Komentāri: Derekam Šovēnam draud 75 gadi cietumā, izpērkot vainu "par visiem"

22.04.2021. Bens Latkovskis
 
VValērijs
Labs raksts, patiešam labs!
22.aprīlis, 7:05 Atbildēt
rreptilis
Slikts raksts...šis vien ko nozīmē- ""Ne mirkli netaisos “mācīt”, kā amerikāņiem jādomā vai jāspriež tiesa. Respektēju zvērināto žūrijas lēmumu un nedomāju attaisnot Šovēna nodarīto. "" Vajadzētu gan i mācīt ,i nerespektēt!....skumji ,bet fakts - mūsu žurnālisti ir pārāk iecietīgi pret acīmredzamu politisko ietekmi uz tiesu. Ir autoram bijuši labāki raksti:(((
22.aprīlis, 18:51 Atbildēt
bbaltais
re kur ņujorkā blm uz ielas jau pieprasa izvākties baltajiem, tā ka jautrība tiekai sākas
22.aprīlis, 23:57 Atbildēt
eees
Nesaprotu to ASV tiesu sistēmu. Upuris viens, bet apsūdzības tādas, it kā būtu trīs melnus vīrus nogāzis.
22.aprīlis, 11:09 Atbildēt
RRoberts
Tendenciozs raksts. Kaut kā rakstā ir piemirsies, ka policists Šovēns noslepkavoja (nosmacēja) cilvēku!!! Patīkami, ka ASV, sabiedrības spiediena rezultātā, policists saņems ko nopelnījis, 75 gadu cietumsodu PAR SLEPKAVĪBU!!!
22.aprīlis, 11:13 Atbildēt
HHC
To policistu vajadzēja attaisnot tikai tapēc ka viņš ir baltais un aizstāvēja kārtību.
22.aprīlis, 11:18 Atbildēt
EEkarijs
Amerika ir nolmali likumu,un Latvija tadam iedotu paris gadus cietumu, nosacito sodu vai naudas sodu.
22.aprīlis, 12:03 Atbildēt
FFricis
Neirs! Tas Floids aktīvi pretojās, 'policistam bija viņš jāaiztur neskatoties uz Floida milzīgo masu. Šovēns cieš'nepamatoti. Tādi roberti ir ļaunuma sakne-Rietumu degradācijas augļi. Tādēļ jāgaida krievu un ķīniešu uzvara pasaulē.
22.aprīlis, 13:04 Atbildēt
SSpriedums
Skaidra liecība, ka ASV demokrātija iebraukusi otrā grāvī. Melnā rasisma triumfs. Diemžēl.

Recidīvists, narkomāns, naudas viltotājs nomira aizturēšanas laikā. Stulbais policists tagad samaksās par savu pārcentību.
23.aprīlis, 12:58 Atbildēt
AAigars
Viņš atbrīvoja sabiedrību no mazvērtīga pretekļa
22.aprīlis, 23:03 Atbildēt
BBūtība
Varēja jau nespiest. Tas būtu tāpat nobeidzies no pārdozēšanas.
Tagad sēdēs cietumā, kamēr melnie viņu tur nositīs.
23.aprīlis, 13:00 Atbildēt
ZZuze
Paldies par rakstu! Neomarksistiskajiem liberastiem nepatiks. Diemžēl viņi ir mērķtiecīgi audzināti vairākas desmitgades un viņu ir saaudzis daudz.
22.aprīlis, 11:26 Atbildēt
DDeizija
Es gan nesaprotu kapec 75gadi var draudēt,jo viņş jau gluži negāja pa ielu un vienkārši nenogalināja nevienu tāpat vien.Sods draud nesamērīgi liels.Latvijā par apzinātu slepkavību parasti jau vairak par 15 gadiem neliek.
22.aprīlis, 12:04 Atbildēt
EEkarijs
Bens Latkovkis ir perkams zurnlists,un tu nav piedits par narkotikam un viltoto 20 doralu banknoti.
22.aprīlis, 12:08 Atbildēt
ooto
Šis tiesas process nemudina cienīt tos melnos noziedzniekus, nēģerus. Tādu vieta ir plantācijās!
22.aprīlis, 12:15 Atbildēt
SSkolnieciņš
Oto, Tu esi riebīgs rasists par kuru man ir kauns. Man ir kauns, ka manu tautiešu vidū ir tādi ciniski cilvēki kā Oto. Tev kā kristīgam šovinistam nesaprast melnādaino ciešanas. Lai Afrikāņu Dievi Tev piedod Tavu stulbumu!
22.aprīlis, 19:14 Atbildēt
EEkarijs
oto debilas rasists,plantacijas beizas 1932 gada..
22.aprīlis, 12:29 Atbildēt
HHC
Žēl ka beidzās. Vismaz darīja kaut ko nevis narkojās pa stūriem.
22.aprīlis, 12:45 Atbildēt
ēēna
Paldies par rakstu. Prieks lasīt!
22.aprīlis, 12:43 Atbildēt
ggregs
Labs raksts! Melno nekaunība besī ārā! melnos nedrīkst sodīt, ja viņi veic noziegumus, tikai baltos un dzeltenos.
22.aprīlis, 13:01 Atbildēt
EElofija
Par vienu un to pašu rīcību principā notiesāja 3 reizes. Dīvaina tā sistēma - ja izgāja cauri prokuroru visnopietnākā apsūdzība, tad kādā sakarā jāatstāj divas mazāk nopietnās? 75 gadi cietumā faktiski pielīdzināmi mūža ieslodzījumam. Jācer, ka tiem, kuri noteiks glīgo sodu, viss notiekošais apkārt nav galīgi izkompostrējis smadzenes, un nedaudz veselais saprāts ir atlicis. Par dienesta pilnvaru pārsniegšanu, kā rezultātā iestājās smagas sekas - cilvēka nāve - sods ir jāsaņem. Bet nu šāds sods vairāk piestāvētu kādam sērijveida slepkavam.
22.aprīlis, 13:16 Atbildēt
IInta
22.aprīlis, 13:17 Atbildēt
PPirktspēja
Džon! Ko tu darītu, ja nakts laika kāds pieklauvētu pie tavas privātmājas durvīm? - Es sešas reizes izšautu caur durvīm un pēc tam paprasītu, kas tur ir.
22.aprīlis, 13:17 Atbildēt
vvilnis
pastrādājiet vienu dienu melno rajonā par policistu un tad mēs uz jums parunāsim par turpmākajiem karjeras plāniem
22.aprīlis, 13:18 Atbildēt
MMarcis
Tikai neta visi ir baigi gudrie,un reali 100% nezina,kas noteks Amerika,un pats Amerikas prezidents Joe Biden bija priecigs par ta balta policista notiesasanu.
22.aprīlis, 13:28 Atbildēt
HHC
Amerikā sabiedrība sen ir sačakarēta. Ne velti saka ka ASV zelta laikmets bija pagājušā gadsimta sešdesmitie gadi. Segregācija tur vienmēr ir bijusi un būs, kamēr mellie neiemācīsies kārtīgi strādāt.
22.aprīlis, 13:43 Atbildēt
DDomātājs
Protams, ka priecīgs. Visa viņa vēlēšanu kampaņa, ja neskaita balsojumu viltošanu, bija balstīta uz "sociālo taisnīgumu".
Pizda Amerikai, ja vien Tramps nespēs saglābt.
22.aprīlis, 14:00 Atbildēt
iilze
ASV parversas par debilu, pret baltajiem verstu, 3 pasaules valsti, kura nepartraukti cakare visas parejas valstis. Piemeri - Irakas kars, Afganistanas kars, COVID epidemija. ASV mediji un lielas korporacijas ir sacakerjusas valsti lidz tadai pakapei ka vairak izejas nav. Vieniga izeja ir ka visi no 3 pasaules valstim aizvacas atpakal. Citadi, viss ikdienas toksiskums kas nak no asv valdibas, medijiem, holivuds, bankam, farmacijas firmam, kurs nepartraukti bombarde un degrade baltos cilvekus un demokratu partijas turpinas novilkt uz leju visas parejas valstis kur atrodas ASV. Vieniga izeja ir ar so visu saraut visas saites,palidzet tiem normaliem cilvekiem ASV kuri ir normali un grib stradat, palidzet viniem izglabties, un attistit pasiem savu valsti.
23.aprīlis, 2:08 Atbildēt
EEzis
lai melnie lasās atpakaļ uz āfriku.
22.aprīlis, 13:52 Atbildēt
ČČingančuks
Pareizi , bet baltie atplakaļ uz angliju !
22.aprīlis, 14:38 Atbildēt
DDomātājs
Signāls citiem ASV un pārējās pasaules policistiem "rokas nost no narkomāniem, slepkavām un tmk bezpredjeļščikiem!", tagad drīkst ķert, sist (apliet ar ūdensmetēju, lietot asaru gāzi, šaut) tikai kovidnepaklausīgos. Arī tos, kuri vienkārši nenēsā masku. Pēc brīža arī tos, kuri nepotējas.
22.aprīlis, 13:58 Atbildēt
aaka saka
Lai esmu rasists, bet narkomānus par cilvēkiem neuzskatu.
22.aprīlis, 15:14 Atbildēt
SSkolnieciņš
Oto, Tu esi riebīgs rasists par kuru man ir kauns. Man ir kauns, ka manu tautiešu vidū ir tādi ciniski cilvēki kā Oto. Tev kā kristīgam šovinistam nesaprast melnādaino ciešanas. Lai Afrikāņu Dievi Tev piedod Tavu stulbumu!
22.aprīlis, 19:15 Atbildēt
vviks
Iebaidīti, beztiesiski skolotāji nespēj palīdzēt bērniem no graustu rajoniem, no bērnībā neaudzinātiem vēlāk mūs nespēj pasragāt beztiesiska policija. Tāpat cīnās par sieviešu tiesībām precēties ar sievieti, bet parasta sieviete netiek pasargāta no uzbrukumiem uz ielas. Tur cilvēktiesības ir varmākam. Latkovskis ir vīrišķīgs un īsts žurnālists, liberastu uzskatus tak kultivē valsts mērogā un sāk vajāt citādi domājošos.
22.aprīlis, 16:20 Atbildēt
PPirktspēja
Isus akbar?
22.aprīlis, 21:09 Atbildēt