Komentāri: Trampa bloķēšana tviterī – mazs solis garā un ilga ceļā uz informatīvo sterilitāti

12.01.2021. Bens Latkovskis
 
aaiJA
...liberālēzeļu globālās digitālās reliģijas ,, Vatikānā " ...
12.janvāris, 11:01 Atbildēt
rrotnijs
Kas tur par brīnumu, jo diktatūriskās valstis, piemēram, Krievija un Ķīna visu laiku bija propagandas - hibrīdkarā soli priekšā demokrātiskajām valstīm, jo izmantoja šo valstu vājās vietas, kuras nāca no demokrātijas. Diktatūras ļaunprātīgi izmantoja un smējās par demokrātiju, lai gan šo diktatūru elites ar ģimenēm centās dzīvot tieši demokrātiskajās valstīs... Nu tad sakrājās kritiskā masa un kara laikā - hibrīdkarā laikā arī demokrātiskajās valstīs ir jāpieņem kaut kādi mēri, lai demokrātija netiktu ļaunprātīgi izmantota un ienaidnieki demokrātiju neizmantotu par ieroci pret demokrātiskajām valstīm.
12.janvāris, 13:04 Atbildēt
FFēlis
Tu vispār apjēdz ko muldi?
12.janvāris, 18:01 Atbildēt
TTārps
Kalnciema ielā nekas nav jāapjēdz. Noklabini no priekšā pamestā špikera, un ej uz kasi pēc granta [stipendijas].
12.janvāris, 18:15 Atbildēt
vvērtējums
Labi uzrakstīts.
12.janvāris, 11:13 Atbildēt
iinteresanti
Ja prezidents katru dienu izplata fake news, ka vēlēšanas viltotas, bet pats zvana štata gubernatoram ( saruna ierakstīta un nopludināta ) un pieprasa viltot rezultātus par labu viņam pašam, ja ASV tiesas noraidījušas 60 apsūdzības par vēlēšanu viltošanu, jo netika iesniegti pierādījumi, ja ASV prezidents aicina atbalstītājus doties uz parlamentu, tas nozīmē, ka viņš apšauba un pārkāpj ASV likumus.
12.janvāris, 11:35 Atbildēt
rreptilis
Redziet,interesanti,jūs par naudu,vai aiz savas muļķības izplatāt melus ( nu,protams,tikai -lai būtu labāk), es arī noklausījos šo ierakstu ..tur Tramps neprasa VILTOT vēlēšanas ,tieši otrādi - viņš prasa - lai atjauno Tiesiskumu un patiesos vēlēšanu datus. Otrs - Tramps aicināja savus vēlētājus doties atbalstīt kongresmeņus un senatorus ,kuri ierosinās veikt izmeklēšanu par vēlēšanu viltošanu. Jūs zinājāt,ka ziedojumus caur BLM demokrātu partijai vāc sieviete,kura sarīkoja sprādzienu Kongresā? Uzvārds - Sūzanna Rozenberga.
12.janvāris, 12:22 Atbildēt
iinteresanti
Tik pat labi es varu apgalvot, ka par komentāriem saņemat krievu koka rubļus. Var redzēt, ka jūs dzīvojat krievu info telpā.
12.janvāris, 12:28 Atbildēt
nnu nu
Info telpai ir nozīme ,jo tā kropļo izpratni par lietu faktisko stāvokli. Jeņkus tracina fakts ,ka jau 5 ( piecus) gadus Ķīna vērtējot pēc dolāra pirktspējas paritātes ir lielāka ekonomika nekā amerikāņu . Pasaules banka raksta sekojošus skaitļus . Ķīna - 23.52 trlljoni dolāru , ASV - 21.41 triljons dolāru ! Krievijai šis skaitlis ir 10.5 reizes MAZĀKS , BET KĀ PIEPŪŠ VAIGUS ! Notikumi ASV liek daudz ko pārdomāt un pārskatīt. Cīņa informatīvajā telpā vistiešākajā veidā atspoguļo cīņu finanšu plūsmu kontroles laukā . Sadalot pasauli jaunajā Āzijā un pārējā ,pamatā balto , pasaulē , cīņa notiek par Krieviju ,negribot to salikt kopā ar Ķīnu , bet gan veidojot jaunu ziemeļu pasaules globālu grupējumu .
12.janvāris, 14:31 Atbildēt
rreptilis
Redziet,interesanti,ir savi plusi arī internetizācijai - var pa tiešo bez starpniekiem atrast informāciju un veidot savu viedokli. Krievu valodu es zinu ļoti labi,jo dzīvoju vēl PSRSā, angļu valodu pidžin līmenī,bet tagad ir Tildes tulkotājs,gugles tulkotājs...,bet zem ziņām ir interesanti patulkot komentārus:)))Bet,par jebkuru interneta lietotāju ir iespējams atrast informāciju...,protams,arī par mani:))))
12.janvāris, 12:49 Atbildēt
tto reptīlis
ar to arī beidzās "interesanti" melu verbāla caureja
12.janvāris, 19:48 Atbildēt
AABCD
'interesanti', izlasiet vismaz rakstu, ko Jūs it kā komentējat, bet pēc būtības, rakstat savas standarta paties/nepaties frāzes.
12.janvāris, 14:37 Atbildēt
ppar interesanti
tas taču standarta izcilnieku centra komentu klapētājs, jūs viņu redzēsiet visur, kur būs raksti par krieviju vai asv, gaudos un lamās, izplatīs melus
12.janvāris, 19:47 Atbildēt
MMartins
ne jau twiterim spriest , kas ir fake news, kamēr prezidents nav officiāli atstādināts, konta blokēšana ir nelikumīga
13.janvāris, 4:13 Atbildēt
TTramps
Vakar twitter akcijas piedzīvoja 12% kritumu!!!!
12.janvāris, 11:46 Atbildēt
RReāli
Trampu bloķē un dzēš daudzas platformas www.la.lv/facebook-u..kejusi-trampa-kontus
12.janvāris, 11:57 Atbildēt
IInta
Bitcoin - par 22%, bet ziņa tā kā... parādījās DM , tā arī tikpat ātri pazuda...
12.janvāris, 12:44 Atbildēt
iinteresanti
Šodien twitter akcijas jau stabilizējās līdz 6%. Viss atgriežas savās sliedēs.
12.janvāris, 12:56 Atbildēt
ppaga paga
Bet kā citādi, lai to krievu spiegu - krievu pasaules informācijas karaspēka virsnieku lai būtu tajā ASV neitralizējuši?
12.janvāris, 11:58 Atbildēt
DDostojevskis
Cenzūra arī ASV ir cenzūra! Valstī, kas nekautrējas pamācīt visu pārējo pasauli, cenzūra ir nepieļaujama. Rādiet citiem piemēru! Ja ne, jūs esat meļi , liekuļi un gangsteri!
12.janvāris, 12:00 Atbildēt
iinteresanti
Raksta autoram vajadzēja dziļāk pastudēt " Parler" rašanos, kura radās pēc Džona Matzes laulībām ar Alinu Mukhutdinovu no Krievijas un iespējamo "viņas" naudu.
12.janvāris, 12:16 Atbildēt
rreptilis
Interesanti ,redziet,varbūt jums ir taisnība,bet tad jau tā ir sazvērestību teorija un jūs ir jāizmet no visiem soctīkliem:))))
12.janvāris, 12:25 Atbildēt
iinteresanti
Es papildinu līdz galam neizmeklētu raksta saturu, ar citu mediju informāciju. Priekš tam arī ir domāts nets, lai uzzinātu vairāk, nevis tikai puspatiesības.
12.janvāris, 12:32 Atbildēt
IInta
Par tēmu - varēja jau paņemt arī plašāk - visas tās soc. platformas taču vēl arī kādiem pārnacionāļu kampējiem pieder un ne jau nu Cūkenbergs tur nosaka to galveno toni, lai gan ir to pašu masmediju magnātu Rokfelleru mazdēls. Zirnekļu cīņas burkā turpinās....
12.janvāris, 12:47 Atbildēt
rrotnijs
Kas tur par brīnumu, jo diktatūriskās valstis, piemēram, Krievija un Ķīna visu laiku bija propagandas - hibrīdkarā soli priekšā demokrātiskajām valstīm, jo izmantoja šo valstu vājās vietas, kuras nāca no demokrātijas. Diktatūras ļaunprātīgi izmantoja un smējās par demokrātiju, lai gan šo diktatūru elites ar ģimenēm centās dzīvot tieši demokrātiskajās valstīs... Nu tad sakrājās kritiskā masa un kara laikā - hibrīdkarā laikā arī demokrātiskajās valstīs ir jāpieņem kaut kādi mēri, lai demokrātija netiktu ļaunprātīgi izmantota un ienaidnieki demokrātiju neizmantotu par ieroci pret demokrātiskajām valstīm.
12.janvāris, 13:03 Atbildēt
ttā jau
krievija, tagad sanāk, ir brīvāka, pelosi vēl nav sapratusi, ka var ļaut runāt un vienkārši neņemt galvā
12.janvāris, 13:08 Atbildēt
AAstorium
Krievijā jau sen nekāda brīvība nav... Varbūt formāli ir, tikai tur par nepareizu runāšanu vai darbību nošauj, noindē vai mazgājoties noslīcina vannā , dušā, mutes bļodā vai zupas šķīvī..
12.janvāris, 13:31 Atbildēt
ttā jau
varbūt vēl varam pamosties??????????????????????????????????????
12.janvāris, 13:14 Atbildēt
ttā jau
apgrieztā demokrātija ir mazākuma vara, izcila demagoģija, galvenais daudz runāt, lai vis apjūk samuldētajā, cilvēki jau neskatās otra darbus, bet kā baznīcā, zombējas no runām, un, ja vēl muļķiem iedot cita grūti pelnītu naudu...štrunst ar ASV, jautājums vai mēs gribam gudru, strādīgu, garīgi veselu ,perspektīvu cilvēku valsti vai..............
12.janvāris, 13:13 Atbildēt
rreptilis
Redziet,rotnij - Jums ir Taisnība...,bet ir tāds viens ""neliels""sīkums,ka cīnoties ar ļaunumu ,pats labais cīnītājs ir pārvērties par ļaunumu:)))....ir tikai viens patiess vecs teiciens - es nepiekrītu nekam no jūsu teiktā,bet esmu gatavs mirt,lai jūs to varat tekt.
12.janvāris, 15:02 Atbildēt
NNu vai nav cēls mērķis
Vislabāk jau to kas notiek asv ar vēlēsanu viltošanu var noraksturot ar Raiņa vārdiem : " Ar netīriem lidzekļiem nevar sasniegt tīru mērķi jo mēŗķis pats kļūst netīrs "
Nu vai nav zelta vārdi tam kas notiek asv , kas notiek visā pasaulē graujot ,iznicinot, špricejot , viena jauna ,skaista mērķa sasniegšanai kad mes vidi busim vienādi kā tualetes tārpi ,pliki ka baznīcas žurkas , nebūs ne tautibu , ne valodas ,ne dzimumu ,ne valstu būs viena liela paklausīga ,čakla biorobotu saime , cik skaisti ,kāds cēls mērķis un tikai zelta milijards turpinās pa vecam savu izvirtušo dzivi tīrā ,nepiesārņotā ,zaļā dabā , nu vai nav skaists un cēls mērķis ! Un kāda runa vairs var but par kaut kādam muļkigām cilvektiesībām ,vārda brīvībām ,ģimenes vertībām, tautu pašnoteikšanos ,savu valodu , privātīpasumu utt . tas viss bus atavismis un lieks ! Bet jāsāk ir ar nākamo biorobotu skaita samazināšanu ...
13.janvāris, 0:45 Atbildēt
rreptilis
Skumji,bet apmēram tā...
13.janvāris, 15:48 Atbildēt
nnu gan
mēs tā dzīvojam nu i' kas?????? mūs māca mīlēt lembi, nu i i'kas? mācīja mīlēt staļinu, arī nekas, lai piecieš. katram 6 sotkas, lai sāk audzēt pārtiku, dupsi slaucīt ar avīzi un turēt muti
12.janvāris, 13:06 Atbildēt
ccik var saprast
Manuprāt, pēc kāda laika Maskavā kādu ielu nosauks Donalda Trampa vārdā, bet viņa pīšļus varētu iemūrēt pie Sarkanā laukuma Kremļa sienā - blakus virtuālajam Riharda Zorges un biedra Štirlica astrālajam tēlam.
12.janvāris, 13:27 Atbildēt
zziņnesis
TVNet arī nobloķēts!
12.janvāris, 14:15 Atbildēt
aaivarsz
Latkovski! Vai Tu arī nesaproti,ka PSIHISKI SLIMAJIEM nevajadzētu "dot vārdu",pie tam PRIVĀTĀ KOMPĀNIJĀ !!! TEV PIEMĒRS: Tava pasā KOLĒĢE - Elita Veidemane IR BLOĶĒJUSI IESPĒJU KOMENTĒT VIŅAS RAKSTUS !!!! KUR tad ir tā VĀRDA BRĪVĪBA nra portālam???
12.janvāris, 14:45 Atbildēt
rreptilis
Nesatraucieties! Kad kristīgais konditors atteicās gatavot torti homoseksuālistu laulībām,tad viņu nopēla visa ""progresīvā""sabiedrība un vēl sodīja par nevienlīdzīgu attieksmi pret klientiem,lai gan konditoreja arī bija privāts uzņēmums:))) Tā kā lieta nav privātumā vai neprivātumā....,bet jūs,aivarsz ,nesatraucieties ,kad vara tiks līdz galam pārņemta jūsu ienaidniekus saliks psihenēs un pāraudzināšanas nometnēs....uzliks sodus par nepareizu rakstīšanu un muldēšanu...,jo kā var nemīlēt Skaisto Jauno Pasaules kārtību:))))
12.janvāris, 15:10 Atbildēt
cciniķis
Re kā - "psihiski slimajiem". Kāda jauka retrospektīva norāde uz "vjalo tekuščaja šizofrenija" :) Lielnieki ir un paliek lielnieki, neatkarīgi, vai ar PSKP biedra karti, vai kā varavīkšņaini progresīvie neoliberāļi
12.janvāris, 15:50 Atbildēt
rreptilis
Ciniķi,aivarsz nesaprot ,kā var normāls cilvēks nemīlēt ""laimīgo skaisto jauno pasauli"",varam gatavoties pāraudzināšanai:))))
12.janvāris, 16:23 Atbildēt
aaivarsz
Tikko "pieslēdzos"; Pilnīgi pareizi ,reptīli, pasaule mainās ,vēl nesen visās valstiš bija nāvessodi kā spriedums,nu jau ,Jūsu vārdiem-LIBERĀĻU valstīs tie atcelti,vēl 50 gadus atpakaļ par homoseksuālismu lika cietumos un tāpat par marehuānas pīpēšanu,tagad daudzās valstīs apstiprina geju un lezbiešu laulību,atlāuj pīpēt un pati VALSTS pārdod marehuānu,.. PASAULE MAINĀS!!!!
12.janvāris, 17:15 Atbildēt
rreptilis
Redziet,pret parastu tabakas pīpēšanu cīnās...,jo pret kaut ko taču jācīnās:))...,bet redzesloka paplašināšanai karantīnas laikā iesaku-Oldess Hakslijs "Brīnišķīgā jaunā pasaule" (1932)....tur marihuānas vietā gan ir citas kapsulas,bet arī palīdz dzīvi redzēt krāsaināku:))))))...un,jā īsti homoseksuālisti ir nožēlojami ,jo viņus ir apdalījusi daba.
12.janvāris, 17:43 Atbildēt
HHehe
Tie, kas visvairāk bļāva par vārda, uzskatu ,ticības brīvību, kad tikai tiecās uz varu, tiklīdz nokļuvuši pie varas, tā paši sāka apkarot gan vārda, gan uzskatu, gan ticības brīvību. Dž.Orvela "Dzīvnieku ferma".
12.janvāris, 15:58 Atbildēt
rreptilis
Tieši tā - visi dzīvnieki ir vienlīdzīgi,bet cūkas vienlīdzīgākas...:)))
12.janvāris, 16:14 Atbildēt
KKremilek Rukis
Suņi rej, bet karavāna iet tālāk. Cik Latvijā ir plašsaziņas līdzekļu, kas neatrodas liberāļu (marksistu) rokās? Pēc kādiem principiem ir organizēta "kompetenču izglītība"? Ko māca topošajiem juristiem un žurnālistiem? Mēs esam pieraduši domāt labi, ja 4 gadus uz priekšu, bet ir, kas domā daudz tālāk un gatavo mums "laimīgo liberālo nākotni".
12.janvāris, 16:05 Atbildēt
rreptilis
Jā,biedrs Streips no Rīga 24 vien ko nozīmē...:)))...nav raidījuma,kurā viņš nepieminētu labos homseksuālistus un lezbietes....,nu, protams, neaizmirstot oranžo pērtiķi ,lai gan Tramps viņa acīs ir izaudzis līdz šausmīgajam prezidentam:)))
12.janvāris, 16:19 Atbildēt
IInta
Ordeni taču tikko nesen iedeva. Jācenšas, cik var... attaisnot uzticību tātad...
12.janvāris, 22:05 Atbildēt
HHehe
Atbilde: 1) nav neviena jaudīga plašsaziņas līdzekļa, kas neatrastos liberāļu (marksistu) rokās. Šādu stāvoli plānveidīgi veidoja visu pēcatmodas laiku. 2) Gan kompetenču izglītība, gan topošo žurnālistu un juristu izglītība ir veidota atbilstoši to pašu liberāļu vajadzībām, mērķiem un uzskatiem.
12.janvāris, 16:22 Atbildēt
KKristians
Mēs domājām, ka Orvels raksta par Austrumu Bloku, bet izrādās, ka viņš paredzēja, ka tas notiks demokrātijas citadelē.
12.janvāris, 21:45 Atbildēt
IInta
youtu.be/bLs75-_jrEA
Tas jau atslodzei...
12.janvāris, 22:06 Atbildēt
IInta
12.janvāris, 22:14 Atbildēt
FFreedom of speech
Big tech ar šo gājienu iešāva sev kājā. Viņi ir atkarīgi no lietotājiem viņu platformās- nav lietotāju, nav naudas. Twitter viens pats dažu dienu laikā zaudēja tik daudz lietotāju, ka pat biržas indeksi krietni vien samazinājās. Tātad, dzēšam ārā savus Twitter, Google, FB, Instagram kontus un neiepērkamies Amazon. Tas ir labākais veids kā šiem neomarksistiem ierādīt viņu patieso vietu.
13.janvāris, 0:41 Atbildēt
uuldis
Tie visi ir CRU projekti. Firmas kuras megina nobloket tautu ir twitter, fb. Globalistu un pasaules indeteju rupori cnn, msnbc, nbc, abc, vinas vairak neviens neskatas. Firmas kuras megina nobloket trampu - Mariot, shopify un citas evil firmas. Patikami ka pamazam IQ 50 drausmiga trulenu teritorija asv un parejas pasaules tautas pamostas un sak redzet kadu sausmigu nakotni viniem gatavo visi sie.
13.janvāris, 3:47 Atbildēt
AASV pilsone
Labs raksts. Biju jau zaudejusi cienu pret Latvijas medijiem. Parsvara tikai glevi partulko asv mediju sarazhoto dezinformaciju.. Kauns lasit, jo biju augstakas domas par Latvieshu inteligences limeni. Pat Diena, kas sauc sevi par godigu, pievila. Tapec, cepuri nost, labs raksts.
13.janvāris, 4:13 Atbildēt
nnuss
Diena jau kopš 90tajiem sāka virzīties šajā virzienā, jo jau tad parādījās tajā brīdī neizskaidrojamas anomālijas. Šis būs pamatīgs materiāls ko pētīt nākamajām paaudzēm, ja kaut kas no tā vispār paliks pāri.
Kādreiz vardarbība bija valsts monopols - nemieri ASV un arī kūdīšanas atļaušana parāda to, ka bez ASV pārstāvnieciskās valsts eksistē tāda sistēma, kuru vēlētāji nav vēlējuši. Šī pretruna ir pamats pilsoņu karam un izskatās, ka tie kas piesaka kaŗu ASV pamatiem, uz to pusi ļoti apzināti virzās.

Autors nav pat tuvu aizdomājies par ļoti tuvas nākotnes tehnoloģiskajām iespējām, kad būs iespējams pārraidīt un arī nolasīt domas - BEZ IESPĒJĀM TĀS SLĒPT! Cilvēka smadzenes ir neaizsargātas un nespēj aizsargāties, kad nolasa smadzeņu elektriskos impulsus un tos iztulko - ja vēl cilvēkam ir iespējams melot un pat paklusēt lai neeskalētu konfliktus sabiedrībā, tad ja ir iespējams nolasīt informāciju no cilvēka smadzenēm pa tiešo, tad to nav iespējams noslēpt. Sabiedrībai, kurā nav iespējams melot un slēpt domas ir milzīgi ieguvumi - tādā sabiedrībā nav iespējami lielākā daļa no noziegumiem par kuriem tagad liek cietumā, bet tāda tehnoloģija ir domāta nobriedušu personu sabiedrībai nevis runātspējīgi mērkaķu vai bērnu baram.
13.janvāris, 5:33 Atbildēt