Komentāri: Saeima sāk reformēt pašvaldību reformu

29.07.2021. Imants Vīksne
 
DDemokrāts
Totalitārās valstīs tā gadās .....
29.jūlijs, 5:48 Atbildēt
PPensis
Toties vesels bars činavnieku varēs turpināt imitēt strādāšanu. Kā teica Ostaps Benders - miljonārs no manis neiznāca, iešu par namu pārvaldnieku.
29.jūlijs, 6:23 Atbildēt
PPolitiskāšizofrēnija
Reformas reformēšanas fakts daiļrunīgi norāda uz reformas autoru kompetenci. Jo reforma nav rūpīgi pārdomāta, bet sākta pēc principa : " Davai sāksim, tad jau redzēs...!"

Bet šie paši neveiksminieki pēc brīža grūti stenēs un vaidēs, ka , lūk, neesot komunikācijas ar sabiedrību. Kas ar jums ies "komunicēt" , ja paši demonstratīvi atklājat savu nekompetenci!
29.jūlijs, 11:28 Atbildēt
RRolands
Tu stipri kļūdies, jo pie mums ir OHLOKRĀTIJA. Ohlokrātija iespējama tikai ar vēlētāja atbalstu. Lūk, tas arī ir visu nelaimju cēlonis! Pierādi pretējo!
29.jūlijs, 7:13 Atbildēt
jjoske
Nav mums nekāda sakara ar Aristoteļa ieviesto jēdzienu - pūļa vara, tad mums būtu anarhija. Taču ir tiešs sakars ar Platona teikto - sods par pilsoņu pasivitāti (nepiedalīšanās vēlēšanās) ir valdība, kura aplaupa iedzīvotājus.
29.jūlijs, 8:23 Atbildēt
PPareizs solis
Pašvaldību skaitu ir jāsamazina vismaz vēl uz pusi !!!!!!
29.jūlijs, 8:50 Atbildēt
AAsaris
Murgs, tikai dēļ varas un vēlēšanām izčakarēt Latvijas karti. Tagad tikai ar Google palīdzību var atrast pazudušos novadus un rajonus, un kas tas par apzīmējumu Lielpilsēta, cirks, valodas kroplis uz kartes. Pilsēta vai nu ir vai nav. Un kas būs tālāk_ noņemsim mazpilsētām nosaukumus, kā jau izdarīts ar ciemiem?
29.jūlijs, 10:50 Atbildēt
ppipars
Ar steigu vajaga reformēt pašu Saimi !
29.jūlijs, 7:12 Atbildēt
TTu to dari reizi četros gados
Neteiksim ,ka tu ļoti gudri balso
29.jūlijs, 8:51 Atbildēt
kkurzemnieks
vajadzētu sakt ar to ka likvidē satversmes tiesu jo latvija ir daudz par daudz visādu tiesu.
29.jūlijs, 12:47 Atbildēt
JJumu
Karstās darbības imitācija. Kā to ezīti viļo no vienas rokas otrā, vienalga duras. Darīt kaut ko tikai tās pašas darīšanas pēc. Attīstības centrs, ka ir, tad tā attīstība plūdīs kā no pārpilnības raga.
29.jūlijs, 7:36 Atbildēt
ttikai
Būs Pleša reforma un reformēsimies atkal kamēr nonāksim atkal līdz divlīmeņu pārvaldei, cita ceļa nav.
29.jūlijs, 7:51 Atbildēt
rrex
reformēt reformu? jesus marija...
29.jūlijs, 8:44 Atbildēt
ppastāvēs kas pārmainīsies
Tā Rainis
29.jūlijs, 8:51 Atbildēt
JJohanna
Neizdevušās valsts valstspilsētas un grūtgalvīšu reforma
29.jūlijs, 8:58 Atbildēt
ĻĻuda
tu par skrepnuju?
29.jūlijs, 9:04 Atbildēt
HHe He
Lai rastos iespaids, ka tur augšā tiešām visi strādā, lemj svarīgas lietas un risina cilvēku problēmas, rakstā vajadzēja pieminēt arī covid un vakcināciju, citādi ļaudis vēl padomās, ka dolbajobi atkal bāž sev kabatās naudu un imitē svarīgu darbošanos.
29.jūlijs, 9:33 Atbildēt
hha ha
Ja nodarbojas jau ar reformu reformesanu ,tad laiks pašus izformēt.Pilns ar tiem idiotiem domā ka visgudrākie .bet paši tik vien domā kā nopelnīt neko nedarot.
29.jūlijs, 9:57 Atbildēt
ggenocīdam nē
UZ 2020 VISIEM PAREDZĒTS ATRASTIES PIEPILSĒTU TERITORIJĀS ZEM 5G KONTRILES!!! VAI ILGI VĒL DIRSĪSIET SAVOS DĪVĀNOS, TŪLIŅ BŪS JĀIET IEDURT INDI
29.jūlijs, 12:15 Atbildēt