Komentāri: Latvijas ekonomiskajai atpalicībai ir konkrēts vārds – Krišjānis Kariņš

02.06.2021. Bens Latkovskis
 
TTrako maja
Bens izkukinaaajis pedigas prata atliekas
2.jūnijs, 6:29 Atbildēt
AAtpalicība skan stulbi
Šobrīd 5 ES valstīm IKP uz seju ir mazāks kā Latvijai.
Un līdz gada beigām būs jau 6 vai pat 7 ES valstis ,kuru IKP uz iedzīvotāju būs mazāks kā Latvijai
2.jūnijs, 7:54 Atbildēt
UUhhh
Bet starp tām 5-7 valstīm nav ne Igaunijas, ne Lietuvas... Publicētā līkne skaidri rāda, ka šī valdība (es nevainotu tikai piekariņu) laiž Latviju uz grunti... Protams, tie, kas barojas no valdības siles, kā arī tie idioti, kas balsoja par tās pārstāvjiem iepriekšējās vēlēšanās, ne par ko nevēlas to atzīt...
3.jūnijs, 18:11 Atbildēt
AAizsajūsmasaizrāvāselpa
Bet mums toties ir stingra stāja pret Lukašenko un Putinu un būs arī bruņumašīnas !!!!!!!!!!!!!!!!
2.jūnijs, 8:45 Atbildēt
MMari
Tas taču ir labi, kā cilvēkiem ir stingra nostāja.
2.jūnijs, 14:35 Atbildēt
tttt
Ielieciet Šlesseru par premjeru, un viņš no mums iztaisīs New Vasjuki, tpu, Abudabi
2.jūnijs, 8:46 Atbildēt
MMaskačka
Šlesers sev gan pievāks kādus 100 citronus.Pēc tam viņš karinās makaronus par kādu superdārgu projektu, ka tā ir liela laime Latvijai. Apmēram tā, kā mums šodien karina par rail baltica, lai gan nu jau pat pamatskolniekiem skaidrs, ka šis projekts ir garām, un to uztur vien tie, kas no tā vārās.
2.jūnijs, 8:57 Atbildēt
SSimts procenti
Pareizi pateikts
7.jūnijs, 13:42 Atbildēt
zzālītes smēķētājs
Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

/Māra Zālīte/
2.jūnijs, 10:05 Atbildēt
mmuļķiem nē
Nezin kāpēc Baidens gatavs skriet tikties ar visa ļaunā iemiesojumu Putinu, bet mūsu par spožo zvaigzni Leviz neliekas ne ziņas. Vai nu Baidens to zvaigzni nespēj dēļ savas aprobežotības pamanīt, vai arī patiesībā tā nav nekāda zvaigzne, bet blāvs besatura plankums.
4.jūnijs, 14:40 Atbildēt
nnu nu
Filologs Kariņš neapšaubāmi labi runā savas dzimtenes amerikāņu angļu valodā un prot runāt arī vecāku valodā - latviski . Ekonomiku viņš Latvijā nenosaka ,jo to vada politiķu koalīcijas grupējums Saeimā . Kariņš vada Ministru Kabinetu un šī iestāde nav ekonomika ,bet gan politisks veidojums valsts pārraudzībai noteiktu grupējumu un ES interesēs .
2.jūnijs, 10:39 Atbildēt
VVilmārs
Liekaties, ka visi mierā, galvenais, lai smuks smaids un piederība amīšu sponsoriem! Nekad nebiju domājis, ka pēc iestāšanās Eiropas Savienībā kļūsim par ASV protektarātu, ar visām tām personālvadības īpatnībām.
4.jūnijs, 7:35 Atbildēt
vvisdemokratiskaka demokratija
asv paligskolas absolvents nevar vadit pat asv koloniju latviju !
2.jūnijs, 15:42 Atbildēt
TTiesa
Lūdzu faktus, kas to pierāda! Faktus, kas pierāda teikto par Kariņa valdību atradu tekstā.
2.jūnijs, 10:54 Atbildēt
KKurš traks
Nu, Benam ar galvu viss labi, bet Kankaram sen jau lielais "kukū" kopā ar farmasmaisu zābakzoļu laizīšanas sindromu piemeties!
2.jūnijs, 11:08 Atbildēt
NNodokļu maksātājs
Latvijā kopš 2004.gada nav finanšu ministra, kas akadēmiskā izpratnē būtu mācījies tirgus ekonomiku! NRA apskatieties viņu CV! Pat lielais ekonomists Vilks, zināšanas par ekonomiku ir apguvis kursos! Reirs mācījies sovjetu laikā! Ekonomika darbojas pēc tādiem pašiem likumiem kā fizika, ja vajag ekonomikas izaugsmi - jāsamazina nodokļi, ja vajag piebremzēt strauju izaugsmi, tad nodokļi ir jāpalielina! Ko dara Reirs krīzē?! Palielina nodokļus!!!!!!!
2.jūnijs, 6:30 Atbildēt
OOi cik smieklīgi
Latvijā ir 3.mazākie nodokļi ES .
2.jūnijs, 8:20 Atbildēt
NNodokļu maksātājs
Šis ir tas sviests ko nes valdošie demagogi! Latvijā, salīdzinot ar citām valstīm ES, ir salīdzinoši zema proporcija IKP/kopējie nodokļi, jo ir milzīgs ēnu ekonomikas īpatsvars. Pie varas esošie ekonomikas analfabēti uzskata, ka šo problēmu var risināt ceļot likmes. Ja salīdzina likmes un nodokļu piemērošanas sliekšņus (neapliekamos lielumus) un nodokļu aprēķināšanas sarežģītību, tad Latvija ir čempione gandrīz! Katrs nodokļu likmes pieauguma procents palielina izvairīšanas risku, bremzē ekonomiku un nogalina šīs valsts nākotni. Draudziņ, iemācies vismaz – kas ir Lafēra līkne!
2.jūnijs, 8:44 Atbildēt
žžurka
Nevajag tikai. Pat uz Baltijas valstu fona izceļamies ar augstākiem nodokļiem un daaaaaudz zemāku nepaliekamo bāzi, kur nu vēl ar nodokļu un nodevu skaitu. Un mazākajām algām.
2.jūnijs, 8:41 Atbildēt
MMegija
Augstie nodokļi gan nav Kariņa gara darbs!
2.jūnijs, 11:07 Atbildēt
BBlondīne
Vispār sen jau tā saucamā ekonomika ir iebraukusi "dziļās auzās".Virtuālās naudas daudzums ir absolūti neatbilstošs materiālo vērtību daudzumam. Zelta standarts ir aizgājis nebūtībā. Visam pieplusojas arī cīņa par ierobežotajiem dabas resursiem. Tā kā tas, ka ministriem nav ekonomistu izglītības ir nekas, salīdzinājumā ar to, ka viņi vispār nesaprot, kas šajā pasaulē notiek un kā cīnīties par tautas izdzīvošanu. Diemžēl, tas, ka ministri pieder kādai noteiktai partijai, nekādā veidā nestimulē viņu prāta darbību un iespaido tikai viņu personīgo ĪSLAICĪGO "drusciņ" labklājību
2.jūnijs, 9:22 Atbildēt
SSuverenitate
Skaidras naudas lietosanas aizliegums nebija pat Stalina laika,bet mulku zeme tas tagad ir realizets.
2.jūnijs, 15:44 Atbildēt
nnabagi spriedelē par ekonomiku
un ir gatavi pamācīt tos , kam ir nauda , kā pareizi ar to jārīkojas
dddddddddddddddddddddddddd
2.jūnijs, 9:49 Atbildēt
vvangogs
nu jā naudu tak var nozagt, var izkrāpt, var nomuhļīt, var aizņemties u.t.t
2.jūnijs, 12:15 Atbildēt
OOki
Latvijā tirgus ekonomika bija deviņdesmitajos pirms ieviesa pvn , interesanti, ka neesi to pamanījis . Latvijā visa ekonomika balstās uz birokrātisku plānošanu un projektēšanu - eiropas fondu sadale utt.
18.jūnijs, 7:51 Atbildēt
PPirktspēja
Ekonomikas atpalicībai okupants Vatikāns.
2.jūnijs, 6:35 Atbildēt
JJums musulmaņiem vienmēr slikti
Saslapini dvieli pirms apsien galvai ,atdzesēs smadzenes
2.jūnijs, 8:21 Atbildēt
SSkorceni
Ar ko labāks ir Reirs , Bordāns , Šuplinska ,Pabriks , Pavļuts ,Petraviča? Nearko - savējo banda tikusi pie siles. Īstie idioti ir stulbie vēlētāji - tagad skries uz Pasvaldību vēlēšanām un tad atkal vaimanās
2.jūnijs, 6:36 Atbildēt
VVienkārši Marija
Vai tad Zaļo Zemnieku "labo darbu čempioni" būtu tie glābēji? Neatceros ar ko labu viņi izcēlās. Pumpēja tikai kabatās naudu...
2.jūnijs, 9:32 Atbildēt
nnegudrajai
Saki 'vienkārši Marija", lai nebūtu jāsaka "pamuļķe Sandra"? Tu, šķiet, apzināti piemirsti Kariņa kaujas saucienu: "Naudas mums ir tik daudz, kā nekad nav bijis!"? No kurienes šī radās Kariņa valdības pirmajā dienā?
2.jūnijs, 10:33 Atbildēt
RRolands
Tā nu īsti nav, ka tikai premjers vainīgs. Saeimu ievēl vēlētāji, Saeima veido valdību ar premjeru kā vadītāju, Kurš atrodas ķēdītes sākumā? Kamēr VĒLĒTĀJS gribēs dzīvot OHLOKRĀTIJĀ viņam tādas iespējas būs mūžīgi! Skatiet skaidrojumu vārdam OHLOKRĀTIJA!
2.jūnijs, 6:43 Atbildēt
ddas
Igauņiem un lietuviešiem arī par 10% vairāk vakcinēto un no krīzes viņi izkļūs ātrāk, Latvijas ekonomiskajai atpalicībai par labu nāk ekspertu trūkums visās sfērās.
2.jūnijs, 7:54 Atbildēt
DDasam
Fakcinācijai ar ekonomiku sakars tāds, ka tai dižeksperimentafērai un nelietībai tiek iztērēta milzu nauda, kas mums visiem būs jāsamaksā
2.jūnijs, 11:12 Atbildēt
BBlondīne
Vispār jebkuros apstākļos VIENS cilvēks nevar būt pie visa vainīgs. Patiesībā neatkarīgi no premjera vislielākā nozīme ir ierēdniecībai. Būtiskas ir dažādo partiju intereses, ar kurām jebkuram premjeram jārēķinās. Utt.
2.jūnijs, 9:26 Atbildēt
mmierins
kas trauceja planpratinam karinam samazinat skaitliski ierednu kastu Latvija ?
2.jūnijs, 15:47 Atbildēt
ššoriez vainīgs ir viens vai trīs
Tie , kuri aikavēja vakcinēšanās sākumu - viņkele ar saviem domubiedriem
2.jūnijs, 9:54 Atbildēt
VValērijs
Kamēr nebūs tautas Prezidenta pie varas , nekas nebūs..
2.jūnijs, 6:47 Atbildēt
CCerams ka nē
Baltkrievijā bija tautas vēlēts prezidents un viņi tiko zaudēja savu valsti. Vienu cilvēku ir daudz vieglāk ietekmēt. Latvijas apstākļos tautas vēlēts prezidents ir bīstams.
2.jūnijs, 7:25 Atbildēt
OOki
Un kā Tu komentētu Ulmaņa apvērsumu pagājušā gadsimta trīsdesmitajos ? Tur pat ārzemes nebija iesaistītas , vismaz oficiāli nē .
18.jūnijs, 7:55 Atbildēt
LLatviešu burti
Kur tu rāvi, ka baltkrievim ir zaudējuši savu valsti?
Cik Baltkrievijā ir iedzīvotāju?
Cik no viņiem domā tāpat kā tu?
Cik iedzīvotāju Baltkrievijā ir apmierināti ar savu valsti un savu prezidentu?
Nosauc konkrētos ciparus - un tad padiskutēsim!
2.jūnijs, 9:14 Atbildēt
AAlise
Viņus nespiež vakcinēties. Oi, oi, aizmirsu, mums taču arī "brīvprātīgi" notiek un no laba prāta. Vakar biļetes uz hokeju parādīja brīvprātību. Un tagad vēl plāno, kā apspiest tos, kas par savu veselību rūpējās paši un negrib piedalīties globālistu eksperimentā.
2.jūnijs, 9:39 Atbildēt
hha ha
baltkrievi savu valsti nav zaudējuši,bet latvieši gan,un ne latvijā iet pensijā 55-60 gados ,bet gan Balkrievijā un tā visus 30 gadus,kas latvijā ir neiespejama un nepiedodama labklājība un greznība un tikkai latviešiem var iestāstīt,ka youtūbē demonstrētās baltkrievu pārticīgās dzīves ainas pierobežā atšķirībā no latvijas pierobežas dzīves,ir Lukašenkas un krievu propaganda.
2.jūnijs, 7:52 Atbildēt
rreal life
latvija tacu ir asv kolonija.
2.jūnijs, 15:48 Atbildēt
rreālais fans
Nosēdinot Polijas lidmašīnu izdomātu iemeslu dēļ, Baltkrievijas tā sauktais prezidents izdarīja politisku pašnāvību, kaut arī tajā brīdī sava stulbuma dēļ to neaptvēra. Tikai pēdējās dienā vai divās, uzausa gaisma, ka Baltkrievijas valsts ir beigusies. Agonija būs ilga un šausmīga, jo Sočos Lukašenko prasīja 4-5 miljardus dolāru no Krievijas, bet Putins iedeva vien 500k$ un lika saprast, ka vairāk nebūs. Līdz ar ES totālo boikotu Baltkrievija bankrotēs gada laikā. Putins īsti nevar savākt Lukašenko, bet ir skaidrs, ka pēc anšlusa viņam nekas nespīd, izņemot dziļos nemelnzemes laukus stingrā uzraudzībā. Valsts ir noslēgta kā konservu bundža, ne ārā, ne iekšā, kas ir labi. Kam mums vajag simtiem tūkstošu bēgļu uz zaļās robežas, ja ārlietu ministrs ir piedraudējis, ka neleģāļus neatturēs no Latvijas robežas
2.jūnijs, 9:49 Atbildēt
nnesaprotami
uz latviju begs tikai mulki un pederasti.
2.jūnijs, 15:50 Atbildēt
TTrollērijs
Pensionēšanās vecums pēc Putina aneksijas Baltkrievijā būs tāds pats kā Krievijā - sievietēm 60 un vīriešiem 65. Līdz 15% Baltkrievijas ekonomikas ir atkarīga no Krievijas subsīdijām, 55% Krievijas tirgus. Apmaiņā tiek pieprasīts izvietot lielāku Krievijas karaspēku, būvēt jaunas bāzes. Tagad tikai 20% pilsoņu runā baltkrievu valodā. Baltkrievija tika rusificēta un tieši pašlaik pateicoties Lukašenko tiek pievienota Krievijai.
2.jūnijs, 8:10 Atbildēt
dddd
Baltkrievijā kopprodukts uz iedzīvotāju ir 3x mazāks kā Latvijā.
Tad jsu labāk ir zaudēt valsti ,ja baltkrievi nav zaudējuši ?
2.jūnijs, 7:56 Atbildēt
tto ddd
nevis koprodukts ir svarīgs, bet gan pirktspēja,piemēram latvija savā kopproduktā ieskaita eiropas fondu naudu,kas nav nekas cits kā eiro drukāšana un inflācija,baltkrievijā toties ir reāls IKP un lidz ar to baltkrievu pirktspēja ceļas,nevis krīt,kā tas ir tavā latvijā.
2.jūnijs, 8:06 Atbildēt
LLatviešu burti
Jā, ar to Eiropas fondu naudu un IKP ir interesanti...
Vai tas ir objektīvs rādītājs?
2.jūnijs, 9:16 Atbildēt
bbet gan
"nevis koprodukts ir svarīgs, bet gan pirktspēja"

IKP pēc pirktspējas paritātes:
- Latvija $33,393
- Baltkrievija $19,758

Lūk kādā nabadzībā Baltkrieviju ir aizvedusi stingrā roka.
2.jūnijs, 8:20 Atbildēt
AApcere
Cik redzams nofilmētajā, tad neko neatšķiras no mums. Tādas pašas mašīnas, ielas kārtīgas, cilvēki nav slikti ģērbti. Viņi tiks galā bez sorosa ķīseļa, jo paši var sevi uzturēt. Bet kā ir mums? Kas ir mums?
2.jūnijs, 9:44 Atbildēt
nnea
10 līdz 15% Baltkrievijas ekonomikas ir atkarīga no Krievijas subsīdijām, mūsu atkarība no ES pret šo ir tīrais sīkums (1.8%).
2.jūnijs, 8:11 Atbildēt
AAk kopprodukts nav svarīgs
Nopietni ?
Tad ko te stresojat oar kritumu ? D.
2.jūnijs, 8:25 Atbildēt
PPirktspēja
Kandidātus vēlēšanām apstiprina partijnieki, nevis tauta. Pat demisionētie.
2.jūnijs, 6:48 Atbildēt
PPirktspēja
Tauta ir bezpartejiska un bezdiktatoriska. Tādu valdību tā arī ir pelnījusi.
2.jūnijs, 6:49 Atbildēt
BBet protams
Petraviča pati sevi neievēlēja ,arī šuplinska
2.jūnijs, 8:26 Atbildēt
rreal life
abas jau ir padzitas no siles prom.
2.jūnijs, 19:15 Atbildēt
ttā jau
ūja ūja, tad jau ministri lieki, ja viņi tur neko nelemj................tur ir tik daudz vienkārši no kalpu gala, ka jēga saimniekot pa nullēm. Tētis un māmiņa vilkuši garu no dienas uz dienu ar 8 st darba dienu un televizoru... un ņēmuši ņēmuši nēmuši, ja tiek klāt...
2.jūnijs, 6:51 Atbildēt
DDzimisLpsr
Virspiirms viņu vajag atlaist un pēc tam nogānīt jaunajam prejeram.
2.jūnijs, 7:10 Atbildēt
ZZZZ
Muļķības.Iemesls ir augstie nodokļi un cenas kas traucē ekon. attīstībai.
2.jūnijs, 7:10 Atbildēt
IInese
Vainīga sistēma, nevis 1 cilvēks.Un sistēma mums jau ir 30 gadus, kas visu dara lai Latvija kā valsts nebūtu.Galvenais lai šeit neviens nepelnītu, lai neko neveidotu.Lai ienāktu kāds no eiropas, ar lielu naudu un visu pārņemtu, jo tad lielais kaimiņš, krievija, mūs neokupēs.Labāk kāds dānis, vai zviedrs.....Bet okupācija paliek okupācija, vienalga no kuras puses nāk....lūk, to gan, laikam, neviens nepadomā.
2.jūnijs, 7:22 Atbildēt
EEiropa
Vai tā ir Latvijas vaina, ka mums kaimiņos ir autoritārs diktators kurš sauc Padomju Savienības sabrukumu par gadsimta lielāko ģeopolitisko katastrogu, iebrūk kaimiņvalstīs, veic ģeopolitiskas avantūras, kuras to noved pašizolācijā...
2.jūnijs, 7:50 Atbildēt
LLatviešu burti
kam tad tā vaina ir - ja tā vispār ir vaina?
Varbūt marsiešu?
2.jūnijs, 9:18 Atbildēt
MMāris
Labs.
2.jūnijs, 9:06 Atbildēt
VVaira
precīzāk - premjers Kariņš , ASV pilsonis !
2.jūnijs, 7:25 Atbildēt
MMildiņas bārabērni
Kariņš ir labs! Viņš vienīgais spēj saturēt kopā šo varas pīrāgā laimīgas sagadīšanās pēc iekodušos pastalu bariņu. Mēs par Kariņu!
2.jūnijs, 7:31 Atbildēt
LLgpb
Jā ,jā ! Kariņs ir tikpat neaizstājams ka vladimirs iljičs ļenins ! Bez viņa dziviba uz planetas Zeme izbeigsies , viņš ir ka spoža zvaigne kura iespīd katra blusaina bomža midzenī , katra miljardiera pili , tā ceļ nošļukusos knabjus ceribu zaudejusiem gejiem , tā rāda mums ceļu uz pilnīgu anusu ! Mes .par kakariņu !
2.jūnijs, 8:07 Atbildēt
MMāris
Debīlais no Kalamazū palīgskolas!
2.jūnijs, 9:08 Atbildēt
IIta
Gribi teikt, ka tu arī no tās skolas
2.jūnijs, 10:51 Atbildēt
JJumu
Bet pastalu bariņus spēj saturēt tāpēc, ka visi viņi barojas no vienas siles (vians un tas pats sponsors), bariņiem dažādi nosaukumi un visi kviec, ka tā ir latviskā Latvija.
2.jūnijs, 9:49 Atbildēt
hha ha
kāds sakars te ar kariņu?latvijas atpalicība ir motivēta gadu desmitiem,sākot ar naudas reformu,kura, piemēram Lietuvā un Igaunijā,bija cilvēcīgākas un tur pret "'latiem"tika mainitas krietni lielākas iedzīvotāju padomju rubļu uzkrājumu summas,kā tas bija latvijā un ne jau Lietuvā ir latviešu maksima, un ne jau latvijā ir lielais autotirgus,par atklāti debiliem lēmumjiem likum došanā atbildība bij jāprasa no iepirekšējo paaudžu latviešu politiķiem,nevis no kariņa.
2.jūnijs, 7:45 Atbildēt
vviesis
Tas gan. Žēl ka Bens nopietnu problēmu, kādēļ mēs tik ļoti atpaliekam pat no kaimiņiem, izmanto politiskiem mērķiem, nevis nodarbojas ar nopietnu analīzi :(
2.jūnijs, 9:04 Atbildēt
ssmaids
tik daudz histērijas , bet fakti norāda uz to , ka no Lietuvas atpaliekam kādus 5-8%
2.jūnijs, 9:51 Atbildēt
nnu nu
Izlasi rakstu un paskaties līkni. Runājam par Latvijas atpalicības no kaimiņiem pieaugumu pēdējos divos gados.
Tas,ka esošā valdība ir stulbākā visu laiku valdība - , manuprāt, ir fakts. Finanšu ministrs ir pilnīga mūsu valsts traģēdija. Ļaunākais vēl tikai priekšā.
Labākais,kas var būt, ka cilvēki sāks domāt,par ko balso, un neviena no pozīcijas partijām pie varas vairs nebūs nekad. Tikai tā ir utopija, - Rīgas domē atkal sabalsoti tie paši.
2.jūnijs, 10:44 Atbildēt
vvisdemokratiskaka demokratija
pilnigi passaprotams rezultats ,kas panakts ar skaidras naudas lietosanas aizliegumu un trakakas babas znotinas ,,institucijas ,, nodibinasanu.
2.jūnijs, 15:54 Atbildēt
dde Soto
paskat, kaa vatnjiki metaas gaaniities un kuudiit kuudiit... Pashu noskrandusii un izoleetaa maatushka rašņa veel dziivo viduslaikos un peec cietumnieku obichijiem un ponjaķijiem. Tas protams nekas [ smiin ]
2.jūnijs, 7:47 Atbildēt
hha ha
tā mātuška, sranijs stratkoma trolli,labklājībā ir priekšā tavai latvijai vismaz 15 gadi,ieskaitot čukčas ar satelittelefoniem un yamahas sniega močiem.
2.jūnijs, 7:56 Atbildēt
HHik
bet matuškai ir S 500, no kā izcilnieku talešu operātoram Sotokam stringi slapji !
2.jūnijs, 8:44 Atbildēt
SSpogulis nemelo
Atbildigais par vakcinu nepasutisanu ar tai sekojošo tūkstosiem cilveku nāvi ir asv pilsonis kariņs
2.jūnijs, 8:02 Atbildēt
TTālis
Šoreiz autors kļūdijies!
2.jūnijs, 8:06 Atbildēt
SSkorpions
Ko var gaidīt no viesstrādnieka?
2.jūnijs, 8:18 Atbildēt
LLogičeskijs
Deputātu balsis Saeimā - Latvijas ekonomiskās atpalicības cēlonis.
2.jūnijs, 8:20 Atbildēt