Komentāri: Kāpēc tiem, kuriem Covid-19 testu veic skrīninga ietvaros, tests ir jāveic otrreiz un par maksu, lai saņemtu sertifikātu?

14.09.2021. NNeatkarīgā
 
PProVaxer
Nevakcinētie ir potenciāls infekcijas avots un jo mazāk naudas viņiem būs, jo mazāk vazāsies.
14.septembris, 6:46 Atbildēt
tto ProVaxer
Tu labāk atdod naudu ātrāk - šitā turpinot, ilgi vairs neizvilksi! Tu labāk izbeidz ar tām indes vakcīnām draudzēties....
14.septembris, 7:00 Atbildēt
vva vellos
Provaksētais, nomierinies, trešo devu nevajadzēja vakcinierēt, bet nu jau par vēlu. Tie tur tev apkārt nav rozā ziloņi, tikai cilvēciņi.
14.septembris, 9:54 Atbildēt
IInga
vakcinētie ir tāds pats potenciālais infekcijas avots, jo arī vakcinētie inficējas, slimo, var inficēt citus..... tikai nevakcinētajiem jātaisa testi.. bet vakcinētos arī skrīningā netestē.. tātad viņi visvairāk var inficēt citus.....
14.septembris, 10:25 Atbildēt
SSergejs
Nez kāpēc tiek pieklusēta informācija cik no testētiem ir švakcinētie? Būtu interesanti to redzēt, kā arī cik ir covidpozitīvie no dabīgi izslimojušiem. Aizdomas ka šos ciparus neuzrāda jo diez ko par labu špricēšanai tie nav, nu vismaz to saka Singapūras (81% visu iedzīvotāju sašpricēti) paraboliska saslimšanas likme. Ja kāds nezin tad statistiku par saslimšanu, miršanu un potēšanu var atrast ieguglējot piemēram: covid cases Singapore (vai Israel, tur arī interesanti)
14.septembris, 11:02 Atbildēt
MMarija
Lūk, tieši šādus komentārus es uzskatu par klaju naida kurināšanu. Janis Dombrava, Janis Dombrava cilvēks, kurš pēc vecuma varētu būt mans dēls, un par okupāciju ir dzirdējis tikai nostāstus, un lasījis vēstures grāmatās, un Latvijas Neatkarības atjaunošanas laikā tipināja zem galda, stāstītu savam bērnam par to, ka tie, kuri šaudījās pilsētas centrā, esot aizstāvji pret krieviem, lai Latvija nenonāktu zem krievu zābaka. Nopietni??? Nez, cik gadus vēl mūs biedēs ar ''krievi nāk!!!''? Tas, kas notika pilsetā, ir pilnīgs murgs - bruņota armija ar ieročiem veic pilsētas centrā savas mācibas, kur ir civiliedzīvotāji, ir nepieļaujami. Tikpat labi, tās sievietes ar bērniņu vietā, varēja būt kāds skolnieciņš, kuram pēc šādas šaudīšanās, būtu gadiem jāapmeklē psihoterapeits.
Un tad tāds Dombrava izdomā, ka bērniem jāstāsta šādas mulķības par Krievijas propogandu. Mans bērns iemācijās krievu valodu draudzējoties ar krievu bērniem, latviešu skolā mācās krievu valodu, un man nav ienācis prātā savam bērnam stāstīt, ka krievi ir slikti, jo viņi, redz, okupēja Latviju. Ne tie bērni, ne viņu vecāki neko mums nav okupējuši, bet vecvecvecāku grēki lai paliek vēstures grāmatās. Es savam bērnam mācu to, ka nav svarīgi, vai kāds runā krievu, angļu vai ķīniešu valodā. Jā, jā, arī Okupācijas muzejā esam bijuši, un zinām kas notika 1940. gadā, gan par Livonijas krusta kariem, gan Lielo Ziemeļu karu (te laikam jāsāk baidīties no zviedru okupantiem, lai gan varbūt tiem laikiem ir iestājies noilguma termiņš, jo par ''zviedru zābakiem'' neviens no nacionāļiem i neiepīkstās?)
Mani senči ir latvieši, es esmu latviete, mani bērni ir latvieši, bet nekad mūžā nebalsosim par nacionāļiem, kuriem aiz katra stūra rēgojas ''krievu zābaks''. Tieši šādi dombravas ir tie, kuriem visur rādās ka Krievija nupat skries uz Latviju. Nez, vai vispār kādam var būt interesanta valsts, kurā ir iznīcināts tranzīts, kura ir izzagta līdz pēdējam, un to ir izdarījuši nevis krievi, bet tie, kuri šodien sēž valdībā!!!
14.septembris, 10:45 Atbildēt
SShadowVoice
Marija - visu cieņu, labi teikts.
Pārvelt vecos grēkus uz pēcnācējiem = stulbuma kalngals = Latvijas Republikas pastāvēšanas jēga un pamatvērtība.
14.septembris, 13:16 Atbildēt
EEdgars
Zelta vārdi
14.septembris, 12:31 Atbildēt
SSergejs
Marija, ļoti labi pateikts. Tā iestrēgusi plate "krievi nāk" skan jau gadiem un joprojām ir bariņš ar zemu IQ kas to klausās. Būtu labāk reālus darbus darijuši valsts (ne varas kliķes) un to iedzīvotāju labā un saliedēšanā. Un ko darītu ja nebūtu tās Krievijas un Putina, kuru nu tad visās bēdās vainotu - Vašingtonas obkomu vai paši sevi?
14.septembris, 11:11 Atbildēt
LLija
Ļoti pareizi, vakcinētie vazājas pa pasauli, atveda Delta variantu, bez testēšanas slimi iebrauca Latvijā un tagad par to vaino nevakcinētos, kurus paši aplipināja.....Sataisiet visiem vakcinētajiem testus un redzēs reālo slimošanu starp vakcinētajiem
14.septembris, 10:40 Atbildēt
SSergejs
Lija, bet ciparu cik daudz vakcinētie tika testēti ne jau tāpat vien slēpj. Elementārā loģika saka ka vakcinētais līdz pēdējam neskries testēties, jo viņam tak ir indulgence (sertifikāts) un līdz ar to pieļauju ka vakcinētie sastāda labi ja 10-20% no diennaktī notestētiem.
Sigapūrā, kur ir sašpricēti 81% saslimstības līkme smuki iet pa parabolu, Izraelā arī
14.septembris, 11:15 Atbildēt
jjupī
tieši pretēji- vakcinētie izplata infekcviju un ir totāls infekcijas perēklis un avots! Vakcinētie būtu maksimāli jāierobežo, lai nevazājas apkārt un nesaslimdina citus!
14.septembris, 11:51 Atbildēt
eelpo dziļi
nomierinies būs tev drīz 3 deva , nevajag satraukties
14.septembris, 14:02 Atbildēt
PPrata apskaidrošanai
Tá ari neatbildéja KÁPÉC ,bet varu atbildét ,tápéc ká ir naudas vergi ,un te nevienam neinteresé cilvéka veseliba ,bet gan nauda ,un tádél nekaunigi uzbázas ar savu potéšanos lai vairák tiem visiem tur augšá maksátu ,ne jau viniem interesé káds no jums saslims vai nesaslims ,nauda tika nauda un vélreiz nauda un laboratorijas ari šo izmanto laivairák grábtu un grábtu ,jo domá ká nav izejas bez sertifikáta ,bet looti driz ši vispasaules aféra sabruks ,un tápéc ir vél jágrábj kamér var .
14.septembris, 8:06 Atbildēt
MMāris
Precīzi!
14.septembris, 8:19 Atbildēt
SSergejs
Te no Pfizer pēdējā ceturkšņa atskaites:
Pfizer has recently reported its second-quarter earnings. The company reported revenue of $19 billion and GAAP earnings of $0.98 per share, easily beating analyst estimates on both earnings and revenue.
Pfizer has increased its full-year 2021 revenue guidance from $70.5 billion – $72.5 billion to $78 billion – $80 billion due to the strength of its COVID-19 vaccine business.
14.septembris, 11:17 Atbildēt
IInta
14.septembris, 14:14 Atbildēt
RRiktiga naudas atkarigie
Tátad sertifikáts iet tikai un vienigi par maksu ,un te bija daudzi satraukušies ká ir nopirkti sertifikáti ,bet vienalga tagad ir jápérk ari laboratorijás tikai ,mazliet léták redz cik gudri izdomájuši ,cik garšs tik plats
14.septembris, 8:16 Atbildēt
eezītis
14.septembris, 8:21 Atbildēt
MMāris
Dievs palīdzi šai afērai ātrāk beigties!Eiropas nauda arī nav bezgalīga,kur jeņķim Kariņam pagrābties.
14.septembris, 8:21 Atbildēt
nno problem
Redzi, nelaime jau tā, ka savu pakalpiņu piebarošanai līdz nākamā gada vēlēšanām pietiks, tad protams vēlēšanās viņi paspēlēs. Tikai, baidos, Satori pidari tad tūlīt rīkos maidanu un prasīs NATO iebrukumu.
14.septembris, 9:56 Atbildēt
TTaisnība uzvarēs
Vārds vietā , lai notiek Dieva prāts
14.septembris, 10:42 Atbildēt
AAsd
Tāpēc, ka pamatskolas izglība!
14.septembris, 9:48 Atbildēt
JJūrascūciņa
Tīrs bizness.
14.septembris, 9:52 Atbildēt
VVisa
nav te ko burbuļot- vakcinējies un nesatraucies!
14.septembris, 9:56 Atbildēt
SSergejs
Patiesība skan savādāk: saņem indulgenci un staigā pusgadu mierā vai atpērcies divreiz nedēļā pa 30eur.
A kā iet ar švakcinēšanos un nesatraukšanos var redzēt ieguglējot "covid cases Israel (vai Singapore)
14.septembris, 11:21 Atbildēt
TTapieris Daniels
Kur ir izpēte un kur ir atbilde?
14.septembris, 10:12 Atbildēt
SSergejs
Vakar redzēju arī rakstu par izpēti ASV, kur teikts ka vīriešu dzimtes pusaudžiem risks no špricēšanas ir krietni lielāks nekā no covida
14.septembris, 11:23 Atbildēt
iiksa
Tā arī netika atbildēts, KĀPĒC.
Varam secināt, ka bezmaksas testi ir nekam nederīgi, reiz jau to rezultātus nepieņem? Tad kāpēc tos vispār spiež taisīt?
Vai tomēr politiķi izdevuši tādus noteikumus, lai kāstu naudu no tautas?

Tauta patiesību var izsecināt no politiķu rīcības, nevis viņu publiskajām runām.
14.septembris, 10:44 Atbildēt
SSergejs
Protams ka bezmaksas testi nekam nederīgi, jo tur kamēr vēl no nodokļu maksātāju kases tev ieskaitīs kāpostu mēneši divi jāgaida, bet kad kādam piespiež to pašam bezjēgā darīt un apmaksāt no personīgā maka tad dzīva nauda jau uzreiz ir kādam kabatā
14.septembris, 11:26 Atbildēt
SSkumji
Nu gan laiki pienākuši! Acis no pieres nozags...
14.septembris, 11:01 Atbildēt
SSergejs
Pesimists: "Nu viss, ir galīgi peķī, sliktāk būt vairs nevar!"
Optimists: "Pag, pag, gan jau būs vēl sliktāk"
14.septembris, 11:27 Atbildēt
rruk ruk
Kāpēc? Neesiet muļķi- testēšanās ir milzīga cūku sile, pie kuras barojās neskaitāmi politikskie barokļi. Neesi samaksājis politcūku piebarošanai- tavs tests nav derīgs. Elementāri! Risinājums būtu tikai viens- izdalīt švakcinēšanās sertifikātus pilnīgi par brīvu un visiem, kas to vēlās, vienalga švakcinēts vai nē. Lai sistēma atsitās pret sienu!
14.septembris, 11:36 Atbildēt
vvot vot
Ar šābrīža barokļu skaitu mēs atkal varam kļūt par bekona eksporta lielvalsti! Dajoš rīmas pasaulei!
14.septembris, 12:44 Atbildēt
PPirktspēja
Žīdu bizness.
14.septembris, 13:54 Atbildēt
SShadowVoice
Kamēr neesi samaksājis nodevu "pareizam" kantorim - valsts tevi izspēko un piesmej jebkādā veidā. Kā jau pienākas normālam latviešu vadītam pasākumam ;-)
14.septembris, 14:14 Atbildēt
PPļūplandēmija
Tad tomēr KĀPĒC???
14.septembris, 23:06 Atbildēt
jjauta
Es arī nesapratu, kāpēc, ja testi ir identiski?
15.septembris, 3:05 Atbildēt
JJautājums
... tā arī palika neatbildēts. Kāpēc?
15.septembris, 6:30 Atbildēt
MMans vārds
Atbildes atkal nav.

Šeit būtu precīzāks jautājums: kādēļ studējošs un strādājošs skolotājam, kam tiek veikti testi skolā, nedrīkst lekciju apmeklēšanai izmantot to pašu skolā veikto testu, bet par savu naudu jāveic vēl papildus?

Bet vispār patiesība ir tāda, ka starp vakcinētiem studentiem šim nevakcinētajam ir liels risks saslimt, jo arī potētie pārnēsā, bet tos netestē. Kaut gan tas pats ir arī skolā, strādājot ar potētiem kolēģiem.
16.septembris, 9:16 Atbildēt