Komentāri: Steigties vai vilcināties ar atbalstu uzvarētājam

11.11.2020. Bens Latkovskis
 
MM.Baarda
To visu, Ben, varēji uzrakstīt daudz īsāk - "galvenais, pasteigties ielīst dir..ā uzvarētājam".
11.novembris 2020, 6:11 Atbildēt
RRolex
Nav vērts pat diskutēt.
Labāk palasiet : file.wikileaks.org/file/
Var novilkt visu uzreiz ar torentu
11.novembris 2020, 18:41 Atbildēt
MM.Baarda
Un nevajag jau visur piesaukt Putinu un Dziņpiņu. Tad jau nonāksi līdz "loģiskam" secinājumam - ja šitie divi tipi no rīta ēd brokastis, es par spīti neēdīšu, lai nebūtu viņu kohortā :)
11.novembris 2020, 6:23 Atbildēt
aalnis
Vot hohma būs, ja Tramps tomēr paliks uz vēl 4 gadiem. Tad visi tie Baidena sveicēji izskatīsie pēc idiņiem. Tapēc arī mūsu vadošajām amatpersonām vajadzēja sagaidīt oficiālos vēlēšanu rezultātus un tikai tad tujr kaut ko sveikt, jo tagad var izrādīties tā, ka visi būs sasveikuši neīsto kandidātu! :)
11.novembris 2020, 9:26 Atbildēt
aastrologi
Svetlana Dragan teica, nedēļu pēc vēlēšanām teica, ka Tramps. Paskatīsimies. Kā raksta krievu asprāši: baidens ieklausījās ļeņinā un ieņēma pastu
13.novembris 2020, 19:58 Atbildēt
vviedoklis
Priecājieties vien, tagad bleck live rasistiem un antifas neomarksistiem būs brīvas rokas.
11.novembris 2020, 9:29 Atbildēt
hhe he
Štrunts par Dombravu,viņu tā pat neviens par pilnu neņem,bet Artusem gan vajadzēja izteikt līdzjūtību ''čomam'' Trampam par nozagtajām vēlēšanām.
11.novembris 2020, 9:38 Atbildēt
AAija
Vai raksta autors darbojas ASV vēlēšanu balsu skaitīšanas komisijā ? Un ja nu tostu nāksies pabeigt vēlot ,, vieglas smiltis " ?
11.novembris 2020, 9:49 Atbildēt
ttramps
trumpis ir 44 prezidents, jo viens tur 2reizes bijis, bet Keisi teica, ka 44 ir pēdējais
13.novembris 2020, 20:00 Atbildēt
mmieriņš pidžamā
Bens Latkovskis ir ļoti vājš žurnālists. Šī publikācjja to apliecina jo spilgti, kaut vai iesākot ar acīmredzamo primitīvo KKarabahas kara apstāstu. Ja, kaut cik, kaut ko, vēlies saprast, tad saproti, ka tas šoreiz ir karš par lielo ietekmi Kaukāzā un vēl tālāk. Ja tuna par vēlēšanu rezultātiem ASV, tad Bens ne ar ko šoreiz neatšķiras no Dombravas, - tāpat raksturojams Bens Latkovskis, tikai no pretējā viedokļa.
11.novembris 2020, 10:25 Atbildēt
hhaha
piedodiet, pidžamotais draugs - stratēģisks skatījums uz galveno, nevis uz sīkumiem "un tālāk" nebūt NAV "primitīvisms"! Par primitīvu tad drīzāk var nosaukt Jūsu nespēju 1)vispārināt; 2) analizēt; 3)saskatīt kopīgās pazīmes; 4) IZDARĪT SECINĀJUMUS! Secinājumi pēc parauga "te viss ir citādāk, jo notika citā dienā utt" - ir, sorry, nedaudz INFANTĪLI....;) Jauku dienu Jums un visiem!
11.novembris 2020, 12:45 Atbildēt
mmieriņš pidžamā
Ben, kā jau teicu - primitīvi! Vai "spožais" atklājums, ka Karabahā karo Azerbaidžāna ar Armēniju būtu jāsaprot kā vispārinājums? Vai tas, tiešām būtu "galvenais", nevis pasaules pārdalīšanas llàni ar abu šo sīkvaru asinīm? Spēja analizēt, - ko? Neredzot tālāk par degungalu, kurš iebāzts televizorā? ... Tālākais Jūsu tekstā, hahadraugs, vispār nav par tēmu, nav pat infantīli. "Stratēģisks skatījums?" No tāda šajā publikācijā nav pat smakas! Kā jau teicu, Benam Latkovskim būtu ieteicams novērsties, vismaz, no ikvakara tv!
11.novembris 2020, 18:01 Atbildēt
ppiekrītu
analīzei i anglosakšus i krievus japaklausās, pretējā gadījumā apbrīnojami zombiji. Dēls ar visu laiku krievus gāna, bet uz manu jautajumu kāds Latvijai labums no visu cukurfabriku aizklapēšanas- neskaties pagātnē, kur tik dumji cilvēki gudro ģimenē?
13.novembris 2020, 20:02 Atbildēt
rreptilis
Jā...ā,skumji ...,domāju ,ka Latkovskis ir kaut nedaudz gudrāks...vēlēšanās uzvarētāju nenosaka NRA,Diena,TVnet,Delfi,Tviteri,Feisbuki,CNN un citi nu jau massu propogandas līdzekļi ...ASV vēlēšanas pat nav beigušās..elektori vēl nav savākušies...izmeklēšanas pabeigtas...tiesas iztiesātas. Mūsu politiķiem būtu jāgaida un nav jāskrien notikumiem pa priekšu.... Vai Latkovskis iedomājas,kāda attieksme pret Latviju būs,ja pēc tiesām prezidents būs Tramps?
11.novembris 2020, 10:38 Atbildēt
vviedis
Dombrava visu pareizi pateica. Ir brīži, kad vajag steigties atbalstīt stratēģisko sabiedroto un ir brīži, kad ir jānogaida, kad jautājums skar ASV iekšpolitiskās domstarpības. Daudzos štatos balsu skaitīšana vēl turpinās un atstarpe starp kandidātiem ir vien daži tūkstoši balsu. Nestrebjam karstu!
11.novembris 2020, 10:53 Atbildēt
mmans vārds
Kas pirmais brauc, tas pirmais atdodas. Benis jau esot dabūjis savu porciju vazelīna un pat bikšu staru nobučojis; ko gaidat, pastalas?
11.novembris 2020, 11:01 Atbildēt
dduksis
Ben kādreiz gudrāk ir paklusēt nevis Hūtei izpatikt
11.novembris 2020, 11:05 Atbildēt
vviesis
Gribas kautrīgi pajautāt- bet Trampa prezidentūras laikā ASV nebija Latvijas stratēģiskais partneris, ja Latvija varēja atļauties visādos veidos zākāt ESOŠU ASV prezidentu... Tad tas skaitījās patriotiski un Latvijas interesēs? Vai visi klusībā cerēja, ka ASV tālu, gan jau Tramps neuzzinās... Uzzināja vai nē, bet smuki tas nebija. Tādēļ šitas raksts ir tīrā ūdens liešana un kārtējais divkosības paraugs. "Patrioti"..........
11.novembris 2020, 11:29 Atbildēt
PPareiza doma
Tiešām. Ne mūsu pielaižām lemt, kurš tālajā lielajā valstī ir tagad galvenais. Attieksme ( vairāk vai mazāk izteikta vai nokluséta) var būt tikai pret valsti kopumā ( jo iekārta jau tur nemainās), kas pro-amerikāniski , kas pret , un kas pavisam neitrāli paklusé malinjā ( kas tādu mazu gudrinieku gadījumā kā més ar saviem nepilniem 2 miljoniem tautas, būtu visprātīgākais. Nesaskatu tur nekā pazemojoša, pazemojoši ir mesties kam nu tagad pielīdīs, kurai personai
11.novembris 2020, 22:40 Atbildēt
ppar šo muldoņu benu
žurnālists bens latkovskis atkal dara visu, lai citiem būtu pamanāma šī žurnālista domāt un rakstīt nespēja. Bet varbūt šis ir žurnālistikās prostitūcijas spilgts piemērs? Varbūt. ... Problēma, lasot šī žurnālista "domas," ir acīmredzama neizglītotība un sagrābstītas [vai arī pasūtītas/samaksātas] informācijas pasniegšana. Šis bens ir aizmirsis, ka viņš ir latvietis un pārstāv zemi, kura ir daļa no Eiropas kultūras, kura, savukārt, ir ļoti atšķirīga no anglo-amerikāniskās un krievijas kultūras! šo patiesību benam diemžēl neviens nav iemācījis. Ben, palasi, pamācies, pirms ķerties pie tautas uzrunāšanas! tas būs veselīgi gan jums, gan tautai.
p.s.
kristietība (christendom, west) ir sadalīta daļās, starp kurām pāri pārmest saprašanās laipu ir agndrīz neiespējami. Apzini atšķirības, lai kaut ko rakstītu un mēģinātu uzbūvēt sprašanās laipas, - tas ir svarīgi! ne trump, be biden nekad nav mēģinājuši būvēt saprašanos. tieši otrādi - līdz šim tā ir bijusi agresība liberālisma, individuālisma, plutokrātijas ideoloģija, kura Eiropas demokrātijai nav pieņemama. Pamācies ben, pirms rakstīt!
11.novembris 2020, 12:23 Atbildēt
ppar tevi pašu
Nemuldi nu pats, cienītais: JĒZUS KRISTUS kā reizi arī vieno VISUS SAVUS ļaudis! Tā, lūk.
11.novembris 2020, 12:44 Atbildēt
IInta
11.novembris 2020, 12:53 Atbildēt
IInta
Nedzen nu demagoģiju. Nekas nav oficiāli paziņots - masmediji pieder Baidena ieninteresēto pusei - sorosiesiešiem, merdokiēsiem, kā te vajadzētu paskaidrot; tie ar tad kaut ko paziņoja. Vēl jau tiesu darbi vilkies laikam līidz n'ākamnedēļas vidum. Kuat kā tā. Tā kā NA 'vismaz kādam šoreiz galva īstaj'a vietā. Nav ko skriet vienmēr lokomotīvei pa priekšu! Nav taču nekādas garantijas, ka pašu nesabrauc...
youtu.be/w4bkSGhaq94
www.dailymail.co.uk/..abric-democracy.html
youtu.be/LM3TkBU8nlA
youtu.be/TUIX5s7mMHY
youtu.be/TFgZ7LEpG3k
youtu.be/xVs9OYvdhTo
youtu.be/hhsO4ry70DE
youtu.be/M9pD5Ftzm6E
Utt., utj. un pat bez A. Jones infowars lapas tas vis s- puse kreivu, puse angļu mēlē - kā nu kuriem labāk vajag.....
Paši iegūglējiet, vāciet infu un paši domājiet, analizējiet & izdariet secinājumus un nevis patērējiet vien propagandu, kura parasti vēlamo uz varnešiem uzdod jau pat esošo....
11.novembris 2020, 12:31 Atbildēt
rreptīlītim
Jau jau tik gudrs esi, tad pasaki, kas ASV nosaka "oficiālos" rezultātus? Redz, tur nekādu CVK mūsu izpratnē nav un tieši mediji nosaka uzvarētāju. Associated Press, CNN un arī Fox. Var jau tiesā to apstrīdēt, bet ja nav faktu, tad ar tukšiem saukļiem neko neapstrīdēt.
11.novembris 2020, 12:37 Atbildēt
IInta
"Garām", Ir gan... un tas , ka šamie neko nav paziņojuši, dod Baltajam namam pilnas tiesības neķādas pārrunas ar otru blici pat neuzsākt, telpu tajā mājā neizdalīt tai šamo `lietu pārņemšanas sagatavošanai`, par piešķiramajiem 10 MIO - tajā pat nolūkā pat nerunājot. Tā kā pagaidām tie feikuzvarētāji stāv vien pie ratiem. Lai jau dodas kaut vai uz kapsētu pie tiem saviem vēlētājiem... Kādreiz jau noder arī taktika; izlikties stulbākam, lai šamie paši tajā slazdā aiz tās savas meistarības limita pārsniegšanas iekrīt. Visam jau ir sava nekompetences latiņa. Izrādās, arī šādam gadījumam tāda ir.
Lai taču viņi paši izkaro tās savējo žīdu klanu spēlītes...
11.novembris 2020, 12:46 Atbildēt
IInta
11.novembris 2020, 13:12 Atbildēt
IInta
11.novembris 2020, 13:15 Atbildēt
rreptilis
Tā kā Jums nav nika (segvārda),tad rakstu ""reptilītim"" -Par valsts prezidentu kļūst kandidāts, kurš ieguvis vairākumu elektoru balsu, proti, vismaz 270 balsis. Par elektoriem izlasiet kaut vai vikipēdijā.... Ja , vēlēšanu uzvarētāju noteiktu CNN,tad Buša vietā par prezidentu būtu bijis viņa pretinieks A.Gors :)))
11.novembris 2020, 13:14 Atbildēt
MM.Baarda
Kuram ir cik elektoru balsu, kļūs skaidrs 14. decembrī. Ja tiesas nebūs nolēmušas citādāk
11.novembris 2020, 14:43 Atbildēt
rreptilis
Tieši tā!Bet propogandistiem un mūsdienu politikāņiem tas nav saprotams:)))
11.novembris 2020, 15:05 Atbildēt
CCits komentetajs
The Guardian pirmīt bija skaidrā anglu valodā norādīts grafiks - datumi un kam jānotiek. Tagad - līdz 6.decembrim jabut pabeigtām visām neskaidribām, ari tiesvedibam). Tad 14.decembris!!! 14.decembrī Elektori savos miestinos, pilsétinās izdara balsojumus, tos ieregistré sarakstā. To sūta uz „centrāli“ ( lai kā nu to sauc, nesvarīgi). Tad 21.decembris. Uz šo dienu visiem sarakstiem ar elektoru balsojumu rezultātiem jābūt ienākušiem „ centrālé“. Tad tad faktiski ir „svarīgais brīdis“. Vél kaut kas procedūras bija minétas at datumiem, un tad, 20.janvārī ir tā lielā diena: ievēlētais prezidents un ari viceprezidents nodod zvèrestus un ir amatā. ( pie the guardian tad raksts sameklējams ar vārdiem “.. what happens now.. “, kaut kā tā.
11.novembris 2020, 22:54 Atbildēt
IInta
"uz" te lieks, pardon
11.novembris 2020, 12:37 Atbildēt
nnu gan
kurš tad ir ievēlēts????????????????????????????????????????????
11.novembris 2020, 14:00 Atbildēt
MM.Baarda
HVZ,bet Benam škiet, ka Baidens. "Haili laiklī", ka viņu arī beigu beigās pasludinās par uzvarētāju
11.novembris 2020, 15:34 Atbildēt
vvai Latvijā ir žurnālisti
raksts ir nederīgs un maldinošs, jo atgremo jau citu aģentūru sagremotu barību [t.i informācij]. Kur ir paskaidrojums par problēmas sakni??? Kur? Kur ir izskaidrojums par amerikāņu "nesarežģito" vēļēšanu sistēmu? Kur ir paskaidrojums par "slabotām balsīm ("Curing” a ballot"), - tas kas ir šobrīd uzmanības centrā un iespējams būs iemesls vēlēšanu rezultātu atsaukšanai??? Vai jūs, Neatkarīgā, ar galvu esat draugos (?), jebšu jūs, tāpat kā liberastu plašsaziņa, emocijas pa priekšu stumjat?
11.novembris 2020, 14:15 Atbildēt
ttur
ir vēlētājs, kurš pat konfederātiem skolā gājis pirms pāris 100 gadiem
13.novembris 2020, 20:06 Atbildēt
IInta
Viņiem tātad viens ukazs un viens "uzraugs", citādi taču naudu nedos...
Visiem medijiem, neatkarīg no sorosiskās, pardon demonokratiskās pārstāvniecības tajos arī...
:)))
:(
Ziņas no Italy tikmēr vēl ar - par tiem pašiem masmedijiem, utt., utj. u.c. sakarībā ar:
youtu.be/-4G7OEsNCrY
11.novembris 2020, 14:52 Atbildēt
aaka saka
Ko jūs varat plēsties. Jau mana vecāmāte teica: Kas būs, to kristīsim.
11.novembris 2020, 15:17 Atbildēt
IInta
Kad tad vēl? Lācplēša diena taču šodien...
:)))?
11.novembris 2020, 15:22 Atbildēt
IInta
11.novembris 2020, 17:46 Atbildēt