Komentāri: Stiprāko "brāļu" amatu kāre dāvā KPV LV teorētisku iespēju izglābties

03.06.2021. Bens Latkovskis
 
SSidlu
Tik pat labi pie varas esoši visu KPV.LV labo darbu sarakstu pirms vēlēšanām var piedēvēt sev, ja jaunie ministri neizpurgās šīs iestrādes.
3.jūnijs, 11:08 Atbildēt
LLukašenko
Nevar būt!!!
Izrādās ka Latvijas valdība kopē manu režīmu. Malači, tā turpināt!
Tā ir laba zīme, mēs drīz sadraudzēsimies, un iesim kopīgu ceļu pret tautu.
3.jūnijs, 11:32 Atbildēt
vvaldis
Vēl jau Levita izlobētais partiju finansējums nav notriekts tāpēc jāsaka,ka partija dzīvotspējīga.
3.jūnijs, 12:08 Atbildēt
RRuta
Ko te uzsēdušies KPVLV partijas finansējumam? Knab neko nelikumīgu tur neatrada. It kā citas partijas nesaņemtu finansējumu no valsts un netērētu kā labpatīkas. Vai atgādināt par visādām būvnieku karteļu lietām? Vienotība šajā lietā ir "vistīrākā?
3.jūnijs, 12:30 Atbildēt
ttirliņš
Nav jau nav tik traki. Pensiju pielikums arī nospēlēs savu uvertīru. Un abas partijas kopā var tik tiešām aizmēst vecos praulus. Kā parasti, Olšteina sešinieka sindroms jāspēj izravēt laikus
3.jūnijs, 16:10 Atbildēt
vviesis
Piedalīties vēlēšanās Latvijā vispār ir bezjēdzīgs pasākums, un valdības sastāvs un premjera persona ir tam uzskatāms apliecinājums. Bet no otras puses, ja jau tik ļoti gribas izpildīt savu "pilsoņa pienākumu", tad autora ideja nav nemaz tik slikta, kādēļ gan tagad nenobalsot par KPVLV ? :)
3.jūnijs, 19:11 Atbildēt
vvendetta
Valdošos liberastus varam apsveikt,tagad valdošo partiju kartelī.ko viņi par koalīciju sauc ir viss liberāļu koncentrāts vienkopus. Vai bija prāta darbs izdzīt KPVLV no globālistu partiju karteļa? Tālredzīgi tas nebija,jo KPVLV būtu lielisks peramais zēns ko varētu vainot visās šmucēs ko sastrādās pārējās varas karteļa liberālanarhistu partijas,bet tagad vainu būs jāņem pašiem uz sevi ,bet tas būs pirmsvēlēšanu gads ! Šodien viņi kā bērni priecājas par jaunajiem ministriem, ,bet tā ir Pirra uzvara kas pēc gada var pārvērsties pilnīgā sagrāvē,jo nevienam nav noslēpums kādus projektus viņi realizēs,protams, tos kurus līdz šim traucēja ieviest opozīcija arī savās koalīcijas rindās,bet tagad tādas vairs nebūs. Tātad,turpinās raut netīkamu valstu karogus no mastiem,propagandēs izvirtību un netiklību,cīnīsies par īpašu ekskluzīvu tiesību piešķiršanu agresīviem mazākumiem pār demokrātisko vairākumu un tādā garā tālāk!
3.jūnijs, 19:34 Atbildēt
mmamba
precīzi- jo bumeranga efekts strādā neatkarīgi no partiju piederības
3.jūnijs, 20:22 Atbildēt
aasis
Atcerēties, ka visgardāk smejas pēdējais, būtu ļoti ieteicams varas stabulēs pūtējiem!
3.jūnijs, 21:01 Atbildēt
VVajag
Bet tas bija super. Par ministri ielikt bodnieka sievu no Mazpsāniem. Pat īrijas sēņu lasītāji no sajūsmas noelsās. Ganjauka gobijs kotlešniekiem atradīs vēl kādus frīkus un debesmannu, ko piedāvāt nākamajās vēlēšanās.
4.jūnijs, 2:20 Atbildēt