Komentāri: Elektroapgādes tarifus trīskāršo, bet izliekas, ka palielina tikai par trešdaļu

Komentē 10

Pretīgi, šeit maksājumos parādās valsts patriotisms, ka saturs pretējs blavieniem par lielu Latviju, un jablau tad uz Krieviju, tas galvenais laikam nevis kā nebūs ko ēst pašu mājās maize

25.maijs Atbildēt
JM

Jāj latviešus kā tik var, bet šie, verga dvēseles, pacietīgi īd. Būtībā tas ir jauns slēptais nodoklis, ar kura palīdzību stutēt paplucināto budžetu.

25.maijs Atbildēt

Galvenais, ka jāmaksā visiem, kam vads ir. Kaut nepērc un nelieto. Kur kas tāds redzēts, ka par maizi, piemēram, jāmaksā to nelietojot. Tad tas jau izskatās pēc elektrovadu nodokļa. Pavisam kauns nav.

25.maijs Atbildēt

principā abonentmaksai ir jēga (jo spriegums jānodrošina, pat, ja to nelieto), jautājums ir par tās aprēķina formulu un skaitlisko vērtību

25.maijs Atbildēt

kurš man var paskaidrot, vai man ir "līnija", vai "kopne"? (8304 nevar!)

un vai es varu pārslēgties no dārgākās "līnijas" uz lētāko "kopni"?

25.maijs Atbildēt

Varbūt beidzot jāizvelk tā strausa galva no smiltīm ārā. Cik ilgi šie mērgļi mūs slauks.. Fašistiska valsts kur iedzīvotājs ir slaucama govs un kad vairs pienu nedod tad ar poti nošpricē.Mus slauks un drāzīs kamēr to paši atļausim....varbūt pēdējais laiks parādīt tiem sūdabrāļiem ka viņi nav mums saimnieki bet mēs esam viņiem darba devēji.

25.maijs Atbildēt

Jautājuma būtība nav ST tarifs kā tāds . Pirmais , kas un kāda nolūkā ,kādas ekonomiskās politikas ietvaros prasa ST veidot šāda tipa tarifu ,kas prasa to apstiprināt komisijai ? Valdošā koalīcija caur FM ! Izveidojot šādu tarifa shēmu tiek veidota sociālo politiku noniecinoša , tautas labklājības un uzņēmēju konkurētspēju pazeminoša situācija . Kas no tā iegūs un cik daudz ? Kas atbildēs ?

25.maijs Atbildēt

Mjā, teorētiski valsts ar savu kapitālsabiedrību palīdzību varētu atvieglot iedzīvotāju ikdienu, bet pie mums kā jau LPSR mantiniecē- valsts izmanto savas kapitālsabiedrības lai papildus iekasētu naudiņu no iedzīvotājiem...... bet par sociālo politiku šeit jāaizmirst, Latvija nav sociāli atbildīga valsts un pārskatāmajā nākotnē nav cerību, ka viņa par tādu varētu kļūt, vismaz, ne jau ar šo politisko eliti.

25.maijs Atbildēt

Citādi nebūs ko zagt un mistiskos projektos naudu sev un savējiem dalīt bez atskaites.

25.maijs Atbildēt

Ja ar šādu sparu ķertos pie ēnu ekanomikas apkarošanas un vienlaicīgas nodoklu sistēmas pielāgošanas valstij pketiktu € lai atrisinātu dauz vajadzību bet ar ST ir vienkāršāk - abonenti maksā un nav jāiespringst

26.maijs Atbildēt