Komentāri: Kāds uzdrošinājies apdraudēt lojālistu "svētās" tiesības uz "morālo pārākumu"

31.07.2020. Bens Latkovskis
 
VViltus pravieši
Viss jau butu labi ja jansons nebutu 10 gadus gulejis un tagad peksni uzmodies un uzsācis cīnu par cilveku cienigu pabalstu profesionalajiem slaistiem ,alkoholikiem , narkomaniem ,likumparkāpejiem ,zagliem un pats galvenais jandona mērķis ceļot minimalos pabalstus ir ne tik daudz rūpes par vietejo šusaru bet gan par naktis ievestam islamistu salašņām , par tiem , kurus ešeloniem vien ievedis pec naves dzceļa uzbuves , manuprāt ,ir bijis sorosa un eiropas velnkamistu uzbreciens nodrošināt lai islamistu salašņas nebegtu no latvijas ! Latvija nav Polija ,latviju pārvalda gļevi latvijas ienaidnieki kuri bez ierunām par 30 sudraba gabaliem pārdos tēvu un māti
31., 9:16 Atbildēt
PPravietim
Pārbaudi, pirms apgalvo!
31., 14:19 Atbildēt
rrolis
Vai nebūtu laiks,to pedarastu un lezbiešu partiju *A/Par un JV nolikt pie vietas.Galveno mafiozi Āboltiņu izfīrēja no Latvijas uz lielāko mafiozu valsti pasaulē.Pavļuts,ar savu pliko pauri, pediņu un lezbiešu komandu turpina vārīt mēslus uzdodoties par baigiem speciālistiem visās lietās.Kur tādi morālie un degradējušies kropļi rodas.
31., 9:31 Atbildēt
AArturs Nagliņš
Kriminālajā kapitālismā ar valdošās kliķes noziegumu brīvību un sociālā darvinisma nemaskētu attieksmi pret "tautu" nekāda "tiesību sargāšana" nemaz nav praktiski iespējama. Iespējama ir vienīgi attiecīgā simulācija. Ja "valsts" kā sistēma (politiskā iekārta) ir simulakrs, tad tādā simulakrā arī viss pārējais ir neīsts, izlikšanās, miglas pūšana, noziedzības, galvenokārt organizētās noziedzības, paradīze tiem, kuriem nav kauna apzagt vienam otru. Un, protams, ja "tauta" jau 30 gadus ir samierinājusies ar valstisko simulakru, "tautai" brīvība, neatkarība, suverenitāte nav nekāda vērtība, daudzi no "tautas" vispār nav spējīgi valstiski, politiski, sociāli, morāli domāt un izprast dzīves īstenību, tad runas par tiesībsarga darbību ir stulba pašapmānīšanās. Neko pa īstam te neviens nav aizstāvējis, jo nevar aizstāvēt tādā fundamentāli noziedzīgā iekārtā, kuru izveidoja LKP/VDK nomenklatūras morālie kastrāti, pamatīgi ap stūri apvedot masveidā pamuļķo, intelektuāli bālo un morāli nestabilo kultūrnāciju, kā saka Tiņģeres lakstīgala un kam visam punktu pieliek šausmīgs āksts Rīgas pilī ar valstsgribu un nenormālu ēstgribu, stundām spējot neattiet no angļu brokastu galda, bet jau gadu - no apdauzīto latviešu apmaksātā bezmaksas ēdiena galda, izsalkušo Teikmani atgaiņājot no ēdiena ar dakšiņu.
31., 10:09 Atbildēt
MManuprāt
Latvijas valdības patstāvība ir visai relatīva, diez vai tas vadītāji ir pelnījuši to ķengāšanos komentāros, jo - no viņiem maz kas ir atkarīgs. Bet - pašu alkatība neļauj izmantot to minimālo patstāvības devu, ko ES un NATO vēl "atsviež"...
31., 10:10 Atbildēt
vvispār
Jansons jau strādā otro termiņu. Vai tad ar 2 termiņiem nepietiek?
31., 10:24 Atbildēt
AABCD
Varnešu trubadūrs pamodies! Latkovskis jau raksta, kādēļ jāpietiek ar diviem termiņiem - Jansons atļaujās apšaubīt varnešu 'sekmīgo' saimniekošanu valstī.
31., 11:58 Atbildēt
vvispār
Tad visus patreizējos atstājam līdz mūža beigām, kā krievijā, ok?
31., 12:28 Atbildēt
jjā jā
un ar mantošanas tiesībā,lai piedzimstot zinu-būšu tiesībsargs
1., 10:11 Atbildēt
tto vispār
Jā, jā - protams, prātvēder, ka visus līdz mūža beigām, un protams - kā Krievijā! ))) Vai tad viss, kas neatbilst Latvijas nodevēju politikai, nav kā Krievijā?! ;))
31., 14:13 Atbildēt
PPienākumusargs
Tiesībsargus līdzīgi kā tiesnešus ievēl uz mūžu, lai viņu darbību neietekmētu tas, vai valdošās partijas viņus pārvēlēs amatā vai nē.
31., 12:47 Atbildēt
vvispār
Latkovskis un hūte, manā uztverē, nav protekcijas cienīgi piemēri, kā daudzi citi no NRA lapas.
31., 13:00 Atbildēt
tto vispār
Latkovskis un hūte nav Jansona pseidonīmi, starp citu )
31., 14:14 Atbildēt
vvispār vispār
Kam pietiek, kam nepietiek vis - piemēram, ir tādi šmucīgi tautas kalpiņi, ar kuriem tūlīt pat jau pietiek! Vai tad tas nav saprotams?
31., 14:17 Atbildēt
aaIJA
Ko aplaupītā Latvija dara pasaules bagātāko valstu klubiņā ? Pienes kungiem ūdeni ?
31., 15:57 Atbildēt
IInta
Projektētais potenciālais varnešu aprūpejamo skaits Latvijā anno 2025 g.
(Citas valstis ar ievērojamiem ļautiņu kritumiem - citās lapās)
www.deagel.com/count..=Population&ord=DESC
31., 17:18 Atbildēt
IInta
31., 21:51 Atbildēt
vviesis
Tā ir, kā autors raksta. Vienkārši nepārvēlēt Jansona kungu valdosie justos neērti, tad nu izdomāja gājienu ar zirdziņu- gan no tiesībsarga tiks vaļā, gan varēs mazgāt rokas nevainībā, sak, "mēs jau neko, tāds likums".... diemžēl, likumi pie mums grozās tā, kā valdošajiem ir izdevīgi, un žēl, ka daudzi vēl to nav sapratuši. Savā laikā uzskatāmi piemēri tam bija diskusija par eksprezidentu privilēģijām, kad privilēģiju aizstāvji plātīja rokas un taisnojās, mēs jau neko, tādi ir likumi... un pretī tam piemērs, kā kad vajadzēja apcirt iedzīvotāju ienākumus un palielināt nodokļus, visi vajadzīgie likumi tika izmainīti nakts laikā... tāda lūk "likumība un tiesiskums". Arī šajā gadījumā likumdošana vienkārši tiek izmantota šauras grupas interesēs, lai atbrīvotos no neērta cilvēka.
31., 23:05 Atbildēt
ppretruna
lai par tiesībsargu runātu kā neatkarīgu ierēdni,viņu,vispārējā kārtībā būtu jāvēl tautai,apvienojot ar Saeimas vēlēšanām.Tiesībsarga virsuzdevums ir '...., kas rūpējas par to, lai Latvijā tiktu ievērotas cilvēktiesības un lai valsts pārvalde un pašvaldības ievērotu labas pārvaldības principu'.Kā tas nāk,kad ,tā paša Jansona 10.gadu darbības laikā tikai tagad ST ir nonākusi pie atziņas,ka liela daļa iedzīvotāju dzīvo 'cilvēka cieņas nepilnvērtīgos apstākļos' ar POLITISKĀS GRIBAS TRŪKUMU tās mazināšanā.Dīvainākais,ka šādi signāli skanējuši no neskaitāmām ES institūcijām jau neskaitāmu valdību laikā,bet tikai pašreizējās ST izpildījumā,tas tika saklausīts.Atskatoties uz bijušajiem ST vadītājiem,nepārsteidz 'politiskās gribas' deficīts valdošo partiju izpildījumā,jo izrādās arī Satversmi var 'tulkot' atbilstoši politiskajai situācijai (domāts,aizdomās turēta persona var ieņemt savu amatu,līdz notiesājošam spriedumam).Tad par kādu neatkarību var runāt jebkurā valsts pārvaldē darbojošais ierēdnis !?
1., 9:44 Atbildēt
vviesis
Runājot par ierēdņiem. Pie mums ierēdniecība ir padarīti par tiem sliktajiem, bet nevajag aizmirst, ka ierēdniecību vada politiķi, nevis otrādi. Un, ja augstākajā līmenī politiskā griba pietiek tikai tam, lai izstrādātu likuma grozījumus, ar kuru palīdzību tikt vaļā no Jansona kunga, tad nevajag brīnīties, ka Latvija stagnē un atrodas ES astes galā :(
1., 12:30 Atbildēt
ppar to arī stāsts
ka ierēdni vada un ievēl politiķi...kur neatkarība !
2., 11:53 Atbildēt
ppar Jansonu
Es par 100% piekritu raksta autoram.
1., 14:18 Atbildēt
RReplika
Ak tad tāds tiesībsargs mums nav vajadzīgs? Kāds? Tāds, ka divus termiņus klusē kā ūdeni mutē ieņēmis, bet tuvojoties trešajam termiņam, pēkšņi sāk knosīties? Bet kā tad ar to, ka jāstrādā būtu KATRU dienu?
1., 21:28 Atbildēt
vviesis
Ai, labi, beidz. Jansona kungs jau nu gan nav tas, kurš neko nav darījis. Vienkārši Latvijā ir pārāk liels bardaks, nevar prasīt, lai viens cilvēks tagad spētu momentā par visu atgādināt. Starp citu- tieši aktīvās darbības dēļ Jansonu tikai ar lielām mokām pārvēlēja uz otro termiņu, tad jau starp politiķiem pret viņu bija liela nepatika, jo pārāk kāpa uz varžacīm. Ne velti bija politiķi, kuri apvainoja tiesībsargu, ka viņš krājot punktus iešanai politikā. Klusējot ar ūdeni mutē tādus apvainojumus neizpelnīsies...
Bet nu, tagad droši vien daudzi nožēlo, ka Jansona vietā nav vecais labais Apsītis, kura vienīgā rūpe bija, lai cietumi atbilstu Eiropas prasībām... eh, kā valdošie tagad nožēlo, ka viņa vietā ir Jansons...
1., 22:03 Atbildēt
vviesis
P.S. Ak, jā, Apsītis, nepārtraukti atgādinot par ieslodzīto tiesībām, noteikti visādu Repliku acīs ir īsts darba rūķis, kurš strādāja KATRU dienu, atšķirībā no Jansona...
1., 22:06 Atbildēt
hhe he
strādnieks Jansons pandēmijas laikā paziņoja,ka cilvēktiesības var tikt neievērotas.Tātad uz trīs mēnešiem kantoris varēja paņemt atvaļinājumu ar covid piemaksu.Ja cilvēktiesības ir dekoratīvs jēdziens,arī kantoris dekoratīvs/nevajadzīgs/
2., 12:05 Atbildēt
vviesis
Vispār jau- tieši Jansons ir parādījis, ka cilvēktiesības NAV dekoratīvs jēdziens, un viņas nav pielāgojamas kā slavenais "tiesiskums" valdošo politiķu vēlmēm..
2., 21:42 Atbildēt
NNLO
Nav normāli, ka vadoši amati tiek piešķirti uz mūžu. 2 x 5 ir optimāls laiks, kas dod iespēju amatpersonai paveikt ko būtisku, vienlaikus nodrošinot arvien jaunu cilvēku iesaisti vadības procesā. Mēs šausmināmies par Putinu un Lukašenko, bet
valsts iestādes Latvijā dažkārt ir kā mazas baltkrievijas. Slikti, ka Jansons šajā situācijā izskatās kā tāds nelaimes putns. Bet tā ir ar tām neattīstītām demokrātijām.
.
1., 22:09 Atbildēt
IIna
Pareizi! Arī deputaātiem ilgāk par diviem sasaukumiem nedrīkst balotēties! Prāk vņiem iepaticies sēdēt pie treknas siles un lobēt savu čomu intereses!
2., 15:53 Atbildēt
nnuko
Nepatīk paristi un viņiem pietuvinātie, taču tiesībsargam, it sevišķi Jansona izpildījumā, pat divi termiņi ir daudz par daudz, jo būtībā viņš nodarbojas ar populismu un ir kļuvis par "patiesības ministru", aizmirstot, ka tiesībsarga uzdevums būtu aizstāvēt katra indivīda tiesības, ja tās tiek pārkāptas. Tā vietā viņš, lai saglabātu labi apmaksāto amatu nodarbojas ar demagoģiju.
2., 10:28 Atbildēt
VVai tu
esi muļķis , vai izliecies , Pipļuta sulaini ?
2., 21:05 Atbildēt
vviesis
Tas ir tas, ko es jau minēju vienā komentārā. Valdošajiem argumentu pret Jansona teikto nav, tad nu apsaukā viņu par demagogu un apvaino, ka viņš veidojot politisko karjeru. Parastā tādu cilvēciņu taktika, kam nav ko iebilst oponentam. Te jau arī pilns ar tādiem.
2., 21:46 Atbildēt