Komentāri: Levits pakrata Eglītim ar pirkstu, lūdzot: – Nu, nejoko vairs tā!

08.06.2021. Bens Latkovskis
 
LLettiņš
Tas jau vecs JOKS..., beidziet "smīdināt" Latvijas tautu - prezidents jokdaris atradies
8.jūnijs, 9:25 Atbildēt
ššoks
Kāpēc šitas masons bez uzpurņa? Kāpēc šo neķer ciet un nesoda?
8.jūnijs, 9:38 Atbildēt
DDDT
Eglītis tikai pateica to, kas visiem līdz šim bija zināms. ZZS valdīšanas laikā visa naudiņa aizplūda uz Ventspili.
8.jūnijs, 9:56 Atbildēt
AApnikušas negatīvās izpausmes
Kā tagad vajadzētu visiem palikt mierīgiem! Nu ievelkam elpu! Vairāk kā dzēlības un jēlības - vārdu sakot, EMOCIJAS paust mēs nevaram! Pietaupām enerģiju kaut kam sakarīgam! Sakārtojam savu māju, skapjus, atvilknes, nomazgājam logus! Palīdzam kādam, kam grūti! Uzreiz paliks labāk, un gaišākas domas ienāks galvās!
8.jūnijs, 10:00 Atbildēt
YYox
Ko nu kušini... Tev sūc par JKP, tie švaļi tāpat netiks 14. Saeimā, bet tev interesē, lai Vienotība paliek pie varas, tas labi redzams.
8.jūnijs, 13:09 Atbildēt
JJēkabs
Kāda liekulība no ZZS puses! Eglītis vien skaļi pateica to, kas LV notiek jau pēdējos vismaz 20 gadus. Un tā ir norma šeit. Kāpēc tad VARAM, EM un SM ministru amati valdībā tiek uzskatīti par kārotākajiem? Tāpēc, ka tas paver plašas iespējas ES fondu sadalē pietuvinātajiem, t.sk. "savām" pašvaldībām. Tā tas vienmēr ir bijis un arī pārskatāmā nākotnē būs.
8.jūnijs, 10:00 Atbildēt
FFakts
Pie varas turpat 20 gadus bija tieši Vienotība, ZZS - tikai divus ar pusi, kad Vienotba (Straujuma) savu varu nometa naivajiem zemniekiem Kučinskis) pie kājām, lai visu vainu noveltu uz ZZS un neaizietu pa burbuli. Vienotība tikmēr atžirga, dabūja par 6 vietas parlamentā un par brīnumu - premjera krēslu! Nav viltīgāku un slīpētāku par Vienotību.
8.jūnijs, 13:17 Atbildēt
nneviens
Un vai tiešām jums tie bļāvēji, kas pieprasa Eglīša nomešanu, šķiet patiesi un tīri? Atrada iemeslu, lai pastumtu malā citu un pievirzītos vai paliktu silei tuvāk paši.
8.jūnijs, 10:09 Atbildēt
AAstra
Jebkurā normālā ES valstī ministrs tiktu atstādināts un ierosināta lieta saistībā ar korupciju!
8.jūnijs, 10:11 Atbildēt
LLgpb
Lgpb savējos nenodod !
8.jūnijs, 10:38 Atbildēt
aaijA
,,,bet - ja Eglītis ar vārdu ,, savējie " saprot Saeimas pašreizējās ,, valdošās " koalīcijas aizokēāna ēzeļu partijas analogu - tad tak viņa rakstītais norāda uz valsts attīstības turpmāko ( arī līdzšinējo ) virzienu ....
8.jūnijs, 10:44 Atbildēt
TTereza Mendoza
tik tak
8.jūnijs, 14:38 Atbildēt
UUdo Ulbergs
Dehumanizācijas rezultāti jau iedveš šausmas. Tā, piemēram, nekāda pārliecība vairs nevar būt par it kā ideāla indivīda pašvērtējumu: “Man ir ļoti stingra ētiskā un morālā stāja. Esmu principiāls, godīgs un nebaidos atklāti iestāties pret netaisnību vai aplamībām”. Tādi vārdi tiek apliecināti reizē ar nemaskētu konformismu, kompradoriskumu, kalpošanu kriminālā kapitālisma valdošajai kliķei, reizē ar iestāšanos idejiski seklā un konceptuāli noziedzīgā “kabatas partijā”, kuras “Vērtība” ir tautas/valsts ģeopolitiskās atkarības slavēšana: “Ģeopolitiskā piederība Rietumiem”. Faktiski no tādiem indivīdiem ir jābaidās daudz vairāk nekā no pārējiem, kuri neslavina sevi tik skaistos vārdos. Tādi indivīdi prāta, dvēseles un sirds dziļumos drīzāk ir nomaskējušies maniakāli monstri.
8.jūnijs, 14:38 Atbildēt
nnātre
Es domāju, ka Eiropas tiesa tagad ir sajūsmā par savu bijušo bosu, viss štokos, jo var jau ari iepērt ar pūpoliem, kā tas pie mums pieņemts starp savējiem.
8.jūnijs, 16:41 Atbildēt
MMutes disciplīna atcelta pavisam
Izlietu ūdeni vairs nesasmelt ! Neveicas sociāli aizsargājamajiem ar LM vadību. Bija savlaik dāma ,vēlākā galvenā kovidiste , kas atņēma ne tai valstij strādājušajiem daļu pensijas. Tagadējais naudas dalītājs laikam politiski nepareizo pašvaldību pensionāriem , invalīdiem, pensijas un pabalstus neindeksēs ? Vai kā citādi kontrolēs politiski pareizi finansu plūsmas LM . Izskatās , ka LM budžets būs ,, obščaks ,, koalīcijai.
8.jūnijs, 17:31 Atbildēt