Komentāri: Pētīs, kāpēc omei jāslēpj pase un kāpēc nedrīkst ļaut tautai vēlēt prezidentu

09.06.2021. Bens Latkovskis
 
MMan nekādu prezidentu nevajag
Neesmu aita ,kura bez gana un ganu suņa nezin ko darīt
9.jūnijs, 10:15 Atbildēt
TTev neko nevajag
jo Tu neko arī nenosaki un nekomandē valstī kā pilsonis - ja uzpirkti partiju durokrāti Tev liks kaut tualetes papīrā tīties, Tu tā arī darīsi! Jo - TEV taču NEKO nevajag...))
9.jūnijs, 11:15 Atbildēt
aaden
The Conjuring 3 (2021) pilna filma spāņu latīņu valodā
Skatīt šeit >> t.co/TCBqzXzBjY?amp=1
Lejupielādēt >> t.co/TCBqzXzBjY?amp=1
9.jūnijs, 21:44 Atbildēt
ddace
Valdības pederasti aizmirsuši mūžīgo patiesību, tautas balss ir dieva balss un agri vai vēlu to neievērojot atradīsies kanalizācijā pie sūdiem!
9.jūnijs, 10:15 Atbildēt
LLatviešu burti
kaut kā tava "mūžīgā patiesība "nedarbojas......
Latvijā jau 30 gadus tautas balss nav ne tuvumā Dieva balsij - bet valdības dzīvo cepuri kuldamas....
9.jūnijs, 10:24 Atbildēt
ddace
Darbojas, darbojas, atceries 1905.g, 1917.g 1940.j ,kad tauta sagaidīja krievu tankus ar ziediem!
9.jūnijs, 13:40 Atbildēt
DDievs
Iesaku neizteikties Manā vārdā, jo "Manas domas nav jūsu domas".
9.jūnijs, 11:24 Atbildēt
LLatvija pederastu lielvalsts
Sorosītu pederast, pieturi muti, tu neesi dievs bet sūdu bambālis!
9.jūnijs, 13:46 Atbildēt
hhaha
būs jau arī nākamais, 2022. - redzēsi
9.jūnijs, 11:16 Atbildēt
JJuris
Ja par Gati Eglīti, tad viņš, naivulis būdams, rīkojās atbilstoši savas partijas lozungam - "Mēs esam godīgi". Viņš godīgi uzrakstīja, ka nauda tiks tikai savējiem, bet ne citiem. Tūlīt dabūja ļoti maigu aizrādījumu no prezidenta, koalīcijas un savas partijas - jo taisnība jau ir, bet nevajag jau būt tik godīgam un atklātam.
9.jūnijs, 10:37 Atbildēt
SSergejs
Nu ja, čalis "ne tā saprata" to godīgumu un pateica klāju patiesību, kura, kā zināms, acīs kož
9.jūnijs, 10:47 Atbildēt
JJā jā
Godīgs malacis!
9.jūnijs, 11:17 Atbildēt
NNiknais
Lielisks raksts. Paldies
9.jūnijs, 10:39 Atbildēt
MMt ciet
Kas tur ko nesaprast , nevienā totalitārā valstī tautai nav tiesibas vēlēt prezidentu !
9.jūnijs, 10:39 Atbildēt
TTo author
Vajag par dalibu velesanas samaksat no valsts. Jaierodas, jasanem neliela naudina, janovele pec sirdsapzinas. Tas labak neka teret valsts naudu partijam.
9.jūnijs, 10:41 Atbildēt
SSergejs
Te jau to partiju drīz būs vairāk nekā vēlētāju valstī. Jābūt 30% slieksnim bez jebkādām aljansēm un koalīcijām - varbūt mazliet mazāk būs liekēžu (tas gan šaubīkgi) un ātrāk varēs strādāt jo mazāk daļās būs krēslus jādala (tas tīri teorētiski). Demokrātijas kalngalā vispār pa lielam ar divām partijām iztiek
9.jūnijs, 10:51 Atbildēt
SSergej jampampin
Nevajag vispār to balsošanu TIKAI par partiju sarakstiem!
9.jūnijs, 11:19 Atbildēt
jja tauta veles
prezidentu tad ieveles lembergu, tas ir neizbēgami, nu ušakovs vel varetu kandidet bet tam gadi liekas par maz. bet kā redzams tad saeima jau ar pilnigu idiotu ievel bez problēmām. nu pirms tam ari protams bija nekam nederigi, bet tie vismaz muti tureja ciet neradot savu stulbumu publikai. tagadejais kā atver muti tā visa valsts noelšas no kārtejās domu pērles
9.jūnijs, 10:42 Atbildēt
SSergejs
Nu vismaz kas jautrs atelpai -)
P.S. Nu izbraucot cauri Ventspils pilsētai pārņem tādas dīvainas sajūtas - ne uz vienas lūkas nepalecies, nevienā bedrē neiekrīti, bruģis pa visu laiku nekur nav iegruvis un apļi pēc prāta uzbūvēti (kas brauc pa labi tur negaida rindu) - cita lieta mūsu mīļotā Rīga, uzreiz jūti ka pilsētā esi iebraucis.
Kāpēc lai nebūtu prezidents kuš vismaz šīs lietas visā valstī tik pat labi sakārto - droši vien neesam tādu labumu pelnijuši ja jau vasti vada kordebalets?
9.jūnijs, 10:58 Atbildēt
VVot nevar nekā
Nepareizi ar biznesu nodarbojās, za..ņēma sev, bet nedalījās ar Rīgas un citiem brataniem. A tiem ta žaba spiež, skauž ka acis niez! Vot i lūk kā..
9.jūnijs, 11:23 Atbildēt
PPornodemokrātija
Tieši no tā baidās šī korumpētā ,nodevīgā ,kaitnieciskā naida kurinātāju šļura
9.jūnijs, 13:09 Atbildēt
ooto
Nekas jau 30 gadus nesanāk, nemainās uz labu. Tukšā diršana visos līmeņos. Bet, kādu valdību un prezidentu esam pelnījuši, tādi arī ir. Tas līmenis jau nav izņēmums, tur šiverējas lielākie stulbeņi. Par vēlēšanām, tās ir negodīgas un tērēt laiku, lai uz tām ietu ir lieka greznība. Lai pajoliņi ievēl paši sevi....Interesanti, cik tad to vēlētāju būs palicis, teiksim, pēc 20 gadiem?
9.jūnijs, 11:53 Atbildēt
jjānis
LIELISKS RAKSTS, tikai vēl gribētos papildināt.
Kāpēc joprojām kādam ir izdevīgi tēlot nezinīti??? Tam pašam Kariņam, Levitam, koalīcijas deputātiem no Saeimas???
Par kroplīgo novadu reformu Saeimas koalīcijas deputāti nobalsoja, jurists Levics izsludināja, Levita vārdā nosauktā Satversmes tiesa prettiesiski taisīja (un vēl taisīs!!!) spriedumus un tagad pētīs, kāpēc uz vēlēšanām gāja tikai 34% piesmieto balsotāju!!!
Daži novadi joprojām nezin, kur tie būs (un uz vēlēšanu laiku vēl nezināja!), vēl būs daudz nesaprotamu Satversmes tiesas spriedumu (piemēram, kāpēc Varakļāni tik ļoti atšķiras no Ikšķiles?) utt.
Un virskungi brīnās, ka piesmietie cilvēki (jo ar viņu viedokļiem varas uzurpatori nerēķinājās!) negāja balsot??? Vēlētājiem ir kauns par valsts virskungiem!
Supersmieklīga ir arī Valsts kontrole, kas par nodokļu maksātāju naudu vēl taisīs kaut kādus "pētījumus" par šiem 34%???
Kariņ, nelaid muļķi! Nekādus pētījumus par manu naudu!!!
Kariņ, ja kaut ko gribi pētīt, tad tikai par SAVU naudu!!!
9.jūnijs, 12:20 Atbildēt
AArmands
Kur lai ņem jaunu Kārli?
9.jūnijs, 12:50 Atbildēt
RRasmuss
Vēlēšanu par politiskajām partijām uzspiešana pašvaldību vēlēšanās tagad dod savus augļus - iedzīvotāji uz vēlēšanām neiet, jo neredz normālu piedāvājumu. Ir tikai lielās politiskās partijas, kas saņem lielu valsts finasējumu, kas kāš sponsoru līdzekļus, bet novados neko reālu nedara. Jāatgriežas pie kārtības, kad pašvaldību vēlēšanās varēja startēt arī iedzīvotāju apvienības, tie bija savējie, reāli cilvēki, kas pārzināja novadu, neuzmācās ar politiskiem saukļiem, bet darīja reālus darbus.
9.jūnijs, 12:51 Atbildēt
GGfffff
Pilnīgi piekrītu rakstam
9.jūnijs, 13:05 Atbildēt
VVilnis
Bezjēdzīgiem pētijumiem nauda atradīsies vienmēr.
9.jūnijs, 14:20 Atbildēt
VVieni jociņi
Tāpat diskusijas neizraisija svesu valstu karogu apgānīšana ,aicinājumi uz terorismu un naudas vākšana citas valsts prezidenta nolaupīšanai un nogalināšanai ... Sikumi tadi , jociņi ! Toties kādu troksni izraisija geja sadedzināšaba Tukumā ! Ak kungs un dievs jā brēca un ķērca visu mastu vadīklas un zurnaļugas !
9.jūnijs, 14:25 Atbildēt
rreptilis
Labs raksts! Tagad Kariņam jāizsniedz honorārs par paveikto pētījumu,jo viņam pašam nekādu domu par šo jautājumu neesot....:)))
9.jūnijs, 14:49 Atbildēt
IInta
Nafig tādu amata posteni Latvijā vispār vajag... Vieni lieki izdevumi un tikai. Dzīres apjkalpojošam personālam un glaimotāju bariem amatos vēl ar.... Vai vajag?
:(?
Saeimas priekšnieks/ (ce) mierīgi var izpildīt to oficiālo rituālu daļu, bet stipru juristu birojs visu pārējo to samurgoto - priekš citiem tik - likumu caurskatīšanu un noderīgo atsijāšanu.
9.jūnijs, 15:22 Atbildēt
IInta
Raksts pats šoreiz reti sakarīgs. Paldies!
:))
9.jūnijs, 15:37 Atbildēt
aaivarsz
Tas -par referendumu ir kā teiciens saka-"kā kulaks uz acs"! MĒS - tauta esam- atkal
kā teiciens saka: "iekalti važās". LŪK TĀ !
9.jūnijs, 15:45 Atbildēt
vviesis
Daļa taisnības autora teiktajā ir, bet ir divi jautājumi, par kuriem neviens negrib runāt.
Pirmkārt, pašvaldību vēlēšanas vairs nav vēlēšanas par personālijām, bet par partijām. Tāpat kā tās vairs nenozīmē saimniecisku jautājumu risināšanu. Ļoti labi pēc vēlēšanām varēja redzēt, kā partiju līderi mērās ar krāniņiem, kurš vinnējis un kurš zaudējis, līdz ar to pašvaldību vēlēšanas kļuvušas par tādu kā Saeimas vēlēšanu karikatūru. Kurš atbalsta kādu partiju, tas iet balsot, bet jēga tur maza. Respektīvi, tā ir politiska izšķiršanās, nevis saimniecisku jautājumu risināšana. (labi, varbūt ar retiem izņēmumiem).
Otrkārt, un tas ir galvenais- saprātīgam cilvēkam šeit nav par ko balsot. Burbuļos dzīvojošie var līdz apnikumam strīdēties, vai labāka JV vai PAR vai JKP, labāks Kariņš, Pauļuts vai Levits, bet realitāte ir tāda, ka ar šo politisko eliti mēs nekad neizkļūsim ārā no Eiropas astes gala, nemaz nerunājot, ka varētu panākt, piemēram, Igauniju. Nav mums tādu politiķu šobrīd, kuri spētu efektīvi vadīt valsti, tādēļ arī tas vēlēšanu pasākums ir bezjēdzīgs. Cilvēku laiks ir pārāk vērtīgs, lai to šķiestu šādām blēņām.
9.jūnijs, 16:29 Atbildēt
ppense
Bet izbijušu prezidentu valstī drīz būs vairāk kā pašas stulbās tautas, visiem viņiem no nodokļu maksātāju naudas pienākas dažādi labumi.
9.jūnijs, 18:22 Atbildēt
AAizmirsu
Opam un omai pase jaslepj bij kad ventspils 5. 06.2021. Velesanas par pabalstu bij un vecie varas turetaji ar administrativo resursu notureja ghimenes varu
10.jūnijs, 7:18 Atbildēt