Komentāri: Par vaļsirdību, naidu un vajāšanas kultūru

24.02.2021. Bens Latkovskis
 
VValērijs
Bravo, Bens!
24.februāris, 7:11 Atbildēt
SSecinājums
Paldies! Lielisks raksts!
24.februāris, 18:51 Atbildēt
llabi
llloti labs raksts
24.februāris, 10:29 Atbildēt
OOpā
Bravo!
24.februāris, 11:05 Atbildēt
AAndris Ķirsis
Normāli cilvēki šādus kašerus ignorē!
24.februāris, 11:30 Atbildēt
PPrecizējums
Kašerveidīgie, kā likums, ir ārišķīgi un uz sevi vērsti narcisi, kuri alkst būt publikas uzmanības centrā, bet patiesu talantu viņiem nepiemīt, lai to panāktu, tāpēc arī kļūts par publiskajiem klauniem un spārdītājiem!
24.februāris, 19:06 Atbildēt
LLogičeskijs
Par Didrihsoni var būt droša ikviena sieviete tagad - nav jāuzmacās un jāaicina par partneri. Homoseksuālu vīriešu reakcija šeit - nesaprotama.
24.februāris, 12:12 Atbildēt
RRED
Raksta autoram 5 zvaigznītes (no 5)!
24.februāris, 12:12 Atbildēt
KKāds zina
Kas ir Kašers?
24.februāris, 12:13 Atbildēt
HHavaja
To sūda kafiju iebaaziet sev dirsā-tas jums,,es milu kafiju,,! Go nax....
24.februāris, 12:16 Atbildēt
IInta
Pret stulbumju, kā kaut kr bijis frakstīts, dievi paši esot bezspēcīgi., kur nu vēl kāda tur online jaunmodīigā influencere vai kāds savecojies un uzskatos atpalicis pensis....
:)))
30 gadu Streipa & co, Gejropas un ĀM šefa pareizās lielības par "iznākšanu no skapja" un problēma tā kārtējā pašu mājās arī nobriedusi, it kā pilnai laimei tik tas vēl pietrūktu... Lai taču visas tās mozaīkas un šamo misionāri dodas pastāstīt un dalīties pieredzē ar pašu to "visprogesīvāko uzskatu" Ķīnai, Indijai, Indonēzijai, visai muslimu tai Āfrikai, utt.
Vismaz dabūs izbaudīt momentānu atgriezenisko saiti un būs kāda jauna pieredze...
Kas ko lieki tricināt gaisu pašu mājās?
:)?
TE taču ne tā publika un ne tā iedarbība, nedz arī tie īstie darbības lauciņa apjomi.....
24.februāris, 12:32 Atbildēt
mmurgs
ir tik daudz cilvēkam ar ko dalīties un lielīties! bet ne jau ar to, ka guļ ar veci!
24.februāris, 12:45 Atbildēt
aazohen vei
Es nesaprotu, kādēļ tam Kačeram bezmaz katru dienu jārēgojas NRA? Ar ko šis pārāks par apkārtējiem, ko ievērības cienīgu paveicis? Ak piiidars ... Nu tad gan, tad gan; cepur' nost un starp ragiem!
24.februāris, 12:51 Atbildēt
TTavs vārds
:))))) labs
24.februāris, 12:55 Atbildēt
mmurkšķis
Decentralizētos kanalizācijas pakalpojumus sniedz komersants (turpmāk – asenizators) vai saimnieciskās darbības veicējs, kurš atbilst normatīvajos aktos arī kā nodokļu maksātājs. Tāpēc turpmāk viendzimumu pāriem un gejiem ir jābūt reģistrētiem asenizatoru reģistrā kā saimnieciskās darbības veicējiem un VIDā kā nodokļu maksātājiem.
24.februāris, 12:54 Atbildēt
ooto
Pederasti ir sabiedrības atkritumi, sūdi. Viņi to labi zina, tādēļ te arī smird.
24.februāris, 13:03 Atbildēt
PPrecizējums
Cienītais, tieši Jūs pats izsaucat agresiju no pretējās puses! Jūsu komentārs ir tieši tādā pat stulbuma līmenī!
24.februāris, 19:08 Atbildēt
MMarija
Elinai 100% taisniba ,nesaprotu ,kam vel tas nav skaidrs ?Es ari neatbalstu tos slimos cilvekus ,agrak vini slepas ,tad sevi izrada ,kauns .es tadiem eju ar likumu.
24.februāris, 13:04 Atbildēt
JJanka
Super. 10
24.februāris, 13:17 Atbildēt
SSoctīklu specifika
Didriksones gadijumā tas saucās: "Kādu maizi ēdi, tādu dziesmu dziedi." Viņa atļāvās pateikt to, ko soctīklu "zīmuļiem" un "debīliķiem" nedrīkstēja teikt. Viņas apģērbu bizness ir balstīts uz sekotājiem, tā saucamajiem, kurus viņa " baro" ar instagram bildēm (priekš tā ir vajadzīgs tūnings ar silikona krūtīm, lūpām, pārkrāsoto seju) un faktiski skalo "debīliķiem" smadzenes lai tie pērk preci. Influenceri ir smadzeņu skalotàji. Es neatbalstu homoseksuālisma propogandu, bet Didriksones gadijumà viņai vajadzēja rīkoties viltīgāk.
24.februāris, 13:35 Atbildēt
AAndis
Didrihsone nerīkojās "viltīgāk" tāpēc, ka pateica to, ko domā. Dod, Dievs, vairāk tādu cilvēku!
24.februāris, 13:57 Atbildēt
SSkolnieciņš
Spriežot pēc viņas viedokļa, Elīna Didrihsone ir fanātiska kristiete. Varbūt E. Didrihsones kundzei ir vērts kļūt par pagāni. No viņas sanāktu skaista un harizmātiska Latvju Dievu priesteriene. Pagāni ir ļoti iecietīgi ļaudis, tikai tāpēc kristiešiem izdevās iznīdēt pagānus. Kļūt par pagānu nekad nav par vēlu. Latvju Dievi priecāsies par katru no mums, kas viņiem tic. Vajag tikai atteikties no ebreju cilts Dieva Jahves pielūgšanas. Savā privātīpašumā ir jānovieto svētakmens uz kura atstāt ziedojumus Dieviem. Jānovieto arī kāda Latvju Dieva elks. Lieliska izvēle ir uzstādīt Pērkona elku. Visvarenais Pērkons – Debesu Tēvs aizsargās katra ticīgā pagāna dzimtu, īpašumu un nākotni. Kļūt par pagānu ir viegli…
Ar cieņu, Latvju Dievu priesteris Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #rituāli #buršanās #ticība #sentēvi #iecietība #empātija #sapratne
8.marts, 10:52 Atbildēt
TTurpinot
Didriksone var absolūti runāt ko grib, bet šajā gadijumā viņai bija jāsaprot, ka "kāmīšu" bars no viņas atrakstīsies. Krokodīla asaru liešana- kāpēc jūs tā? bija pilnīga lieka. Kaut gan uz šo gadijumu var skatīties kā PR akciju, Didriksone pagaidām ir uzvarējusi. Viņa iegūs vairāk nekā zaudēs. Cits jautājums, cik no jaunajiem atbalstītājiem ies uz viņas veikalu? Pilnīgu un galīgu lažu nolaida Es mīlu kafiju, tie zaudēs vairāk nekā iegūs! Mācība citiem- nopietniem uzņēmumiem soctīklu žļurā nav jàiesaistās. Par sekotājiem runājot, tie ir bezsmadzeņu kāmīšu bars, kas atrakstās un pierakstās kā ārā vējš pūtīs.
24.februāris, 15:50 Atbildēt
AAndis
Nevienam nav jāvadās pēc tā, kā uz viņa sacīto varētu reaģēt nelieši. Punkts! Ja ir jādod kāda atskaite, tad tikai sirdsapziņai. Jebkurš, kuram tieksme uz destrukciju, šajā gadījumā "kašeri" utml., uzskatāmi par deģenerētiem neliešiem. Bizness nekad nevar notikt veiksmīgi, ja to vada gļēvs, slapstīgs cilvēknīdējs. Didrihsone ir ieguvēja tāpēc, ka ir novērtēta adekvāti, jo rīkojas adekvāti. Kašerveidīgie savu dzīvi, ne tikai vien biznesu, moka un mocīs līdz drīzākam galam, kā cerēts, tikai tāpēc, ka elementārās pamatlietās, kas ir patiesība, īstums, labvēlība u.c., nevelk, jo centrā redz vienīgi savus ego. Tas attiecas uz jebkuru, kurš nenobriest līdz tam, lai laistu pasaulē bērnu, kaut vai. Tāpēc, Didrihsone tiešām var sacīt ko vēlas un tiks saprasta pareizi, kamēr pretējie rada tikai riebumu. Kašera ego pret Didrihsones ego aplaužas, lai kāds būtu izmērs.
24.februāris, 17:49 Atbildēt
ccilvēks parastais
Skumji un reizē arī pamācoši ir redzēt, kā pērkamās dvēseles - talantu šovu dalībnieciņi, avīžu dzelteno lapu varonīši, maztalantīgi mūziķīši un citi par sevi atgādināt algstošie - paši par sevi lepni būdami, iesaistījās mobingošanā par parasta viedokļa paušanu pat neiedziļinoties E.D. teiktajā. Tagad tak ir trendīgi būt zilajam vai zilo draudziņam, bet pārējie ir nicināmi homofobi! Patiesa viela pārdomām, uz kādu agresiju, apsaukāšanos un zemisku rīcību bara instinkta vadīti ir spējīgi Kašers, Reiniks, Prusax, Tīna, Amuna, Meloni, u.c. "progresīvie vienlīdzības cīnītāji"
24.februāris, 14:26 Atbildēt
rreptilis
Meloni arī ir iesaistījies? ....sieva šad tad skatās viņa raidījumu....,ja tā ir ,tad teikšu ,lai slēdz citu raidījumu...
24.februāris, 14:49 Atbildēt
AAnna
tajā pašā sarakstā arī Baiba Sipeniece un Ieva Ādams (Lejiņa). "Balss maskā" otro sezonu vispāŗ negribas skatīties, kur Samanta Tīna un Sipeniece abas sēdēs un izliksies, ka ir baigi asprātīgās. Abas lielās geju aizstāves un uzbruka Didrihsonei.
24.februāris, 17:02 Atbildēt
rreptilis
Viss sākas tā - no sākuma saka - būsim toleranti!..,tad jau saka - nerunāsim ""naida runas""...,vēlāk - par ""naida runām"" naudas sods vai cietums.....,un tā lūk - no vārda brīvības un cita viedokļa uzklausīšanas mēs nonākam diktatūrā - Mazākuma diktatūrā,kura vairākumam liek dzīvot un runāt tā ,kā viņi grib...... demokrātija ,kura ir vairākuma vara līdz ar tolerantumu ir beigusies.
24.februāris, 14:47 Atbildēt
vviks
Kad Pērs Gints nonāca troļļu zemē, viņam piedāvāja apprecēt troļļu meiteni. Viņš negribēja. Troļli saprata, ka cilvēka acīm viņi ir neglīti. tie ierosināja, lai atļauj nelielu operāciju - iegriezt acu kaktiņā, uzreiz liksies, cik trolliene skaista. Troļļi pārliecina, ja ne piespiedīs, jo viņi ir ne tikai riebīgi, bet arī līdzekļus piespiešanai neizvēlās, līdzekļus līdz kam cilvēkam grūti noiet, tas nespēj atbildēt ar tādiem pašiem.
Vismaz vairāk bezbailīgu cilvēku un žurnālistu kā Beinerte, Latkovskis... Kas vēl?
24.februāris, 15:02 Atbildēt
AAtbilde
++++ precīzi!
24.februāris, 19:11 Atbildēt
JJūlis
Pederastiem ir gana daudz brīva laika un līdzekļu lai uzmāktos sabiedrībai ar savām interesēm. Īstenu homoseksuāļu šajā varzā ir pavisam nedaudz. Šī varza uzprasās uz pretsparu.
24.februāris, 15:02 Atbildēt