Komentāri: Lielākā daļa slimnīcu noslogotas ar Covid par simt procentiem

20.10.2021. Inga Paparde
 
YYes
Slimnīcās trūkst vietas nevis tāpēc, ka ir daudz slimnieku, bet gan tāpēc ka Vienotība savā valdīšanas laikā slēdza slimnīcas! Un pirms pusotra gada Kariņš uzstājās par nepieciešamību vēl vairāk samazināt slimnīcu skaitu.
20.oktobris 2021, 11:46 Atbildēt
nnezālītis
«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/
20.oktobris 2021, 12:50 Atbildēt
FFedja
četri no katriem pieciem ir kolonisti
20.oktobris 2021, 12:54 Atbildēt
kko žeņkas var gvelzt
nevajag muldēt, ir 8800 gultu??? kas jums noslogopts??? atvērtās gultas???veriet vēl???jo tie hroniskie slimnīcās nīkstošie jau tie paši kr č vien ir, tie 50% muļķu. Pie kam elpināšanas aparātus viņiem likt nedrīkst, marinkas jau tiesā iesūdzēja, intensīvā th tātad atkrīt...dodiet viņiem tā gultas....
20.oktobris 2021, 12:13 Atbildēt
ppiebilde
90 proču ''kovida slimnieku'' ir veci slimnīcu gulētāji pēc 70, kas tagad izklaidējas, jo mājās vai pansionātā nav ko darīt. Sakiet, valdošie savas tautas nīdēji - kāpēc nav vakcinēti šie ''senjori'', kas aizpilda slimnīcas un tā vietā jūsu režīms uzbrūk strādājošajiem nodokļu pelnītājiem?
20.oktobris 2021, 12:20 Atbildēt
ssmaids
To nu gan valdība nedarīs nauda vajadzīga zagšanai nevis slimnīcām!
20.oktobris 2021, 12:48 Atbildēt
FFedja
četri no pieciem Covidniekiem ir kolonisti.
20.oktobris 2021, 12:56 Atbildēt
RRudy
Vieni meli.
20.oktobris 2021, 12:15 Atbildēt
RRERERE
Amen
20.oktobris 2021, 12:29 Atbildēt
FFedja
Protams, ka meli, ja neziņo kolonistu daudzumu.
20.oktobris 2021, 12:57 Atbildēt
NNotiekošais
Vēl nesen bija koncerti un pasākumi ar lielām cilvēku masām. Reti, kuram bija maska uz sejas un vēl retāk pareizi uzlikta maska. Tikai Mesas koncerts ir paņemts priekšā. Kā ir ar pārējiem? Stāvlaukumu ballītes, pašu ministriņu slepenās pulcēšanās. Nevariet izpildīt vienkāršu higiēnisku prasību? Jājautā, cik no jums pēc tualetes rokas mazgā? Cik nav nācies redzēt sabiedrības atkritumus pēdējā gada laikā, kas klepojot un šķaudot ir bez maskas un pat nepapūlās pielikt roku priekšā, lai gan slimajiem ar simptomiem jāguļ mājās!
20.oktobris 2021, 12:30 Atbildēt
nnesapratu
Ko tik dusmīgs? Pasaki, kur tavi ģimenes kapi, aizbraukšu un noziedošu savu paša šķidrumu akmeņu apmazgāšanai.
20.oktobris 2021, 15:15 Atbildēt
zzuze
Saeimā ir viarākas zāles, ko var par lazaretēm pārvērst, gan jau MK ar vietas atrastos
20.oktobris 2021, 12:41 Atbildēt
VVakar ārsts
Racens atļāvās izteikties, ka lūk 3 ! mēnešus pastrādājot ar kovid pacientiem, jaunie ārsti, studenti zaudešot savu kvalifikāciju! Un to atļaujas teikt ārsti tagad, kad kā valdība sāka, mēs esam
kraujas malā vai kara apstākļos un visiem jābūt vienotiem cīņā.
20.oktobris 2021, 12:44 Atbildēt
ssēlis
Nekas cits neatliek kā tiesāt Kankariņa sorosītu pederastu bandu par naudas izzagšanu, kurai kā sekas ir vietu nepietiekamība slimnīcās un iedzīvotāju nāve!
20.oktobris 2021, 12:46 Atbildēt
FFedja
Lūdzu paziņot kolonistu daudzumu slimnīcās!@
20.oktobris 2021, 12:58 Atbildēt
NNedirsiet
Samaziniet vēl gulu skaitu par 50% un varēsiet iefeikot vēl neredzētu pārslodzi. Plus vēl mirstības rādītāji, uzņemot slimnīcā tikai smagi slimos un mirušajiem piefeikojot kovidu. Neviens jums netic, meļi!
20.oktobris 2021, 12:59 Atbildēt
FFedja
Ziņojums: četri krievnacisti un duraki no pieciem slimniekiem.
20.oktobris 2021, 13:02 Atbildēt
FFedja
Patīkami, ka kolonisti izsprāgs. Kariņ, paldies!
20.oktobris 2021, 13:03 Atbildēt
LLauskis
Kur, šajā smirdīgajā Lembja - antivax skrejlapā, ir palicis pāris mēnešu lietotais mīļvārdiņš "kovidhistērija " ?
20.oktobris 2021, 13:09 Atbildēt
LLB
Internetā ir pieejams Oficiāls Saeimas deputātu grupas pieprasījumu izklāstījums Veselības ministram par dažādiem jautājumiem , kuri tiek uzdoti ministram un arī Veselības ministra atbildes uz šiem jautājumiem . Tajā skaitā ir jautājumi par tādu aspektu – cik cilvēku Latvijā , līdz 2021 . gada 31 . augustam ir miruši saistībā ar Esošo Situāciju . Te uzreiz ir jāskaidro , ka es neesmu deputāts un vados tikai no publiski pieejamās informācijas un tāpēc izvairos no Tiešas šīs Oficialās sarakstes dublējuma . Cilvēki , kuriem ir pamatots satraukums spēs saprast arī tā un ja vajag , tad variet meklēt internetā paši . Oficiālā statistika sniedz atbildes , ka it kā līdz 31 augustam miruši ir 1094 cilvēki un Neviens gadījums nav bijis saistīts ar vakcīnas blakņu iedarbības sekām . No sirds slimībām miruši 626 cilvēki , ar trombiem 55 , bet pārējie ar citām veselības kaitēm . 29 mirušo cilvēku radinieki iesnieguši sūdzības par Esošo Situāciju , bet cik saprotams , tad oficiāla atbilde jau esot dota . Uz jautājumu par vakcinēto cilvēku saslimšanas gadījumiem it kā esot doti skaitļi – 12250 gadījumu , bet ir piebilde , ka te ir ietverti arī nepilnīgi vakcinētie iedzīvotāji , kuri veikuši nepilnu vakcinācijas kursu . Jautājumi ir arī par situācijām valstīs , kurās ir vakcinēti ap 80 % iedzīvotāju un attiecīgi saslimšanas gadījumu skaita pieaugumu . Atbildes pagaidām no Veselības ministra it kā neesot saņemtas . Vakcinācija pret slimībām ir Medicīnas zinātnes sasniegums , kuru nevar noliegt neviens cilvēks un tāpēc būtu nepareizi nostāties pret zinānes sasniegumiem , bet jebkurā darbībā , it īpaši ko Obligāti direktīvām metodēm liekam darīt visiem cilvēkiem , ir jābūt arī paškritiskam un pārdomātam izvērtējumam un Obligāti būtu jānem vērā arī visu citu medicīnas speciālistu viedokļus . Pašreiz šīs darbības ir tikai vienpusīgi vērtētas bez mazākās paškritikas . Latvijā praktizē savu darbību imunologs Lauris Līcītis ar gandrīz četrdesmit gadu pieredzi , bet diemžēl viņu un līdzīgi domājošo mediķu viedokļus vienpusīgi domājošā daļa pilnīgi ignorē . Vakar izlasīju valdības piedāvājumu ierakstīt likumdošanā vakcināciju par Pienākumu , bet seku gadījumos izmaksāt kompensācijas . Ja zinām , ka visos gadījumos tiks dota tikai viena atbilde tad ko cilvēkiem dos šī iespējami saņemamā naudiņa ? Nez vai cilvēkiem tiks izmaksāta kompensācija 450 000 vai viena miljona Eiro apmēra , kāda tiek dota VAS atbrīvotiem
no amatiem Valdes locekļu biedriem ! Var jau būt ka Latvijā cilvēkiem ir ļoti slikts veselības stāvoklis un šie mirušie 1094 cilvēki ir tikai sagadīšanās , bet tomēr , ir ļoti daudz neskaidrību , kuras sabiedrībai ta arī neviens logiski nespēj izskaidrot , kā tikai atbildēt ar šablona anketes atbildēm . Tāpēc obligāto piespiedu vakcināciju bez cilvēka piekrišanas , vai iebildumiem nedrīkst veikt . Jebkuras darbības ar kādu preparātu ievadīšanu cilvēka ķermenī ir obligati jāsaskaņo ar katra cilvēka vēlmi un veselības stāvokļa situāciju .
20.oktobris 2021, 13:13 Atbildēt
ooto
Jā, informācija par covid19 Latvijā ir baigi slepena, Grozīt statistikas ciparus mākam jau no krievu laikiem. Slepenībā arī rodas meli, neticība, dezinformācija utt. Daži piemin demokrātiju, tad ziniet, tas, kas notiek Latvijā, tā nav demokrātija, tas ir prasts bardaks un haoss. Bet paniku arī nevajag celt, arī tas nāk no krievu laikiem......Visa pamatā ir nauda. Cilvēks, tas šai valstī ir tukša skaņa. Nauda mums tak kā dubļi !!!!!!!
20.oktobris 2021, 13:14 Atbildēt
PPārsūtiet
Latvijas Republikas Tiesībsargam Jurim Jansonam Baznīcas iela 25, Rīga, LV-1010 Latvijas Republikas Saeimai Jēkaba ielā 11, Rīga, LV-1811 Latvijas Republikas Ministru kabinetam Brīvības bulvāris 36, Rīga, LV-1520 Latvijas Republikas Ministru kabineta Ministru prezidentam Artūram Krišjānim Kariņam Brīvības bulvāris 36, Rīga, LV-1520 Latvijas Republikas Veselības ministrijai Brīvības iela 72 k-1, Rīga LV-1011, Latvija Latvijas Republikas Veselības ministrijai Veselības ministram Danielam Pavļutam Brīvības iela 72 k-1, Rīga LV-1011, Latvija Latvijas Ārstu biedrības valdei Skolas iela 3, Rīga, LV-1010 Ārstniecības profesijas pārstāvju atklāta vēstule 1. FAKTISKO APSTĀKĻU IZKLĀSTS 1.1. Valsts pārvalde noteiktām profesijām pieprasa obligātu sadarbspējīga sertifikāta esamību, lai pildītu savus darba pienākumus, kas nozīmē piespiedu vakcināciju pret Covid-19 infekciju, lai saglabātu savu darbu, gadījumos, kad darbiniekam nav derīga sadarbspējīga sertifikāta par Covid-19 infekcijas pārslimošanu. 1 Valstī iepirktajām vakcīnām pret Covid-19 infekciju zāļu aprakstā ir uzrādītas nāvīgas neparedzamas blaknes – tromboze, anafilakse, miokardīts. Un nāve (skat. vēstulei pievienoto VAERS (Vaccine Adverse Event Reporting System) 01.10.2021 ziņojumu, kurā ir apkopotas Covid-19 vakcīnu izraisītās sekas). Dati iegūti tieši no ziņojumiem, kas iesniegti VAERS, kas ir galvenā valdības finansētā sistēma ziņošanai par nevēlamām vakcīnu blaknēm ASV. Katru piektdienu VAERS publisko visus ziņojumus par vakcīnu radītām traumām. Lai varētu apstiprināt cēloņsakarību, VAERS iesniegtajiem ziņojumiem ir nepieciešama turpmāka izmeklēšana. Vēsturiski ir pierādīts, ka VAERS ziņo tikai par 1% no faktiskajām vakcīnas blakusparādībām. VAERS 01.10.2021 ziņojumā ir konstatēti 16,310 nāvju gadījumu pēc Covid-19 vakcīnām kopš 2020. gada decembra. Valsts pārvalde nekādu iemeslu vadīta nedrīkst noteikt par obligātu sadarbspējīga sertifikāta esamību, kas būtībā ir piespiedu vakcinācija ar vakcīnu, kura var izraisīt cilvēka nāvi. 1.2. Visas Covid-19 vakcīnas ir atļauts lietot, pateicoties tikai ārkārtējos gadījumos piešķirtai “tirdzniecības atļaujai ar nosacījumiem” (Conditional Marketing Authorisation). Eiropas zāļu aģentūra ir piešķīrusi tām tikai pagaidu reģistrāciju uz ierobežotu laika periodu (Eiropā 1 gadu), turklāt ar noteiktām atrunām un pienākumu veikt tālāku izpēti saistībā ar riskiem un ietekmi uz cilvēka organismu. Visas vakcīnas ir klīnisko pētījumu 3. stadijā, un tās turpina pētīt uz cilvēkiem (klīnisko pētījumu reģistros atrodamo pētījumu ietvaros). Jebkura jauna medikamenta lietošana plašā populācijā var būt bīstama, jo tikai ilgtermiņā var izvērtēt sekas. Šobrīd, kad vēl tikai notiek klīniskais pētījums, neviens nevar apgalvot, ka vakcīnas ir drošas. Nevienā valstī injekcijas pret Covid-19 infekciju netiek sauktas par vakcīnām, bet gan ģenētisku medikamentu, kas ir klīniskā pētījuma 3. fāzē. Tieši šī iemesla dēļ 13.10.2021 Francijas senāts atcēla obligāto vakcināciju pret Covid-19 infekciju. Tā kā tirdzniecības atļauja ar nosacījumiem aptver vakcīnas, par kurām vēl nav visaptverošu pirmsklīnisko un klīnisko (arī farmaceitisko) datu, un joprojām ir nepieciešami papildu dati, kā arī trūkst visaptverošu klīnisko datu par vakcīnu drošību un efektivitāti, šādos gadījumos nav nekāda juridiskā pamata normatīvajos aktos ieviest šādu līdz galam nepārbaudītu vakcīnu lietošanas obligātumu. 1.3. Tirdzniecības atļaujas ar nosacījumiem izsniegšanas gadījumā nekur ES normatīvajā regulējumā nav paredzēts, ka šāda atļauja ar nosacījumiem atļautu obligātā kārtā un masveidā ar tām vakcinēt cilvēkus. 1.4. Valsts pārvalde uzrāda tikai vakcinēto mirstību no Covid-19 infekcijas, kas ir tikai daļa no kopējās mirstības, kuru ietekmē vakcinācija. Vakcinācija var mazināt mirstību no Covid-19 infekcijas, taču, radot iekaisumu, palielināt mirstību, piemēram, no sirds asinsvadu sistēmas slimībām, kas joprojām ir biežākais nāves iemesls valstī. 2 Kamēr nav uzrādīti pierādījumi par mirstību no visiem veselības traucējumiem vakcīnu saņēmušo un nevakcinēto vidū, vakcināciju pieprasīt ir noziegums, jo tiek pārkāpts Ārstniecības likums, kas prasa pierādījumus, ka profilakse neveicina mirstību. Kamēr nav uzrādīti pierādījumi, par vakcināciju var tikai informēt, brīdinot, ka ietekme uz mirstību nav zināma. 1.5. Valsts pārvaldei, ja tā iesaka, vai pieprasa cilvēkiem vakcinēties, ir pienākums vismaz reizi mēnesī uzrādīt kopējo mirstību vakcinēto un nevakcinēto cilvēku vidū. Tas parādīs vakcinācijas ietekmi uz vakcinēto mirstību un brīdinās, ja, vīrusam mainoties, mirstība pēc vakcinācijas pieaug. Tā kā dati par vakcināciju un mirstību no dažādiem veselības traucējumiem ir ievadīti elektroniski, tiem jābūt viegli apkopojamiem un publicējamiem. Piemēram, cilvēki joprojām visvairāk mirst no sirds un asinsvadu slimībām. Katru mēnesi kopš vakcinācijas sākuma ir jāuzrāda, cik procenti no visiem mirušajiem no sirds un asinsvadu slimībām bija nevakcinēti un cik saņēmuši vakcīnu (1 vai 2 devas un cik dienas pēc pēdējās devas cilvēkam ir iestājusies nāve). Tas parādīs vakcinācijas ietekmi uz mirstību cilvēkiem ar sirds un asinsvadu slimībām. Ja vakcināciju saņēmušo grupā mirstība ir proporcionāli mazāka nekā nevakcinēto grupā, vakcinācija ir iesakāma. Ja mirstība vakcināciju saņēmušo grupā ir tāda pati kā nevakcinēto grupā, vakcināciju drīkst ieteikt Covid-19 profilaksei, norādot, ka vakcinācija mirstību nemazina. Ja vakcināciju saņēmušo grupā mirstība ir lielāka, kā nevakcinēto grupā, tad vakcināciju nedrīkst ieteikt vai pieprasīt, par to var tikai informēt, brīdinot, ka vakcinācija veicina mirstību. Līdz brīdim, kad tiks publicēti dati, vakcināciju ieteikt ir neētiski un pieprasīt ir noziegums. 1.6. Prasot darbiniekiem obligātu sadarbspējīga sertifikāta esamību, kas būtībā ir piespiedu vakcinācija, lai turpinātu strādāt savā profesijā, valsts pārkāpj Satversmes 93. Pantu. Ikviena tiesības uz dzīvību aizsargā likums. 2. TIESĪBU NORMU PĀRKĀPUMI 2.1. Ārstniecības likuma 9.1 pants. (1) Ārstniecību veic atbilstoši klīniskajām vadlīnijām, vai ārstniecībā izmantojamo metožu un zāļu lietošanas drošības un ārstēšanas efektivitātes novērtējumam, kas veikts, ievērojot uz pierādījumiem balstītas medicīnas principus. Ārstniecības likums prasa zināt un uzrādīt pierādījumus, kā vakcinācija ietekmē vakcīnu saņēmušā cilvēka veselību un mirstību. Taču vakcinācijas ietekme uz kopējo mirstību no jebkādiem veselības traucējumiem, ko izraisa vakcīna, joprojām nav zināma. 2.2. 36. pants. Ārstniecības persona ir atbildīga par izraudzītās medicīniskās tehnoloģijas lietošanu un tās radītajām sekām. Ārsta pienākums, pirmkārt, ir nekaitēt. Lai ārsts varētu būt atbildīgs par sekām pēc vakcinācijas, viņam ir jāzina vai vakcinācija nepalielina kopējo mirstību. Tā kā Latvijas Ārstu biedrības Covid-19 infekcijas profilakses darba grupa iesaka mudināt pacientus vakcinēties un valsts pārvalde to pieprasa, tad atbilstoši ārstniecības likuma prasībām, to pienākums ir zināt, un uzrādīt faktus, kas apliecina, ka profilakse neveicina mirstību. 3 Ne ārstu biedrības darba grupa, ne valsts pārvalde nav uzrādījusi faktus, kas apliecina, ka vakcīna mazina vakcīnu saņēmušo cilvēku mirstību. Tas ir nelikumīgi, jo pārkāpj Ārstniecības likuma prasības. 2.3. Pacienta tiesību likums (3) Pacientam ir tiesības saņemt no ārstējošā ārsta informāciju par savu veselības stāvokli, tajā skaitā par slimības diagnozi, ārstēšanas, izmeklēšanas un rehabilitācijas plānu, prognozi un sekām, arī slimības radītajiem funkcionēšanas ierobežojumiem, profilakses iespējām, kā arī tiesības pēc ārstniecības ietvaros veiktas izmeklēšanas un ķirurģiskās vai cita veida invazīvās iejaukšanās saņemt informāciju par ārstniecības rezultātiem, par iepriekš neparedzētu iznākumu un tā iemesliem. Šobrīd pacientam nav iespējams izskaidrot prognozi un sekas, vakcinācijas riskus, un ieguvumus, ja nav zināma vakcinācijas ietekme uz mirstību no jebkuriem veselības traucējumiem, ko izraisa vakcīna, tāpēc vakcināciju nedrīkst pieprasīt, par to var tikai informēt, brīdinot, ka ietekme uz mirstību nav zināma. Valsts pārvalde noteiktām profesijām pieprasa vakcinēties, neuzrādot vakcinācijas ietekmi uz kopējo mirstību pēc vakcinācijas, tā pārkāpjot Pacientu tiesību likumu. 2.4. Eiropas Padomes Parlamentārās asamblejas 2021. gada 27. janvāra rezolūcija “Covid-19 vakcīnas: ētiski, juridiski un praktiski apsvērumi” (Covid-19 Vaccines: Ethical, Legal and Practical Considerations) 7.3.1.apakšpunktā paredzēts: “Nodrošināt pilsoņu informēšanu par to, ka vakcinācija nav obligāta un ka neviens nav politiski, sociāli vai kā citādi spiests sevi vakcinēt, ja viņi to nevēlas.” 7.3.2. apakšpunktā paredzēts „Nodrošināt, lai nevienu nediskriminētu par to, ka viņš nav vakcinēts, par iespējamu veselības apdraudējumu vai nevēlēšanos vakcinēties.” 7.1.5. apakšpunktā paredzēts „Izveidot vakcīnu kompensācijas programmas, nodrošinot kompensāciju par nepamatotu kaitējumu un kaitējumu, ko rada vakcinācija” ņemot vērā iepriekš minēto pieprasām: 1. nekavējoties novērst valsts pārvaldes un ārstu biedrības darba grupas nelikumīgo rīcību un atcelt noteiktām profesijām obligātu sadarbspējīga sertifikāta esamību, lai pildītu savus darba pienākumus, kas nozīmē piespiedu vakcināciju pret Covid-19 infekciju, līdz brīdim, kad tiks uzrādīti un publicēti dati par Covid-19 vakcīnas ietekmi uz kopējo mirstību. 2. vismaz reizi mēnesī uzrādīt kopējo mirstību vakcinēto un nevakcinēto cilvēku vidū procentuāli par vakcināciju un mirstību no dažādiem veselības traucējumiem un, veidojot šo statistiku obligāti, norādāms, ka par vakcinētu cilvēku uzskatāms indivīds, kas ir saņēmis, kaut vienu vakcīnas devu. 3. nekavējoties novērst valsts pārvaldes nelikumīgu rīcību, kad Ministru kabineta noteikumi ir pretrunā ar hierarhijā augstāk stāvošiem Likumiem. 4. par Covid-19 vakcīnām runāt nevis kā par “vakcīnām” (līdzās pārējām pastāvīgo tirdzniecības atļauju saņēmušajām vakcīnām pret citām slimībām, piemēram, gripas, encefalīta un difterijas 4 vakcīnām), bet kā par “eksperimentālajām vakcīnām” (jo nav pabeigti visi nepieciešamie pētījumi un nav iegūti visi nepieciešamie dati). Tāpat šajā gadījumā par personām, kuras tiek vakcinētas ar eksperimentālu vakcīnu, runāt nevis kā par “pacientiem”, bet drīzāk kā par “klīniskajā pētījumā iesaistītiem pacientiem” ar visām no tā izrietošajām juridiskajām sekām.” Lai tauta būtu informēta. 5. informēt tautu, ka vakcinācija ir brīvprātīga un tā neietekmēs ikdienas dzīvi. 6. izveidot valsts apmaksātas vakcīnu kompensācijas programmas, nodrošinot kompensāciju par kaitējumu, ko rada Covid-19 vakcinācija. Lūdzam rīkoties steidzami, jo vakcinācija skar visu valsti un vakcinācijas sekas ilgtermiņā šobrīd nav paredzamas. Latvijas Mediķu alianses 190 biedri
20.oktobris 2021, 14:02 Atbildēt
BBite
pilsētā izskan, ka kovidnodaļa gandriz 100 % , tūlīt būs apokalipse utt. Uz jautājumu, cik tad gultas ir tajā nodaļā, ATBILDE 14. Nu, mīļie, skaitļu un procentu spēle.
20.oktobris 2021, 19:54 Atbildēt
KKuks
Super :)
20.oktobris 2021, 21:52 Atbildēt
KKOMUNISMA UZVARA
KĀDREIZ CILVĒKUS ATLAIDA NO DARBA, JO NEBIJA KOMUNISTU PARTIJĀ, TAGAD PAR TO,KA NAV VAKCINĒTI!
20.oktobris 2021, 23:07 Atbildēt
KKariņa dāvana tautai
Kādreiz atlaida no darba, ja nebija komunistu partijā, tagad atlaidīs, ja neesi vakcinēts! Nākamais solis- atņemt nevakcinētajiem īpašumus un izolēt geto!
21.oktobris 2021, 8:17 Atbildēt
AAha
Un tagad zurnālisti datus pat covid gultu noslodzi!Šogad martā covidgultu noslodze bija 24% ,bet pārprofilēto 62%.Tauta tiek totāli zombēta.Kādēļ covidslimniekus neliek covidgultās,bet liek pārprofilētās?Tādēļ,ka otaki nāk.Ja valsti vadītu saimnieciski,tad sākumā aizpildītu covidgultas,jo tā sanāk lētāk.LŪDZU DATUS PAR TIEŠO COVIDGULTU NOSLODZI!
21.oktobris 2021, 9:36 Atbildēt