Komentāri: Mākoņi pie pasaules politiskā debesjuma sabiezē

16.09.2020. Bens Latkovskis
 
HHoho
Tātad, ja daudziem valsts pārstāvjiem demokrātiski vēlēts prezidents iz fiziski grūti izturams, tas jānomaina ar kādu, kas ir fiziski patīkamāka?
Vai demokrātija tiek vēlētas valdības vai skaistuma karaļi un karalienes?
Man, varbut ari, viens neskuvies prezidents ir fiziski grūti izturams. Man Breds Pits labāk patīk.
16.septembris 2020, 9:24 Atbildēt
SSuper
par to nesakopto prezidentu , bet tauta nav tādu ievēlējusi !
16.septembris 2020, 9:37 Atbildēt
AAno
Labais
16.septembris 2020, 10:09 Atbildēt
MMačo
Man labāk patiktu Anete Sončika par prezidenti. No tevis, prezident, jau neprasa daudz.
18.septembris 2020, 10:19 Atbildēt
EESMAIJA
Nav neviena pierādījuma, ka Lukašenko NAV ievēlēts!!! Tak beidziet murgot! Ja jums būtu taisnība, tad nevis nepilns procents, kuru skaitā ir arī iesūtīti izpalīgi, bet vismaz 10% izietu ielās. Lai šie protestētāji atbrauc uz Latviju un apskata pamestos ciemus bez neviena iedzīvotāja, papēta veselības aprūpi un izglītības sistēmu, kura gatavo ne gudrus un izglītotus cilvēkus, bet sev paklausīgus vergus. Pretīgi šīs bazūnes klausīties un ja iet runa par vēlēšanu viltošanu, tad kas ntika ar Rīgas vēlēšanām. Ak, kļūdījās? Nesmīdiniet! Un cik tur nav ieši tāpat iemestas jau apzīmogotas aploksnes.... nu tā visiem gadījumiem.
16.septembris 2020, 11:34 Atbildēt
tto ESMAIJA
Neskaties uz Baltkrieviju caur savas paputējušās sādžas prizmu, vajadzēja saimniekot, pašiem kop zemi un pašiem nepārdot mežus par smiekla naudu,lai nopirktu izgrabējušu džipu. Baltkrievija nemaz necīnās par iekļūšanu ES, opozīcija grib tikai un vienīgi atkārtotas un godīgas vēlēšanas, protestē pret varas mežonīgo rīcību pret protestētājiem.
16.septembris 2020, 11:50 Atbildēt
aaha
aizbrauc uz Latvijas laukiem un apskaties kā tur ir muļķi.Baltkrievijā labāka dzīve kā pie mums.
18.septembris 2020, 7:07 Atbildēt
VVienprātis
Pagaidām vairāk gan izskatās, ka Krievijas oligsrhi grib sev uzrīkot greznas privatizācijas dzīres.
16.septembris 2020, 21:08 Atbildēt
ttu to
Skaties un brīnies, ko ar cilvēkiem dara to prātus aptumšojošā uz Zemes valdošā establišmenta, un to paklausīgo apakšestablišmentu gebelsiskā propaganda. Vēl pirms laika bija cilvēks. Tagad – jau zombijs. Latviešu valodas termonolo
gijā – dvieļagalva.
16.septembris 2020, 12:40 Atbildēt
hha ha
tieši tāpēc latvijias CVK atteicās no elektroniskas balsošanas iespējas saeimas vēlēšanās,ka viltot tās rezultātus ir problemātiski un dārgi.
16.septembris 2020, 12:45 Atbildēt
nnemelo
Nav arī neviena pierādījuma, ka Navaļnijs tika indēts ar Novičoku un tas notika Krievijā. Vispārīgas skaļas frāzes, kaut arī daudzreiz atkārtotas agresīvā formā, vēl neko nepierāda.
16.septembris 2020, 15:04 Atbildēt
SShadowVoice
Vēl arī jāatcerās, ka Lukašenko vairākkārtīgi piedāvāja ar rokām pārskaitīt vēlēsanu rezultātus kaut vai filmējot visu processu... bet - tā saucamā "Rietumu pasaule" tēlo, ka nekas tāds nav piedāvāts...
Kāpēc - arī vienkārši. Pārskaitīšanas rezultāti var izrādīties tādi, ka ASV suņukiem (Baltijai un Polijai) atliks tikai nokaunēties... (Man gan šķiet, ka Baltijai vārds morāle un kauns ir aplam sveši ;-)
Pārskaitīšanas rezultātā 100% radīsies jautājums Kāda X pēc ES/ASV atbalsta nebūtiski vēlētāju grupu. Atbilde tam jautājumam gan ir pašsaprotama: ASV rīko kārtējo krāsaino revolūciju. Nekā jauna.
Visa tā brēka ap Navaļniju un Baltrievijas vēlēšanām ir ASV un viņu rokļaižu radīta.
16.septembris 2020, 19:14 Atbildēt
vviesis
Mjā, interesanti, kā liela daļa komentētāju cenšas parādīt Trampu kā nezin kādu briesmoni. Viņu elks un "gaišais tēls" laikam ir Bušs, kurš acu nepamirkšķinājis atļāvās melot pasaulei un bez mazākajām šaubām pārkāpa jebkuras starptautiskās tiesības. Tas nu gan ir "rietumu demokrātijas pārstāvis", kurš jāatbalsta un kuram jālīdzinās... "Demokrāti" lielie. Starp citu- tieši "demokrātiskie spēki" bija tie, kuri pagājušajās ASV vēlēšanās ar grūtībām pieņēma savu sakāvi, un vēl nav zināms, kā viņi reaģēs uz savu zaudējumu šajās vēlēšanās.
16.septembris 2020, 13:01 Atbildēt
vviesis
Starp citu- gan ASV gan mūsmāju "demokrātu" domāšanas stilu ļoti uzskatāmi parādīja skandāls ar Klintones nopludināto e-pastu. Viņos sašutumu izraisīja nevis Klintones attieksme, kas bija viens no iemesliem viņas zaudējumam, bet fakts, ka šī sarakste tika nopludināta. Kārtējā rietumu divkosība- nav svarīgi, ko ievērojams politiķis domā un dara, galvenais, lai tas netiktu parādīts citiem.
16.septembris 2020, 13:06 Atbildēt
vviesis
Par šo rietumu divkosību- atceros līdzību ar Latviju. Latvijā savā laikā viena politiķe savā naivumā atzinās, ka valsts uzņēmuma padomē faktiski nekas nav jādara, bet par to maksā lielu algu. Politiskā reakcija bija- nevis pārbaudīt vai tā tiešām ir, bet šīs politiķes steidzīga izmešana no amata, lai turpmāk nepalaiž muti. Lūk arī visa rietumu demokrātijas un politikas būtība.
16.septembris 2020, 13:11 Atbildēt
PPirktspēja
5. kolonna. Politisko partiju pārvaldes sistema. Kam tas ir izdevīgi? :) Putina ASV dolāram.
16.septembris 2020, 14:24 Atbildēt
hhi hi
Kas saka ka Batjka Luka zaudējis vēlēšanas?!Neko Batjka nav zaudējis,LIKUMĪGI IEVĒLĒTS TAUTAS PREZIDENTS!zapadencu kaut kādi pieņēmumi,izdomājumi,mājieni,kaut kādas manipulācijas ar šo "apstiprinātiem prezidentiem" pie labusiem---nekas un sauc to nekādi.Vai tēvocis sems ar "revolūciju" izgāzies?Jā,bet pateicoties pšekiem un tribaltiem,neko nevar uzticēt,DARI PATS.
16.septembris 2020, 17:36 Atbildēt
SShadowVoice
Nuuuu... cienītais... Kaut kādi tipiņi no Lietuvas valdības tak publiski izteicās, ka tā Baltkrievu mājsaimniece ir tagad Baltkrievijas prezidente! Re cik vienkārši - nieks par vēlēšanu rezultātiem un/vai to patiesumu: Lietuva jau iecēla Baltrievijai jaunu prezidentu ;-)
Vispār ittin normāla lieta... Mums te Baltijā arī citas valstis ieceļ prezidentus, svešu valstu pilsoņi ir par premjeriem. Nu viss kā pie ļaudīm... Drīzāk - dzimtcilvēkiem.
16.septembris 2020, 19:17 Atbildēt
oopis no laukiem
Nākošais rietumnieku solis varētu būt Tihonovskas un Koļesņikovas saindēšana ar "novičoku" ar sekojošu vainas uzvelšanu Lukošenko - tas jau viniem ir tāds praksē atstrādāts standarta variants,tas tika pielietots Irākā,Sīrijā un daudzās pasaules valstīs un tagad Krievijā un Baltkrievijā.
Kauns ir skatīties kā mūsu galma žurnālisti iztapīgi lokās,bet var jau arī saprast,jo visi grib dzīvot arī tad,ja jādara kas tāds kas ir pret taviem principiem.
16.septembris 2020, 18:50 Atbildēt
PPox
Bravo, opi, labs koments! Kad žurnaļuga, spalvu kušķis, iebubinājās par sabiedriskajiem medijiem, Krištopāns pareizi minēja ka tādu nav, jo vienu daļu kontrolē valsts /juro_uso_kalps/, otru daļu privātie, kas publicē tās tēmas, par kurām vairāk maksā.
16.septembris 2020, 19:09 Atbildēt
IInta
16.septembris 2020, 20:36 Atbildēt
IInta
16.septembris 2020, 20:57 Atbildēt
IInta
16.septembris 2020, 22:38 Atbildēt
ZZane L
Un drīz Baltkrievijas armiju nomainīs Krievijas armija..
16.septembris 2020, 20:42 Atbildēt
nnevajag
Nevajag neko nomainīt, viņiem jau izsenis ir bijusi kopīga armija.
16.septembris 2020, 21:17 Atbildēt
IInta
16.septembris 2020, 22:48 Atbildēt
JJūlis
Par Lukašenko mēs zinām pārāk maz. Tas ir aplami. Par Putinu mēs zinām daudz vairāk. Tas, ka Krievijas varas elite nav atradusi Putinam maiņu ir savādi. Putins nav nekāds ģēnijs politikā, drīzāk otrādi. Putins piekopj akmens laikmeta līdera stilu. Tā tas nevar bezgalīgi turpināties. Putina nākotne ir, iespējams, pat tumšāka kā Lukašenko nākotne.
17.septembris 2020, 10:52 Atbildēt
RRuna par
to,sorosoīdi------PUTINA KUNGS FOREVER,murmulējiet cik vēlēšanās!
17.septembris 2020, 16:19 Atbildēt
CCērme
Nez vai Bens pats tic tam, ko viņam lika copy-paste? Sevišķi par to Navaļniju. Tās pasaciņas var stāstīt tiem, kas skolā ķīmijas stundās zem galda ir čamdījuši, paši zināt, ko.
18.septembris 2020, 10:24 Atbildēt
ZZeze
Pretīgi lasīt stulbā Bena murgojumus.
26.septembris 2020, 13:22 Atbildēt