Komentāri: Stresa termometrs uzrāda bezcerības sajūtu jauniešos

24.10.2021. Inga Paparde
 
AAgate
Nu latvieši noslēgtāki, it sevišķi tagad, kad sākās tizli, bezjēdzīgi ierobežojumi, taču krievu mentalitāte ir savādāka, patiesībā uz Latgales pusi jau savādāki cilvēki, viņi kontaktējas, sarunājas par garīgām lietām. Latviešiem tikai vaimanāšana, Staļina sindroms un nav sarunas temata (cik tad var skalot citus).
Jauniešiem bezcerība palielināsies matemātiskā progresijā, tad iestāsies trulums, pēctam nāks izmisums, tad agresija pret visu un visiem un tad viņi beidzot pamodīsies un sāks saprast cilvēka lomu Visumā. Kas jādara un kā jādara. Viņi meklēs Skolotājus, Vadītājus un atradīs. Viņi pie varas esošos muldoņus nekad vairs neklausīsies, tie vienkārši vairs neeksistēs. Viņi būs brīvi. Novēlu ari citiem būt brīviem, dzīvot ārpus covid matricas. Ja gribi dzīvot covid matricā, tad tev visi notikumi ap to vien griezīsies un nekad nebeigsies. TU ESI TAS, KO TU DOMĀ! Jeb sens vēdu teiciens - ES ESMU TAS!
23.oktobris 2021, 14:08 Atbildēt
IInfo
Slimnīcās pārsvarā ir nevakcinēti pacienti. Vakcinējieties, lai varam dzīvot normālu dzīvi -tādu kā Dānijā, kur gandrīz visi vakcinējušies.
24.oktobris 2021, 8:23 Atbildēt
AAnna
Iebāz savu info dirsā.Arī Dānijā tūlīt būs kā Latvijā.UK tas pats.
24.oktobris 2021, 11:25 Atbildēt
AAnnai
Valdībai antivakcerus ir jāņem kārtīgi priekšā, jo normālu valodu šie nesaprot un nekad nesapratīs, kamēr paša māte vai tēvs būs jāved aiz robežas ārstēt. Drausmīga kompānija
24.oktobris 2021, 22:18 Atbildēt
PPravietisnejaukais
Dieva Vārds, 118. Psalms
5 Bailēs un nomāktības bēdās es piesaucu To Kungu, un Viņš paklausīja un mani atsvabināja. (No bailēm un nomāktības bēdām)
6 Tas Kungs ir ar mani, es nebīstos nenieka. Ko cilvēki man darīs?
7 Tas Kungs ir ar mani, lai man palīdzētu; tādēļ es droši noskatīšos uz saviem ienaidniekiem, gavilēdams uzvaras priekā.
8 Labāk ir paļauties uz To Kungu nekā cerēt uz cilvēkiem!
9 Labāk ir paļauties uz To Kungu nekā cerēt uz dižciltīgajiem!
24.oktobris 2021, 10:57 Atbildēt
SSkolnieciņš
Pravietinejauko, no kuras kristīgās sektas Tu nāc? Lūdzu, pasaki savas kristīgās sektas adresi! Tautai ir jāzina savi Kangari sejā, lai pēc tam Kangariem klātos slikti.
Ar necieņu pret Kangariem, Skolnieciņš
24.oktobris 2021, 11:16 Atbildēt
PPsihiatrsziņkārīgais
Skolnieciņ jauko, no kuras psihenes tu nāc? Kāpēc tevi tik ātri izlaida? Tautai jāzina, kuras psihenes labi ārstē, kuras - slikti!
24.oktobris 2021, 16:30 Atbildēt
ZZēns
ko nu melo atkal??Cik tev kremlis samaksāj???
24.oktobris 2021, 10:10 Atbildēt
NNu cik var
Ej skriet!
24.oktobris 2021, 9:24 Atbildēt
LLatviešu burti
Liec nu mierā to Dāniju! Dānijā gadiem ilgi valsts ir rūpējusies par savu cilvēku veselību, tāpēc viņi ir droši par vakcīnas blakņu niecīgumu. Arī Dānijas valdība ir labvēlīga pret savu sabiedrību.
Latvijā ir pavisam cita situācija - pusslima valsts...ar apdraudošu, augstprātīgu, cilvēkus necienošu valsts pārvaldi.
24.oktobris 2021, 8:55 Atbildēt
tto latviešu burti
Dānijā cita sabiedrība - IZGLĪTOTA. Latvijā - gandrīz puse tumsoņa. Un tumsoņas vienmēr ir agresīvi un ietiepīgi. Krīze parāda, kas ir kas.
24.oktobris 2021, 22:20 Atbildēt
ZZete
Tumsoņas un diemžēl ļoti, ļoti daudz. Dānijas līmenis nekad mums nebūs, diemžēl. Šī situācija ar milzīgo nevakcinēto procentu to spilgti parāda.
25.oktobris 2021, 9:25 Atbildēt
JJumu
Vislielākais stress jauniešiem un viņu vecākiem sākas, kad pabeigta mācību iestāde un iegūta "laba" izglītība. Apstaigā uzņēmumus un izrādās, ka tu ar savu izglītību nevienam neesi vajadzīgs, labākā gadījumā piedāvā smagu fizisku darbu par minimalku.
Un sājas kontaktu meklēšana ar draugiem, radiem, kuri ārzemēs. Tad seko brauciens uz ārzemēm, tur bez valodas zināšanām arī tāds pats palīgdarbs tikai alga savādāka.
24.oktobris 2021, 8:37 Atbildēt
ZZete
Kā var iegūt labu izglītību bez valodas zināšanām?!? Kādu darbu atradīsi LV, tas atkarīgs no tevis paša un tavām zināšanām!!
25.oktobris 2021, 9:28 Atbildēt
AAndrejs L
Viņi būs brīvi. >>> Viņiem likumi vairs neeksistēs! Un pirmais ko viņi izdarīs, piekaus, aplaupīs un izvaros šādas agates!
24.oktobris 2021, 9:24 Atbildēt
UUzminēju ka krievi jūtas labāk
Krievi nav tik paklausīgi un pakļāvīgi. Tāpēc arī vieglāk dzīvot. Krieviem ir arī spēcīgāks ģimeniskums un lielāka savstarpēja saliedētība un cieņa citam pret citu
26.oktobris 2021, 3:15 Atbildēt
UUzminēju ka krievi jūtas labāk
Un šīs īpašības nāk no pašpaļāvības, pašapziņas.
26.oktobris 2021, 3:22 Atbildēt
JJau trešo gadu imitē
Kāds brīnums, ja atkal jāimitē mācišana un mācīšanās distancēti. Vienīgais labums mājsēdei- pārtraukta bezjēdzīgā un pazemojošā testēšana.
23.oktobris 2021, 19:44 Atbildēt
PPirktspēja
Pidari bērniem nozaguši smieklus un nākotni.
24.oktobris 2021, 6:53 Atbildēt
IInfo
Slimnīcās pārsvarā ir nevakcinēti pacienti. Vakcinējieties, lai varam dzīvot normālu dzīvi -tādu kā Dānijā, kur gandrīz visi vakcinējušies.
24.oktobris 2021, 8:24 Atbildēt
GGarlaicīgi
>>info
Bija taču jau vakcinētajiem jau normāla dzīve sasolīta. :))
24.oktobris 2021, 10:41 Atbildēt
FFedja
Paši to bezcerību rada un izplata. Pirmais duraks jau uzradies-Pirktspēja.
24.oktobris 2021, 7:03 Atbildēt
nnemeklē kurš ir slikts dari
Nevaino citus. skaties uz sevi. Ja paskatās uz Tavu paša komentāru, tā arī nav pareizā taktika. Stuiprs cildens cilvēks pret citiem ir mazprasīgs, toties pats ir tāds, kādi visi gribētu būt.
26.oktobris 2021, 3:25 Atbildēt
EEsss
Šajā vecumā vienīgā atbilde ir emigrācija.
24.oktobris 2021, 7:13 Atbildēt
FFedja
Šajā vecumā vienīgā atbilde ir pasēdēšana zemnīcā uzlidojuma laikā un Dieva lūgšana, lai bumba neuzkristu uz galvas.
Vārga, izlaidusies jaunatne, pat vienu mēnesi ir katorga pasēdēt mājās pa vakariem pie datora, televizora, telefona, pie "večiem".
24.oktobris 2021, 7:24 Atbildēt
ffui
Fedjam taisnība- vārga, kusla jaunatne, ko darītu, ja būtu karš vai dabas stihija, tagad jau viņiemdepresija no mājās pamācīšanās.
24.oktobris 2021, 22:23 Atbildēt
AAtbilde
Slimnīcās pārsvarā ir nevakcinēti pacienti. Vakcinējieties, lai varam dzīvot normālu dzīvi -tādu kā Dānijā, kur gandrīz visi vakcinējušies.
24.oktobris 2021, 8:24 Atbildēt
sswrqw
Jā,uz kurieni doties ir jautājums?Ja es būtu jaunietis,laikam dotos uz Āfrikas kontinentu,bīstami?Varbūt,bet kur šobrīd nav bīstami?
24.oktobris 2021, 9:07 Atbildēt
zzuks
pirmais-jauniesi pasi neko negrib,tikai viedierices-nelasa ,nestrada,nav paspietiekami,vecaki noperk jebko ,lai tikai butu miers,cits jaunu viedierici ,lai paliek vel stulbaks un tup pie ta aparata,cits BMW,lai pec laika varetu uzrikot beres.Netiek berni kontroleti un dara jebko ,meitenes jau 14 gados ir pargulejusas ar n---tiem puisiem,paliek pie puisiem pa nedelam un vecaki to pienem,pipe zaliti ,narkojas-tikai ne lietderiga eksistence -tas tak ir kauns.Jaunas meitenes tiek jau samaitatas ar brendu precem ,ar attieksmi pret puisi -vari man visu ko pirkt gulesu ar tevi ,ja ne ,tad ne.Praktiski netiek ieaudzinata dzives vertiba paples kajas sprauz tas kam ir nauda,nauda beidzas princese aizlido citur un sadzivotie berni aug nakosie dzives psihalogiskie kropli.
24.oktobris 2021, 7:55 Atbildēt
vvolvo
Piekrītu par visiem 100% Pie tā ir novedusi mūsu degradētā izglītības un audzināšanas sistēma, ka ir tikai tiesības un neviena pienākuma. Un tagad jau tie duraki paši rada bērnus, ko viņi var saviem bērniņiem mācīt? Hamburgerus ar colu rīt?! Vienas paaudzes laikā degradācija ir padarīta par dzīvesstilu un vērtību....
24.oktobris 2021, 8:39 Atbildēt
bbēdīgā
Šodienas jaunatnes vecāki ir tā bērnu paaudze, kad sākās VISATĻAUTĪBA skolās, varēja izvēlēties nemācīties, nedrīkstēja aizrādīt, likt pie darba, viņus centās aiz matiem izvilkt cauri skolām..Haoss bija valstī, uz ielām spaisi un nodzeršanās, ..tagad viņu bērni ir skolēni, pusaudži, jaunieši. Maz laba piemēra ģimenēs redzējuši, jo 90.gadus valdības mums sagādāja nepajokam kriminālus, nabadzīgus, baisus ģimenēm ar bērniem. Visa tā prihvatizācija. Visi šie 30 gadi faktiski ir bijuši diezgan traģiski visai stai abiedrības, kura nav pietuvināta valsts pārvaldei, nav ierēdņi, radi, draugi...diezgan bēdīgs skats atpakaļ. To gribēdami nevar pāris gados izlabot ne Kariņš, ne Pavļuts, neviens. Varbūt jānomainās pāris paaudzēm, kamēr iedzīvinās CITAS VĒRTĪBAS sabiedrībā. Līdz šim tā ir nauda, nauda, nauda....
24.oktobris 2021, 22:34 Atbildēt
HHe He
Ar vakcināciju tādus iztīrīs 5 gados un nebūs vairs parazītu, kuri tikai piesārņo Zemi tajā pašā laikā paši degradējas neko derīgu nedarot. Ja kādi miljoni pa kļūdai tiks pieķerti klāt, nebūs liela nelaime. Pie lielām tīrīšanām vienmēr pārcenšas. Tā ka, spaidiet vien savus telefonus un stājieties rindā pēc potes, un būsiet tieši tur kur vajag! Re, sadomājušies, ka sapotēsies un viss būs kā agrāk! NEKAS VAIRS NEBŪS KĀ AGRĀK!
24.oktobris 2021, 11:03 Atbildēt
DDzimisLPSR
Kāda tur bezcerība? Ar augsti paceltu galvu var doties pàri EU robežàm meklēt laimes zemi.Nekss jau nemainàs viss tik atkàrtojas.
24.oktobris 2021, 8:15 Atbildēt
FFedja
Nu ja, te visādi knariņi un kankariņi neļauj pat elpu ievilkt.
24.oktobris 2021, 8:21 Atbildēt
IInfo
Slimnīcās pārsvarā ir nevakcinēti pacienti. Vakcinējieties, lai varam dzīvot normālu dzīvi -tādu kā Dānijā, kur gandrīz visi vakcinējušies.
24.oktobris 2021, 8:24 Atbildēt
FFedja
Dānijā nav zemo pierīšu.
24.oktobris 2021, 8:26 Atbildēt
KKejs
Dānijā var palūgt ārstu vakcinēt savu izvēlēto vitamīnu kokteili un statistiķi iegrāmato to kā pretpoti covidam un nav idioti policisti,kas meklē bauskas skolotājas un vakcinētos ikgadējos ar pretgripas injekciju noformētos - dāņi vienkārši saprot pasaules valdošas naudas kliķes speciāli uzkurbulēto histēriju viņiem piederošajiem masu mēdijiem- TV un presei - destruktīvai darbībai-faktiski ekonomikas un sociālās vides graušanai-masu psihozei garīgai psiholoģiskai nomāktībai ar bezcerīgu nākotni.Latvijas drošības dienestu klusēšana,jo tas ir karš!
24.oktobris 2021, 10:28 Atbildēt
KKejam
Dānijas iedzīvotājs ko tādu pat domās nepieļauj, kas Kejam liekas NORMĀLI. Kejs vērtē visus pēc savas samaitātības pakāpes, ka šmaukties, melot ir normāli, tas Latvijas mantojums no padomju laikiem - zagt un krāpties bija parasta ikdiena, nevienam tas nelikās nosodāmi :D
24.oktobris 2021, 22:37 Atbildēt
IIna
Ja vakcinējies, tad vari braukt pasauli apskatīt, ja nē- tad nekā.
24.oktobris 2021, 8:26 Atbildēt
mmurkšķis
Ja vakcinējies, tad vari braukt pasauli apskatīt un vīrusu ievazāt Latvijā!
24.oktobris 2021, 10:06 Atbildēt
LLinda
Nevakcinejos un ar testu tieku tāpat.
24.oktobris 2021, 8:33 Atbildēt
JJānis Ķipēns
Es nesaprotu! Kas tie nafig par jauniešiem???? Kaut kādas vārās stikla dvēselītes!!!! Blin!!! Kad deviņdesmitajos , (tad biju jaunietis) nauda nebija, darba nebija, ja darbu dabūji , hren tev samaksāja,
Strādājām pa 12 stundām, gadījās -2-3 diennaktis no no vietas, skats uz nākotni, pilnīgs bezceris.... Dzīvs!!!
A šitie.... Tfu! Aiztriekt uz mēnesi pie kāda negantāka lielsaimnieka, slapjā pielijušā mālainā laukā kartupeļus rakt, par vēdera tiesu....
24.oktobris 2021, 8:29 Atbildēt
kko nu dirs
90-tajos vairs neviens ar veselu galvu,latvijā nestrādāja,jo nebij tam jēga,UK vēl it kā bij ciet,bet jaunieši devas uz Īriju un jau no turienes droši uz UK,uz 90-to beigām par viņu sapelnīto naudu jau bija izpirkti gandrīz visi Rīgas dzīvokļi.
24.oktobris 2021, 9:59 Atbildēt
ppatiesi
90-tajos bij jēga turēt veikalus,bet arī lidz brīdim,kad vidis ar pidi pret veikalu turētājiem uzsāka masu represijas.
24.oktobris 2021, 10:06 Atbildēt
IInta
Nu meta jau granātas vai Molotova kokteilus pa logiem iekšā jau no konkurentiem kādi ar, par visu veidu badītiskajiem krišotajiem pie dajebkura uzņēmēja nemaz nerunājot....
24.oktobris 2021, 14:32 Atbildēt
ggrītības
šiem jauniešiem 90.gadi liktos kā šausmu filma. Cilvēki pārdzīvoja bezdarbu, reālu nabadzību un daļa - arī reālu badu. Maksas izglītību, kad pašiem, kapeiku algas un stipendiju neesamību. Bet šodienas bērniņi raud.
24.oktobris 2021, 22:40 Atbildēt
AArcijs
Ja ,lai nu ka padomju laikos zinama era bija vienkarsak , valsts piedavaja variantus , atlika tikkai izveleties!
24.oktobris 2021, 8:50 Atbildēt
kko nu dirs
varianti bija tikkai iekārtoties darbā caur pazīšanos,tieši kā šodien,atceros kā notika darbavietu sadale pēc augstskolas beigšanas,arī toreiz bija darbavietas,kur jaunu villu tev uzcēla un iedeva pirmajā darba gadā un tādi ūķi(darbavietas),kur pat pēc 10 gadu darba netiki pie jauna dzīvokļa, nerunājot par livānu māju,bet jaunas un smukas tautumeitas, tieši kā šodien, deva tikkai tiem,kuriem bij vismaz žigulis un līvānu māja.
24.oktobris 2021, 9:54 Atbildēt
jjauna smuka meita
Nu tā jau nebija, biju jauna un smuka, un atteicu tikai dzērājiem :D
24.oktobris 2021, 22:41 Atbildēt
JJumu
Par velti jaunas, smukas tautumeitas nav devušas nekad, nedod pašreiz un nedos nākotnē. Ja esi stulbs, nabags, narkojies, dzer, tev var iedod tikai tāda paša nogājusi no pēdiņām tautumeita.
24.oktobris 2021, 10:15 Atbildēt
tto Jumu
Vai tu esi traks, agrāk smukas meitas bija dabiski smukas un arī gudras, un agrāk nauda nebija Dieva vietā kā tagadējām bārbijām ar uzpumpēto 'smukumu".
24.oktobris 2021, 22:43 Atbildēt
ZZita
Info atbilde tev. Anglijā vairāk kā 80% potēti. Bet slimnicas kļūst pilnas un saslimušo likne uet uz augšu. Sola atkal visiem ierobežojumus.
Jauniešus visvairāk psiholoģiski ietekmē izolācija. Jo ,ja kāds ir mācījies ,tad zin ,ka katrā vecuma posmā ir savas psiholoģiskās īpatnības. Mazākiem berniem un pieaugušiem nav tik svarīga saskarsme ar vienaudžiem, kā jauniešu vecumā. Un tas tiek liegts. Šeit pat nav runa ,ne par izlaidušies vai nē. Un šādā lock" dauna" versijā mēs tieši viņus gatavojam par dauņiem,jo viņi sēž vairāk pie datoriem un vispār vairs nav iespējas neko darīt,ne interešu nodarbības, ne sports, ne kas....paliekam par " pelmeņiem - dārzeņiem" ,16 pašnāvības dienā . Varbūt ir izdevīgi ,ka tauta tāda paliek? Nedomājošas aitas .Aizsledzot visu ciet ekonomika iet uz leju graujoši! Vai zinat ,cik izmaksā viens menesis lock " daunā" ? Miljonus! Vairbūt ir tomēr gudrāk neslēgt neko ciet? Jo kaitējums ir daudz lielāks.
24.oktobris 2021, 8:57 Atbildēt
IInta
VIsas šamo iespējamo plānu versijas:
www.dailymail.co.uk/..says-not-needed.html
24.oktobris 2021, 14:39 Atbildēt
IInta
Citas leģendas šiem aktuālākas patlaban:
www.dailymail.co.uk/..orst-hypocrites.html
24.oktobris 2021, 14:40 Atbildēt
tto Zita
Vai,vai,vai, ko darītu, ja būtu dabas katastrofa vai karš, vai tiešām nevar paciesties, ir telefoni, watsapi un citas saziņas iespējas, un tāpat viņi satiekas ar draugiem.tikai jūs to neuzzināt. nevajadzētu jau būt tik vārgiem un ievainojamiem katrā krīzes situācijā. Jārūdās, dzīvē noderēs arī šis rūdījums.
24.oktobris 2021, 22:46 Atbildēt
dde Soto
klau nra. Vai pēc aivara ietupināšanas Latvijā vispār kautkas pozitīvs ir noticis ? [ smīn ]
24.oktobris 2021, 9:08 Atbildēt
DDīkdienis
Bez Aivara ir jāpakarās.
24.oktobris 2021, 9:46 Atbildēt
LLiesais
Nu, ko var vaidēt? Ne kādam obligāti armijā jāiet, ne aiz dzelzs priekšskara jāsēž, kā PSRS laikā! Kaut kādi jēlie izauguši!
24.oktobris 2021, 9:10 Atbildēt
kko nu dirs
dzelzs priekškar,daudz tu šodien vari aizbraukt uz Krimu vai Sankt-Pēterburgu?
24.oktobris 2021, 10:01 Atbildēt
lleila
Pilnīgi piekrītu! Visi, kas bļauj, lai padomā, kā bija cilvēkiem Sibīrijas izsūtījumā! Nedod Dievs!
24.oktobris 2021, 10:06 Atbildēt
LLaiesam
Piekrītu, nevajag memmīšus audzināt, dzīve nav rožu dārzs,būs vēl citas grūtības un krīzes. Nav ko pīkstēt par šo. īstas grūtības nemaz nav redzējuši, tāpēc raud par mājsēdi.
24.oktobris 2021, 22:48 Atbildēt
ppilnīgi pajāt
uk podu mazgāšanai ar šo intelektu pietiks
24.oktobris 2021, 9:18 Atbildēt
zzvizģec
izaugusi dīkdieņu paaudze, kura prot spaidīt telefonu, bet strādāt pa slinku
24.oktobris 2021, 9:19 Atbildēt
LLatviešu burti
Kāpēc ārzemēs strādāt viņi nav par slinku?
24.oktobris 2021, 9:26 Atbildēt
tto burti
Tāpēc , ka tur savs labums atkrīt. Un tur neizturas pret viņiem kā pret jēlām olām. Ir stingri noteikumi, ja nepatīk - izmetīs tevi ārā. Un dodies mājās vaidēt tālāk pie mammas brunčiem.
24.oktobris 2021, 22:50 Atbildēt
IInta
Tur min. alaga lielāka ar vidējo Latvijā un jaunajiem laikam jau taču tas ir visai būtiski, jo citādi ar family nevar atļauties vsipār, kur nu vēl bērnus... Vien vārti tie no EU līdz ar Brexit arī jau ir aizvērt - kuri paspēja , tie paspēja. Tagad tur vajag vien fūru vadītājus.
24.oktobris 2021, 14:46 Atbildēt
lleila
Tāpēc, ka tur viņi slinkojot uzreiz ''dabūtu ar kāju pa mīksto vietu'' - neviens viņus darbāneturētu! Bet te auklējas ar katru bezkauņu un sliņķi.
24.oktobris 2021, 10:10 Atbildēt
IInta
Nefleitē, ko nezini. Grūtākais etaps tur dabūt normālu darbu - pēc tam jau vairs izmest nav tik vienkārši. Var attiesāt varenas kompensācijas. Un ja vēl kādu traumu dabū - maksās darbdevējs līdz mūža galam. Vien Latvijā mirst kā mušas darbā un arī nekas...
L(
24.oktobris 2021, 14:49 Atbildēt
kkriksis
Tieši tā! Darbs un kustības ir labākais līdzeklis pret depresiju!
24.oktobris 2021, 10:07 Atbildēt
vvērotājs
Ar izglītības saturu un metodi ir lielas ziepes un IZM spītīgi turas pie savas aizvakardienas līnijas, kas lielā merā iespaido jauniešu domāšanu. Vēl likumpaklausība vakcinētos ir novedusi turpat kur nevakcinētos. Slikta izglītotība ar tikpat sliktiem dzīves piemēriem depresiju var uzdzīt pat lielai daļai pieaugušo.
24.oktobris 2021, 9:43 Atbildēt
OOtomārs
vakcīnai nav jēga. Ja būs visi novakcinēti-vienalga slimos. Ja jāvakcinējas katru pusgadu ar 2 potēm, tad iedomājies kāda elle sāksies. Labi, ka ir antivakseri, kas absurdam pretojas. Svēti ļaudis.
24.oktobris 2021, 9:52 Atbildēt
ooškalns
tieši tā- STEIDZĪGI JĀDOMĀ PAR NĀCIJAS OLŠŪNU UN SPERMOTOZOĪDU VESELĪBAS BANKU-jo lēnā etanizācija ir OFICIĀLI LEGALIZĒTA
24.oktobris 2021, 10:37 Atbildēt
IInta
Nošpricēto asinis jau vairs pārliešanai nešpricētajiem nederot, kur nu vēl kāds tur cits šķidrums - kādai tur citai bankai.
24.oktobris 2021, 14:52 Atbildēt
hha ha
vakcīnas ir radītas pret vīrusa celmu kurš sen vairs neeksistē,tagad ir radušies divi jauni celmi,pret kuriem vakcīnu nav,tāpēc arī vakcinētie slimo.Tas, ko tagad dara latvijas valdība ir tas pats, kas piespiest visus ēst vecu un sapelējušu desu.
24.oktobris 2021, 10:17 Atbildēt
vvērotājam
Jā, nevakcinētie sava stulbuma un egoisma ir aizrāvuši līdzi netīrā straumē visu sabiedrību šobrīd, bet gan jau laiks noliks visus pa vietām. Drosmīgos - savā, un no potes bailīgos - atkal savā droši vien atpakaļ skolas solā, jo skolā nav centīgi mācījušies, ja baidās no potēm un uzvedas kā kaprīzi, ietiepīgi bērnudārznieki.
24.oktobris 2021, 22:54 Atbildēt
RReinis
Stājieties Zemessardzē !!! Bezcerība būs kā ar roku noņemta.
24.oktobris 2021, 9:45 Atbildēt
HHe He
Pareizi! Policija nevar tikt galā ar QR kodu pārbaudīšanu un cilvēku drāšanu, būs jāiesaista zemessardze un armija, lai laukos ķertu un nozāļotu pensionārus!!!
24.oktobris 2021, 10:45 Atbildēt
OOtomārs
netērējiet naudu augstākai izglītībai . Neņemiet kredītu. Apgūstiet kādu amatu. Celtniecībā var par palīgstrādnieku sākt. Var pamācīties kādos jaudīgos kursos.
24.oktobris 2021, 9:47 Atbildēt
LLatvietis
Neatkarīgā, beidziet šo visu popularizēt. Velns nav tik melns, kā jūs to mālējat.
24.oktobris 2021, 9:49 Atbildēt
lleila
Visa atslēga ir tajā, ka demokrātijas un materiālās pārsātinātības apstākļos tiek audzināti lieli pulki vāju, piedodiet, pat tizlu cilvēku. Viņi nemeklē laika piepildījumu amatniecības prasmēs un stresa nodzīšanā ar labāko līdzekli - nodarbošanos , bet gaida nepārtrauktus ideālos apstākļus ar neierobežotām komforta pieejām un izklaidēm. Vecākā paaudze ir vairāk norūdīta, un nav te nekāda sakara ar noslēgtību. Arī man ir 66 gadi, paldies Dievam, ķepurojos kā protu, bērnu nav, dzīvoju viena, ir gan labi kaimiņi. Nejūtu nekādu depresiju, vienmēr ir, ar ko nodarboties, dažādi praktiski darbiņi, rokdarbi, savi 2 kaķi, klausos arī labu mūziku, lasu, staigāju -visu nenosaukt.. .Ēst gatavošana vien cik prasa laika! Bet, ja grib tikai tusēt, ēst krogos un gaidīt mammas pienestās čības,.., tādi gan salūzt pie katra vēja pūtiena. MĒRĶTIECĪGIE UN NODARBINĀTIE JAUNIEŠI, KĀ ARĪ TĀDI, KAM ĢIMENĒ IELIKTAS STABILAS MORĀLĀS VĒRTĪBAS UN IZPRATNE PAR DZĪVES GAITU, NAV DEPRESĪVI! NEPĀRSPĪLĒJIET!!!!
24.oktobris 2021, 10:03 Atbildēt
SSkolnieciņš
Pareizāk ir teikt: ''Paldies, Dieviem!''.
24.oktobris 2021, 10:45 Atbildēt
ggf
sausais atlikums ; tu esi vientuļa pusmūža sieviete bez bērniem, ar diviem kaķiem.
...ne tev spriest, vai šīsdienas JAUNIEŠIEM būtu sava dzīve jānodzīvo tieši tāpat ;)
24.oktobris 2021, 10:49 Atbildēt
TTL TR
Ja sievietei nekad nav bijuši bērni, tad arī dzīvē stresa nav bijis.
24.oktobris 2021, 18:55 Atbildēt
ggf
Pofig! Sirmgalvjiem ir ''naudas vairāk, kā jebkad ir bijis!'' ;)
24.oktobris 2021, 10:28 Atbildēt