Komentāri: Putins un Baidens turpina dzīvot paralēlās pasaulēs, kuras nav iespējams tuvināt

18.06.2021. Bens Latkovskis
 
AAlfrēds
Visu laiku lasu vienu un to pašu! NATO neatļaus Putinam, Definīcijas, Kara gribētājs bez maz vai tas Putins!!!! Viena Melnošana un nicināšana, bet ne pret Baidenu...... ... Vai jūtat politisko virzienu, ko mums tā kā uzspiež prese..... Putins sliktais, Baidens gan tāds nav, NATO baltais tiesnesis! Bet nekādā gadījumā neitrāla raksta, par politikas pārdomām..... nekāda. Egīls Levits- tas gan autoritāte politikā. :)
18.jūnijs, 12:32 Atbildēt
PPolitiskāšizofrēnija
Bērniņi, neaizmirstiet , ka saspīlējums starp Krieviju un ASV ir mega-grandiozs bizness abām iesaistītajām pusēm .
NEKAD netiks pieļauts šī biznesa apdraudējums !

NEKAD!
18.jūnijs, 13:47 Atbildēt
JJumu
Bet mūsējos kopā ar lietuviešiem un igauņiem neviens nesauc ne uz kādiem samitiem vai salidojumiem, mūsu likteni lemj pasaules varenie, mums nemaz neko neprasot, tikai bezierunu pakļaušanos.
18.jūnijs, 18:48 Atbildēt
PPASKAIDRIJUMS
Viens dzīvo 21. gadsimtā, otrs — 19. gadsimtā.
18.jūnijs, 19:34 Atbildēt
vvilnis
pareizi putins dzivo 21 gadsimta un kaut kads vecs planpratins dzivo 19 gadsimta, visa ta valsts tulit sabruks, jo neviens to visu neuztver parak nopietni
20.jūnijs, 9:04 Atbildēt
JJānis
Vācu Die Welt plašā apskatā par ģeopolitiskajam izmaiņām pasaulē izceļ faktu ,ka Putina valdīšanas 20 gados Krievija stagnē , grafikā stagnācija attēlota gandrīz gludā līnijā gar ikp pieauguma skaitli . Indijai pieaugums 3 x , Ķīnai fenomenālas 5 reizes !!! Savukārt ģeotelpisko pētījumu žurnāls " Geospatial World" , konstatē ,ka ,ja pirms 20 gadiem klasiska ASV pārraudzība īstenojās 165 pasaules valstīs ,tad šajos 20 gados Ķīna tai atņēmusi vismaz 30 valstis. Rakstam blakus krāsaina karte kur iezīmētas Ķīnas uzvaras Dienvidaustrumāzija , ASEAN grupa un Āfrikā .kur Ķīnas ietekme ir visai ievērojama . Krievijas ietekmes pieaugums netiek konstatēts . Tā ir ekonomiski nemoderns punduris ar 45-99 vietām pa atsevišķām nozarēm . Un tikai atomraķešu arsenāls ir lielums kas liek ASV prezidentam atvēlēt sarunu laiku neitrālā valstī .
18.jūnijs, 13:26 Atbildēt
llatvietis
Ne par velti latviešu vidū pastāv teiciens , stulbs kā jānītis!
18.jūnijs, 16:11 Atbildēt
kkrieva
ne par velti jums galvenais pasaku vāronis - Ivanuška duračoks!
19.jūnijs, 10:00 Atbildēt
AAsais
Viss jau bija normāli, bet kremļa šizofrēniķiem sagribējās Ukrainu, bija iedomājušies, ka viņiem ir tik spēcīga armija, ka zibenskarš, lai Ukrainu iekarotu būs ātrs, bet lika pagaidīt. Kremļa klauni, kas tālāk par kremļa logu nekad nav bijuši nevarēja iedomāties, ka zog ne tikai viņi, bet arī zemākais čins, un ka armija ir izzagta un ir plika un ar pliku pakaļu. Pret Ukrainu raidīja labāko karaspēku un tehniku, kas Krievijai bija, bet sujiņa brīvprātīgo to spēja apturēt un krievi aplauzās. Tad sākās itkā armijas modernizācija, bet tupie kremļa prātiņi nebija spējīgi aizdomāties, ka modernizēsies arī citi un daudz efektīvāk. Tagad kremļa punduris ir pie sasistas siles un īsti nezina, ko darīt jo panika ir briesmīga.
18.jūnijs, 13:42 Atbildēt
VViktorijasnulandascepums
Viss jau bija normāli, bet Vašingtonas DC šizofrēniķiem sagribējās Ukrainu, Bija iedomājušies, ka viņiem ir tik spēcīgi izlūkdienesti , ka zibenskarš, lai Ukrainu iekarotu būs ātrs, bet lika pagaidīt.
18.jūnijs, 13:49 Atbildēt
ttā ir
nu nevajag murgot, te tev nav ortčizna un šmakalka
18.jūnijs, 21:22 Atbildēt
AAsais
Tev tāpat, kā vājprātīgajam nervu slimniekam Putinam, rādās. Es gan neesmu dzirdējis, ka ASV karaspēks būtu iebrucis Ukrainā, bet Krievijas iebrucēji tur atrodas vēl jo projām. Gan Donbass gan Krima ir izlaupīti līdz pēdējai iespējai, tauta cieš badu un ir novesta galējā nabadzībā, tas saucas neonacistu russkij mir.
18.jūnijs, 14:13 Atbildēt
PPolitiskāšizofrēnija
Arī Tev savā centīgajā putinofobijā ir cietusi nervu sistēma un sāk "rādīties"... .
Kurā vietā es runāju par ASV armiju?
18.jūnijs, 15:35 Atbildēt
VViedais
Nevis 'asais', bet 'trulais'!
19.jūnijs, 18:48 Atbildēt
kkrievu lopiskie iebruceji melo
ari LR atbrivoshana ir neizbegama,krievu iebruceju tiesashanu ir jasak nekavejoshi,jo atbildibai par smagiem noziegumiem NAV noilguma...fck u all
20.jūnijs, 0:12 Atbildēt
SStaburadze
OK. Sākam ar Kārļa Ulmaņa un viņa ģenerāļu tiesāšanu par Valsts nodevību 1940. gadā !!! Varonīgos Aizsargus un drošsirdīgos Latvijas armijas karavīrus par zvēresta lauzšanu !!!
21.jūnijs, 12:38 Atbildēt
aaivarsz
Viss ir tā ,kā tas ir ! : putins ir "cars" savā krievijā UN sevi NOGĀZT NEPIEĻAUS ! Indēs,izdos likumus ,ka VISI,kas ir PRET VIŅU ir NOZIEDZNIEKI,ASV SPIEGI ,TERORISTI ... u.t.t. visus nepakļāvīgos saspundēs cietumos,sadauzīs ar stekiem,ja vajadzēs arī vienkārši APŠAUS ! Kā jau tas pieņemts pie DIKTATORIEM - tas pats ,kas BALTKRIEVIJĀ !
18.jūnijs, 14:35 Atbildēt
zzane
krievija apvienosies ar kinu un tad bus superlielvalsts.Kina iet uz augsu. Vairs nekadi dolari un eiro nebus vajadzigi. Eiropai vienalga vaks, kapec asociates ar luzeriem?
18.jūnijs, 15:27 Atbildēt
rredzējums
Krievija rullē! Putins malacis! Ar ASV-kaput un pipec!
18.jūnijs, 15:34 Atbildēt
mmarina
smirdigajiem krievu LOPISKAJIEM okupantiem naksies atbildet par visam zveribam pret eiropieshiem,krievijai P Z D
20.jūnijs, 0:15 Atbildēt
VViktorijasnulandascepums
Bet šīs divas pasaules "pārtiek viena no otras".
18.jūnijs, 15:36 Atbildēt
nnu tas jau vairs nav noslēpums
Baidens sarunu laikā piekakājis bampērus, tāpēc sarunas nenotika paredzētās 5 stundas.
18.jūnijs, 15:56 Atbildēt
AAsais
Nebija jau par ko runāt, Putins nebija pilnībā izpildījis mājasdarbu un Baidens nevarēja Putinu novērtēt ar atzīmi, izpildīs, tad būs arī runāšana, ar nesekmīgu skolas puiku lielvalsts prezidentam nav ko runāt.
18.jūnijs, 16:24 Atbildēt
vvisi zin
hā hā hā. putins pats sev uzdod mājas darbus jau sen, bet intervijā lasīt no ekrāna, tur NEKAD VAIRS nespīd izpildīt mājas darbus. Neaizstāvu putinu, bet salīdzinājums ir tik baigs..............Mierinājums viens: mēs neko nevaram mainīt
18.jūnijs, 21:20 Atbildēt
nnovērotāji stāstījuši
Jā smaka bijusi ne visai smalka, bet pieklājigais Putins tikai viegli saviebās! Daži kaut kur pamukuši!
18.jūnijs, 16:51 Atbildēt
LLatvijas pilsonis
Jā , viena ir deģenerātu un pederastu pasaule, ko pārstāv baidens un otra normālu cilvēku pasaule , ko pārstāv Putins un atbalsta latviešu vairākums!
18.jūnijs, 16:07 Atbildēt
nnesmīdini
Latviešu tauta atbalsta no abām pusēm to, kas tai ir ērts, izdevīgs - "ēdams"... Šis tas, piemēram, civilizēta deokupācija, dekolonizācija, derisifikācija būtu "ēdams" produkts no Krievijas un militārs, politisks, ekonomisks atbalsts būtu "ēdama" lieta no ASV.
18.jūnijs, 18:51 Atbildēt
kkrievs
homoseksualisms ir tas ,kas krieviem ir asiniis,jo nepartraukta virieshu dzimumloceklju piesaukshana utt..un tagad krievu teroristu tikla izveerstaas propagandas rezultataa tas ir iepoteets rietumos,bet pashi telo baltos un pukainos?gejropai sinonims ir krievlopa?
20.jūnijs, 0:18 Atbildēt
IIstoričeskijs
Vēsture rāda, ka bez tāda cilvēka, kam pieder neierobežota vara, Krievijai iet švaki.
18.jūnijs, 16:29 Atbildēt
jja padomā
Jājautā, god. Benam! Vai tiešām, god. žurnālist, Jūs uzskatāt, ka, tā sauktā "ieroču žvadzināšana" attiecībā uz Krieviju, Baltkrieviju un jebkuru citu valsti ceļas aiz tam, ka tie neseko ASV demokrātiju, tiesību utt., paraugam? Cik īsam gan jābūt prātiņam, lai domātu, ka ASV interesē navaļniju likteņi?!
19.jūnijs, 9:02 Atbildēt
nnu gan
un kā vēl iespējams, sociālisti visi vienādi
18.jūnijs, 17:14 Atbildēt
PPirktspēja
Dažādas žīdu kastas. Pie varas.
18.jūnijs, 18:01 Atbildēt
IIesaku noskatīties
18.jūnijs, 18:45 Atbildēt
AAlbertīne
“Nokāpt no kolaborācijas kuģa nav iespējams. “ (E.Veidemane)
Atcerieties to – Saeimas valdošā koalīcija ; atcerieties - Saeimas valdošās koalīcijas Ministru kabinet ; atcerieties - Saeimas valdošās koalīcijas prezident (Levit). Atcerieties gan! Iedēstīsim rozes zemē nolādētā! Lai nāk tā atmiņa.
Nebūsim mūžīgie bauri!
18.jūnijs, 19:12 Atbildēt
SSkolnieciņš no sidrabbirzs
Ir aizvadīta skumju un sēru diena - Latvijas Republikas okupācijas diena. Vakardien, 17. jūnijā, apritēja šī notikuma 81. gadadiena. Pirms 81. gada Padomju Krievijas Strādnieku un Zemnieku Sarkanā Armija pretlikumīgi iebruka manā Tēvzemē. Šāds nosaukums šai reideru un marodieru bandai bija no 1918. gada 15. janvāra līdz 1946. gada februārim, līdz to pārdēvēja par Padomju Armiju. Šajā dienā Latvijas Republikas valdība krita, un kontroli pār manu Tēvzemi kopā ar Sarkano Armiju pārņēma PSRS sūtniecība Rīgā. Latviešu nacionālā valdība tika iznīcināta. Latvieši tika salauzti. Iesākās baiļu un šausmu laikmets, tas ilga nedaudz vairāk kā pusgadsimtu. Paldies Dieviem, šis baiļu un šausmu laikmets ir beidzies. Latvieši ir brīvi, un Latvija ir atguvusi savu neatkarību. Sentēvu Dievi ir palīdzējuši mūsu tautai. Latvju Dievi ir svētījuši mūsu valsti un tautu. Diemžēl mūsdienās Krievijas Federācija kā Padomju Sociālistisko Republiku Savienības mantiniece nav nožēlojusi savu vainu un atvainojusies latviešu tautai. Tā vietā Krievija Latvijas teritorijā uztur sev lojālu 5. kolonnu, kas joprojām apdraud Latvijas un latviešu tautas nākotni. Mūsdienu Krievijā valda lielkrievu šovinisms – militārais un pareizticīgo baznīcas kults. Tādi Krievijas Federācijas TV kanāli kā Soyuz (TV kanāla Soyuz mājaslapa: tv-soyuz.ru), Telekanal Spas (TV kanāla Spas mājaslapa: spastv.ru), Telekanal Zvezda (TV kanāla Zvezda mājaslapa: tvzvezda.ru) un Pobeda International (TV kanāla Pobeda mājaslapa: pobeda.tv) vairo lielkrievu šovinismu Krievijas sabiedrībā. Šie Kremļa propagandas rupori kultivē lielkrievu šovinismu un grauj kritisko domāšanu. Tie sēj neiecietību un naidu. Šādi pašreizējais Krievijas režīms skalo smadzenes savas valsts un kaimiņzemju iedzīvotājiem. Par nelaimi, mūsdienu Krievija nav paudusi nožēlu par izdarīto. Diktators Vladimirs Putins un viņa kabatas partija “Vienotā Krievija” turpina pārrakstīt vēsturi sev tīkamā gaumē. Atliek vien lūgt Sentēvu Dievus, lai mūsu tauta būtu spēcīga un drosmīga. Atliek vien lūgt Latvju Dievus, lai šie traģiskie notikumi nekad neatkārtotos.
Ar cieņu pret Tēvzemi, Skolnieciņš no sidrabbirzs
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Latvija #LatvijasRepublika #latviešu #latviskums #latvietība #ticība #lūgšanas #LatvjuDievuSvētība #brīvība #pagāni #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #Māra-VeļuMāte #Māra-ZemesMāte #sidrabbirzs
18.jūnijs, 20:07 Atbildēt
SStaburadze
Kas bija jādara tavas Tēvzemes karavīriem un aizsargiem saskaņā ar dotiem zvērestiem 1940.g. jūnijā ??
21.jūnijs, 18:48 Atbildēt
vvisi zin
cik naivi, rūzveltu aizmirsāt?????????? piedzērās un pazudināja pusi Eiropas...ja rij nejēgā tabletes, tas pats dzērums
18.jūnijs, 21:16 Atbildēt
RRolands
Divas paralēles krustojas bezgalībā!
18.jūnijs, 21:34 Atbildēt
IInta
:)))
19.jūnijs, 0:00 Atbildēt
IInta
19.jūnijs, 0:00 Atbildēt
IInta
19.jūnijs, 11:45 Atbildēt
IInta
19.jūnijs, 11:56 Atbildēt
ttā ir
tāds asv fiasko nav redzēts, pat rūzvelts nobāl
19.jūnijs, 7:42 Atbildēt
AArgentīnasTango
90-os sabruka PSRS, bet ASV politika lielos vilcienos nemainījās. - Nebija nepieciešamības. Tagad, iespējams, šis brīdis ir pienācis. Kā mēs interpretējam cīņu starp republikāņiem un demokrātiem ASV. - Vai tā ir tikai ideoloģiska sadursme, vai tas, kurš vadīs šo ASV politikas pārmaiņu procesu? ...
19.jūnijs, 8:26 Atbildēt
SSergejs Komkovs
Krievija ir valsts, kur viss mainās ātrāk, kā citās valstīs....
19.jūnijs, 10:04 Atbildēt