Komentāri: Labklājības budžets: kam naudas pietika, bet kam – nē?

25.10.2021. Inga Paparde
 
TTantuks
Pareizi, pagaidīs kamēr tie kam būtu piemaksas jāmaksā par darbu līdz1996. gadam nomirst, jo dzīves ilgums reāli samazinās, statistika ir domāta tiem kuri nemāk rēķināt.
25.oktobris 2021, 10:43 Atbildēt
ddāvis
Vai te kaut kas netiek jaukts ? Nodokļos savāktas summas nevar pārvērst par Labklājības budžetu ! Tas ir iedzīvotāju pašnodrošināšanās resurss . Kā pavasarī sēt un stādīt ,lai ziemā būtu ko ēst . Labklājību neveido nodokļi ,bet gan ražīgs darbs , kas nodrošina pieaugošus ienākumus . Uzņēmējdarbības izaugsme , produktivitāte ,algu pieaugums tieši ražojošajās un eksportējošajās nozarēs ir kopējās labklājības izaugsmes raksturlielumi .
25.oktobris 2021, 11:41 Atbildēt
ppensionāre
Ko gan valdība lems maksāt tiem, kas ir iznīcināmo kategorijā? Valdībai nav tādas kultūras, lai nesēdinātu pensionārus uz ragaviņām, vismaz šai valdībai pavisam noteikti nav.
25.oktobris 2021, 11:45 Atbildēt
GGrieta
Miljardus var notrallināt un sabiedrība pat neuzzinās ,kur tie noklīduši, bet uz šī fona nieka 7 miljonus nevar atrast, īpaši tiem, kuriem tie ir vis nepieciešamākie. Pretīgi un ciniski.
25.oktobris 2021, 11:47 Atbildēt
UUPS
Ķīmija un rozā brilles starp diviem mīlētājem ilgst 3-5 gadus. Ja šīs attiecības nav Dieva svētītas (mehāniskie rituāli baznīcā bez ticības neskaitās), tad tām arī visbiežāk būs papildināt šādu statistiku. Respektīvi 3-5 gadi laimes un vēl tik pat aptuveni ignors un vanam otra pieciešanas vai nepaciešanas. Tā ir klasika ko spēj mainīt tikai garīgi stiprinātas attiecības Dievā stiprinātas. Banāli skan bet tas ir vienīgais kas strādā patiesi, jo uz visu citu sātanam ir ietekme un savi plāni. Ja pat bez garīgās kopdzīves izdodas vienam otru paciest un saglabāt kaisles intrigu ilgāku laiku, tad tas ir liels izņēmums kas cilvēkus nesatuvina bet liek palikt kopā ilgāk. Un tie ir reti izņēmumi. Mūsu patērētāju sabiedrībā modernizējas un ģimenes un to vērtības arvien mazāk tiek uzturētas un atbalstītas. Tas arī sātana darbiņš kas liecina par drīzu sabiedrības fiasko un kārtības maiņu kā atklāsmes grāmatā teikts. Tas viss mūs neticības Dievam un grēku dēļ.
25.oktobris 2021, 12:39 Atbildēt
mmelo acis skatidamies
Uz LM krūzes ir nedaudz nepareizs uzraksts.Lai precīzi atainotu šīs valdības darbus,jāveic neliela korekcija- mūsu uzdevums palīdzēt cilvēkiem nokļūt kapos.
25.oktobris 2021, 15:25 Atbildēt
MMjā
cerība - penšu mierinājums,bet arī tā zudusi., no budžeta; ''penši,kuri pensionējošies, sākot no 2012. gada, un kuri atšķirībā no pensionāriem, kuri aizgāja pensijā līdz 2011. gada beigām, nesaņem piemaksas par darba stāža gadiem vēl padomju laikos (līdz 1996. gadam)'',to nesaņems arī nākamajā gadā.
25.oktobris 2021, 15:39 Atbildēt
ffakts
cerēja,ka covids izdarīs savu darbiņu un 7.miljoni ietaupīsies ierēdņu / deputātu algām
25.oktobris 2021, 15:44 Atbildēt
vviedoklis
Vsjo na blago čeloveka! Mne kažetsa čto ja etogo čeloveka znaju!
Latvija ir nolaidusies līdz šim nekaunīgam līmenim. Nožēlojami!!!
25.oktobris 2021, 16:52 Atbildēt