Komentāri: Henkuzenu met pār apmali, vai ar to būs līdzēts? Kurš nākamais?

10.05.2021. Bens Latkovskis
 
ttā ir
līdzēts nē, bet vismaz viens mazāk, vai parējie rausies? līdz šim nebaidās ne no kā
10.maijs, 10:48 Atbildēt
BBļāviens
Kam tur rūp Henkuzens vai valsts sekretāre, lai tik Viņķeli un partiju izdotos atmazgāt baltu! Jadomā par nākamajām vēlēšanām!
11.maijs, 3:11 Atbildēt
LLatviešu burti
Variet mest ārā, cik gribiet - vietā nāks tāds pats pamuļķis - ja ne vēl glupāks...
Latviešiem pagrūts uzdevums - starp savas tautas durakiem atrast vismaz vienu ar vienu rievu....
10.maijs, 11:00 Atbildēt
SSergejs
Bilde foršā, it kā saka:"par ko, es tak savējais, ierēdnis"
Bet nu jautājums jau pareizs, kurš ir ši ierēdņa priekšnieks un kādu uzdevumu savam padotam viņš ir devis
10.maijs, 11:03 Atbildēt
BBet protams
Visa tauta saprot, ka Henkuzens ir izvēlets par upurjēru, uz ko visu norakstīt. Lai tik neviens neko neprasa par viņa priekšniecības - Vinķeles- noziedzīgajam izdarībām...
11.maijs, 3:14 Atbildēt
SSpogulis nemelo
Protams ka nē ! Ar pārmijnieku nekas nebūs līdzets ! Ja gribiet atrast īsto atbildīgo , tad asv pildonim kariņam vajag pieiet pie spoguļa un tajā viņs ieraudzīs isto atbildīgo vakcinu lietā !
10.maijs, 11:34 Atbildēt
IIncis
Es jau nesaskatu nekādu noziegumu tajā, ka tās vakcīnas netika iepirktas tūlīt un daudz un tik, cik dod. Tās pašas, kas ir, tak nejēdz noorganizēt. Ko tad darītu ar tām sapirktajām, vestu uz vakcinācijas biroju? Tagad vakcīnas ir, kur rezultāts?
10.maijs, 11:54 Atbildēt
HHehe
Un no kurienes secinājums, ka vakcīnu neesot iepirkts trik cik vajag? Tas vakcīnu daudzums, kas tika pasūtīts bija pilnīgi pietiekošs, lai novakcinētu 53% visu iedzīvotāju ar divām potēm. Šāds skaitlis ( 53%) vēl tagad nav sasniegs un diez vai vispār tiks sasniegts.
10.maijs, 12:08 Atbildēt
NNevainīgais
Katru dienu vidēji 10 gab. mirst.
10.maijs, 12:09 Atbildēt
HHehe
Un no kā tad mirst tavi vidēji10? Uzreiz pateikšu, ka Latvijā neviens nezina, kuru mirušo cēlonis ir tieši covid vīruss un kuru nāves cēlonis ir kaut kas cits (piemēram vecums) kaut ir arī inficēti ar vīrusu.
10.maijs, 12:47 Atbildēt
aaka saka
Valdība jau pati uzprasās, lai būtu nepopulāra. Pēc mediķu prasības ieviest stingrākus ierobežojumus, vajadzētu, pārmaiņas pēc, aizliegt tirgot pārtikas preces. Tad gan covids atkāptos .
10.maijs, 12:22 Atbildēt
SSergejs
100%, bet lai būtu 110% tad arī algas likt atmaksāt atpakaļ visiem SIA Kariņš on Co darboņiem ja jau cīnās cīnās bet nekas nemainās - tādad darbs nav padarīts -)
10.maijs, 13:02 Atbildēt
nno laukiem
Ja amatu ieņemu Ivani vai Jāņi, ne Sveni Hereni... , tāda lieta nebūtu.
10.maijs, 13:30 Atbildēt
RRuta
Mūsu spīdošais premjers tagad, ielīdis bunkurā vai iekrampējies kādā citā drošā iestādījumā, nogaida līdz nedēļas beigām un netiekas ar KPV. Lai taču šie samierinās ar ekonomikas ministra krēsla zaudējumu. Kariņam vienmēr patīk visu vilkt garumā. Reizēm tas nāk par labu. Visbiežāk gan nē. Vai šoreiz Kariņš tiks galā ar JKP ambīcijām uz amatiem? Ja KPV aizies no valdības, var izdoties.
10.maijs, 14:24 Atbildēt
MMarcis
Lai KPV aizietu no valdibas tas ir tikai JKP intereses,lai sev dabutu iekslietu ministru,un tas nav premejera un Saiemas intereses,
10.maijs, 16:23 Atbildēt