Komentāri: Levits pakrata Eglītim ar pirkstu, lūdzot: – Nu, nejoko vairs tā!

08.06.2021. Bens Latkovskis
 
NNaaarniii
BENS.UN KO TAD TU GRIB BILST
8.jūnijs, 6:25 Atbildēt
LLatvijas bojā eja tuvojas
Šīs valdības man vairs nav žēl. Varētu tā arī sabrukt un aiziet nebūtībā ar visām šīm manipulatoru partijām. JKP pati pirmā, kura, lai ar visām četrām iekāptu silē, pārdeva savu biedru, kā 12 brāļi Benjamiņu. Tāpat Liekulim Vintenbergam. Vai vēja slotai un populistei Mužniecei. Un lesbiete Golubeva Girgrna vietā. Viena paziņoja, ka Covid laikā bērnu Dziesmu svētki būs, bet otra pildīdama oligarhu un mafijas norādījumus paziņoja, ka Policijas Akadēmija nav vajadzīga. Policistiem jāpaliek stulbiem. Par Eglīša izteikumiem pilni sabiedriskie līdzekļi. Nomainīja labi strādājošus ministrus pret sūdainām putām. Iekams būs šādi no ielas paķerti gadījuma ministri, Latvija turpinās grūt līdz sagrūs. Laikam speciāli tā izdarīja, lai nākošajās vēlēšanās cilvēki balsotu par mūsējiem - oligarhiem un mafiju.
8.jūnijs, 6:51 Atbildēt
CCits aprēķins
Pēdējais brīdis , lai pirms Saeimas vēlēšanām ieliktu savējos pie naudas sadales finansējumiem , projektiem , pasūtijumiem un savējie tad čakli noziedotu partijas kasei vēlēšanu sarīkošanai . Laukos Rīgas partijniekiem maz kur paveicās nodrošināt naudas savācējus jaunajās pašvaldībās . Tad nu atliek ministrijas
8.jūnijs, 16:58 Atbildēt
MMāris
Labs!
8.jūnijs, 8:22 Atbildēt
ŠŠepmaņi ir klāt
Sis sjerdelens jau reiz gribeja nodokļu maksātaju naudu uzdavināt privātās skolas vai nu remontam vai siltināšanai jo tajā mācoties vina kverpļi , manuprāt šitadi turpinās šepteties ar valsts naudu ka ar savejo ,šķiņķos pa labi un kreisi čomakiem , protams asv pilsonim jarinam tādi patīk ....
8.jūnijs, 7:39 Atbildēt
JJēkabs
Par daudz lasi visādu anonīmu "autoru" figņu. Tie ir meli.
8.jūnijs, 10:02 Atbildēt
RReal
Valdošā koalīcija!
Lai noskaidrotu balsotāju klajo intereses trūkumu, nav jārīko socioloģiskās aptaujas.
Variet zīlēt kafijas biezumos, variet ar pirkstu mākoņus stumdīt, bet pie patiesības ar jūsu metodēm nenonāksiet.
Toties mēs jau nākamajā rītā uzzinājām patiesos iemeslus un gaidāmos virzienus valstī.
Jaunnozīmēts ministrs atļaujas Twītot un skaidri rādīt pigu! “Nācijas tēvs” jau pirmajās stundās metas aizstāvēt savu noklīdušo avi. Štrunts ar Eglīti, ar JKP, ar visu valdošo koalīciju partijām. Mums nepārprotami norāda kāds izlaupīšanas kurss ir sagaidāms.
Jums valdošie, nav atlicis daudz laika. Gads un daži mēneši paskries nemanot. Notiks tas, ko jūs sirds dziļumos jūtat. Jūs zaudēsiet Saeimā krēslus, zaudēsiet savu uzbūvēto varas spirāli. JKP tiesiskuma pārpratums nozudīs. NA beigs mūs biedēt ar “krievi nāk”. Satversmes tiesā atgriezīsies Satversmes pamatprincipi un to likumīga traktēšana. Ar jūsu beigām - beigsies kapitālie remonti nozarēs. Beigsies norādes no augšas kā mums Latvijā dzīvot, ar ko draudzēties un ar ko nē.
Ja kāds no vaininiekiem domā izsprukt sveikā, tad esat droši, tā nebūs.
Nāksies atbildēt likuma priekšā. Ja tika notiesāts, harizmātiskais, tautā cienītais Itālijas premjerministrs Silvio Berluskoni, tad jūs daži no valdības, nemīlēti, necienīti, varat būt droši par nepatīkamu pārsteigumu atrasties aiz žoga.
Jūsu neaptveramā naudas kāre un nekaunība paziņot ko un kam dalīsiet, novedīs pie nopietnām sekām.
Silti iesaku, sāciet iekrāt sausiņus. Rakstiet Aivaram vēstules un prasiet padomu kā uzvesties, jo tur aiz žoga nebūs jūsu likumu interpretācijas. Novēlu atjaunotajam MK saulainas atlikušās dienas.
8.jūnijs, 9:14 Atbildēt
pplusiņš
labi pateikts!
8.jūnijs, 9:57 Atbildēt
ššodienas Latvija
Sadaļā Tautā runā, kur tauta nevar komentēt, Šuplinska tiek aplieta ar samazgām. Gan jau JKPisti atrada miskastē melnrakstu un publicēja, lai nogludinātu savu melno, nodevīgo un nelietīgo darbu. Bet galvenais, ka tagad tur komentāros Šuplinsku var noriet jaunie jefiņi, kuri puņķi no deguna nevar izšņaukt, un skolā nav gājuši ne vienu dienu. Kuru skolotāji un universitātes ir bijušas, tikai suņi uz ielas.
8.jūnijs, 7:22 Atbildēt
ccilveks trijicetrinieki
JKP sektanta atmazgāšanas sērija nr.1 - "Prezidenta vietas aizpildītāja balss - neprāta atbalss"
8.jūnijs, 6:27 Atbildēt
TTā ir
Jauno komunistu partijas žirinovskis.
8.jūnijs, 6:31 Atbildēt
PPirktspēja
:) Savas pašvaldības tiem ir partijas.
8.jūnijs, 6:33 Atbildēt
uuyuuyuyuyu
2 āksti
8.jūnijs, 6:36 Atbildēt
PPirktspēja
Nejoko tā, iztulkojas, kā: neaizmirsti par MUMS?
8.jūnijs, 6:48 Atbildēt
vvaldis
Vēl joki gaidāmi,kad tas jokotājs sāks reāli strādāt.Tad varbūt nāksies ar spriguļiem slānīt.
8.jūnijs, 7:05 Atbildēt
KKompots
Tā notiek kad vafelē ko raksta internetā.. Pašam savas domas tad šķiet tik asprātīgas un gudras. Vienkārši dumja izgāšanās, un nav ko muļķību attaisnot ar pieredzes trūkumu.
8.jūnijs, 7:30 Atbildēt
lllmārs
Vairāk nekā nožēlojami...
8.jūnijs, 7:30 Atbildēt
KKad pienāks tautai tādi laiki
Kad beidzot pienaks tādi laiki kad nebus tadu parlamentaro pārpratumu sasniegs krievijas un baltkrievijas demokratijas limeni un latvijas tauta pati vēles savu prezidentu ?
8.jūnijs, 7:32 Atbildēt
NNu re
Katram savs, Putinam-Ņemcovs, Lukašenko-Tihanovska, Levitam-Eglītis.
8.jūnijs, 7:52 Atbildēt
ddegvīns
Kas nedzērušam prātā tas dzērušam uz mēles.
8.jūnijs, 7:57 Atbildēt
aaivarsz
Ben ! kas tur nepareizs vai nesaprotams par Ventspili ? -tās 30 miljonu koncertzāli un 20 miljonu zinību centru? Vai tai Ventspilī tie cilvēki tādi "DUMJĀKI",ka jāceļ bij "Zinību centrs"?Vai tur vieni muzikanti un "dancotāji" dzīvo,vai TĀDI "kultūŗas cienītāji",ka nu tik aicinās pasaules slavenības un piepildīs koncertzāli ,kur biļetes maksās sākot ar 300eiro ?Kā tur ir PATIESĪBĀ ar Ventspili? Vai nevajadzēja labāk pacelt jautājumu Saeimā -kā var atļaut(laikam jau LIKUMS atļauj ?!),ka Venstpils Domē deputāti ir vīrs un sieva Lembergi??? Vai tad tas nav INTEREŠU KONFLIKTS ? Ja kandidētu-dēls Anrijs Lembergs,meita-Līga Lemberga,vēl pirmā Aivara Lemberga sieva Ināra Lemberga UN -visus ,PROTAMS, ievēlētu??? Tad arī viss būtu "NORMĀLI"??? Ventspils -tāds "ģimenes uzņēmums"??? Skaidrs,ka jau šai gadījumā -"tandēms"- Kristīne un Aivars balsos kā jau uz viena "braucamā "sēžot.
8.jūnijs, 8:07 Atbildēt
ŠŠerloks
Ko tev Ventspils koncert5zāle nodarījusi, jefiņ? Tālāk par savu zilo degungalu neredzi?
8.jūnijs, 8:15 Atbildēt
aaivarsz
Man personīgi Ventspils koncertzāle NEKO nav nodarījusi,es tikai NORĀDĪJU uz 30 miljonu eiro IZŠKĒRDĪBU tās celtniecībai,JO tā NEKAD NEATMAKSĀSIES, Šerlok( vai HOLMS? ) !!!
8.jūnijs, 15:55 Atbildēt
VVisu informāciju sauc
Nekad neatmaksāsies tikai ar saviem ieņēmumiem arī Lielais dzintars , Gōrs , Cēsu koncertzāle , jo tās visas ir provincē!
8.jūnijs, 17:08 Atbildēt
FFidels
Kad kultūra vispār atmaksājas?
8.jūnijs, 20:57 Atbildēt
JJansons
Vārna vārnai acī neknābj. Priekšs savējiem cita mēraukla.
8.jūnijs, 8:23 Atbildēt
ddace
Ar katru sasaukumu Saeimā un Valdībā nokļūst arvien vairāk nespējnieku un idiotu, vai mums nepietika ar viņķelēm un rinkēvičiem, pārējie arī daudz neatpaliek! Sāk izskatīties pēc lāsta Latvijai! Tāds eglītis ir momentā patriecams ar sūdainu koku, kā savā laikā par rinkēviču izteicās Lembergs, bet mums jau gudrus cilvēkus bāž cietumā bet idiotus liek valdībā!
8.jūnijs, 8:24 Atbildēt
nnu ja
hm... neaizmirsīsim,kas stāv aiz organizētās KG - JKP, dažādas ietekmes un naudas! Tā pat ,kas stāv aiz valsts galvenā pārpratuma! Pie varas nevienu norrmālu nelaidīs, jo tad zudīs sistēma! Un reti, kuram normālam, ir augstākās izglītības u.c.! Pamatā normālie ir darba darītāji, bet ne ne tušu salmu kūlēji kā Ļevits vai organizēto pārstāvji kā JKP!
8.jūnijs, 10:17 Atbildēt
JJociņi
Parlamentaram parpratumam jociņi ir gan karogu apganitāji ,gan aicinātaji uz terorismu ,gan naudas vācēji citu valstu vardarbigu apversumu un prezidentu nogalināšanai , vienigi ar geju dedzināšanu nekadu joku nebūs
8.jūnijs, 8:35 Atbildēt
BBvd
Pedejie vardi izcili..)) parpratums
8.jūnijs, 8:53 Atbildēt
LLewit
puišeli , nerunā skaļi , kā strādā Kariņa valdīkla !
8.jūnijs, 9:00 Atbildēt
ĻĻaļa
Pātaga vai pletne iesākumā, revolveris vēlāk - Republikas Prezidenta rokās, lai ne tikai ar pirkstu.
8.jūnijs, 9:16 Atbildēt
ddiemžēl
IDIOTI IDIOTI IDIOTI, SAPUVEKĻI uzreiz tādu eglīti prom no valdības , kāpēc to pārvērst par joku
8.jūnijs, 9:17 Atbildēt