Komentāri: Palīglīdzekļi cilvēkiem ar invaliditāti: prioritāte, kurai pietrūkst naudas

13.10.2021. Inga Paparde
 
SSociālais taisnīgums
Invalīdus toties var apcirpt! Rīgas dome šogad samazināja GMI par 19€, vecuma un invaliditātes pensijas saņēmējiem, kā arī valsts sociālā nodrošinājuma pabalsta saņēmējiem no 128.06 eiro uz 109 eiro.
13.oktobris, 11:17 Atbildēt
ssoska
Bezmaksas piekļuve lielākajam seksa iepazīšanās tīklam: šeit skaistākās un smieklīgākās meitenes meklē seksa partnerus, tiešsaistes tērzēšanu, seksa spēles, fotoattēlu koplietošanu un daudz ko citu. Nepalaidiet garām savu iespēju ---- lkdin.io/soska
13.oktobris, 13:31 Atbildēt
LLuize
Lai samazina jebkādas izmaksas armijai un ieročiem, tad visam pietiks!!
13.oktobris, 11:36 Atbildēt
ppiebilde
Jūs protams nezinat, ka strādājošiem invalīdiem, kas nevar vakcinēties starptautiski atzītu veselības iemeslu dēļ, tagad liek to darīt un nav nekāda veida Latvijā pierādīt savu taisnību. Īstie cilvēktiesību aizstāvji - sāciet skaitīt, cik cilvēku šādi nogalinās ar vakcīnām!
13.oktobris, 11:46 Atbildēt
IInvalīde
Tas pats nestrādājošam invalīdam, nepietiek eksistencē"exšen" ar ntām operācijām un kustību traucējumiem, vēl piespiež potēties, zinot, ka pēc potes var būt temperatūra un slikta pašsajūta. Testiem naudas nepietiek, ja katru mēnesi pie ārsta jābrauc,jo bez sertifikāta vai testa poliklīnikā netikt. Tā, ka esam kā marionetes vadīkļu rokās, visus nošpricēt, lai viņiem nauda nāk. Necilvēki.
13.oktobris, 12:11 Atbildēt
LLavīze
svarīgāk ir Krievijas žīdiem dāvināt 40 000 000 !
13.oktobris, 12:10 Atbildēt
vviks
Lavīzes kundze, Krievijā ir un no Krievijas nāk ēbreji. Latvijas senākie iedzīvotāji, žīdi, nekādu naudu nedabūs, nauda piešķirta no Krievijas iebraukušajiem ebreju biedrībai. Naudiņa akurāt būs arī šai te palīglīdzekļu iegādei, lai ebreju cilvēkam nav rindā jāstāv. Par to, izņemot nacionāļu partiju nobalsoja visa Saeima, pret tikai viena partija.
13.oktobris, 16:53 Atbildēt
KKaža
Atkläti necilvėki ir nometuši maskas un ir gatavi mieloties ar sociäli neaisargäto asinïm,jo,kä jau asinskäriem šakaļiem,stiprie nav pa zobam un to priekšā lišķïgi luncinäs.
14.oktobris, 17:04 Atbildēt