Komentāri: Zūd uzticība informācijai kā tādai

13.01.2021. Bens Latkovskis
 
lllmārs
Latviski pareizi ir - zūd uzticība informācijai (!!!)
13.janvāris, 9:10 Atbildēt
IIlmāriņ
Tiešām? Un kā tādai ir nelatviski? Nevar būt! ;-)
13.janvāris, 11:12 Atbildēt
llasītājs
Nevis informācijai (kā tādai),bet piegādātajai un attiecīgā mērce pasniegtajai.
13.janvāris, 15:18 Atbildēt
oopā
Salīdzinot ar ko, zūd tā uzticība informācijai? Vai ar padomju, ulmaņlaiku vai cara laiku? Manuprāt, informācija ir pilnas malas un katrs subjektīvi paņem to, kas tam subjektīvi vairāk patīk... Piemēram, Latvijā latviešu tautas interešu aizstāvji dod priekšroku vienai, bet vatņiki pavisam citai informācijai...
13.janvāris, 15:30 Atbildēt
DDostojevskis
Zūd uzticība oficiālajai informācijai. Ar to viss ir pateikts. Vēl precīzāk - zūd uzticība varai.
13.janvāris, 18:36 Atbildēt
DDaniēlks Rēbuss
laktovskis tikko pamanīja, ka jebkāda vēlme lasīt informētāju un citu sūda informātōru-stukaču patmīlības monologus-zarnu satura trokšņāinu izšļākšanu ir samazinājusies..draudziņ, jau gaudus 9-12 visa pasaule žīdeļu smirdeļa bļumberga (no bloomberg news) muti uztver kā nužņika caurumu kas der tikai priekš PRRRRRRRR...
13.janvāris, 21:01 Atbildēt
JJuris
Ja katru dienu muld vienu un to pašu tā jau ir propoganda.
13.janvāris, 11:12 Atbildēt
PPropaganda
Jā - tā ir Ugandas propogondona, vot lūk!
13.janvāris, 11:16 Atbildēt
iinteresanti
Pilnībā piekrītu Jurim.
13.janvāris, 11:27 Atbildēt
IInta
@Zetons!
:))
It sevšķii jau pārcenšoties, lai uzdz[itu baiļu drebuļus CV-19 sakarā, lai gan statistika neko diži atšķirīgu kritušo skaitā no citiem gadiem nemaz nerāda, - toties varneši & visi masmediji kauc kā aizkauti. "Kā maizi ēd, tā dziesmu dzied", - tā pati sērija.
Kas ritmu to uzdevis un stingros rāmjos ielicis? - paliek vien jautājums.
13.janvāris, 16:07 Atbildēt
DDostojevskis
Propaganda ir tad, kad cilvēku grib piedabūt pārstāt pašam domāt.
13.janvāris, 20:40 Atbildēt
JJa ha
Ilmārs ir fanātisks filologs-pedants un pūrists.
13.janvāris, 11:14 Atbildēt
HHaha
Ilmāram ir brālis, arī Ilmārs. Ilmāru dzimta!
13.janvāris, 11:17 Atbildēt
iinteresanti
Ir informācija un dezinformācija. Jāmācās filtrēt, salīdzināt un analizēt.
13.janvāris, 11:26 Atbildēt
rreptilis
Jā?...jums nevisai labi sanāk:))))
13.janvāris, 11:34 Atbildēt
iinteresanti interesanti
Jā - bet cenšas! Vai vismaz izliekas, ka cenšas
13.janvāris, 11:39 Atbildēt
iinteresanti
Tiešām? Es vienkārši neanalizēju kremļa dezinfu un viss:) Mācieties.
13.janvāris, 11:37 Atbildēt
iinteresantumam
O! Un Jums ir pravietis spēja momentā noteikt, kura informācija ir nepatiesa, vai - vēl trakāk - no Kremļa? Super! Jūs esat orākuls! Paldies Dievam par visu)))
13.janvāris, 11:43 Atbildēt
iinteresanti
Kā var analizēt feikus par Debaļcevā krustā sisto puisēnu, utt., jeb to, ka balts ir melns un otrādi?
13.janvāris, 11:49 Atbildēt
PPropa
Trolli, nerullē malā.Atstāj savus puisēnus savā izcilnieku fermā, NATO deģenerāt.
14.janvāris, 8:09 Atbildēt
iinteresentam
Protams, draugs, ka VISU VAR un VAJAG analizēt! Pirmkārt, uzdodot jautājumu KĀPĒC? (feiks, kāpēc tagad, kāpēc tāds utt.). Tā))
13.janvāris, 11:56 Atbildēt
iinteresanti
Ok, piekrītu. Protams, ka es iemetu aci kremļa dezinfā un salīdzinu ar pasaules ziņu aģentūrām. Doma bija tāda, ka analizēt vienu kremļa mediju ar otru kremļa mediju, nav nekādas vajadzības, jo visus no augšas uzrauga kremļa mediju kurators Aleksejs Gromovs, tātad deinfa visur ir vienāda.
13.janvāris, 12:04 Atbildēt
HHaha
Interesanti - ir pravieši un ir savu iedomu (viltus) pravieši Un ir interesanti )))
13.janvāris, 11:46 Atbildēt
PPioniera goda vārds
Latvijas valdošas kliķes sabiedriskie mēdiji pauz tikai vienu apsoluto patiesību ,jebkuram citam viedoklim ,opoxicijai ir liegta jebkāda iespeja sabiedriska radio un televizijā uzstaties un paust savu vuedokli ja tikai vienu apsoluto patiesibu , visi citādi domājosie ir trolli ,krievijas spiegi ,plakanas zemes teorijas piekriteji , vienvard sakot mazattīstito bernu paligskolas absolventi ,runat drikst tikai ar absolutas patiesibas ministrijas un cenzuru izgajušie ģīmji kuru ari visu laiku redzami valdibas unpozicijas partiju finansētos zilajos ekrānos , kāda vienprātiba ,kāda saskaņa ,ar loti retiem izņemumiem valda studijās , nu kā var tādiem neticet un neuzticeties
13.janvāris, 11:47 Atbildēt
iinteresanti
Kādai opozīcijai ir liegts uzstāties radio un tv? Konkrēti? Gobzemam teikt Jaungada runu Rīga 24? Gobzems nav ne premjers, ne pprezidents.
13.janvāris, 11:52 Atbildēt
PPropa
Latvija ir 100% Bidona kontrolē. Vara sagrābta.Mediju kontrole par 95%. Valsti nogalina.
14.janvāris, 8:11 Atbildēt
IInteresanti gan
Jā - bet kas reāli traucēja palaist ēterā to pašu Gobzemu? KĀDA bija MOTIVĀCIJA NELAUST? Lūk, kas jājautā!
13.janvāris, 12:04 Atbildēt
GGan gan
Motivācija nelaist pilnīgi skaidra: nepieļaut konkurences pieaugumu sev, mīļotajiem)))... Viss pārējais izskatās pēc, pardon, atrunām (meliem))).....
13.janvāris, 12:07 Atbildēt
iinteresanti
Kāda konkurence? Visas populistu partijas ar laiku sačākst un izzūd. Kārtējais populists. Pat negribas apspriest.
13.janvāris, 12:16 Atbildēt
IInteresanti haha
Ja, kāda? Konkrēta, reālākā konkurence - BALSIS nākošās vēlēšanās! Un partijas - VISAS partijas "ar laiku sačākst", neviena pati nav mūžīga.....Ja neesiet ievērojis - papētiet )))
13.janvāris, 14:16 Atbildēt
iinteresanti
Nav nekāda māka, sasolot visu, ko visu sirdis vēlās, iekļūt Saeimā. Māka ir noturēties un pildīt solījumus. Populistu mērķis ir iekļūt pašvaldībā, vai Saeimā un mierīgi nodzīvot paredzēto laiku uz nodokļu maksātāju rēķina. Diemžēl, ir daļa, kura katrās vēlēšanās skrien vēlēt par Zīgeristu, Sudrabu, par Kaimiņu, pēc tam tā pati masa skries balsot par oligarha iedēto olu, utt:)))
13.janvāris, 15:39 Atbildēt
IInteresantist
Vai tiešām?))) Tad Latvijā pie varas esošie labdari visu, ko sola tautai, izpilda "tautas vislabākajām interesēs'? Vai savās un vēl nezin kā? )))
14.janvāris, 6:03 Atbildēt
vviesis
Starp citu- cik zināms, piemēram, Tramps, kuru visi "nopietnie politiķi un eksperti" zākā par populistu, ir viens no retajiem politiķiem, kurš ir centies pildīt savus priekšvēlēšanu solījumus... bet nezin kāpēc visi viņu dēvē par populistu...
13.janvāris, 19:17 Atbildēt
rreptilis
Viesis,saprotiet,ka īstens politiķis ir ,kurš skaisti runā un sola,sola,sola visiem,bet neko nedara:)))...,bet populisti ,tagad ir kļuvis par labu vārdu:)))
13.janvāris, 20:11 Atbildēt
HHehe
Jāmācās, jāmācās tikai to var izdarīt ļoti neliela sabiedrības daļa un arī tikai kaut kādā mērā. Tas ir dieva dots talants+pēc iespējas lielāks zināšanu apjoms+dzīves pieredze, kur būs daudz kļūdu.
13.janvāris, 11:48 Atbildēt
IInta
Un kā ar tiem zināsanu pārrakstītājiem - kārtējo uzvarētāju gaumē - tās lietiņas satāv?
Tagad pat vairs nav jākaro ierastajā nozīmē - pietiek vien izhakerēt, nojaukt infu, arhīvos visu slepeno pārrakstīt pa savai modei, utt., utj. Kā tur ar Overtona lodziņiem īsti sastāv?
Dažbrīd klausies un netici savām ausīm: kas par jaunām "interpretācijām" uzradušās.
:)))?
13.janvāris, 16:15 Atbildēt
HHaha
Jā! Satversmes tiesa vien ko vērta! Tauta, redz, neesot galīgā likumdevēja - starptautiskie līgumi būšot tie augstākie.... Droši vien labā Osipova domāja līgumu ar Sātanu? Nost ar to visu, lai esam ar Dievu, Jēzu Kristu!
14.janvāris, 6:07 Atbildēt
TTā ja
Lai kaut ko nopietni analizētu, jābūt saprātam, zināšanām un prasmei tās pielietot. Tad var kaut ko reāli dabūt ārā pat no propagandas blāķiem: avotu kritika, kontentanalīze, salīdzinošā analīze, kontekstā vērtējums utt. Tā, lūk, ja pa nopietnam))
13.janvāris, 11:52 Atbildēt
vviesis
Attiecībā uz tiesībsargu- ne viens vien "nopietnais politiķis" ir izteicies, ka tiesībsargs "veidojot sev politisko kampaņu"... Nu, pat ja viņš to arī dara, viņš risina tiešām aktuālus jautājumus, atšķirībā no "nopietnajiem politiķiem", līdz ar to arī atbilstošs reitings. Bet attiecībā uz medijiem- kam tur uzticēties... sabiedriskie mediji jau sen ir pārstājuši būt objektīvi informācijas sniedzēji, bet privātos medijus interesē tikai peļņa. Kam tur ticēt?.........
13.janvāris, 11:52 Atbildēt
VViesim
Jā. Tieši tā: uzdodot jautājumu - kāda motivācija (ārpus pašu sludinātāji un ētikas kodeksos sarakstītajai) ir sabiedriskajam vai privātajam medijam, var gluži labi saprast: KAM un VAI tur var ticēt)))
13.janvāris, 12:01 Atbildēt
vviesis
P.S. Attiecībā uz medijiem- uzskatāms piemērs ir attieksme pret Domburu. Populārs objektīvs žurnālists, kuru pat lielākie ienaidnieki nav apsūdzējuši neobjektivitātē, bet tā īsti viņš nav bijis vajadzīgs ne sabiedriskajiem ne privātajiem medijiem... Lūk arī viss, kas jāzina par tēmu, vai medijiem drīkst ticēt.......
13.janvāris, 11:58 Atbildēt
bbeidzot sapratu
Obligāti jāizlasa infa no Kremļa, un tai jāpieliek "-" zīme, un tad tā būs pareizā informācija
13.janvāris, 15:03 Atbildēt
SSalratējam
Jā jā - Jūs jau katru rītu saņemiet to Infu Kremlī, tad tā arī dariet! ))
14.janvāris, 6:11 Atbildēt
kkupenā guļošais
"Zīmīgi, ka uzticība mazinājusies plašsaziņas līdzekļiem." Beņa,Tavi nopelni ir nenoliedzami!
13.janvāris, 15:19 Atbildēt
JJūlis
Diemžēl informācija ir atkarīga no naudas. Nauda formē šo vidi. Preču reklāma nav lielākā problēma, tā nav divdomīga. Lielākā problēma ir ideoloģijas reklāma, partiju reklāma. Dažu aprindu rīcībā esošie lielie līdzekļi veido šķību politisko ainu, kas laikam novedīs pie sabiedrības sašķelšanās un tračiem, kā tas jau notiek Savienotās Valstīs. Šī šķībā politiskā aina neatbilst sabiedrības vairākuma interesēm, rada trauksmi un apdalītības sajūtu.
13.janvāris, 15:22 Atbildēt
zzane
amazon on google pieder vairakums serveru uz kuriem ir ASV "'masu medji". Kops apmeram gadus 30 atpakal visa politika ir orienteta uz vadosu 1% padaritu bagatakiem un nosplauties par visiem parejiem. Amazon AWS un google un parejie Big Tech ipasnieki ir pasaules 0.001%, kuriem pieder "kongress" un "senats". Merkis ir ar visadam slimibam iznicinat lielu pasaules iedzivotaju dalu un radit visadas krasainas revolucijas un padarit parejos par paklausigiem biorobotiem/vergiem. Tam vel visam pa virsu lielaka dala pasaules finansicalas transakcijas notiek dolarus, kas vel vairak palielina visu so. Plus vel visi socialie tikli, visi emaili utt uz CRU kuru kontrole sis 0.001%. Ta kas notiek amerika jatiek vala no big tech, citadi viss sis turpinasies.
13.janvāris, 15:22 Atbildēt
DDe ja vu
Kārtējā sazvērestības teorija: D Boikotē, ja nepatīk, nelieto google, youtube un citas platformas.
13.janvāris, 15:44 Atbildēt
NNē De ja vu
Kārtējā "teorija"? Cilvēk mīļais, Jūs savu cepeškrāsnī turiet? Fakti! ASV prezidentu "atslēdz" no informācijas, BLM nē - KO Jums vēl vajag? Dievs, pasargā mūs - piedod - no muļķiem arī!..
14.janvāris, 6:16 Atbildēt
kkarlis
Re ku ASV lielas korporacijas vienkarsi nepienem darba baltas sievietes tapec ka vinas ir baltas. Uof Dallas programma kas saistita ar firmam ka IBM, Goldman Sachs un Citibank. Pienacis laiks pasaulei saraut visas saites are ASV korporacijam
www.breitbart.com/ed..ecause-she-is-white/
Fakti nemelo.
13.janvāris, 20:19 Atbildēt
oopā
Salīdzinot ar ko, zūd tā uzticība informācijai? Vai ar padomju, ulmaņlaiku vai cara laiku? Manuprāt, informācija ir pilnas malas un katrs subjektīvi paņem to, kas tam subjektīvi vairāk patīk... Piemēram, Latvijā latviešu tautas interešu aizstāvji dod priekšroku vienai, bet vatņiki pavisam citai informācijai...
13.janvāris, 15:29 Atbildēt
KKopā popā
Subjektīvi vairāk patīk - tas jau nenozīmē, ka tā patīkamā informācija ir patiesa! Piemēram, LGBT patīk dzirdēt, ka viņi ir veseli - bet nav jau! ))
14.janvāris, 6:19 Atbildēt
IIna
tas jau arī ir sabiedriko mediju mērķis - deskreditēt jebkuru info, un tad tikai paši paši vadoņi tiešajāvar pateikt vienīgo patiesību.... Pat petravičas vai Šuplinskas teiktas ir jāzutver nopietni..... kāds viņas ir- to gan katrs zina
13.janvāris, 15:45 Atbildēt
ddace
prezidentam visvairāk uzticējās 2011.g kad bija Vējonis.
13.janvāris, 16:10 Atbildēt
ccik var
labāk nu nepiemini..................
13.janvāris, 16:16 Atbildēt
aaijA
Nez " , vai kādā lielvalsts asociētā teritorijā vispār drīkst būt ,, valsts institūcijas un valsts mediji " . Tā kā - nav tik traki . Pagaidām ... Cerams ...
13.janvāris, 16:12 Atbildēt
IInta
Nu ja jau runas atskan par obligāto nopotēšanu, tad nebūs ilgi jāgaida tāds likums vēl ar... "Viens mērkākis ar granātu" taču ticis pie solišanas atkal... Saimnieku ukazi taču jāizpilda. Un nez kāpēc visi tie masmediji tieši vienā balsī dzied tieši tagad? Kāpēc ir t.s. meinstrīma prese, bet alternatīvie uzziņu avoti katram pašam vēl jāsameklē, lai vismaz kaut kā varētu izvilkt to vid. statisttisko patiesībiņu, kura der ikdienas lietošanai?
:(
13.janvāris, 16:26 Atbildēt
vvisi zin
uzticības nav medijiem un aptaujām!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13.janvāris, 16:16 Atbildēt
IInta
Var vēl piebilst: vēlēšanām arī ne.
Pēdējo skaisti tikko nodemonstrēja tā pati izslavētā "demokrātijas citadele."
Galvenais jau kas un kā saskaitīja....
13.janvāris, 16:28 Atbildēt