Komentāri: Tviterapskats. Sandra Veinberga nevēlas atdot naida karalienes kroni Selmai Levrencei

06.05.2021. Bens Latkovskis
 
VVilcienam pa priekšu
Kas ta par sandru veinbergu ? Vai ta ir tā pati homofobe , pamuļķe , naida kurinātāja kura kopā ar leviču deva signalu uzsākt raganu medibas Latvijā pasludinot visus latviešus par geju ,lezbu un citu perverso radijumu ienaidniekiem , nemaz nezinot konkretas lietas apstakļus un izmeklēšanas rezultātus ? Vilcienam pa priekšu skrien tikai pamuļki , kretini un pašnāvnieki .
6.maijs, 9:14 Atbildēt
vviesis
Mjā, attiecībā uz Tukuma gadījumu, interesanti, Veinbergas kundzei un co pietiks dūšas un sirdsapziņas atvainoties Latvijas sabiedrībai? Pēc būtības, tas ko viņi izteica, ir ne ar ko nepamatots rupjš apvainojums. Senākos laikos vismaz vīriešus, par tādu rīcību sauca uz dueļiem. Veinbergas kundzei tas, protams, nedraud ne tagad, un nedraudētu arī senāk, bet apkaunojusi viņa sevi ir pamatīgi. Tikai, izskatās, ka kundzei no tā ne silts ne auksts un atvainoties viņa pat negrasās.....
6.maijs, 9:19 Atbildēt
llai gan
Tomsons jau kādu brīdi vairs nav "godprātīgs žurnālists". Ir pārdevies "savējiem", tātad - ordeņa virsnieks! Bet, labu cilvēku, kā allaž - žēl!
6.maijs, 9:26 Atbildēt
TTomsons ir
palicis tolerastisks homofīļu lobists, ratā viņu!
6.maijs, 9:30 Atbildēt
LLai dies pasarg
Tumsonis ir xuda cenzoriņš , tādi pakalpiņi ir loti bistami apkārtejiem , nedod dievs ja tādi nonāks pie lielākas varas ....
6.maijs, 10:18 Atbildēt
hhaha
interesanti - vai šai labajai sievietei Sandrai Veinbergai bērni ir? Runā, ka sievietes asums paliekot maigāks, kad viņai ir bērni.
6.maijs, 9:29 Atbildēt
DDostojevskis
Cienījamie žurnālisti! Kāpēc lai es ticētu jūsu vārdiem, ja jūs lietojat kaut kādus bez-jēdzīgus terminus , piemēram - "homofobs" ? Tulkojumā tas nozīmē "cilvēk - bailis" !

Ikviens, kurš liek vienādības zīmi starp indivīdu, kam riebjas perversijas un indivīdu, kas ienīst cilvēkus principā , ar šo melo pēc būtības.

Ja jūs tik smagi melojat vienā skaidri saprotamā jautājumā, kāpēc lai es ticētu jums citos, daudz neskaidrākos jautājumos?
6.maijs, 9:35 Atbildēt
dde Soto
shitaa mees nodziivosimies liidz homosexuaalisma lielvalsts rašņas liimenim, kur pats gaishais hans bez kautreeshanaas metas uz ielas visuu puishelim, nesodiiti rauj puikam no bikseem aaraa kreklinju un bucho un laiza veederu:(
6.maijs, 9:39 Atbildēt
DDostojevskis
Nu es domāju, ka Latvijā tik traki nebūs. Lai nu kā, bet te pedofīlus pieskata.
6.maijs, 9:44 Atbildēt
jjanka
Lūdzu NRA pasekojiet ar savām jaudām uz iespējām , kas notiek ar Mozaikas atbalstīto aptauju par bērnu seksualitāti. Lai nebūtu tā , ka aizsedzoties ar toleranci pret citādiem viss noklustu. Tur ārā leca smagi pārkapumi. Arī krimināli. LGBTQ grib čakarēt smadzenes bērniem. Ja tur būtu stāsts par gejiem un lezbietēm , tad tas b'tu ok. Bet tur līdzi velkas genderisms , dažādība, vienlīdzība, hormoni, vīrieši sieviešu sporta, kopējās tualetes utt. Izmaiņas latviešu gramatikā, jā.
6.maijs, 10:00 Atbildēt
jjankam
Viņi noleca jau tūlīt, kā sajuta degumu! Viņiem ar to neesot sakara;)
6.maijs, 10:15 Atbildēt
DDubulstandarti dubultmorāle
Ko tu ! Tas ir pretvalstiskas runas , ta runāt nedrīkst ! Tās ir rietumu vertibas !
6.maijs, 10:21 Atbildēt
DDubulti
uz orgāna šīs viltus vērtības
6.maijs, 10:39 Atbildēt
LLogičeskijs
Sieviešu lietas (domas, rīcība, citas), Madrides galms, VDK aģenti Atmodas amatos Latvijā - noslēpumu un kontrastu mezgli.
6.maijs, 10:44 Atbildēt
TTauta
Veinberga tak čekiste ar ilgu pieredzi. Kāpēc lai viņa būtu mainījusi darba devēju? Tikai nav izprotams kapec kāds publicē viņas murgus. Vajag ignorēt tvnet un miers. Tenku lapa.
6.maijs, 10:48 Atbildēt
AAkmens
Nebūtu slikti, ja kāds uzrakstītu iesniegumus prokuratūrai par naida kurināšanu publiskajā telpā no Veinbergas, Mozaikas un vēl viena otra puses. Lai tad pavērtē.
6.maijs, 11:52 Atbildēt
IInta
Linda Mūrniece: Šķiet, Saeimai jau iepriekš ir bijis “parlamentārs negadījums”. Prezidenta ievēlēšanas dienā. (citāts.)
Žetons!
:))
6.maijs, 13:04 Atbildēt
DDostojevskis
"Citādības" kaismīgajiem aizstāvjiem būtu jāieslēdz smadzenes un jāpadomā, ko tad īsti viņi aizstāv.
Ja jums ir uzskats, ka jūsu smārtfons pieder jums, tad man ir uzskats, CITĀDS uzskats, ka jūsu smārtfons pieder man...
Vai jūs būsiet toleranti, ja es realizēšu savu CITĀDO viedokli par jūsu smārtfona piederību ?
6.maijs, 13:15 Atbildēt
rreptilis
Redziet,viņi uzskata ,ka loģika ir ""balto pārākuma""izpausme...:)))))
6.maijs, 14:38 Atbildēt
DDostojevskis
"Naida kurināšana" ... terminoloģijas lielmeistari vai nu nesaprot, vai arī izliekas, ka nesaprot - "naida kurināšana" pēc būtības ir jebkura radikāli atšķirīga viedokļa publiska paušana.
Ja kāds uzstājīgi apgalvo, ka LV galvaspilsēta ir jāpārceļ uz Jēkabpili, tad sekas ir tādas pašas, kā vērtējošam paziņojumam par divu vīriešu "kāzām".
6.maijs, 13:19 Atbildēt
AAIJa
...un ir jau pamanīts , ka daudzi baidās no raganām , bet nebaidās no raganu DEDZINĀTĀJIEM ...
6.maijs, 15:00 Atbildēt
aabc
vecmeitu padarīšana
6.maijs, 15:25 Atbildēt
OOpis
Vajadzēja ordeni vēl Veinbergai.
6.maijs, 16:18 Atbildēt
vviks
Sociālisti, izrādās, vismaz tagadējie, Marksa/ Engelsa, Ļeņina/ Staļina lietas turpinātāji pieprasa ieviest viņu visur piekopto šķiru politiku. Buržuji tadad ir paši, tos vairs nav ko izsakust, tagad ieviesiet likumus pēc seksuālo atšķirību principa, Ieviesīs vel ar, par cik prezidents Levits pēc savas ideoloģijas ir no šiem. Tātad Levits t.i. Jaunā vienotība, atcerēsimies pie vēlēšanām un partija Par - 9. maija svinētāju lobētāajs Staķis, tāpat kā Levits. Pie vēlēšanām nedrīkst aizmirst.
6.maijs, 16:21 Atbildēt
mmillers
veinberga smird ,novalkātā pastala ,lai liek savu mozaīku no sūdu gabaliem
6.maijs, 16:27 Atbildēt
ččebureks
Ja pirmajai naids, iespējams, nāk kā klimaksa un demences blakne, tad tai otrai - no saspiestas galvas?
6.maijs, 17:00 Atbildēt
vvendetta
Te ir ļoti interesants video par naida tēmu. Savulaik padomju savienībā tika realizēts ļoti poputārs dzīvokļu celtniecības projekts,kas saucās Čerjomuški.Tie vairs nebija parastie komunālie dzīvokļi,bet bija jau dzīvokļi ar visām labierīcībām. Arī ASV ar lielu vērienu uzsāka līdzīgu projektu,bet ,ja padomju savienībā projekts guva lietu atsaucību,tad ASV tas smagi izgāzās .Par to jums pastāstīs blogeris Alexs Brežņevs.

www.youtube.com/watch?v=3swEJFTZm6w
6.maijs, 17:17 Atbildēt
PPirktspēja
Naids ir mīlestības paveids. Visi tie paši simptomi...Bez tā, uz kā naidoties, nevar iztikt, jo zūd "jēga" ko darīt. Visu laiku tas tiek izsekots, meklētas kļūdas tā darbībā ( attaisnojoši ir noziegumu izmeklēšana), kā arī visu laiku tiek domāts tikai par to otro personu. Kas teic, ka dievs jūs visus mīl? Kā un kāds?
6.maijs, 19:51 Atbildēt