Komentāri: Tviterapskats. Vai latvieši kā tauta ir maisā bāžami?

18.05.2021. Bens Latkovskis
 
RRama
Palasiet Mērnieku laiki " ja jaunie tādu zina un jau tur bija švauksti, bet tagad bez vārdnīcas vienu otru saprast nevar....
18.maijs, 8:31 Atbildēt
vvisi zin
švaukstiem kāds labi maksā un , ja smadzeņu nav, tad .............var jau saprast, arī muļķiem gribas ēst, bet ražot, radīt nav spējīgi-'aizej, paņem, atnes ' līmenis.
18.maijs, 9:25 Atbildēt
AAhā
Aktuāli! Paldies!
18.maijs, 9:28 Atbildēt
LLatviski ni un ni
Latvieši ,protams ,nav pelnijusi savu valsti , tāpec ari tik ātri atteicās no neatkaribas , tagad visu komandē kungi Briselē un vašingtonā , paši latvieši kaunās savus vārdus un valodu bet grib to uzspiest citiem , nu paskatieties kaut uz tiem eirogeju dziesmu svētkiem , pretigi skatities un klausities kopš ABBAs laikiem , tagad visi grib but vienlidzigi kā tualetes tārpi , nekāda nacionālā , nekādas dzimtās valodas ..., Pat krievu okupacijas laikā latviešu valoda tā netika noliegta un nicināta kā šodien ...
18.maijs, 9:46 Atbildēt
DDauņeksterminators
Latviešu valodu krieviskot ir grūti , jo izmantot var tikai "maķ..." un "bļeģ..." vārdus, ar kuriem nav iespējams radīt "smalkuma" iespaidu.
Bet ar angļu valodu ir savādāk... Nav jāzina pati valoda, pietiek, ka eleganti jodelē latviešu vārdus angliskā intonācij-ā-ā-ā ... .
18.maijs, 9:51 Atbildēt
MMartin
Starp citu attieksme ir ļoti liela, pasūti kādu d...t, nebūs jēga, pateiksi-pošol na, uzreiz saprot.Tāda latviešiem ir tā mentalitāte.
18.maijs, 11:23 Atbildēt
iilze
Visas baltijas valstis apvienoties, butu samera liela valsts, aizliegt visas citas valodas, tikai savejas, razot censies, visu pasiem, pasiem savu valutu, militara zina varbut palauties uz NATO. Visas arzemju bankas un zemes uzpircejus dabut lauka. Citadi bus vai nu eiropas daudzrasu sajaukuma amebas - sunubariba lielam korporacijam vai tuksnesis.
18.maijs, 21:50 Atbildēt
DDauņeksterminators
Ja manu draugu bērnam jokainā literatūras skolotāja nebūtu uzdevusi pa vasaru izlasīt 76(!) latviešu autoru grāmatas, tad, iespējams, bērns būtu izlasījis sešas (6) grāmatas un ieguvis kādu cik necik lietojamu vārdu krājumu.
18.maijs, 9:46 Atbildēt
AAnna
Pateicos okupantu režīmam par man doto iespēju apgūt burvīgo dzimto valodu. Pateicos par to, ka vismaz kādu vēsturisku laika sprīdi latvieši tiesām bija kultūras un zinātnes tauta.
18.maijs, 9:51 Atbildēt
rreālais fans
Tu, Anna, tad biji dienesta pakāpē "podgeņeralom"?
18.maijs, 12:35 Atbildēt
jjanka
Par sabiedrisko mēdiju LTV1 nekādu ilūziju. Tik cinisku teicienu kas izvēlies no Ritas Rudušas lezbiskās mutes grūti pārspēt. Domāju, par sabiedrības nogatavināšanu. Tāda atttieksme pret skatītāju parasto, manipulējamo. Manuprāt viņai sen pēc tā teiciena bij no LTV jāaizvācas.
18.maijs, 10:06 Atbildēt
KKuskus
Es neskatos ne LV TV nedz vietejos zinu avotus, ja vienīgi par covidu. Kaut cik sevi cienoss cilveks netērē laiku muļķībām. Ta ka ruduša rita var zombet vēl dzivi palikušos pensionārus. Tadi meli un puspatiesības ka pēdējā laikā laikam bija tikai psrs.
18.maijs, 21:40 Atbildēt
AAija
Jā , pieciem no ASV ,, maisa " ir labi veicies - daudzi Latvijā jau jūtas ,,kā štatos " . Tikai - vēl nav zināms tas , kā beigu galā būs veicies tiem ,,pieciem" no citiem maisiem ...
18.maijs, 12:16 Atbildēt
rreālais fans
Tie, kas lasīja okupācijas gados Uldi Ģērmani no Zviedrijas, zina viņa jautājumu :" Vai latvietim obligāti jābūt naivam? Vēlāk cccp izlūkdienesti pienesa neapstiprinātu informāciju,. ka Uldis Ģērmanis bijis CIP aģents. Lai vai kā, viņa jautājums latviešiem ir aktuāls, un tagad ir atbildams ar skaidru :JĀ! Mums, latviešiem nekas cits neatliek, kā būt naiviem, lai zemi un tautu varētu uzpirkt par lētu naudu.
18.maijs, 12:40 Atbildēt
DDostojevskis
Izlikties naivam un pamuļķītim... dažkārt ir izdevīgi, jo tā var palikt dzīvs.
Un... ja jau mēs patiešām būtu tādi muļķīši, sen jau būtu iznīkuši pavisam.
18.maijs, 13:09 Atbildēt
vviesis
Ko lai saka. Klausoties liberāļu runas vīrus un sievas jeb žurnālistus Nr.1., Nr.2. u.tt., kā arī paklausoties to pašu sabiedrisko TV, rodas tādas bēdīgas sajūtas, ka nekāda dižā perspektīva latviešiem kā tautai priekšā nav. Un tam ir visai attāls sakars ar daudz piesaukto okupāciju :( sagraus paši visu kas graujams arī bez jebkādas krievu un Putina līdzdalības.
18.maijs, 13:12 Atbildēt
vvendetta
Interesants jautājums - kas un kam mēs tiekam "gatavināti"? Lai to saprastu,tad jāatgriežas pie Vinstona Čerčila demokrātijas definīcijas - Demokrātija ir vissliktākā valsts pārvaldes forma....ja neņem vērā visas pārējās! Lakoniski,īsi un skaidri! Te ir vietā atgādināt,ka demokrātija tomēr ir viena no DIKTATŪRAS formām,kas apmierina sabiedrības vairākuma intereses,bet visa veida mazākumiem atliek tikai pakļauties.
Kāda ir mūsdienu problēma? Politiķi apgalvo,ka Latvija ir demokrātiska valsts,bet,ja zinām,ka demokrātija ir viena no diktatūras formām,tad kļūst skaidrs,ka demokrātija - vairākuma diktatūra nav saderīga ar liberālismu,jo liberālisms ir sinonīms vārdam - anarhija,kad visiem vienādas tiesības,bet pienākumi dažādi! Kā parlaments šādos apstākļos lai pieņem likumus,ja balsu vairākuma princips vairs nestrādā,bet teorētiski par likumu pieņemšanu jābalso vienbalsīgi??? Bet ņemot vērā to,ka mēs esam tik dažādi,tad par vienbalsīgu balsojumu varam tikai sapņot. Tad atliek vienīgi praksē pārbaudītais paņēmiens - "vecais labais" totalitārisms,kad cilvēki aiz bailēm balsos tā kā varai vajadzīgs bet, ja nē tad lietā tiks liks inkvizīcijas rīks vienalga ar kādu nosaukumu - Grevio vai kā citādi. Tāpēc arī tiek gatavoti Krimināllikuma grozījumi,kas dos mazākumiem ekskluzīvas pārākuma tiesības pār demokrātisko vairākumu. Lūk tas arī ir tas kam mēs tiekam "gatavināti" - digitālais konclāgers !
18.maijs, 14:15 Atbildēt
SSecinājums
Paldies, precīzs situācijas raksturojums!
18.maijs, 18:42 Atbildēt
RRolands
Patiess apcerējums par dziesmotās tautas bojāeju, Bet izskatās pat pārāk cerīgi, beigas būs stipri drūmākas. Trakākais, ka mūsu valoda nav vajadzīga ne likumdevējiem(varētu pat pēdiņās likt), ne tam baram, ko par tautu sauc, diemžēl! Sitjueišens drūms.
18.maijs, 20:23 Atbildēt
PPravietisnejaukais
Vendeta, izlasi, kas par to sacīts 1.Samuēla grāmatā, 8. nodaļā!
18.maijs, 19:13 Atbildēt
IInta
Kurā viet'altvijā ir vairākuma diktatūra, ja Saeimu ievēl vien 27% vēlētāju vispār? Ja nu vien tas tā ir... tajā patērētāju kulta templī - shopping centrā un pārtikas lielveikalā....
20.maijs, 12:14 Atbildēt
EEtiķis
Jā, tie latvieši nav maisā bāžami, paši ielien ...
18.maijs, 17:16 Atbildēt
IInta
Nu..... jebkura lieta jau jāpārzin ir arī no tās "oderes puses", tikai jau tā maisā pašu un nevienā darbības jomā neviens tad neiebāzīs.... Nostāstos jau citādi katram tā sava subjektīvā interpretācija tuvāka.
:)))
20.maijs, 12:10 Atbildēt
PPirktspēja
Nav maisā bāžama...ja to pārdod Sātanam? To jau dara kopš 12. gs. okupācijas. Latvju Vellu gan grib apmānīt. Organisko mēslojumu pārvērš minerālmēslos un atejmēslojumā.
19.maijs, 6:07 Atbildēt
IInta
Citviet jau daudz vairāk ir "nogatavināti" - tik tālu, ka mīļā miera labad atliek vien viena drošā tēma pat mājās: par laiku parunāt, kamēr BBC no ekrāniem sīčiem stāstot jau pat par veseliem 100 genderiem. Pirms tam rekords bija Kanādai - 72... Tas pēc Džordana Pītersena lekcijām spriežot:
:)))
:(
www.dailymail.co.uk/..a-woke-children.html
20.maijs, 12:07 Atbildēt
IInta
TE gan kā apspriežāmaām tā veinīgā tēma bija... suns - piedāvājumā.
Plus, pie viena, vēl arī par mātes-meitas konfliktiem tā mūsdienu mūžīgā tēma, jo par tēvu-dēlu tā jau ir mūžsena klasika un no citiem gadsimtiem līdzi stiepjas:
www.dailymail.co.uk/..orts-hormone-HQ.html
20.maijs, 12:20 Atbildēt
IInta
20.maijs, 13:34 Atbildēt
IInta
24.maijs, 18:44 Atbildēt