Komentāri: Cilvēks, kuram ticēt nevar, liek manīt, ka kara nebūs

26.04.2021. Bens Latkovskis
 
CCienu Putinu
Benītis virsrakstā tādu smieklīgi/ melīgu uzrakstu uzlicis.
Tikai .
Visā tajā savā muldēsanā šis tautietis savam agalvojumam tā arī nav atradis nevienu faktu.
Pasaule gan pazīst Putinu kā "vīrs un vārds".
Un tas ai kā disonē uz Latvijas mēdijsistēmas ikdienas melu un naida propagandas.
26.aprīlis, 16:26 Atbildēt
eei nu
Pasaule viņu pazīst kā bagātāko cilvēku pasaule, kas parazitē uz parastās tautas. Viņš savācis sev naudu vēl priekš mazmazmazmazmazbērniem. Pilis būvē un miljardus skaita, tikmēr tautai ir minimālā alga 147 eiras tur pirms nodokļu nomaksas mēn,
26.aprīlis, 16:47 Atbildēt
aaste
Arī latvijā ir tonnām ļaužu, kas putinu slavē, kas grib krievu valodu latvijā, kam pie kājas viss latvietim svētais. Citur pasaulē (ukraina, baltkrievija, u.c.) ir tāpat. putins to zin un izmanto. Samērā vienkārši tas ir - kurina naidu, līdz uzkurina. Tumsoņi ir putina kalpi. To te netrūkst - pilni komentāri. Gudri spriež par saprātu un domāšanu, kuras viņiem, ai kā, pietrūkst. Mūsu preses lielākais mīnuss - melst saklausītas gudrības, nenorādot savu viedokli. Krieviem visā ir savs viedoklis un viņi to neatlaidīgi pauž. Ei mēdiji! Paužiet savu viedokli. Palīdziet laužiem!!!
26.aprīlis, 17:11 Atbildēt
jjuris
Tumsoņi un slepkavas ir anglosakšu pederasti, kas grib aplaupīt visu pasauli un uzmetušies par vienīgiem patiesības sludinātājiem!
26.aprīlis, 17:35 Atbildēt
ddace
Latvijai jāatbrīvojas no NATO okupantiem, lai nākotnē nebūtu jāsēž uz apsūdzēto sola kopā ar saimniekiem par noziegumiem pret cilvēci!
26.aprīlis, 17:32 Atbildēt
SStulbenis
žaunas aizver utainā plukata
26.aprīlis, 17:50 Atbildēt
PPārsmējos
Putinka gan drīz sēdēs, par visu ļaunumu, ko nodarījis. Vecais čekists, to jūt un jau dzīvo bunkurā.
26.aprīlis, 18:10 Atbildēt
wwest
Puķkam pat nav nekādas izglītības, slaists no podjezda. Viņš neko nesaprot no politikas. Viņš dzīvo sava pasaulītē, kur apkārt ir pelēcība, bet savu purvu neredz.
26.aprīlis, 18:16 Atbildēt
SSuverenitate
Vladimirs Putins labakais prezidents pasaule ! pat mulku zemes asv kolonijas latvijas neonacisti un sorositi vinu piemin katru dienu.
26.aprīlis, 20:02 Atbildēt
PPiebilde
Šāda komenta autors pilnīgi neko nesaprot no politikas.
26.aprīlis, 20:35 Atbildēt
IInta
26.aprīlis, 18:26 Atbildēt
OOtomārs
karš pamazām notiek kopš 2019 gada rudens. Bioloģiskais pasaules. Kādu vēl te karu gaida?
26.aprīlis, 18:40 Atbildēt
UUzpurni Zeļenskim
Ukrainai pašai būtu jātiek galā ar pilsoņu karu savā valstī.
Rietumiem vispār šajā situācija nebūtu jāiejaucas.
Vai arī.
Ir jāarestē Zeļenskus un Ukrainai ir jāuzliek Starptautiskas sankcijas par regulāriem.mēģinājumiem kinfliktu Donvasā risināt militārām metodēm.
26.aprīlis, 20:42 Atbildēt
IInta
26.aprīlis, 18:47 Atbildēt
SSkolnieciņš
Pasaulē notiek daudz netaisnību. Pasaulē notiek daudz ļaunuma. Diemžēl Krievijas Federācija nav izņēmums. Visu cienītā Dievietes Gajas un Dieva Urāna meita Temīda redz šīs netaisnības. No taisnības Dievietes Temīdas modrajām acīm nevar noslēpt nevienu netaisnību. Ar savu skatienu viņa kliedē tumsu un atver cilvēku acis uz patiesību. Aleksejs Navaļnijs ir Dievietes Temīdas vēstnesis mūsdienu Krievijā. Viņš ir kā ass zobens Dievietes Temīdas stingrajā tvērienā, kas atmaskos ļaunumu un sacirtīs n-tos gadus ilgušās netaisnības. Par nelaimi, cilvēktiesību aizstāvis Aleksejs Navaļnijs izcieš cietumsodu Krievijas tieslietu sistēmas safabricēto krimināllietu dēļ. Taču Aleksejs Navaļnijs ir spēcīgs un drosmīgs, viņš nav zaudējis apņēmību cīnīties par ikviena Krievijas Federācijas iedzīvotāja nākotni, labklājību un brīvību. Aleksejs Navaļnijs ir demokrātijas aizstāvis. Šobrīd Krievijas Federācija piedzīvo demokrātijas nāvi. Mūsdienu Krievija konsekventi virzās totalitārisma virzienā. Tikai pašu Krievijas Federācijas iedzīvotāju spēkos ir nepieļaut demokrātijas nāvi un totalitārās kapitālistiskās diktatūras izveidi. Tikai Krievijas Federācijā dzīvojošās tautas pašas var glābt savu valsti no despotisma, morāla pagrimuma un mūžīgas nabadzības. Pagaidām vadonis Vladimirs Putins (par prezidentu šo diktatoru nedrīkst saukt) un viņa partija “Vienotā Krievija” negrasās atkāpties no varas. Tikai tauta ir spējīga šo situāciju mainīt. Mūžam taisnīgo un šķīsto Dievieti Temīdu pārņem asaras, redzot Krievijas iedzīvotāju ciešanas. Dieviete Temīda ir uzticīga sieva savam vīram Dievam Zevam. Viņa ir gādīga māte saviem bērniem: Dievam Prometejam, Dievietei Karpo, Dievietei Haritai un citiem saviem bērniem. Viņa ir visas cilvēces aizstāve. Viņa ir likuma aizstāve, kas nes mieru un kārtību visā pasaulē. Taisnības Dieviete Temīda ir svētījusi Alekseju Navaļniju kā savu zobenu. Dieviete Temīda nepametīs plašās Krievijas iedzīvotājus nelaimē.
Lai godāta taisnības Dieviete Temīda kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir!
Ar Dievietes Temīdas atklāsmēm, Skolnieciņš no Olimpa kalna [Dievu sūtnis]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#AleksejsNavaļnijs #KorupcijasApkarošanasFonds #brīvībuAleksejamNavaļnijam #demokrātija #cieņa #OlimpaKalns #DievieteTemīda #TaisnībasDieviete #Temīda #tiesiskums #valstiskums #brīvība #Skolnieciņš
26.aprīlis, 19:23 Atbildēt
mmierins
sizofrenikis murgo,bet kapec seit ? tapec ,ka atlauj.
26.aprīlis, 20:00 Atbildēt
SSkolnieciņš
Mierin, ar Tevi viss ir kārtībā? Tu laikam esi pārlasījies Vladimira Solovjova evaņģēliju. Priekš Tevim Vladimirs Solovjovs ir pravietis. ozon.ru/product/evangelie-ot-soloveva-pervaya-kniga-solovev-vladimir-rudolfovich-194080153/?stat=Yl8x Vladimira Solovjova pārmērīga sprediķu klausīšanās izraisa smadzeņu puvi! Kremļa propaganda ir kaitīgi veselībai! www.litres.ru/vladim..39902/chitat-onlayn/
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Ar cieņu, Skolnieciņš
26.aprīlis, 21:06 Atbildēt
SSkolnieciņš
Ir atnācis pavasaris – cerību un jaunas dzīvības laiks. Tik diemžēl šis pavasaris ne visām tautām ir tik laimīgs un veiksmīgs kā mums. Pašlaik Krievijas Federācijā dzīvojošās tautas cieš no autoritārās kapitālistiskās diktatūras. Vladimirs Putins un viņa partija “Vienotā Krievija” ir nozagusi varu tautai. Kleptokrātija ir paverdzinājusi Krieviju. Vienīgi Aleksejs Navaļnijs un viņa līdzgaitnieki šķir mūsdienu Krieviju no totalitārisma bezdibeņa. Korupcijas apkarošanas fonds, kuru dibināja Aleksejs Navaļnijs 2011. gada 9. septembrī, cīnās par Krievijas iedzīvotāju likumīgajām tiesībām un interesēm. Diemžēl Krievijas tieslietu sistēma ir pasludinājusi Korupcijas apkarošanas fondu par ekstrēmistisku organizāciju (video no opozicionāra Leonīda Volkova YouTube konta: youtube.com/watch?v=QROwMINAAZ8 [Kāpēc FBK un Navaļnija štābi nav ekstrēmisti?]). Demokrātijas agonija Krievijas Federācijā vel joprojām turpinās. Mūsdienu Krieviju ir pārņēmis lielkrievu šovinisms: militārais un pareizticīgo baznīcas kults. Krievija konsekventi virzās uz totalitārisma pusi. Tikai Krievijas iedzīvotāji ir spējīgi glābt savu valsti no iznīcības. Mūsdienu Krievijā labais un ļaunais nav līdzsvarā, jo ļaunums atrodas pārākumā. Šajā grūtajā laikā ir svarīgi nezaudēt ticību. Visvarenā Dieviete Temīda redz netaisnības, nelikumības un noziegumus, kas notiek tagadējā Krievijā. Taisnības Dieviete Temīda spriedīs taisnu tiesu ikvienam no mums. Viņa atalgos labu ar labu, bet ļaunu ar ļaunu. No viņas redzesloka nekas nepazudīs. Patlaban Aleksejam Navaļnijam ir nepieciešams mūsu atbalsts. Lūgsim Dievus par viņu, sūtīsim savas pozitīvās domas viņam. Lai mūžam taisnīgā Dieviete Temīda svētī Alekseju Navaļniju! Lai Dieviete Temīda pasargā Alekseju Navaļniju no ļauna!
Lai godāta taisnības Dieviete Temīda kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir!
Ar Dievietes Temīdas atklāsmēm, Skolnieciņš no Olimpa kalna [Dievu sūtnis]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Atsauce uz Korupcijas apkarošanas fonda mājaslapu: fbk.info. Cilvēktiesību aizstāvja Alekseja Navaļnija YouTube konts: youtube.com/user/NavalnyRu. Korupcijas apkarošanas fonda oficiālais YouTube konts: youtube.com/channel/UCgxTPTFbIbCWfTR9I2-5SeQ (Navalnij LIVE).
#AleksejsNavaļnijs #KorupcijasApkarošanasFonds #brīvībuAleksejamNavaļnijam #demokrātija #cieņa #OlimpaKalns #DievieteTemīda #TaisnībasDieviete #Temīda #tiesiskums #valstiskums #brīvība #Skolnieciņš
26.aprīlis, 19:24 Atbildēt
RRabīnsrabinovičs
No miskastes atskanēja balss... .
26.aprīlis, 19:56 Atbildēt
SSkolnieciņš
Rabīnsrabinovič, ar Tevi viss ir kārtībā? Tu laikam esi pārlasījies Vladimira Solovjova evaņģēliju. Priekš Tevim Vladimirs Solovjovs ir pravietis. ozon.ru/product/evangelie-ot-soloveva-pervaya-kniga-solovev-vladimir-rudolfovich-194080153/?stat=Yl8x Vladimira Solovjova pārmērīga sprediķu klausīšanās izraisa smadzeņu puvi! Kremļa propaganda ir kaitīgi veselībai!
www.litres.ru/vladim..39902/chitat-onlayn/
www.ozon.ru/product/..rvaya-kniga-5422726/
Ar necieņu, Skolnieciņš
26.aprīlis, 21:09 Atbildēt
vvisdemokratiskaka demokratija
nemurgo un dodies uz savu ierasto vidi tvnet.lv bet ari tur tavas mulkibas neviens nelasis.
26.aprīlis, 19:59 Atbildēt
SSmaids
Jo veiksmīgāk Krievija attīstās, jo vairāk Rietumi lamā Putinu.
Un arī šajā raundā Putins apspēlēja NATO.
Nu kā lai arī mūsu, Latvijas prostitūtas, paliek malā : )
26.aprīlis, 20:31 Atbildēt
SSmaids
Bet tajā pašā laikā Rietumi.nevar iztikt bez Krievijas.
Bez tās energoresursiem, bez Krievijā ražotās pretvīrusa vakcīnas ...
26.aprīlis, 20:36 Atbildēt
SSkolnieciņš
Smaid, Tu esi melis! Tu esi Kremļa marionete, kas regulāri melo!
www.youtube.com/watch?v=up0_q66N-BA (Krievijas iedzīvotāju pacietības mērs ir iztikas minimuma robežās)
26.aprīlis, 21:12 Atbildēt
ooskars
var jau vinam neticet , ticesim savejiem dirsejiem ...un jo vairak ticesim , jo vairak naudas izzags sie sakali ...
27.aprīlis, 8:41 Atbildēt
OOptimiste
"Diemžēl saspīlējums starp Krieviju un Rietumiem nepārtraukti aug ,,,,,," Bet šo saspīlējumu jau trīsdesmit gadus veicinam mēs NATO vadībā. Vai nav laiks izbeigt šantāžu un pievērsties Latvijas reālai neatkarībai? 1991. gada kļuvam neatkarīgi, bet tagad saistību jūgs no NATO, ES un t.t., bet visbēdīgākais kredītu jūgs vairāku desmitu gadu uz priekšu.
27.aprīlis, 15:53 Atbildēt
AANDRIS SAULĪTE
kara zinātnē /politikā TAS SAUCĀS '' ...RADĪT STRATĒĢISKOS SPRIEGUMUS...''- NE KARAM - LAI DIPLOMĀTIEM BŪTU ĻOTI KONKRETAS TĒMAS PAR KO VEST SARUNAS------ ĻOTI KONKRETA DARBAKĀRRTĪBA TĀ TIEK RADĪTA PRIEKŠ POLITIĶIEM UN DIPLOMĀTIEM ----- UN JAU DEVUSI LABUS REZULTĀTUS ----- KIJEVAS ŽĪDU HUNTAS ALGOTIE PIDERASI VAIRS NETIEK PLĀNOTI MASĪVAM UZBNRUKUMAM ''MAZAJAI RŪRAI '' DONBASĀ---Žaunas kijevasžīdiem aizvērās kūdot donbasu okupēt militāri --- smirdēja jenkiju pideri ka jādod triecieni irānā- --bet pietika uzšaut p[retgaisa raķeti vienai sūdīgai ukrainas pasažieru lidmašīnaI tuvojoties lidostai LAI SMIRDĪGĀS JENKIJU ŽAUNAS BEIGTU KŪDĪT IRĀNU SODĪT dodot preventīvus triecienus ''54 stratēgiskiem mērķiem''------ kijevas hunta barbariski bombardēja stratēgisko Saur-Mogilas augstieni - bet PIETIKA NOKRIST Pasažieru lidenei virs Donbasa ar utainu eiropiešu varzu un dzeltenajiem uz borta lai smirdīgā kijevaS ŽĪDUI HUNTA NECELTU GAISA NEVIENU LIDMAŠĪNU NO 2 PILNA IZMĒRA GAISA ARMIJĀM KO NO PSRS MANTOJA ----- TADA IR KARA IEKŠEJĀ ''AUGSTĀKĀ ALGEBRA''--TA NAV UTAINU ĢERMOKRĀTU DEMOKRĀtiskā balsošana kur aritmētiskais vairākums ko izškir ---
28.aprīlis, 3:31 Atbildēt
IInfor
Saspīlējums tik augs , līdz draudīgajai melnajam koferim .
Būs mazs kārtējais konflikts .
Beigās saspīlējums nokritīsies līdz sākumpunktam un atkal itkā viss nogala ,bet tas būs turpinājums pēc plāna.
28.aprīlis, 11:22 Atbildēt
iizteikties gribētājs
Pat nepieminot pilnīgi neko citu, ir skaidrs, ka Lukašenko un Putinam pienākuši sinhroni vienam otra atbalstīšanas nepieciešamības laiki. Vienalga, ko viņi runā, bet vienam otru "atbalstīt" viņiem tagad ir izdevīgi. Un "atbalstīšanai" noteikti noderēs Baltkrievijas teritorija... Un ir risks, ka "atbalstīšana" var iet plašumā...
29.aprīlis, 9:17 Atbildēt
IInta
2.maijs, 15:38 Atbildēt
IInta
3.maijs, 15:04 Atbildēt