Komentāri: Klāvs Sedlenieks un Viesturs Ķerus pārvērš zinātni par "pasūtījumu galdu"

06.04.2021. Bens Latkovskis
 
rreptilis
Tas ir tāpat,kā ar ""Globālo sasilšanu""....,kad atklājās,ka ""zinātnieki""savstarpējās sarunās atklāj ,ka piemeklē skaitļus ,lai atbilstu politikāņu prasībām..... Kad tas atklājās bija neliels skandāls ...,bet tagad ""Globālo sasilšanu"" ir nomainījušas Klimata Pārmaiņas :))) ....Visi jau ir aizmirsuši,ka zinātnieki prognozēja septiņdesmitajos gados ""Globālo sasalšanu"" ...un Holivuda pat grāvēju ir uzfilmējusi ...varat apskatīties,kā Ņujorka iesalst:))) . Bet universitātē Lielbritānijā uzstādīt Grētas Tumbergas statuju ...-tas vien jau norāda uz degradāciju:(((....pirmkārt ,tas ir sliktais tonis - dzīvam cilvēkam veidot pieminekli...otrkārt, bērnus izmantot propogandas nolūkos ir nelietība.
6.aprīlis, 12:14 Atbildēt
TTā viš i
Bet vai tu esi esi gatavs sūdu dakšas ņemt rokā un izmēzt saimu? Esi gatavs būt pastaliņās bet brīvs? Viss sū... nāk dēļ mūsu grēkiem , kā senajiem ebrejiem, kas pārsvarā neklausīja Dievu, ik pa laikam tiem pienāca kirdiks. Kad šamo pārpalikums attapās tad Dievs tos visādi svētīja un piedeva grēkus, bet kad atkal sāk bāla dievus lūgt, un krist grēkos, atkal piezagās pilnīgs kirdiks. Tas pats notiek ar visu cilvēci. Sātans mēģina tagad celt galvu un Dievs to pieļaus, uzmini kāpēc?
6.aprīlis, 12:29 Atbildēt
TTauta guli mierīgi
Viss kārtībā, tie kas nenomirst no covid, Nomirs no ierobežojumus sekām, stress, depresijas, darba zaudēšana, biznesa zaudēšana, valsts ieslīgšana mūžīgos parādos kas degradēs sociālo vidi un liks izpildīt sponsoru velmes....utt. Tad jau labāk covids būtu pārskrējis pāri šai zemītei un miers. Kā dabā, izdzīvo tie kam jāizdzīvo. Pret vēzi netiek rīkotas tik vērienīgas naudas noliešanas programmas. kaut arī no vēža mirst maķenīt reizes 10 vairāk nekā no covid. beidziet to marazmu, nodrošiniet normālu medicīnas atbalstu covid smagajiem slimniekiem slimnīcās. Šis ir tas gadījums kad jācīnās ar sekām un neko vairāk , citādi būs sociālā pandēmija un haoss... . Ierobežojumus var atstāt - maskām cilvēku piepildītās blīvās vietās. Sanitaizerus arī neatceļam, bet visu atveram , kā agrāk, citādi covid būs puķītes salīdzinājumā ar to kas gaidāms.
6.aprīlis, 12:21 Atbildēt
kkarlsons
izskatās, ka autors nekad nav izbraucis no Rīgas un bijis kādā mežā....bet tas netraucē viņam izdarīt secinājumus, kuri labvēlīgi mūsu mežu alkatīgajiem izpļāvējiem... un sedlinieku nosaukt vispār par zinatnieku ir vairāk nekā smieklīgi
6.aprīlis, 12:46 Atbildēt
MMI
6.aprīlis, 12:55 Atbildēt
UUdo Ulbergs
Sedlenieks ir viens no lielākajiem latviešu šarlatāniem. Tāda šarlatāna klātbūtne izglītībā, valsts mēroga ekspertīzē ir iespējama vienīgi tad, ja visa inteliģence ir viens liels šarlatānu kontingents. Par ģimeni viņš saka: "Respektīvi, būtu ārkārtīgi grūti pateikt, ka ir kaut kāda viena (!?) ģimenes forma un noteiktas lomas, kas šajā ģimenē ir īstās, jo tur ir ārkārtīgi lielas dažādības". Vēl viņš saka: "Nācija vai etniska grupa vai tauta fiziski (!?) nepastāv, tās ir tikai koncepcijas, identitātes un ideoloģijas veidi, kā indivīdi vai to grupas veido savu stāstu par atrašanos grupā vai to, kā dominēt pār citiem indivīdiem un grupām." Ļoti moderns cilvēciņš, ļoti labi iederas latviešu kultūrnācijas debilitates laikmetā. Latviešu kultūrnācija savā virzībā ir nonākusi līdz visaptverošai debilitātei.
6.aprīlis, 13:06 Atbildēt
VVālodze Skaidrīte
Tas tips mīcās stradiņos. Tātad stradiņos ir šarlatānisma perēklis soc. un hum. zinātnēs. Kauns! Kauns ir stradiņiem!
6.aprīlis, 13:22 Atbildēt
MMuh
Žetons:)
6.aprīlis, 14:28 Atbildēt
IIdiokrātija
Tieši tāds arī ir sātana plans , ielikt visos atbildīgajos amatos cilvēkus kuri neko nesaprot pēc būtības bet klausa pavēlēm un lobē sistēmu.
6.aprīlis, 14:41 Atbildēt
JJanka
10
6.aprīlis, 14:44 Atbildēt
TTā nu ir
Visi kovidfani un ierobežotāji izmanto šādus paxūtījuma zinātniekus un pasūtījuma žurnālistus. Īpaši labi to redzam pie mums.
6.aprīlis, 16:41 Atbildēt
LLabibūs
Tagad katrs kas prot kaut koa atrast netā ir uzskatāms par zinātnieku.
6.aprīlis, 17:53 Atbildēt
DDomāsim
Latkovskis ir uzurdījis problēmu, kas neaprobežojas tikai ar Sedlenieka domu graudiem. Vajadzētu tomēr atsķirt, kas ir zinātne un kas ir papļāpāšana. Zinātnes ir fizika, kīmija, bioloģija un vēl daudzas citas arī tā, ko sauc par fizisko antropoloģiju, kas pēta cilvēka izcelšanos, kermeņa uzbūvi utt. Bet "sociālantropoloģija", ko pārstāv Sedlenieks, ir šarlatānisms, kas diemžēl tie potēts arī augstskolās. Šī sfēra, līdz ar visām "socioloģijām", "politoloģijām", astroloģijām un hiromantijām, kas ir no tās pašas sugas, noteikti būtu jāizskauž. Agri vai vēlu nonāksim pie atziņas, ka šīm muļķībām nav jēgas tērēt laiku un resursus. Nesauksim šos darboņus par zinātniekiem, tas apkauno vārdu "zinātne".
6.aprīlis, 19:49 Atbildēt
pprotams
pilnīgi piekrītu autoram, ka šie divi diskreditē visu zinātni! Diemžēl:)
6.aprīlis, 20:14 Atbildēt
MMI
Gribēju pajautāt redakcijai?

Šur tur pasaulē ir pieņemts, ka cilvēks var ziedot. Vai tas ir baznīcai, vai Telos, vai Gārdianam, utt.
Tad nu es krustu šķērsu esmu izrakājies un nemāku ieraudzīt vai ir iespēja ziedot NRA.

Ceru ka Jūs tomēr lasāt komentārus un būtu pateicīgs, ja Jūs sniegtu kādu atbildi.
6.aprīlis, 20:21 Atbildēt
RRodrigo
Kas tas tāds BENS LATKOVSKIS?
6.aprīlis, 20:54 Atbildēt
BBena fans
Bens ir kārtīgs Kerusveidīgo atmaskotājs. Veiksmi Ben !
6.aprīlis, 23:01 Atbildēt
KKremilek Rukis
Tada sajūta, ka Latkovskim pasūtīts raksts, bet nav tā īsti bijis ko teikt. Un tad nu kaut ko savārstīja, pēc pasūtījuma uzknābjot kur vajag.
Par tiem mežiem: saskaņā ar esošo uzskaites kārtību, izcirtums, kurā tikko sastādītti priežu stādi, jau ir mežs.Šādi rēķinot, jā, esam varen zaļi! Reālajā dzīvē tā gluži vis nav.
6.aprīlis, 21:36 Atbildēt
rreptilis
Par zinātniekiem un ""zinātniekiem"" runājot ir jāņem vērā - zinātnē nav tāda jēdziena - ar vairākumu nobalsoja ,ka tā ir Patiesība! Viens vienīgs piemērs - Kā ārsti un ""zinātnieki"" noveda līdz nervu sabrukumam Vīnes ārstu,kurš ieteica pirms operācijām un dzemdību pieņemšanas mazgāt rokas! Zinātnē ir vienmēr par visu jāšaubās un tikai tad var izdomāt ,ko jaunu. Bet mums tiek iedzīts - nešaubieties un dariet ,ko liek.
6.aprīlis, 21:55 Atbildēt
RRaitis
Nepiekrītu par mežiem - ja man cenšās pasniegt krūmu puduri vai celmu lauku par augstvērtīgu mežu, tad nespēju to pieņemt.
6.aprīlis, 22:28 Atbildēt
mmerkantili spriedumi
"Pasūtījumu galda" žurnālisti sāk sajust konkurentu elpu pakausī?
6.aprīlis, 22:35 Atbildēt
CCepums
Lielisks raksts un tieši laikā! Lai veicās, Ben!
6.aprīlis, 22:37 Atbildēt
oorķestris
Te bez Kiviča un Magones neviens netiks skaidrībā - kas melo smalkāk- žurnālsiti neizglītotibas un zināšanu trūkuam dēļ, vai RSU zinātnes proletarietāts un zaļo mūžam izsalkušais taurētājs
7.aprīlis, 3:38 Atbildēt
vviesis
Mjā, kopumā Latvijā zinātnes stāvoklis kļūst arvien kritiskāks. Diemžēl, paklausoties dažādu "profesoru un ekspertu" domu graudus, brīžiem mati ceļas stāvus. Un tad nav brīnums, ka augstskolu beidzēji realitātē nesaprot un nezina elementāras lietas, spēj tikai mētāties ar iekaltām frāzēm, kuras, pie tam, neatbilst realitātei. Smieklīgi, bet pats esmu redzējis situācijas, kā students paceļ reālu problēmu, bet vērtētāji sāk uz viņu bļaut, ka viņš neko nesaprotot un ko viņš iedomājoties... lai gan problēmas ir reālas un acīmredzamas. It kā students būtu vainīgs, ka vērtētājiem, kuri starp citu, veido valsts politiku, nav atbildes un risinājuma šīm problēmām.
7.aprīlis, 4:57 Atbildēt