Komentāri: Vēža pacienti: nav pieļaujams, ka zālēm jālūdz ziedojumi

21.08.2021. Inga Paparde
 
vvolvo
Nu tādi kā jocīgi, vai tad nezina ka šai valdībai, ar pianistu, kā galvebo ārstu, nospļauties par kādiem tur vēžiem, onkoloģiju, tā tak nebeidzama cīņa un par to naudu nedod. Tagad tak ir covids, kuram galvenais pianists sanem naudu, kuras ir tik daudz, kā nekad. Pagaidiet līdz būs cita Saeima, jo šai toč par tautu un veselību nospļauties, viņiem vēl kāds miljards jāapgūst, kamēr var. Lai mums visiem laba veselība!
21.augusts, 8:04 Atbildēt
NNav pieļaujams nemaksāt nodokļus
Jo tikai no nodokļu iemaksām valstī darbojas visas sistēmas.
Bet izkliegt lozungus ,ja tavi radi ,draugi un paziņas paši zog , ir vienkārši liekulība
21.augusts, 8:51 Atbildēt
DDace
No vienas puses jā, bet no otras puses - ja valsts gadu desmitiem aplaupa savu tautu - Oiki, tik liels NĪ nodoklis (Lietuvā un Igaunijā tik liels nav) un trīcošām rokām grib celt vēl, visos Eiropas finansētos projektos nauda tiek noairēta savējiem mafijas cilvēkiem. Par valsts mākslīgu nabadzību un korumpētību liecina arī ceļu stāvoklis valstī. Tumes ielā pirms pāris gadiem beidzot noasfaltēja ceļu, ir pagājuši pāris gadi un ceļš vienās bedrēs jau. Šito sarakstu varētu bezgalīgi turpināt. Cilvēki parastie ir sapratuši, ka viņi ir paši par sevi un viņiem par spīti visam ir kaut kā jāizdzīvo.
21.augusts, 9:35 Atbildēt
MMēs bēgsim mēs bēgsim
Paliks ,paliks ! Naudas mums ir ārkārtigi daudz bet tā jāgrūž kolhoza - milijonāra jair baļķik caurajā mucā un tā priekšsedētaja niecīgajai aldziņai .
21.augusts, 8:12 Atbildēt
ppar ārstēšanu
Šajā portālā nav jēgas neko rakstīt, jo vienīgie komentāri ir lamas, parasti kopā ar galīgu jautājuma nesaprašanu un tautas mērķtiecīgu tracināšanu, liekot domāt, ka te neviens neko nedara un nevar
21.augusts, 8:34 Atbildēt
AAgra
Pilnígi pareizi. Pirmais jédzígais komentárs sai méslainé kurá neviens nepazíst ne kaunu ne godu. Bet párgudríba netrúkst!
21.augusts, 19:49 Atbildēt
MMiu
Protams, ka onkoloģijas slimību ārstēšanai ir jātiek nodrošinātai (!) Kā gan savādāk? Ja reiz varam simtiem miljonu izgāzt vienas "gripas" apkarošanai 3 gadu garumā un pilnībā sponsorēt gan diagnostiku (testēšanu), gan eksperimentālas vakcīnas, tad nevar būt nemaz citas runa - onkoloģiskās slimības ir daudz bīstamākas un daudz izplatītākas. Lūk, tur ir jāveic nopietnu darbu, lai cilvēkus aicinātu iet regulāri pārbaudīties utt.
Covid ārprāts skaidri demonstrē, ka nauda ir un tās ir daudz. Atliek to pārcelt no covid jomas uz onkoloģiju un mēs ļoti daudz ko atrisināsim.
21.augusts, 8:42 Atbildēt
BBla bla bla
Beidz zagt ,tad arī valstī viss būs !
Sāc ar sevi ,mudazvon
21.augusts, 8:52 Atbildēt
ppar ārstēšanu
Zālēm onkoloģijā būs ziedojumi jāvāc vienmēr - nevienas valsts, pat Šveice, neapmaksā visus nepieciešamos medikamentus, un arī tur kopīgi vāc naudu no apdrošināšanas, kantona administrācijas un ziedojumiem. Kāpēc? Jo neviena valsts nevar visiem, kam vajag, apmaksāt zāļu kursu par 400 000 eiro! Jauniem medikamentiem ir šādas cenas , un tā tas ir. Tāpēc cilvēkiem jābūt atsaucīgiem un jāziedo.
21.augusts, 8:55 Atbildēt
PPirktspēja
Zivs pūst no galvas. Visas slimības atspoguļojas no valdības. VALSTS NOSLĒPUMS.
21.augusts, 9:07 Atbildēt
ffidels
Tā vēža ārstēšana ar vienmēr jaunākajām un šoreiz pareizajām zālēm ,kas tagad nu beidzot ir uztaisītas tādas nu ļoti palīdzošas turpinājas jau ļoti ilgu laka posmu,30.gadus atpakaļ bija tas pats stāsts,tā pat bija tās šausmīgi dārgās un deficītās zāles,kas varētu palīdzēt.
Atveriet acis,medicīna par 50 % ir melīga.Pierādījumi?Latīņu valodas izmantošana,lai nemācītie nesaprastu sīs manipulācijas.°Bet otri 50% tomēr vienmēr ir bijusi godprātīgi ārsti,kas centušies palīdzēt .
Tas redzams arī ar covidu.
Manipulācija visaugstākajā līmenī.Par vakcīnu tiek nosaukts preperāts ,kas nav vakcīna pēc sastāva.Potējamās vielas sastāvs -noslēpums.Visi ,kas šo blēdību nepieņem tiek pielīdzināti antivakseriem.Tiek manipulēts ar faktiem tāpat kā vēza gadījumos.
Par vēza ārstēšanu ar dabīgās medicīnas metodēm Meksikā neviens neko nezin,arī šeit visi fakti sagriezti kājām gaisā.Bija tāds Džons Rokfellers kas šo masveidīgo medicīnisko manipulāciju uzsāka,tagad daudzi turpinātāji.liela nauda,cerību dēļ cilvēki gatavi atdot visu.Lielā naudas gribešana sabiedrībai ir jāierobežo,ne jau gluži sociālisms un komunisms to izdarīs,bet ir jāuzliek rāmji naudas ietekmei uz sabiedrību.
21.augusts, 9:10 Atbildēt
KKekss
Kretīn, Tu esi pretīgs dalbajobs. Ir zāles, kas palīdz, kuras apmaksā citās valstīs, bet ne Latvijā!
21.augusts, 11:54 Atbildēt
bbeidz
tu jau kalviņš...rigvirs
21.augusts, 14:20 Atbildēt
VVispār
Iesaku izlasīt V.Siņeļņikova grāmatu "Izproti savu slimību".
21.augusts, 9:59 Atbildēt
EEzproofs
Kā gan var ticēt tam, ka valdībai, kā viņi paši saka, rūp mūsu veselība, ja viņi nekad nevar atrast pat 10 000 eiro slimam bērnam (kur nu vēl vēža slimniekiem), un šo naudu nākas vākt no iedzīvotāju ziedojumiem, bet tajā pašā laikā viegli atrodas nauda, lai DIVAS reizes nopotētu 2 000 000 iedzīvotāju?
21.augusts, 10:22 Atbildēt
JJukums
Un kas šajā gadījumā Pavļutam traucē vērsties pēc palīdzības Briselē?
21.augusts, 13:05 Atbildēt
LLasītāja
Ta tas paliks,visi miljoni tiek sadaliti pa kabatam,gan jau Briselē ari to zin,bet neviens neklapē ar ausi
21.augusts, 13:52 Atbildēt
ppesimists
Vislabākās zāles ir ciankālijs - ārstē visu, momentā un visiem laikiem.
21.augusts, 13:58 Atbildēt
vvisi zin
bet mūjābeļu birojiem...ko ēdīs? neprašas vajag žēlot
21.augusts, 14:18 Atbildēt
aastonipiecitris
Galvenais ka vakcina par brivu, bistamaku slimibu pasaule nav
22.augusts, 2:50 Atbildēt