Komentāri: Zimbabves policisti ieviestu kārtību uz ielām un ceļiem mēneša laikā

16.10.2020. Bens Latkovskis
 
MM.Baarda
Man gan liekas, ka nelāgajai tendencei ir citi cēloņi - galvenokārt tā pati globalizācija tikai konkrētā gadījumā lokālā mērogā. Ja cilvēkiem būtu darbs netālu no mājām, nevajadzētu uz otru pilsētas galu uz skolu/bērnudārzu/pulciņiem/treniņiem vest bērnus, tad arī bardaks uz ielām rimtos. Protams jau paliks daži "īpaši apdāvinātie", kuri uz 150 metru attālumā esošo bodi lepni brauks ar auto, taču jādomā, ka tādi paliks mazākumā.
16.oktobris, 7:50 Atbildēt
HHC
Cēloņi ir uzspiestais dzīves ritms un relatīvā bezizeja. Cik cilvēku var viegli nomainīt džīvesvietu lai būtu tuvāk darba vietai? 5%? Var būt ka pat mazāk. Tam visam nāk klāt mūsdienu dzīvesstila derdzīgā daļa kā "elitārums", "ekskluzivitāte" u.t.t. Paņemam kaut vai to pašu bērnu dārzu. Vieta ir tajā dārziņā, kurā viņa ir, teiksim ka veicās un tas ir tikai 10 min brauciena attālumā no mājas. Bērnudārzs pasaka, mums ir darba laiks no līdz un tas gandrīz perfekti sakrīt ar tavējo. Rezultātā līdz darba vietai, kur jābrauc ar savu auto normāli 30 min, "jāierakstās" 15, jo bērns no rīta saniķojās u.t.t. Tā arī rodas vajadzība džigitēt. Legālais 50 uz Brīvībenes strauji uzceļas līdz 80 - 100, jo jāpaspēj, citadi izdrāzīs. Varbūtība ka uz ceļa izdrāzīs ments ir mazāka kā iespeja "norauties" darbā. Attiecīgi visi lido. Tas pats ar visu pārējo, lietas, kas realizē indivīda vajadzības likvidē, bet alternatīvas, kas būtu tik pat labas vai labākas nepiedāvā.
16.oktobris, 12:40 Atbildēt
iidioten
Sen neesmu redzējis nevienu policictu uz ielas kārtības uzturēšanai! Ir tikai viens liels uzblīdis ''policijas žurku kantoris'' palicis ...
Skatos, vēroju, šausminos - palikuši tikai vieni Saeimas deputāti, ministri un daži daiļrunātāji ...
16.oktobris, 10:31 Atbildēt
aasd
šantazējamās pedofīlās žurkas
16.oktobris, 10:35 Atbildēt
tto asd
)..."šantazējamās pedofīlās žurkas" - kruta pateikts, žetons! :))
16.oktobris, 13:48 Atbildēt
wwww
genocīda režīms sāk tautas vajāšanu!!!
esiet modri
16.oktobris, 10:34 Atbildēt
PPūķins
Es tevi noindēšu par mutes palaišanu.
16.oktobris, 22:40 Atbildēt
jjusis
M.Baardam, piekrītu Jūsu rakstītājam ,tikai mazanianse ,dzīvoklis jāīrē vai jāpērk tuvu darba vietai,ja maina darbu jāmaina arī dzīvoklis.Cara un vēlāk arī brīvvalsts laikā Iļģuciema stikla rūpnīcas strādnieki dzīvoja Iļģuciemā ne pie Grīziņkalnā un otrādi. Tad nāca okupācijas gadi ,dzīvokļus brīvi iegādāties nevarēja ,uzcēla mājas Purvciemā ,iedeva ILGuciemā strādājošam Purvciemā dzīvokli un bija vien jābraukā. Tagad taču brīvs dzīvokļu tirgus ,nu centrā vienkāršam cilvēkam par dārgu ,pat Streips dārdzības dēļ bija spiests centru mainīt pret Purvciemu ,taču nesaprotu kāpēc mana paziņa katru dienu brauc no Juglas uz darbu Ķengaragā ,būtu mainījusi darba vietu vai dzīves vietu.
16.oktobris, 10:43 Atbildēt
PPensis no FI
Jā, policistus uz ielām neredz. Ja nu vienīgi uz ceļiem ar pārvietojamo radaru krūmos.
16.oktobris, 11:43 Atbildēt
vvirgo
Uz galvenajiem ielu krustojumiem vajag videokameras. Citādi ordnungs nebūs. (Starp citu, Japānā, kas ir daudz progresīvāka nekā ES, tā jau sen ir.)
16.oktobris, 22:39 Atbildēt
DDainis
Zimbabve 1980. gadā bija Āfrikas bagātākā un civilizētākā valsts, braukšanas kultūra tur vēl nav atmirusi, par spīti Mugabes gandriz 40 gadus valdīšanai.
17.oktobris, 6:40 Atbildēt
vviesis
Mjā, braukšanas kultūra krītas. Uz ielām paliek arvien bīstamāk, ne velti igauņi Latviju jau salīdzina ar Indiju šajā jomā. Tas būtu psihologu un psihiatru lauciņš, kāds iemesls šādai degradācijai. Manas personīgās domas- ka šī ir mežonīgā kapitālisma blakne- cilvēki pierod pie džungļu likumiem sabiedrībā, un tad nerēķinās vairs ne ar ko, pat ar savu veselību un dzīvību. Liela daļa no tiem, kas kaut kādā veidā tikuši pie lepnākas mašīnas, uz ceļa cenšas izrādīt, ka ir pārāki par apkārtējiem un spļauj viņiem virsū. Mainīt to var tikai ar stingru kontroli un drakoniskiem sodiem. Jo cerību, ka sabiedrība kādreiz mainīsies pati, vairs nav.
17.oktobris, 6:48 Atbildēt
NNejēga
Ja es Valkā redzu, ka skaļi rūkdama ar ātrumu virs 90 km stundā aizjoņo BMW, tad zinu ka tas ir auto no Igaunijas( nestāsti, ka visi latvieši Valkā brauc ar Igaunijās reģistrētām mašīnām). Vienkārši igaunis Latvijā nolaiž tvaiku, jo nav policijas. Paejot kājām pa Valgu, tu ik pa brīdim redzēsi braucošu policijas auto, Valkā to reti manīsi.Personīgi pazīstu cilvēku, kurš gadu gadiem brauc bez tiesībām, brauc ķēmā, bet policijai viss p.....j, jo šis nestrādā, nekas nepieder, ko no tāda nenotveramā dzōņo paņemsi.
18.oktobris, 14:12 Atbildēt
HHorošijs
Policiju - par privātuzņēmējiem. Valsts un pašvaldības ceļus un ielas - policistiem iznomāt kontrolei un pieskatīšanai. Piecīšus, desmitniekus, divdesmitniekus utt. - policistu kabatās. Pilnas kabatas - kārtība un drošība ceļu satiksmē bez zimbabviešiem.
17.oktobris, 13:02 Atbildēt
oonkols
Točno Horošijs !!!! Un tici man , viņi sametīsies un ceļus izremontēs , lai mēs lidotu un viņiem būtu ko ķert =)=)
18.oktobris, 13:43 Atbildēt
VVecais dzedz
Ceļu remonts - tur runa ne par piecīšiem. Tur pavisam citas summas un tarbas un koferi, ne kabatas.
Vakar, 8:15 Atbildēt
PPirktspēja
:) Aizvietojot valsts budžetu ar ASV dolārobligāciju, KURAS VALSTS EKONOMIKU TIE PIDARI, KAS ATRODAS PIE VARAS, CEĻ?
17.oktobris, 19:31 Atbildēt
ffemina
tas taču zaļais dzīves veids - dara ko un ka grib, iztrūkst vēl tikai vajadzību kārtošana Visatļautība parastā... pie šādas valdības valsti nav nekāda pamata kaut ko cituu gaidīt... Pietiek paskatīties viens uz tām dabas kļūdām brunčos
17.oktobris, 20:54 Atbildēt
ttā ir
idiotiem dod atestātus un tiesības
Vakar, 7:31 Atbildēt