtni "ko radījis dievs" (viens no viņiem) - par sievieti. Lai gan kādā tūkstošgadē varētu sākt sievietes latviešu valodā sākt saukt par vīriešiem un vīriešus par sievietēm.
22.jūlijs, 8:29 Atbildēt
IInta
Visi jau sākotnēji veidojoties iz Dabas par sievietēm - ne visiem tik atļauj par tādām būt...
:)))
22.jūlijs, 13:19 Atbildēt
IInta
22.jūlijs, 13:17 Atbildēt
ggoran
Bet ko darīt ja grib precēt govi? Vai būs aizsardzība no valsts? Un kā ar praida gājienu? Vai varēsim iet kopā? Tik daudz jautājumu un nav atbilžu, izmisums...ko darīt?
22.jūlijs, 23:56 Atbildēt