Komentāri: Tviterapskats. Pārsteidzošais klusums sabiedriskajos medijos

07.04.2021. Bens Latkovskis
 
MMuļķibas
Kāda 3A diversija !? Viens A taču ir cietumā ! Tā taču bija krievijas un personigi puteņa organizeta diversija ar mērķi kaitēt pastaliņu dzīvibām izplatot melus par zvezda brūvejumu un kaitēt dižajam getsa un soibles plānam . Kas attiecas uz tiem sabiedriskiem nedijiem ,tad latvijā to faktiski nav ,varbut kaut kur laukos , visi viņi ir valdibas un varas partiju privātmediji ar vienu apsolūto patiesību un propogandu .
7.aprīlis, 11:36 Atbildēt
aaka saka
Maza reklāma, bet TV-24 gadās redzēt viedokļu daudzveidību. Cik ilgi viņi pavilks ?
7.aprīlis, 11:48 Atbildēt
EEmma
Vai vēlaties atrast meiteni uz vienu nakti? Laipni lūdzam - is.gd/girlhub
7.aprīlis, 14:57 Atbildēt
VVinrihs fon Kniprode
laktovski, tu esi vecs vīrels(tu esi vecs manu zen, bet saki, kā uz galvas tu stāvi- kopš zinu, ka galvā man smadzeņu nav, itin droši uz galvas es stāvu), tātad, večuk, uzspļāvām mēs tavām vakcīnām, cerams, ka astra zenekas, geitsus un citus izkarnījumus nopļaus asins vēzis( CANCER !!!!!) , bet mēs nopurināsimies, noslaucīsim kurpju pazoles pret šo mēslu smarkiem, un dzīvosim jauki tālāk...
7.aprīlis, 17:52 Atbildēt
mmass sunīc
No palīgskolas aizmuki. un tālāk nemācijies...noslauki puņķi un nelien Netā, ņerga!!
7.aprīlis, 19:19 Atbildēt
mmass sunīc
šitas bij tam vinriham bez fon
7.aprīlis, 19:21 Atbildēt
OOtomārs
3A tika pieminēts priekšvēlēšanu reklāmas ietvaros. Vispār jau sakara nekāda. Gan jau visiem 3A pie vienas vietas tā vakcinēšana.
7.aprīlis, 20:44 Atbildēt
RRuta
Sabiedriskā televīzija, ari Radio, tas pats " Krustpunktā " izskatās nopirkti. Panorāmā gandrīz vienmēr valdības un Saeimas darbu atspoguļo tāpat kā komunistu laika " Cīņas " ievadrakstā.
7.aprīlis, 12:44 Atbildēt
bbuča
lasiet to slaveno žurnāla IR eksemplāru par oligarhu sarunām Rīdzenē - tur ir nosaukts uzvārds tam cilvēkam kurš ,,sakārtos LTV ziņu dienestu,, - šis cilvēks vēl joprojām to vada
8.aprīlis, 9:02 Atbildēt
kkas maksā
tas pasuta muziku. mediju telpu šobrid praktiski finansē tikai valsts tātad valdošā koalicija. tā ka pieejams tikai pareizais valdibas viedoklis. pēc acīm redzama lielpotešanas fiasko nav jau īsti ko teikt. kritizet nedrikst, slavet nav par ko....
7.aprīlis, 13:06 Atbildēt
mmieriņš pidžamā
Apsveicu, Ben! Tikai, kā man šķiet, kādus 15 gadus par vēlu. Varbūt, pat visus 20, kad Diena "uzplauka" ar Sorosa naudu. "Sabiedriskie mediji" Latvijā pārstāja būt sabiedriski, līdz ar to pašu Sorosa vakcīnu. Tiem jau sen ir imunitāte pret tautu un Valsti. Bez pašu vēmekļu atgremošanas, nu nekādi. Viņiem vajag aktuālās cīņas pret "ologarhiem" pierādijumus (lasi: pret nacionālo kapitālu). Tas arī ir iemesls, kādēļ Sorosa birokrātija atskaita kārtējo kāpostu.
7.aprīlis, 13:32 Atbildēt
UUna
Pavļut abi ar Juhņēviču , pienācis , beidzot , laiks rakstīt atlūgumus , par jums jau smejās !
7.aprīlis, 16:15 Atbildēt
aaivarsz
Kad Kariņš noņems "aizmālētās brilles"??? Jau SEN -vismaz MĒNESI ATPAKAĻ vajadzēja atlaist PAVĻUTU no Veselības Ministra amata ar VISU VIŅA DIBINĀTO Juhņēvičas biroju. KAUNS,kā saka,"PA VISU ĢĪMI"!
7.aprīlis, 17:45 Atbildēt
aaivarsz
P.S. Ar to vakcinācija biroju ir tā ,kā ar to lokomotīvi ,kas stāv uz vietas -pūš un elš ,tvaiki iet uz visām pusēm ,bet 'VILCIENS NEKUST NE NO VIETAS "!
7.aprīlis, 17:48 Atbildēt
RRolands
Ben Latkovski,vai tev nešķiet, ka tu pārāk daudz lieto nevajadzīgus svešvārdus, svešvārdus, kuriem par visiem 101% ir atbilstoši latviešu valodas vārdi? Valodas piesārņošana, visa latviskā aizstāšana ar svešiem draņķiem nav valodas bagātināšana!
7.aprīlis, 18:56 Atbildēt
KKuskus
Ja nebūtu pasi piedzivojusi, neticētu, ka var tādu bardaku sataisit Latvija. It kā sevi par gudriem uzskatam,bet kadi ir rezultāti! TFU ! Kauns, ka nu pilnīgi neko nevar kaut cik normāli izdomāt. Bet algas kādas un vel tak esot valsts parvalde par maz !!
7.aprīlis, 20:36 Atbildēt
rreptilis
Labs raksts.
7.aprīlis, 20:49 Atbildēt