Komentāri: Par Rietumu pasaules vērtībām un Putina ņirgāšanos

21.11.2020. Bens Latkovskis
 
vvispār
Izskatās, ka putinoīdu vertikāle, dzīvo savā "pasaulē " un nesaprot, ka Rietumu pasaule dzīvo citā dimensijā. Putinoīdi vēlas dzīvot, atpūsties, pirkt īpašumus, ārstēties, skoloties pūstošajos Rietumos, bet citiem uzspiest savas zelta ordas tradīcijas, sākot ar mūžiģo caru, beidzot ar mēģinājumu radīt haosu citās valstīs, tajā pašā laikā, par savu neda/impēriju, nedomājot. Ne velti nodokļu maksātāju nauda aiziet propagandoniem, tipo "Russia today" simonjānām un pārējai kodlai, lai tie izplestos ārpus krievijas un uzspiestu savus melus, arī tādā veidā mēģinot zombēt cilvēkus bez kritiskās domāšanas.
21.novembris, 10:59 Atbildēt
iivo
murgo,murgo,nerātnais palaidni?!
21.novembris, 11:23 Atbildēt
KKekss
Tieši tā viņi var darīt, jo Rietumi tāpat nolaizīs Putinam, kad ies runa par ekonomisku izdevīgumu
21.novembris, 13:04 Atbildēt
zzane
Rietumu vertibas ir tur kaut kādas pērtiķu varzas un citas varzas ar IQ zem 60 skraida apkārt. Vispār nekāda kultūra nepastāv. Izglītības sistēma - kaut kādu palīgskolas garīgi atpalikušo līmenī. Par alus pudeli pārdos miesīgu māti. Policija vispār nekur neiejaucas, tikai braukā apkārt un tēlo ka neko neredz. Visa pašaizsardzība ir pašiem savās rokās. Tramps vēl kaut kā to visu haosu un jucekli satur kopā, bet tagad notiek masīvas vēlēšanu viltošana (ASV balsis skaita viltotas programmas kuras vispār atroda citās valstīs) un ja ienāks jaunā "valdība" tad vispār sāksies haoss.
21.novembris, 14:30 Atbildēt
hhi hi
Skaidrs, trolli, zane. Ķīseļu un vakara mudazvonu pacients:)
21.novembris, 15:00 Atbildēt
nno Bamako
Laktovskis atkal sūkā par nelielu naudiņu cia pedofliem, teroristiem un koprofāgiem..
21.novembris, 14:46 Atbildēt
iindieši būtu lētāki
laktovskis rej par 93 eirokapiķiem rindiņā, puikelim iznāk kādi 700 eiriki pēc iedz. nod. nomaksas, kā frīlanceram.
23.novembris, 22:36 Atbildēt
RRRR
Skaties tik uz pašu īpaši ,,attītīto'' - pēdējā vietā Eiropā esošo Latviju, kurā navar ne pirkt, ne bērnus skolot, ne medicīnas pakalpojumus saņemt, ne ko citu
Šodien, 14:18 Atbildēt
IIvo
Krievija ir nabadzīga ,neattistita, dzīvnieku valsts. Lopi..
21.novembris, 11:19 Atbildēt
dde Soto
nogulēji,novēloji pastala.
21.novembris, 11:24 Atbildēt
vvispār
Ivo, tu taču esi tik stulbs, ka pats nemaz neapjēdz, ka tev un tavām domām jebkurš normāls latvietis uzspļauj!
21.novembris, 11:25 Atbildēt
vvispār
11:25 Aiztaisies, sovjetu pidar, niku zagli, nevispār!
21.novembris, 11:30 Atbildēt
vvispār jau nevispār
pidari un pidari - kāpēc tiek piesaukti? Patīk, vai?
21.novembris, 14:48 Atbildēt
LLaktovskis
Ivo māte žīdfašieteļu smirdele kopojās ar cūkām.
21.novembris, 14:46 Atbildēt
LLaktovskisam
vot - lopiska runa!
21.novembris, 14:50 Atbildēt
vviesis
bet kur ir tās "rietumu vērtības"? Tajā laikā, kad latvju zeltenes un bāleliņi ar putām uz lūpām atbalstīja ASV absolūti nepamatotu un prettiesisku iebruku suvērēnā valstī, tas skaitījās "rietumu vērtību" demonstrācija? Un tas ir tikai viens neliels piemērs...
21.novembris, 11:21 Atbildēt
vvispār
Tu savus jautājumus drukā uz sovjetu intelektuālās vērtības?
21.novembris, 11:29 Atbildēt
vviesisvispār
Kārtējais "rietumu vērtību" piemērs- ko atbildēt uz jautājumu nav, tad uzreiz jāpiesedzas ar "sovjetisma" piesaugšanu. "Vērtībnieks"...
21.novembris, 17:38 Atbildēt
KKarlis
taja pasa laika latvju izmirata zeltenes precas ar musulmaniem un citadiem un ietinaas lupatas un mūžu, pieņem tādus lēmumus piecu minūšu laikā pēc tā kad viņus ši valsts ir audzinājusi desmitiem gadu ilgi, emigre no dargas latvija un dzīvo harēmos siltajās zemēs.
21.novembris, 13:44 Atbildēt
RRuna par
ka ben ganam,VAIDUmānei nu nava nekādu vērtibu.Tādas palikušas "vērtības" kā mazajam džordžam:...šis pusaudzis ar savu audžutēvu madjārijā aprakstīja likvidēto jūdu mantu,nekādu nožēlu,"es " biju bērns,manā vietā būtu cits,,,,,,,Programma "60 minutes",raidījums no 1998 gada intervija ar džordžu.s.Interesanti,ka nra daži indivīdi vadās pēc us agency for global media mērces sastāva,bet vajag pēc savas galvenes.
21.novembris, 11:22 Atbildēt
žžanis K
Benis var riet saimnieka uzdevumā kā ķēdes krancis, būtība no tā nemainās, pasaules vērtību centrs pamazām pārvietojas Krievijas virzienā, kur valda veselīgas konservatīvas vērtības!
21.novembris, 11:23 Atbildēt
CClio Tors
Katrs zina, ka Krievijā gejs ir tikai tas, kuru lieto, nevis tas, kurš lieto, - tādas tās veselīgās konservatīvās vērtības!
25.novembris, 22:09 Atbildēt
SSkorceni
Par Rietumu pseido demokrātijām un t sauc liberālismu paliek viegli slikti, kādi tikai mēsli nenāk no tās puses - un tikai organizē sev vēlamus valsts apvērsumus
21.novembris, 11:24 Atbildēt
iinteresanti
Tev ir iespējas mainīt savu dzīvi un dzīvesvietu-krievija, Baltkrievija, ZKoreja, Sīrija, Irāna, Turkmēnija, utt.
21.novembris, 11:27 Atbildēt
AAgā
pastalprieve,ko tu skribelē,pajol ne auksts ne silts soroszombij,padomā par veselību zaudēto?!
21.novembris, 11:35 Atbildēt
RRietumu vertibas
Es tikai nesaprotu vienu , kapec vacija atsakās dot krievijas tiesibsargajošam institucijām pieradijumus , analizu rezultatus , udens pudeli ar puteņa pirkstu nospiedumiem kura atradas novičoks un citus , kāpec kadam normali domajošam cilvekam butu jātic merkeles goda vārdam ka pacients saindets ar novicok , vai tiešam civilizētajsi pasaulei maz ar asv meliem par Irākās ķimiskiem ierociem kas tika pierādits ar stērķeli pudelite un tam drausmigam sekam kādas bija siem meliem , ticēt rietumu pasaules vērtibām bez pierādijumiem ir sevi necienīt , tas ir tas pats ka Lembergs tiek sodits par korupciju bet taisnigas tiesas sprieduma ,kas to pierāda nav , vai šada prakse ir savienojams ar tiesisku valsti ,ļoti apsaubu .
21.novembris, 11:26 Atbildēt
iinteresanti
Kam lai dod, ja nav ierosināta lieta?
21.novembris, 11:28 Atbildēt
TTiesiska valsts
Prokuraturai ,lai butu pamats ierosināt lietu ! To nevar izdarit pamatojoties uz stērķeli pudelitē ..
21.novembris, 11:52 Atbildēt
iinteresanti
To var izdarīt uz tāda pamata, ka cilvēks krievijas teritorijā nonāca komā. No nāves viņu izglāba tikai laimīgas nejaušības un ārsti Vācijā. Kāpēc krieviem bail ierosināt lietu par indēšanu? Tāpēc, ka viņi zina, kurš ir indētājs. Ja nebaidās, tad lai ierosina lietu kaut pret Merkeli! Slabo?
21.novembris, 12:05 Atbildēt
MMeliem īsas kājas
Krievijas arsti neatrada novicoku tapat ka vacijas šaritē klinika , to atrada slepenā pentagona labaratorija ...
21.novembris, 12:26 Atbildēt
iinteresanti
Protams, ka krieviojas ārsti neatrada, jo viņi neizmeklēja uz kaujas indēm:) Kaujas indes saturu atrada 5 ( !!!!!) neatkarīgas laboratorijas, kuras atrodas dažādās valstīs, viena no tām, ķīmisko ieroču aizlieguma organizācijas (OPCW) laboratorija. Ar izmeklēšanas rezultātiem informēta arī krievija, jo tā ir OPCW biedrs!
21.novembris, 12:33 Atbildēt
MMeliem īsas kājas
Tukši vārdi ! Kur nopubliceti izmeklejumu rezultati ? Muļķi no tiem neko nesapratīs , bet profesionali visā pasaulē tūlit redzēs vai nu patiesibu vai melus ,tapec ari tiek slēpti rezultāti !
21.novembris, 19:32 Atbildēt
hhi hi
pajol,būs falsificētais "materiāls" un ierosinās lietu,arī pret falsifikatoriem,kur palikusi nahaļnija miesas sardze marusja pevčik,tas tavējos neinreresē,ko ja ko.Savus feikus izbāz......
21.novembris, 11:39 Atbildēt
iinteresanti
Rus/mir faniem propagandoni izskalojuši smadzenes:) Nemaz neizbrīna.
21.novembris, 11:40 Atbildēt
JJānis
"Vērtības " !!! Tāds noteikta grupējuma izdomājums lai maskētu cīņu par varu . ASV ,kas totāli ir sašķelta vairākās nometnēs , dzīvokļos tiek turēti ap simts miljoni(!) šaujamieroču un visai biezi šauj pa labi un kreisi ,aizbildinoties ar tiesībām un vērtībām . Rietumeiropā stāstot šīs pasaciņas , ierauga nocirstu skolotāja galvu un dažādi citādāk nogalinātos .Latvijā pļāpām līdzi turas vesels "vērtību " sludinātaju pūlis ., tikai šo "vērtību " realizācija izpaliek kad jāsadala budžeta un citu labumu pīrāgi . "Vērtību" dūmu aizsegā valsts konkrēti sadalās bagātajos un nabagajos. Pasaules spēka tīklam strauji virzoties Āzijas virzienā , Rietumeiropa meklē iespēju vienalga kā ,bet iekļaut Krieviju savā grupējumā ,jo tās atomspēks ir milzīgs un nākotnē varētu aizstāvēt tos pret aziātiskiem iebrukumiem .Galu gala pareizticīgie nav musulmaņu miljards.
21.novembris, 11:47 Atbildēt
vvispār
Rietumeiropā radikālie islāmisti, kuri nedzīvo savā viduslaiku zemē, bet atskrējuši uz Rietumiem, cērt galvas skolotājiem. Tajā pašā laikā, putinoīdi un lukašenkoīdi, slepkavo, spīdzina, indē, dauza, savus kritiķus, kā arī vilto vēlēšanu rezultātus, kā viens, tā otrs, sēž pie varas 20-26 gadus.
21.novembris, 11:58 Atbildēt
vviesisvispār
Jā, un rietumnieku veiktie kara noziegumi, piemēram, Afganistānā, protams, nav nekas īpašs, jo taču balstās "rietumu vērtībās", vai ne?
21.novembris, 17:41 Atbildēt
SSencis
viesisprāt troli vai tev jāatgadina ka Afganistānā vis sākās tapecka PSSR armijas specvienības pulkvedis ar savu vienību iebruka Afganistānas valdības ēka un nogalināja valsts galvu. Rezultāts tūkstošiem kritušie afgāņi un PSSR dažādu tautību karavīri. Troļi domā ja daudz un masveidā melo tad patiesības balss pazūd. Patiesība pastāv un cilvēki to atklāj agri vai vēlu.
22.novembris, 16:24 Atbildēt
vviesis
Vispār jau- PSRS par saviem noziegumiem samaksāja pietiekošu cenu, bet "rietumu vērtībniekiem" protams, daudz vieglāk un patīkamāk ir runāt par PSRS vakardienas noziegumiem, nevis par rietumu šodienas.... tāpēc, ka troļļiem jau patiesība neinteresē...
23.novembris, 12:34 Atbildēt
vvispār labrīt
A kam tad viņiem atdot to varu - apmātiem debiloīdiem, kuri jau tagad visur aicina sekot velkamistiem, uz ceļiem kritējiem bleklivmeteriem un citiem parazītu mīlētājiem? Sviests. Protams, ka NĒ!
21.novembris, 13:05 Atbildēt
vvispār
Kļūdīties ir cilvēcīgi, to sapratusi arī Markele. Ja viduslaiku iedzīvotājs nokļūst civilizētā valstī, viņš nevar pārlekt pāri 3-4 gadu simteņiem, par ko Baltijas valstis varēja pārliecināties uz savas ādas, bet vecajām Rietumu valstīm tas nebija saprotams. Man liekas, ka imigrantu uzņemšana jau sen ir slēgta.
21.novembris, 13:14 Atbildēt
KKo tu saki
Man gan liekas ka tikai tagad sāksies istā kontrabandas preces dalīšana un uzspiešana ,protams brivprātīga ,visam eiropas valstīm , judas jau berzē roķeles pec 30 dudraba gabaliem...
22.novembris, 2:59 Atbildēt
vvispār labvakar
"Kļūdīties ir cilvēcīgi", to, redziet, ir "sapratusi" PAT labā, absolūti stulbā Markele! ;)).... Vispār jau jebkuras saprātīgas, kaut cik ATBILDĪGAS valdības nemitīgi ievāc info; analizē to; izdara secinājumus; tad plāno - bet vai tad to varētu sagaidīt no "atpalikušās, tumšās" Vācijas? Nē ;).... Un šitādas te sūda merķeles ar makaroniem bariem brauca uz Latviju, mācīja mūs dzīvot un joprojām TURPINA to darīt! Pē.. Paldies viņiem, un lai viņi iet ratā, vēl labāk - mācīties!
21.novembris, 15:03 Atbildēt
vvispār
Labākatdali sevi ar dzelzs priekškaru un skaties ķīseļu melu upes. Un viss būs, kā padomijas stagnācijas laikā.
21.novembris, 15:36 Atbildēt
vvispār Labākatdali sevi pats
...un skaties savas ķīseļu melu upes - aiz dzelzs priekškara, mīļajā padomijas stagnācijā, Merkeles & Makarona idiotisma realitātes šovā vai bleklivsmeteru stulbeņakcijā! Beigās vari ierīt kg fentanila un pēc Floida parauga pastāstīt, kā nu trūkst gaisa.... Bet labāk jau tomēr nāc pie saprāta! ;))
21.novembris, 17:17 Atbildēt
lleo
Putinu var apsaukāt kā tīk ,,bet kolektīvais Krievijas Kremlis ir pilnīgi citādāk mācīts un orientēts . Tur valdošais grupējums ir klaji amerikānisku koncernu ideju vieds atbalstītājs . Un bērni nu jau otrajā paaudzē mācās Oksfordā un Stenfordā !
21.novembris, 11:54 Atbildēt
LLions
Malači!
21.novembris, 13:06 Atbildēt
ppar Bena rakstu
Raksts ir Labs. Paldies! Bet! ... Ir tiešāk jārunā par Kristīgās pasaules trīs pilnīgi atšķirīgām daļām - pasaules redzējumiem/ideoloģijām - Anglo-amerikānisma imeriālisms, Krievijas imperiālisms un Eiropa kā nacionālu valstu savienība. Un tiešāk ir jasavieno anglo-amerikāniskā liberālisma ietekme (kur vairākums pakļaujas mazākumam) ar Eiropas vadītāju ideoloģisko pārliecību (par Poliju, Austriju Ungāriju runājot), kura ļoti bieži ir tieši pretēja demokrātijas būtībai un nacionālas valsts būtībai.
21.novembris, 11:56 Atbildēt
SSecinājums
Piekrītu! Raksts ir trāpīgs!
21.novembris, 21:11 Atbildēt
LLatviešu burti
Nesaprotu - kāpēc gan Krievijai nevarētu būt pašai savas vērtības? Kāpēc Krievijai obligāti jāpieņem rietumu vērtības? Tā varbūt uzskata kādi latvieši, bet Krievijā ir 150 milj. cilvēku, kas varbūt uzskata citādi. Un viņiem uz to ir tiesības.
21.novembris, 12:00 Atbildēt
aaizrādījums benam
Ben, nepastāv tādas vienotas Rietumu vērtības! Nevajag rakstīt muļķības un maldināt tautu! Anglo-amerikāniskā analītiskā filosofija (nav morāles, nav metafizikas) + plutokrātija ≠ Eiropas kontinentālā filosofija (ir morāle, ir metafizika) + Demokrātija
21.novembris, 12:03 Atbildēt
hhi hi
Nosauc krievijas vērtības, sabiedrotos, draugus un ideoloģiju.
21.novembris, 12:06 Atbildēt
aatbilde hi hi
ir teiciens : "nav jāber cūkas silē pērles - cūka nekad to nenovērtēs!" ... un tomēr, ir cerība, ka "hi hi" no manas tautas reiz sāks mācīties un domāt. Tāpēc paskaidroju, ka rakstā ir runāts par Rietumu vērtībām, nevis Krievijas vērtībām, kuras ≠ ar Eiropu (kultūras identitāte), bet gan ir vienādas = ar anglo-amerikānisma plutokrātiju (naudas identitāte), ko pierādīja 2016. gadā neizdevies mēģinājums radīt likumu "Par Krievijas nāciju"
21.novembris, 12:51 Atbildēt
hhi hi
Loģiski, jo krievijā vērtību nav.
21.novembris, 12:58 Atbildēt
hhi hi hihhi
hi hi gan ir. Hi hi vērtības! ))
21.novembris, 13:08 Atbildēt
hhi hi
Tad izlasi kaut vai virsrakstu, ja nevari izlasīt rakstu:) "Par Rietumu pasaules vērtībām un Putina ņirgāšanos". Krievijas vērtības=ņirgāšanās.
21.novembris, 13:17 Atbildēt
hhi hi hih
Putina vērtības=ņirgāšanās par Rietumu pasaules vērtībām, kuras Rietumi paši piedirš..... A ko citu cer sagaidīt? Neko!
21.novembris, 15:07 Atbildēt
hhi hi
Kas ir viens putins pret Rietumiem? Nulle, jeb apnullētais putins. Tas vairs nav uzvārds, bet amats, putins, kā teica viens jauns klasiķis:)
21.novembris, 15:38 Atbildēt
hhi hi hiham
viens putins ir viens putins - amats, bet daudzi putini var gan ieputināt mīkstos un zilos Rietumniekus!
21.novembris, 17:21 Atbildēt
mmincis
Putins ir malacis, ASV un NATO trollīši dusmās rej un smilkst
21.novembris, 12:26 Atbildēt
mmincim pincim
hi hi
21.novembris, 13:09 Atbildēt
PPravietisnejaukais
Ikvienu, kurš skaļi un lepni runā par "Rietumu pasaules vērtībām" ... aicinu ik reizi uzskaitīt - par kādām "vērtībām" viņš runā.
21.novembris, 12:42 Atbildēt
hhi hi
Tad salīdzini Rietumus un ZKoreju un padomā, kādas ir atšķirības.
21.novembris, 12:52 Atbildēt
tto hi hi
Rietumos mīl gejus un cīnās par viņu tiesībām; ir platas acis; ZKorejā mīl Kimus un viņiem jau ir visas tiesības; šauras ačeles - rasismam fuj, Rietumiem un ZKorejai ir vienādas, modernas vērtības un tiesības! Urrā! ;)))
21.novembris, 13:19 Atbildēt
AArnis
Nauda nesmird.
21.novembris, 13:03 Atbildēt
mmincis
Pajautājiet Rinkevičam par izcilāko Rietumu vērtību!
21.novembris, 13:05 Atbildēt
hhi hi
Un Volodinam.
21.novembris, 13:18 Atbildēt
sskeptiķis
Manuprāt, Bens Latkovskis ir melis un protitūta.
21.novembris, 13:17 Atbildēt
sskeptiķisam
Manuprāt, skeptiķis ir tūta un prostitūta )
21.novembris, 15:09 Atbildēt
KKekss
Cik nožēlojami smieklīgi no malas izskatās "nežēlīgās" komentu cīņas starp Putina armiju un Rietumu nozombētajiem pienapuikām.... Un negrib neviens piekrist, ka ir tikai merkantilas intereses ar saviem izklāstiem, nevis gaišā un tumšā bruņinieka cīņa....
21.novembris, 13:21 Atbildēt
kkas zin
nopirktajiem muļķiem...laikam narkobizness kopējs, ražot jau tie neko naražo
22.novembris, 8:41 Atbildēt
rreptilis
Vai visas vērtības ir vērtības?:)))...to rādīs nākotne,bet daudzi no mums to neredzēs un tāpēc nevarēs teikt- Nu,ko es teicu?! Man taču bija taisnība...:)))
21.novembris, 14:18 Atbildēt
PPirktspēja
Kādas vērtības? Vsja koroļevskaja ratj ir žīdi pie varas. 1943. gada TeherānĀ Staļins, Ruzvelts un Čercils noslēdza Sadraudzības līgumu par verdzības un kolonialisma sistemas saglabāšanu un tā sargāšanu. LĪGUMS JOPROJĀM IR SPĒKĀ.
21.novembris, 14:25 Atbildēt
hhi hi
Tu esi atpalicis, tagad ir 21. gadsimts! Tevi, kā vovanu, vēlk uz pagātni.
21.novembris, 15:02 Atbildēt
tto hi hi
Bieži piemini vovanu - Tevi stipri vēlk uz vovanu?
21.novembris, 15:12 Atbildēt
hhi hi
Es tevi salīdzinu ar vovanu. Tev neglaimo?
21.novembris, 15:39 Atbildēt
tto hi hi
Tad tomēr Tevi velk uz vovanu, un gribas kādu ar viņu salīdzināt? Kruta!
21.novembris, 17:23 Atbildēt