Komentāri: "Re:Baltica"iesaistās lielākajā antizinātniskajā sazvērestībā kopš Ptolemaja laikiem

11.06.2021. Bens Latkovskis
 
BBet
Tad kāda ir īstā patiesība ar to vīrusu ? No kurienes tas uzradies?
11.jūnijs, 8:44 Atbildēt
MMāris
Re-čekā! Ha-ha!
11.jūnijs, 9:36 Atbildēt
hhans
LoL))))) cepums Marim
16.jūnijs, 11:52 Atbildēt
RRejbaltica
Jēdziens "rečekists" jau sen ir kļuvis par sinonīmu vārdam "čekists" - melīgs, pērkams un nicināms!
12.jūnijs, 21:03 Atbildēt
LLatvietis
Tieši tāpat kā visa valdošā kliķe!
12.jūnijs, 21:10 Atbildēt
DDainis
Vai tik šādi jautājumi nav bīstams dezinformācijas paveids? :D
11.jūnijs, 10:02 Atbildēt
PPolitiskāšizofrēnija
Pilnībā jāpiekrīt tam, ka ar masīvajiem uzbrukumiem Donaldam Trampam t.s. "Rietumi" skaidri parādīja, ko ir vērta pļāpāšana par "vārda brīvību" .
Aizmirstiet mitoloģiskos jēdzienus "vārda brīvība" , "brīvais tirgus" utt. !
11.jūnijs, 11:25 Atbildēt
SSkumji
18 Men.,kā melo par vīrusa izcelsmi, būtu laiks paintresēties ..
11.jūnijs, 12:47 Atbildēt
PPilnīgi pie kājas
Man nav ne mazākās starpības no kurienes tas cēlies.
Tas neko nemaina.
Arī Kalašņikovs no sikspārņa neradās ,vai tādēļ nav bīstams ?
11.jūnijs, 10:17 Atbildēt
LLauma
Tas maina ļoti daudz ko. Ja cilvēks 'zinātnes' vārdā ņem un uzražo bīstamāku vīrusu nekā pati daba ir spējīga izveidot un sava idiotisma dēļ nemāk šāda un līdzīga veida eksperimentālus vīrusus noturēt laboratorijās, tad tā ir milzīga problēma! Nav vajadzīgi šāda veida eksperimenti, ar izšķiestiem miljoniem lai glaimotu noteiktu zinātnieku ego, ka viņi ir spējīgi kautko šādu izstrādāt, ja visa cilvēce ir pakļauta vienmēr riskam ka mēs nezinam kurā brīdī, no kuras laboratorijas nāks nākošais, radītais vīruss/ mēsls kas ir spējigs nogalināt un sabojāt vesela cilvēka imūnsistēmu. Spēlējot dievu mēs paši radām vidi kas ir draudīga un iznīcinoša cilvēcei.
11.jūnijs, 11:17 Atbildēt
mmārtiņš
a ko tu teiktu ,ja varbūt tas vīruss ir speciāl palaists pasaulē laimi meklēt?
11.jūnijs, 19:40 Atbildēt
zzane
Tas ir tikai sakums, kaķis ir no maisa laukā. Tagad visi ar dažādu ideoloģiju un motīvu pārņemti sāks darīt to pašu. Šis vīrusss tika izplatīts divu iemeslu dēļ - lai viltotu ASV vēlēšanas ar neklātienes biļeteniem (kuru izdariīj) un izmēģinātu dabā cik ātri šādi vīrusi izplatās (izplatījas apmierinoši), Kapec izvēlēta Kīna - tapec ka launa komunistiska valsts un daudzi tekstisstradnieki no tiesi tas provices stradā Italijā un viņiem vajadzēja dabūt maksimāli ātri uz Eiropu un dabūt ciparus augšā pirms ASV vēlēšanam. Tā ka sakas jauna ēra, konvencionalas armijas zaudēs ietekmi, atliek palaist tikai vienu vīrusu un viss shut down pilnībā. Tāka jamainās ir pasaules migracijas kartibai - vispar nekadai un japielagojas.
14.jūnijs, 14:09 Atbildēt
VVoss A
Paldies autoram par rakstu!
11.jūnijs, 10:18 Atbildēt
PPolitiskāšizofrēnija
Mazliet dīvaini bija dzirdēt par Krieviju, kā Ķīnas "ideoloģisko sabiedroto" ...
11.jūnijs, 11:23 Atbildēt
NNātre
Nekā dīvaina tur nav. Tu paskaties, ko stāsta Kiseļevs, Solovjovs,Skabejeva, Belova u.c. Kremļa gēbelsi - viņi šobrīd runā par Ķīnu kā Putina Krievijas galveno sabiedroto, bet ASV un Eiropu uzskata par ienaidniekiem. Savukārt Ķīnas komunisti viltīgi smīn un klusē, jo viņiem tā pati statēģija, kā Hitleram 1939. gadā - tēlot draugu un sabiedroto, bet izdevīgā momentā ķerties pie rīkles! Ķīna jau sen kāro pēc Sibīrijas teritorijām un resursiem. Lai arī Putins ir slīpēts, bet ķīniešus viltībā nepārspēs.
14.jūnijs, 19:42 Atbildēt
NNightporter
Šis raksts ir tāda tukša gaisa tricināšana. Turklāt nezinātniska. Ne dabiska, ne mākslīga vīrusa izcelšanās pagaidām nav pierādīta. Bens ar Spriņģi var turpināt gānīt dezinformatorus. Paši sevi:)
13.jūnijs, 8:55 Atbildēt
NNātre
Tur nekas nav jāpierāda. Man uzreiz bija skaidrs, ka vīruss ir no Uhaņas laboratorijas. Jautājums tikai - nejauši izsprucis vai speciāli palaists? Es domāju, ka speciāli, lai ar šo bioloģisko ieroci saindētu pasauli un sagrautu ekonomiku, jo pašā Ķīnā no viņa vairāk ieguvumu nekā zaudējumu.
14.jūnijs, 19:49 Atbildēt
vviesis
Nekā jauna. Šodienas liberālisma aizstāvjus patiesība neinteresē. Viņus interesē tikai tas, kas atbilst valdošajiem uzskatiem.
11.jūnijs, 10:31 Atbildēt
jjuris
Tukša diršana, galvenais pasaules pederasts Baidens, devis norādi Ķīnas virzienā, tagad to pārtvers visi jeņķu ķēdes kranči!
11.jūnijs, 10:41 Atbildēt
dde Soto
vatnjik, tu sevi nodevi ( breecienaa ietvertas pakaljpadariishanas - kremlja trollu firmas ziime ).
11.jūnijs, 10:45 Atbildēt
TTā turpiniet
Sirsnīgi apsveicu apsolutas patiesibas ministriju ar lieliskiem pierādijumiem par koronas izcelsmi ! Novēlu panakumus turmakos pētijumos un neapstaties pie sasniegtā apsolūtas patiesibas izplatīšanā !
11.jūnijs, 10:56 Atbildēt
ggrass
sorosa kantoris sūkā saļo lāstaciņu!
11.jūnijs, 11:01 Atbildēt
dde Soto babuška
re-baltica ir kā gotiņa - ar ko šo baro, to tā i' dirš ...
11.jūnijs, 11:05 Atbildēt
DDaiga
Paldies autoram par rakstu! Es nevaru ciest Re:Baltica” un līdzīgas organizācijas kas domā viņām ir pilnvara manā vietā 'filtrēt' kas ir 'pareiza' informācija un 'nepareiza' informācija! Atgādina PSRS organizāciju kas zin labāk par mani kāda informācija man ir jāredz vai nav jāredz! Anti-demokrātiskāku organizāciju nevarētu izveidot ja gribētu!
11.jūnijs, 11:13 Atbildēt
HHC
Diemžēl šobrīd lielu daļu zinātniskās literatūras nākas ļoti filtrēt, jo regulāri publicējas sūdi par kuriem kādi maksā. Šobrīd par naudu jebkurā zinātnes žurnālā var dabūt iekšā gandrīz jebkādas grūti pārbaudāmas muļķības, ka tik aizmugurē "stāv" kāds ievērību izpelnījies profesors u.t.t. Precīzi kā ar rakstā minēto planētu kustības modeli. Tā kā bacilis ir radījis pasaulē megalītiskus zaudējumus, tad nu nekādi nedrīkst pieļaut ka rodas pierādāms pamats sūdu noplūdei no laboratorijas u.t.t. Es vēl joprojām ceru ka beigās tomēr patiesība būs visiem pieejama neatkarīgi no tā, kādas sekas patiesības parādīšanās varētu radīt.
11.jūnijs, 11:17 Atbildēt
ZZiftiņa
Patiesība ir kaut kur ārpusē. Mēs savu vārda brīvību varam izmantot tikai iekšpus sava mājokļa. Pat Fb izdzēš mūsu privātos failus, ja neblējam vienā meeee... tonī. Mutes aizsietas. Klusu, tauta, pelniet mums algas un pretī nerunājiet!
12.jūnijs, 12:46 Atbildēt
LLatviešu burti
Vai Re:Baltic kakāšanai ir kādas juridiskas sekas?
ja nav - tad taču pie kājas viņu vāvuļošana - katrs nodarbojas, ar ko grib, ka tikai neskrien citiem virsū fiziski....
11.jūnijs, 11:19 Atbildēt
SSkaisle
Kurš gan šodien ņem pierē to, ko reizi nedēļā uzraksta Spriņģes "Re:Baltica"! Es gaidu vadības maiņu - LTV (Ruduša) un LR, LSM, arī tādās kā Mozaīka, Re:Baltica - neviens krēsls nav uz mūžu. Nāks citi vadītāji, būs jaunas vēsmas. Šie jau ir aizsēdējušies un dažbrīd uzvedas kā uzkundzējušies.
11.jūnijs, 11:37 Atbildēt
aaābloms
Beņa,kas tev lika lekt tām bābām līdz?Nav tava prātiņa darīšana!
11.jūnijs, 12:46 Atbildēt
IInta
jauns.lv/raksts/izkl..tu-mafijas-astonkaji

Tā kā.... būtu labāk tas Sriņģes kantoris gājis te palīgā. Savulaik taču ar tiem "Panamas papītiem" vismaz kaut kas jēdzīgs sanāca.. Vēl jau neviens tās off shores nav atcēlis, lai ar ko citu Rotšildu Rokfelleru, Barruhu, u.c. citi tie židu kantori nemuldētu...Tā kā... vajag tikai rakt.
11.jūnijs, 12:51 Atbildēt
jjanis
noraka Panamas papīrus, noraks arī Krapāni par neapdomīgumu. . reBaltika nu nav jāmāca , kādā stabulē pūst
13.jūnijs, 8:58 Atbildēt
ppilnīgi
pilnīgi piekrītu rakstam
11.jūnijs, 13:24 Atbildēt
RRe Galva
Kāpēc tāds kantoris Re:Baltica vispār eksistē? Kas viņu sponsorē? Protams ka no nodokļu maksātāju naudas.
Katrs pats zina ko lasīt, ko nelasīt.
Kāpēc jāpauž tikai viedoklis kas patīk tikai sorosīdiem? Varbūt man patīk pretējs!
11.jūnijs, 13:52 Atbildēt
nnu gan
kurš tad tas 'zinātnieks' bija? tas kurš ar veseliem cilvēkiem aizliegto meldoniju grib ārstēt covid?
11.jūnijs, 14:45 Atbildēt
eesunes
Diemžēl autora mikrobioloģiskās izglītības esamībai ir diezgan maz ticības. Prātulas stūrakmeņi ir kļūdaini un apšaubāmi:
1. Liela daļa vīrusu kopš seniem laikiem ar apbrīnojamu regularitāti rodas Ķīnas putnu tirgos. Daļa ir mazefektīva un nekur neaizklīst. Daļa efektīva (piem gripa) un aizklīst tālu. C19 ir tas pats, tikai superefektīvs variants.
2. Domāju, ka cilvēce vēl ārkārtīgi vāji spēj prognozēt bioloģisko objektu dzīvotspēju un ar milzu pārsvaru šie objekti nav dzīvotspējīgi. Šo mēs redzam mākslīgā orgānu radīšanā vai kautvai dabīgo iedzīvināšanā. Līdz ar to mākslīgs vīruss tehniski ir iespējams, bet virāls objekts gandrīz neiespējams.
Un sakritības meklēšana ģeogrāfijā manuprāt ir vienkārši idiotiski
11.jūnijs, 15:05 Atbildēt
ccilveks trijicetrinieki
Diemžēl cenzoru un melu tiražētāju kantora Re:Baltica amorālās un cilvēktiesības degradējošās izdarības norāda uz skaidri saskatāmu faktu - neticiet tam, ko pauž politiķi, kas vada Latvijas administrāciju, neticiet tam, ko sludina šo politiķu uzpirktie propagandas kantori, tajā skaitā un pirmām kārtām rečekistes. P.S. Paldies, raksta autoram. Jo pats svarīgākais ir ŠAUBAS, šaubas par visu, pretējā gadījumā mēs tik tiešām būtu tumsoņas. Šaubas mūs virza tuvāk patiesībai, bet, kad tā ir atklāta, kad tā ir nepastrīdama un acīmredzama, kā, piemēram, Re:Baltica antikonstitucionālā darbība, cenzējot cilvēku domas un viedokļu, tad arī ir jāizskan verdiktam.
12.jūnijs, 21:32 Atbildēt
PPirktspēja
Zeme ir pundursaule.Visas planētas riņķo ap "nodzisušo" Zemi un ta pašā laikā arī ap Sauli, kas izpilda senās Zemes- saules funkcijas. Aptuveni tāds astotnieka efekts uz kā trenējas kosmonauti. Ne velti žīdu valdnieki sevi sauca par Saules dieviem. "Zemes dievi".:))) It sevišķi, gejs Kleopatra.
11.jūnijs, 15:07 Atbildēt
PPirktspēja
:) Nez vai šie āRieši mācēja izteikt Rā burtu...
11.jūnijs, 15:13 Atbildēt