Komentāri: Čaka ielas eksperiments kā mācību materiāls vēlēšanām

04.06.2021. Bens Latkovskis
 
mmio
Cik zināms,nebija ne publiskā apspriešana,nedz konkurss par darbu veikšanu un tā tik turpinās//,ko vainot tautu ja viss notiek pa kluso
4.jūnijs, 11:19 Atbildēt
AAsd
Čaļa ielā viss ir ok! Malači!
4.jūnijs, 18:41 Atbildēt
tto Asd
Nahren tavu OK Čaka ielā! Citur to!
5.jūnijs, 6:50 Atbildēt
DDaudz svarīgākas problēmas
Ko nu vairs runāt par Čaku ielu , tagad ir daudz svarīgakas prioritates ka karogu apganīšana , aicinajumi uz terorismu , geju parades organizēsana ...
4.jūnijs, 11:28 Atbildēt
ppensis Ansis
Izlasīju Beņa sprediķi un sajutos nokaunējies, it kā pats būtu savēlējis tos glupos un zaglīgos ļautiņus. Bet es viņus neesmu vēlējis! Es nesaprotu, kas balso par tādiem idiotiem; es nudien nesaprotu! Varbūt Benis pats so tovarišči?
4.jūnijs, 11:49 Atbildēt
mmuļķiem nē
beņa ir plānā galdiņa urbējs. pats izdomā problēmu un pats to apcer.
4.jūnijs, 14:37 Atbildēt
RRižskijs
Rīgas ielas - varenas. Barona iela ar savu bruģi, Senču iela ar kapu tramvaju, Čaka iela ar velosipēdiem - priekšsēdētāju un partiju bieds Rīgā.
4.jūnijs, 13:05 Atbildēt
mmuļķiem nē
Nevajag pārspīlēt. Nezinu nevienu, kurš ir līdz sirds dziļumiem ir sašutis par veloceliņiem, ja ne tikai tie, kas brauc visur ar savu auto. Veloceliņi tas ir normāli priekš europeiskas pilsētas un nekāda sabiedriskā apspriešana veloceliņu ierīkošanai nav nepieciešama. Nevajag blefot.
4.jūnijs, 14:35 Atbildēt
oofelija
Pats pārspīlē, veloceliņi ir pilsētas ienaidnieks, nedzīvojam Spānijā, kur vasara cauru gadu, priecājas atsevišķas sniegpārsliņas, kam smadzeņu nepietiek tiesības iegūt
4.jūnijs, 14:55 Atbildēt
mmuļķiem nē
Kāds vēl veloceliņi ienaidnieks! Ko tev veloceliņi traucē? Visā civilizētā pasaulē būvē veloceliņus. Tikai Āfrikā nebūvē. Tādiem kā tu arī luksofori un gājēju pārejas traucē, bet vajag arī par citiem iedzīvotājiem padomāt.
4.jūnijs, 15:24 Atbildēt
kklarksonsons
pirms veloceliņa ierīkošanas čakenē korķu nebija! vakar braucu dienas vidū- drausmīgs korķis, visi velkas. Velosipēdista neviena! Abās pusēs neviena! Man pa priekšu velkas autobus, lai iekāptu vai izkāptu- tas uzbrauc veloceliņam un apstājas, aiz viņa visa rinda stāv! Jo apdzīt nav vietas un tur ir nepārtrauktā josla paldies dievam. Visi pagaida un tad rāpo līdz nākamajai pieturai, tur atkal tas pats! Visi stāv un gaida, ka cilvēki iekāps vai izkāps. Kurš idiots šo izdomāja? Uzvārdu studijā!
4.jūnijs, 16:48 Atbildēt
UUhhh
Veloceliņiem nav nekādas vainas, ja tos neieviešs uz autobraucēju rēķina. Eiropas pilsētās parasti veloceliņi ir izbūvēti, neskarot ielu braucamo daļu, bet pie mums 90% gadījumu tie ir no ielas braucamās daļas nošņāpti gabali (tas, starp citu, ir lētākais risinājums).
5.jūnijs, 0:02 Atbildēt
ZZinošais
Stāsts ir nevis ko, bet kā ! Var teikt arī modernāk "viedi" ! Es personīgi neesmu pret veloceliņiem, bet tie ir jāveidā "viedi" un ievērojot arī citus solītos un "viedos" principus tādus kā plānošana, integrēšana, causpīdīgums, daudzkritēriju analīze u.t.t. Čaka ielā ne tāde nebija ne tuvumā, vel sliktāk kā kritizētā ušaka laikos- visprastākā naudas izplekarēšana bezjēdzīgā veidā !
5.jūnijs, 12:18 Atbildēt
nnu nu
Nu nezinu nevienu skaidri domājošu cilvēku, kurš Čaka ielas muļķību uztvertu pozitīvi. Velosipēdu nav, korķi ir. Ieguvumu nevienam nekādu. Ja esat bijuši Eiropā, tur tādus idiotiskus veloceliņus neredzēsiet.
6.jūnijs, 1:11 Atbildēt
PPareizaisjautājums
Kāpēc velosipēdisti praktiski vienmēr izvēlas melnu apģērbu? Vai velosipēdisti ir netīrīgi ?
4.jūnijs, 21:21 Atbildēt
OOij
Loti vienkaarshi.un gaisha apgerba buus sviedru plekji.kad melns neviens neredz ka velosipeedists sasviidis kaa cuuka..shitaads viens kebabniicaa bija ienaacis.reaali smirdeja peec sviedriem.pretiigi
5.jūnijs, 16:05 Atbildēt
EEkharts
Rìgas satiksme savus sabiedriskā transporta atiešanas sarakstus var izmest miskastē,pateicoties totāli debilajam plānojumam Čaka ielā-3 metrīgi trotuāri,katrā ielas pusē,nav jau runas tik daudz par velo,bet par ielas sadalījumu -6 metri gājējiem,6 metri visam transportam +riteņbraucējiem.Tiešām,labāk pie varas ir gudri kukuļņēmēji,nevis godīgi idioti.
6.jūnijs, 9:35 Atbildēt
IInta
Cits eksperiments un.... jau cik ilgi velkas'
:(?
youtu.be/XqgaW45LJ_0
8.jūnijs, 12:41 Atbildēt
IInta
Un tad vŗl jauni eksperimenti arī top:
youtu.be/XqgaW45LJ_0
8.jūnijs, 12:45 Atbildēt
IInta
Pardon, neielikās vajadzīgais - te būs:
youtu.be/Feu7iZY_Fl4
8.jūnijs, 12:48 Atbildēt