Komentāri: Tviterapskats. Uz Latvijas politiskās skatuves uznākuši īsti kreisie

15.09.2020. Bens Latkovskis
 
UUdo Ulbergs
Nav ko liekuļot! Latvieši strauji pārvēršas par pederastu tautu ar reti pretīgu steiķu purniem priekšgalā! Obligāti vienmēr jāatceras pederastu nācijas tēva vērtējums! To latvieši nedrīkst aizmirst līdz savam galam, pasaules galam. Pēc Rīgas domes vēlēšanām pederastu nācijas tēvs lepojās, ka rezultāts ir “patiešām solīds un apmierinošs”. Kultūrnācijai šos pederastu nācijas tēva vārdus vajag turēt virs gultas un pie sienas visos kabinetos kopā ar viņa parādes portretu! Nekādā ziņā latviešu tauta nedrīkst aizmirst pederastu nācijas tēva Rīgas domes vēlēšanu rezultāta vērtējumu - pederastu valdīšanas atzīšanu un slavēšanu! Šajos vārdos pilnā mērā atsedzas valsts prezidenta deģeneratīvā būtība un deģeneratīvā loma tautas un valsts esamībā. Valsts prezidents priecājas par latviešu tautas jaunā statusa - pederastu tautas statusa - nostiprināšanos. Ne tikai Rīga, bet faktiski visa Latvija ir pārklāta ar pederastiju. Nākas atcerēties cilvēces noteiktu vēsturisko pieredzi. Nākas atcerēties valsts galvaspilsētas auras ietekmi uz visu valsti. Galvaspilsētas vērtības un normas vienmēr funkcionē visas valsts mērogā. Masu komunikācijas līdzekļi ir galvaspilsētā, un daudzi no tiem jau agrāk bija pederastu pārvaldījumā, sākot ar “Delfiem”, Streipu TV un žurnālistu izglītošanā utt. Rīgas pederastu jaunā maiņa faktiski ir zināms turpinājums kultūrnācijas deģenerācijā. Praidi un to apmeklētāju skaita pieaugums katru vasaru arī ir Rīgas prioritāte un lepnums. Pederastijas, pervesijas senas citadeles Rīgā ir “Satori”, “Rīgas Laiks”. Pederastija, pedofīlija politiķu kloākā smirdēja jau 90.gadu sākumā. Sveiciens Ādamsona kungam un viņa nesekmīgi mīlētajiem cilvēces mēsliem šķēlēm, sončikiem, birkaviem!
15., 9:36 Atbildēt
vvispār
Vieni paši, "Progresīvie" ,Rīgas domē neiekļūtu. Tas notika tikai pateicoties tam, ka A/P rezervistu soliņš bija par īsu un viņi bija spiesti apvienoties ar "Progresīvajiem". Saeimā " Progresīvie" vieni paši viņi neiekļūs.
15., 9:44 Atbildēt
AArturs Nagliņš
Pederastus, genderistus, viendzimuma laulību fanus, agresīvā feminisma bābas, cilvēka dzimuma maiņas un cilvēka dzimuma dokumentos nenorādīšanas "politiķus" neviens nopietns izglītots cilvēks nesaista ar "kreisajiem". Tā var darīt tikai kaut kādi deģenerāti-žurnālisti, kuri savā izdevumā mīcās kopā ar seksuāli neizvēlīgām resnulēm - reakcionārām un humanitātes noziegumos tiesājamām reti pretīgām būtnēm. Latviešu tauta strauji kļūst pederastu tauta. Latviešu pusizglītotā un politoloģiski tumsoniskā, intelektuāli aprobežotā jaunaudze, dzērāju un speķi ar speķi rijēju pēcnācēji, nemaz nezina, kas ir "kreisā" politika. Debilie partiju nosaukumi ("par-politika", "gods kalpot Rīgai") ir tikai viens piemērs latviešu politiskās apziņas niecībai, smirdēšanai, idiotijai.
15., 10:00 Atbildēt
PPirktspēja
:) Ļenina slaucēja...
15., 10:06 Atbildēt
BBenam
Ben, ko Tu tur gvelz par "baltkrievu nācijas dzimšanu"? Pie tam, nepārtraukti, katrā savā tekstā?! Puišeļa sindroms, - reiz pateicis muļķību, no tās vairs neatkāpsies? Es arī gribētu sakarīgu baltkrievu un, ne tikai, - arī latviešu nāciju! Nav diemžēl, un nebūs, jo no visām pusēm nacionālas pašapziņas maitātāji apsēduši, gan Latviju, gan Baltkrieviju! Es to par Tevis mīļotajiem komunistiem, kas ir visa nacionālā nīdēji un postītāji. Un ko Tu piedāvā likt pretī Putinam Baltkrievijā? Dziesmoto revolūciju, vai? Kurā gadsimtā esi iestidzis?
15., 10:27 Atbildēt
JJautātājam
Nezinu, kurā gadsimtā esi iestrēdzis tu, bet, ja neredzi baltkrievu nācijas dzimšanu, tad tā ir tava problēma, nevis citu. To, kas to redz. Ja vēl krievu nācijai izdotos nomest savu uz kakla sedētāju - Putinu, tad vispār būtu īsta Lambada.
15., 13:53 Atbildēt
IIr sēņu laiks
, un daudz ko var ieraudzīt;) Tavu spēju sajēgt spēku samērus izsaka vārdu kopums: "Ja vēl krievu nācijai izdotos..." Tur jau tā lieta, ka nekas un nekad nav izdevies, turklāt, šis nebūs nekāds izņēmums. Te tev nav nekādas banānvalstiņas, bet militāri agresīvi veidojumi, kuri nepažēlos neko un nevienu.
15., 14:04 Atbildēt
ddevka
Дeвушки ищут мужчин для сeкca, здеcь всe анoнимнo и бecплатнo, без рaзводнякoв и прoститутoк, вот cам убeдиcь ---- s.mobmas.ru/i1412
15., 11:01 Atbildēt
VVērotājs
Kāpēc uzreiz kaut kam piekarināt visas šīs negatīvās domas un dēvēt tās par patiesību? Pirmkārt, dzīvosim - redzēsim! Otrkārt, Staķi pazīst arī kā tiešām kārtīgu un darbaspējīgu personu. Domāju, ka viņa līdzgaitnieki būs tādi paši. Turklāt viņš taču sadarbosies ar visiem ievēlētajiem deputātiem, tā kā atbildību par to, ko darīs RD, būs jādala arī pārējiem deputātiem, ne tikai Progresīvajiem. Katrā partijā un frakcijā ir nelikvīdi, kuri iepinušies tajās, nezinu nevienu ideālu partiju. Cerams, RD nav iekļuvuši tieši šie nelikvīdi. Un nevajag tik ātri aizmirst, ka sliktāk jau vairs nevarēja būt! Rīga jau bija novesta līdz kliņķim ar iepriekšējo "gaišo spēku" svētību.
15., 11:14 Atbildēt
HHah
sliktāk jau VIENMĒR VAR būt! ....Diemžēl.
15., 12:28 Atbildēt
IInta
Nja, bija jau tādi pārcentīgie kremlim 'iekļāvēji". Beigās Latvijā bija mazāk par 50% vietējās tautas.... Ko var kāpt uz tiem pašiem grābekļiem? Krāsainos vēl tagad priekš tās diversity un minoritātēm savajdzējies, lai gan citviet jau atzina , ka vis stas multi-kulti Eiropā jau sen kā ir kizgāzies un ka arī Vācijā nu jau ir vietas, kur baltajiem vispār labāk nenokļūt, citādi vēl var nokļūt putras katlā arī....
Lai taču aizbrauc pieredzi pasmelties un dara to jau savlaicīgi uz kādu no Zviedrijas >55 no-go zonām tā aptaurētā "visu iekļaujošā progresīviste". Ja pašai ir vēl kādas citas problēmas, lai taču ārstē savlaicīgi un neuzbāžas citiem, lienot vēl arī politikā....
15., 11:30 Atbildēt
IInta
www.lsm.lv/velesanas..aksts/progresivie/13
Pielikumam - pilna liste tādu vadošo un virzošo ceļu turpmāk rādošo, jo pamatskiola tajā sarakstā ir tikai vienam ātri uzmetot lapai skatu... Un kā ko tādu var dabūt gatavu valstī, kur agrāk vidējā biaj obligāta? Tā kā - augstākā izglītība arī vēl nav rādītājs....
Domājiet un dariet to jau savlaicīgi pirms par kādu vispār balsot, kamēr tie Vēlēšanu likumi tādi ir kādi nu ir un neviens tos pāratisīt pat ar mietu nav aizdzenams.. PIlns taču laikam tur - šajā sarakstā - ar tiem sorosiešiem un citiem "iekļāvējiem", kam Eiropu vispār iznīdēt vajag un ne tikai Latviju vien, jo baltā rase jau neuzņēmīga pret šamo covidiem, demoniem, utt., utj.... Bezrobežu žīdmasonu redzējuma pasauli tik padod, kurā viss vienā krāsaino šlurā tā teikt, lai pašiem tik to rebi vieglāk bīdīt.
15., 11:53 Atbildēt
IInta
SPILGTS CITĀTS
„Mēs jūs nenodosim!”, „Mēs strādāsim vienoti, kaut arī mums ir atšķirības!”, „Mēs būsim paijiņas un murmulīši, mēs mīlēsim cits citu, līdz saule kritīs nebūtības atvarā!” – tādi mūžīgās saskaņas solījumi burzguļo divu politpulciņu mīlas avotiņā, kas izlauzies virszemē Rīgas domes vēlēšanu tektoniskajās novirzēs. Par progresīvi marksistisko attīstību! – kristāldzirdi šķind šampanieša plastmasas glāzes, un politiku spēlēt nogribējušies pusaudži turpina rakāties varas iespēju smiltiņās.
- Elita Veidemane
15., 12:00 Atbildēt
EESMAIJA
Šorīt izlasīju Elitas interviju ar Hariju Tumanu. Iesaku visiem noteikti izlasīt. Sen nebiju ko tik patiesu un labu lasījusi.
15., 12:04 Atbildēt
IInta
Ieliku te arī jau to linku plkst . 11:59
15., 12:28 Atbildēt
kkauns
muļķi pasaules galu gaida gadu tūkstošus............nebiji dzirdējusi??????????????
15., 14:04 Atbildēt
IInta
15., 16:14 Atbildēt
tturpini kaunēties
Muļķi ir tie, kas negaida neko, bet briest savos labklājības dīvānos. No bezdēšanas smadzenes žūst - tā tūkstošiem gadu top muļķi!
15., 14:13 Atbildēt
ttā ir
ļoti vērtīgs komentārs, jeb autors sevi izgaismo.............vai kādam no tā sāp? muļķi tiešām gaida pastaro tiesu , arī putins: tad visi uz elli, viņš uz paradīzi, ja kāds tiraže putinu............tikai lai citus NEMĀCA, LAI ROK ZEMI!!!!!!!!!!!! NAV JAU KRIEVIJA, KUR TIKAI MUĻĶI.......................riebjas tie sovaki ka beigtas žurkas
15., 19:39 Atbildēt
tto tā ir
Tu, visticamāk, esi tāda žurka kas Tumana sacīto pat izlasīt nespēj!
15., 21:37 Atbildēt
vvisi zin
es redzu tikai evolūciju, muļķiem būs gals, ja negribēs mācīties vai savu fizisko darbu veikt...............dievs tupiem slinkiem nepalīdz................muļķus pat baznīcā per
15., 22:26 Atbildēt
vvisi zin
ta' nu, tie paši 3 a
15., 12:09 Atbildēt
kkā ir
zaglis ir labējais vei kreisais??????????????????? kur tur politika? krimināls
15., 14:05 Atbildēt
IInta
15., 15:58 Atbildēt
IInta
Varas spēlītes - vnk citviet:
Vēl jau no pašvaldībām tur arī esot ko laupīt...

youtu.be/jlBD6Vgg1Jc
15., 17:08 Atbildēt
IInta
Un kā "ar rozīniti" vēl viens links par tiem - visvairāk un vispeciāli speciālajiem, kuru prasību priekšā visādi tur LGBT un BLM vienkārši nobāl un šo to citu krēslā parasti esošu ar:
youtu.be/ZStyI_HoKoY

off
15., 18:56 Atbildēt
nnu gan
atkal par žĪdiem?????????????????????????????
15., 19:40 Atbildēt
IInta
Rebes turpinās taču, kā lai nepiemin:
youtu.be/aJF-YxE_OJs
15., 21:08 Atbildēt
IInta
Nevajag valsts galvgalī likt žīdu - vien Izraēlā, tad nebūs...
Visādi-citādi: šiem taču Jaungads šajās pat brīvdienās.
;)))
15., 20:59 Atbildēt
nnu gan
dažam žīds pat galvā....................
15., 22:27 Atbildēt
TTu jatāji
Guli ar viņu?
15., 22:40 Atbildēt
ccik var
kā nelasošs bērns var tikt līdz 9 klasei?????????????????????pēc tam žīdi galvās
16., 7:04 Atbildēt
IInta
Daļa no te minētās (NE)"saskaņas" jaunās maiņas ir tagadējo progresistu kodolā...

www.la.lv/trekni-uz-ridzinieku-rekina
16., 13:20 Atbildēt