Komentāri: Tviterapskats. Arvien krāšņāk plaukst dubulto standartu un šķiriskā niknuma ziedi

22.06.2021. Bens Latkovskis
 
AAntivakcerīns
Lv policiju labi zin ko var klapēt un dauzīt, istos noziedzniekus parasti neaiztiek.
22.jūnijs, 7:14 Atbildēt
PPolitiskāšizofrēnija
Cilvēki zināja spēles noteikumus... bet viņi rīkojās pret noteikumiem... tātad cilvēkiem ir jāizbauda noteikumu neievērošanas sekas.

Policija neizdomā likumus, policija ir tikai kruķis, ar kuru maisa karstas ogles . Ja jums tas nepatīk, runājiet ar "galvu" nevis ar "kruķi"!

Pie mums policija vēl nemaz nav sasniegusi franču un amerikāņu policijas brutalitātes pakāpi, tāpēc nav ko šausmināties. Bet, ja cilvēki turpinās uzvesties kā lopi, tad tos vajadzēs ganīt ar vienu asāku pātagu.

Principā par pretošanos policijai būtu jāšauj ar kaujas munīciju un par uzbrukumu policijai būtu jānošauj uz vietas, kā to dara amerikāņi.

Jo sekas , kuras rodas no varas iestāžu ignorēšanas un policijas nespējas adekvāti reaģēt uz šiem "ignorētājiem" nes daudz lielāku postu, nekā dažu duraku demonstratīva atšaušana.
22.jūnijs, 13:08 Atbildēt
AANDRIS SAULĪTE
POLICUIJA JĀNOŠAUJ PIRMĀ-- PĒc brīdinajuma tipa ''stāvi šaušu" vai šaviena gaisā policists ir bez brīdinājuma jānogalina-- kā bruņos uzbrucējs !! pamattojotties uiz ieroču lietošanas likumu policisytam kas draud jabūt beigtam uz vietas -- Policijas likumi regulē krettīnisku kruķu uzvedību --bet nekādi neliek cilvēkam kā debilītim pēc pirmā pieprasījuma ar nolaistām biksiņām un seju stūrī stāvēt--un vēl pieliekušamies --!!! HABEAS CORPUS prezumē kruķa vainu jA TAS KAdas represijas pret cilvēkiem veicis--- Normālas sabiedrībās tiesnesim policists taisnojās līdz pierāda ka ir objekīva vajadzība vērst represijas pret personu ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- es saprotyu kla poiderrasam kruķinm ir ''tiesības šaut''--- tikai viņš būs cietumā ja šaus tāpēc kA TIESĪBAS- BEZ VAJADZĪBAS -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- TTPĒC POLICISTU KURŠ DIRŠAS TAPĒC KA TAM IR ''TIESĪBAS''VNK NOGALINĀT -- ''ŽĪDU DZĪVESZIŅĀ'' KAUTKADOS TALMUDOS IR TIEŠA PAVĒLE --''JA KĀDS NĀK TEVI NOGALINĀT ,TAD CELIES UN NOGALINI PIRMAIS ""
25.jūnijs, 14:06 Atbildēt
ggatis
Parādi kurš tur Mārupē pretojāsas?
24.jūnijs, 16:59 Atbildēt
PPolitiskāšizofrēnija
Policijai, saprotiet, POLICIJAI ir jābūt neaizskaramai ! Bet politiķiem - gluži otrādi!
Pretējā gadījumā bardaks sākas un nekad nebeidzas.
Iztēlojieties to varzu, kas ārdījās ASV kongresā, vai arī Minskas ielās, vai Parīzē. Ja viņi zinātu, ka uz viņiem šaus ar īstām lodēm un, ja kādi arī patiešām pašā sākumā tiktu nošauti... nekādas "revolūcijas" nebūtu notikušas!
23.jūnijs, 9:38 Atbildēt
AANDRIS SAULĪTE
MŪSU MILICIJA MŪS SARGĀ-- BRUŅOTAS CIVILO VIENĪBAS IR PATIESAS DROŠĪBas garants --- POLICIJA SARGĀ KRETĪNISKU ĶEIZARIŅU pakaļas ----- PAT AMERIKAS KONSTITŪCIJA DEKLARES KA ''VAL;STS DROŠĪBAS PAMATS IR LABI BRUŅOTA MILICIJA"" -- UN KA VALDĪBA NELIEGS TAUAI IEROČUS LA TTĀ SEVI JEBKURTĀ MIRKLĪ SAPĒTU AIZSARGAT NO TIRANISKas val;dības un policijas--- MŪSU MILICIJA MŪS SARGĀ
25.jūnijs, 14:12 Atbildēt
VVaivis
Kas ārījās kapitolijā?
25.jūnijs, 1:20 Atbildēt
MMārupē savs Floyds
STUPID LIVES MATER !!!!!!
22.jūnijs, 13:56 Atbildēt
MMārupē savs
STUPID covidvaxers LIVES MATER, too!!! ))
22.jūnijs, 16:46 Atbildēt
GGarlaicīgi
>>Politiskāšizofrēnija
Nevar policija sekmīgi darbities esošā tiesiskā vakuuma apstākļos. Darīt viņeim liek, bet paši nesaprot, ko, tāpēc jau tāds apmulsums intelekta neapkaunotajās sejās, vai tad nu, iestājoties policijā cilvēks domāja, ka viņam būs jžņaudz vecmāmuļas:)
Tas viss ir ļoti demoralizējoši un tā vien gribas griezt stobrus uz otru pusi:)
Ne pāc nostāstiem zinu :)
22.jūnijs, 13:26 Atbildēt
PPolitiskāšizofrēnija
Tu tikai atkārtoji, ko es sacīju un ko es arī zinu "Ne pēc nostāstiem". Nekā personīga.
22.jūnijs, 13:46 Atbildēt
IInta
No bandītiem taču var atrauties paši ar; Kas te nekait? - var labi izpausties savos tajos dienesta ;pienākumos "gods kalpot" (tik kam īsti?) stilā...
22.jūnijs, 13:17 Atbildēt
nnu gan
kurs teica, ka tie nav bandīti?????????????????????????????
22.jūnijs, 14:58 Atbildēt
RReal
Mīļais cilvēk, pirms iedur eksperimentālo, līdz galam nepārbaudīto vakcīnu sev un savam bērnam, tomēr padomā. Vai eksperimentālu līdz galam nepārbaudītu vakcīnu izmantošana nav eksperiments ar cilvēkiem? Vai Tu esi tam gatavs? Esi gatavs iedurt sev vakcīnu, uzņemoties visu atbildību par savu veselību pats?! Jo ne valdība, na vakcīnu ražotājs to neuzņemas! Bet tikai valdība spiež ar visiem spēkiem! Priekšrocību došana vakcinētajiem ir diskriminācija pret pārējiem! Un ar to spiež uz visu šo “masu vakcināciju”. Kāpēc tik izmisīgi? Kāds kungs stāv aiz Kariņa, Levita un Pavļuta? Kas viņus rausta aiz diedziņa? Vienalga kā ir, publicēju Nirnbergas kodeksa punktus par eksperimentiem ar cilvēkiem.
Nirnbergas kodekss ir normu kopums, kas regulē pētniecību ar cilvēku iesaisti eksperimentos. Tas tika izveidots 1947.gadā pēc Nirnbergas procesa, kurā tiesāja Otrā Pasaules
kara noziedzniekus, tai skaitā ārstus un zinātniekus, kuri bija veikuši eksperimentus ar cilvēkiem!!!
22.jūnijs, 13:51 Atbildēt
VVaivis
Tos kurus notiesāja, pēc kāda brīža amerika izvilka un savāca pie sevis. Ne jau vakar visu šo pasākumu izomāja. Tie paši aiz augstiem žogiem strādāja tālāk. līdz pat lielajai mirstamajai kaitei.
25.jūnijs, 1:26 Atbildēt
DDauņeksterminators
Real, pirms ieēd un iedzer un ieelpo "līdz galam nepārbaudīto" ... vai arī tad Tev ir šī "uzmanīgā " pieeja?
Varu saderēt, ka cilvēki katru dienu uzņem sevī piecas reizes kaitīgākas vielas par jebkuru vakcīnu un tikai sēc un atraugājas aiz labpatikas.
Bet , lūk , vakcīna... pret vakcīnu mēs cīnīsimies! Tas nekas, ka mūsu prātiņš neko vairāk par futbolu un hokeju nespēj sagremot, bet alus vēders vairs knapi iederas biksēs!
Tas nekas, ka mūsu intelekts ir līdzvērtīgs to neliešu intelektam, kuri kā izpildītāj-massa visu grauj revolūciju laikā, tas ne kas! Bet vakcīnās mēs esam eksperti !
22.jūnijs, 14:53 Atbildēt
AANDRIS SAULĪTE
SARS TIPA SĒRGAM NAV OBLIGATAS VAJADZĪBAS PĒC TOTTALAS VAKCINACIJAS ---- BARA IMUNITATE IESTĀJAS DABISKI 3-5 MĒNEŠOS JA NERAUCĒ LIETU DABISKAJAI GAITAI ----- ES NEREDZU VAJADZĪBU VAKCINĒIES --ESMU VETERINĀRS--ES NEATRODU RACIONĀLUS ARGUMENTUS UN OBJEKTU KO IR PAREDZĒTS ''NOSARGĀT CAUR ''IEROBEŽOJUMIEM'' UN VAKCINĀCIJU "" ---- MANI NAV JĀMACA KĀ SERGAs savaldīt --- visa politiski motivētā ''kobvidierobežosana ir poliiski motivētu tumsonīgu kreīnu veikttta derīgu darbību imitēšana --VISI KOVIDPABALSYI MOTTIVETIK ITKĀŠ TĀ NMAUDA BŪTTU DOTTA LAI KORUMPĒTU --LAI FIGŅĀ PIEDALĪTGOS---- Medicīniskas vajadzības nav ne vīrusui ierobežott ne visus vakcinēt medicīniskas VAJADZĪBNAS NAV VEIKT PAT
KOVIDTESTUS --- PRAKTISKI NEKAM KO TS VALDĪBA DARA UN LIEK DARĪT NAV RACIONĀLA MEDICĪNISKA PAMATOJUMA ----- VIOSA POLITISKI MOTIVĒTĀ KNOSĪŠANĀSS IR AR ZERO EFEKTU------ ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- INFICĒŠANĀS IR ANALOGA VAKCINĀCIJAI --NEAKARĪGI NO TĀ VAI IR COVID KLĪNISKI SIMPTOMI VAI NAV--- VĪRUSA APRITI APURĒT NEVAR--APĒc agrak vai vēlāk visi saskarottties ar vīrusa vielu tikls automātiskli imūni --- Es neredzutto objektīvi racionāli , ko mēģina nosargāt caur vakcinēšanos --- Es neredzu ko un kā nevakcinētais var apdraudēt ---
25.jūnijs, 14:31 Atbildēt
VVaivis
Cik daudz tieši tu pats par to zupu zini?
25.jūnijs, 1:28 Atbildēt
SSTUPID LIVES MATER
Vai ne ?
22.jūnijs, 13:57 Atbildēt
VVoss A
Paldies autoram par rakstu!
22.jūnijs, 10:55 Atbildēt
MMārupes Floyds
STUPID LIVES MATER !!!!
22.jūnijs, 13:56 Atbildēt
MMATER
STUPID Mārupes Floyds MATER !!!!
22.jūnijs, 16:54 Atbildēt
PProtams
trūkst detalizētākas informācijas par šo notikumu, tāpēc grūti novērtēt poliču rīcības atbilstību. Tomēr, zinot šīs kategorijas publikai raksturīgo bravurīgi izaicinoši ņirdzīgo uzvedību, nebrīnīšos, ka uz sākotnēji korektiem mutiskiem aicinājumiem pārtraukt pasākumu un izklīst, tika atbildēts ar aizvainojumiem un demonstratīvu nepakļaušanos likumīgām prasībām. Nu, ja neklausa, vai varbūt pat grūsta poličus, tad jārēķinās arī ar šādu piespiedu metožu pielietošanas varbūtību. Vārdu sakot, iespējams, saņēma, ko bija pelnījis (un varbūt pat speciāli izprovocējis). Kaut kā tā...
24.jūnijs, 12:50 Atbildēt
bbrīnos
piekrītu. Poličus izaicināja speciiāli, lai varētu pažēloties par notikušo"vardarbību" pēc tam.
27.jūnijs, 21:48 Atbildēt
LLatvija pederastu lielvalsts
Kāda valsts, kādi ministri, tāda policija -pederasti!
22.jūnijs, 11:14 Atbildēt
AAtriebsim Mārupes Floydu
SSTUPID LIVES MATER
22.jūnijs, 13:57 Atbildēt
MMATER
SSTUPID Atriebsim Mārupes Floydu!!!
22.jūnijs, 16:55 Atbildēt
ĀĀris
Ar ko atšķiras " nedemokrātiskās " Baltkrievijas policija no "demokrātiskās " Latvijas policijas ???
22.jūnijs, 11:15 Atbildēt
PPoga
Tieši tā. Ceru, ka nepienāks tāds brīdis, kad ar antivakseriem izrīkosies tāpat kā ar tiem baltkrieviem, kas pretojas Lukas režīmam.
22.jūnijs, 12:21 Atbildēt
AANDRIS SAULĪTE
POGA!! ES CERU KAS TEVI VARĒŠU PERSONISKI PAKĀRT !!
25.jūnijs, 14:33 Atbildēt
VVienlīdzība
Kas notiks tālāk - maizi drīkstēs pirkt tikai ar derīgu covid sertifikātu?
22.jūnijs, 11:21 Atbildēt
IInta
Viss jau no pašiem vien atkarīgs. Nebūtu kā aunu bars paši - sen jau varneši ar iežmiegtu asti staigātu tajās savās prasībās un cilvēktiesību pārkumus izskatītu tiesās....,
Tik daudz valstī saražots juristu pa šiem gadiem, bet māk vien naudu kāst...
Gozbems vien taisoties. Kad būs beidzot ar ko izdarījis, lūgšu painfomēt.
:(
22.jūnijs, 13:22 Atbildēt
YYes
Jā - Nebūtu kā aunu bars paši - sen jau varneši ar iežmiegtu asti staigātu!
22.jūnijs, 16:56 Atbildēt
GGarlaicīgi
Potētajiem:
Par pajoliņiem runājot:)
Pirmkārt, neviens vēl nav atcēlis MK noteikumus Nr. 330 "Vakcinēšanās noteikumi'', kuros skaidri definēts pret kādām slimībām un kādos gadījumos var noteikt obligāto vakcinēšanu un kāda ir valsts atbildība šajos gadījumos.
Covida-19 starp šīm slimībām nav (nekvalificējas). Tātad, šie obligātas vakcinācijas noteikumi uz konkrēto vakcināciju neattiecas. Bet pats ļaukākais, ka ne valsts, ne vakcīnu ražotāji, pēc jūsu piekrišanas ''brīvpratīgi'' vakcinēties, vairs neatbild ne par šo, joprojām eksperimentālo vakcīnu neefektivitāti, ne kaitīgajām vai dzīvībai bīstamajām sekām. Ne juridiski, ne materiāli. :) Un tieši tāpēc jau neviens nesteidzas padarīt vakcināciju obligātu, bet gan cenšas uzspiest, to kā ''brīvprātīgu''.
Un zinot šo visu, mīļie potētie, kurš tad ir tas pajoliņš? :))
22.jūnijs, 11:26 Atbildēt
ffidels
Tā jau arī nav vakcīna ko piedāvā pret COVID-19;jo ir taču oficiāli atzīts ka šie preperāti ir eksperimentāli un tiek pārbaudīti un tāpat nav zināms to sastāvs,tas ir noslēpums.Lai publicē šī sajaukuma sastāvu un nosauc to kā pienākas par zinātnisku eksperimentu un tad lai aicina arī piedalīties eksperimentā ,bet neslēpjas aiz vakcīnas nosaukuma.
22.jūnijs, 14:10 Atbildēt
AANDRIS SAULĪTE
LIELĀKOTTIESU VALSTIS DABON NOPIRKT VAKLCĪNAS TIKAI LABPRĀTĪGI UZŅEMOTIES SAISTTĪBAS NOSLEPENOT UN PUBLISKI NEIZPAUST UZ GANA ILGU LAIKU ŠĪ
VAKCINĀCIJAS EKSPERIMENTA METTODIKU UN REZULĀTUS-------
25.jūnijs, 14:43 Atbildēt
hhaha
tas pajoliņš ir mīļie potētie? ;)
22.jūnijs, 16:58 Atbildēt
IIlze
Epidēmijas vai tās draudu gadījumā veselības ministrs ir tiesīgs izdot rīkojumu par atsevišķu iedzīvotāju grupu obligātu vakcināciju neparedzētos gadījumos un papildu vakcīnu iegādi Veselības ministrijai budžetā iedalīto līdzekļu ietvaros. Ja epidēmijas vai tās draudu gadījumā ir nepieciešama papildu obligāta vakcinācija, kas pārsniedz Veselības ministrijai iedalītos līdzekļus, lēmumu par papildu obligāto vakcināciju pēc veselības ministra priekšlikuma pieņem Ministru kabinets.

(Grozīts ar MK 28.10.2003. noteikumiem Nr.596; MK 23.05.2006. noteikumiem Nr.417)
23.jūnijs, 13:05 Atbildēt
mmeitene
Tu
27.jūnijs, 21:49 Atbildēt
rreptilis
Paldies par rakstu!
22.jūnijs, 11:26 Atbildēt
AAhā
Paldies!
22.jūnijs, 11:28 Atbildēt
VValsts ienaidnieki
Vai kāds zina ,vai kādu tai Nārupē ari nožņaudza ?
22.jūnijs, 11:42 Atbildēt
IImūns
Vakcinēšanās ir brīvprātīga!!!! Tātad cilvēkam ir tiesības nevakcinēties. Punkts! Liepnieks un citi viņam līdzīgi domājošie apsaukātāji var viegli ieskrieties!!! Duraties uz nebēdu, ja Jums tīk!!! Jūs balstieties tikai uz vienas daļas zinātnieku argumentiem. Citi attiecīgi.....balstās uz citu zinātnieku argumentiem. Kam ir taisnība? Oficiālajam valdības viedoklim? Kurš ir tik naivs, lai noticētu, ka valdībai interesē kāda konkrēta pilsoņa viedoklis labklājība un gala beigās - veselība? Ļaujiet pasmaidīt :))
22.jūnijs, 11:45 Atbildēt
pprotams
Vakcinēšanās tāpat kā bikšu nēsāšana ir brīvprātīga, bet tas nenozīmē, ka ar pliku krānu tu vari pastaigāties gar bērnudārzu!
23.jūnijs, 15:47 Atbildēt
tte nu
redzams neizglītības līmenis...
24.jūnijs, 10:12 Atbildēt
zzirgs
domāju,ka drīzumā varēs arī gar bērnudārzu bez biksēm staigāt.viss uz to velk
24.jūnijs, 8:51 Atbildēt
PPavisam drīz
Tas būs interaktīvs mācību pasākums mazuļu seksuālās izglītības programmā
24.jūnijs, 11:57 Atbildēt
IImūns
To, ka šī vīrusa apkarošana ir politiska afēra, gudrajiem nav jāpaskaidro! Ja Jūs domājošus cilvēkus sauciet par pajoliņiem, tad kā saukt tos, kuri akli tic masu medijiem? Atbilžu varianti: 1. Aitas, 2. Zombiji, 3. Aklie, 4. Muļķi. 5 Naivie
22.jūnijs, 11:49 Atbildēt
LLinards
Policistiem taisnība. Vajadzēja katram pārkāpējam izrakstīt sodu 2000€
22.jūnijs, 11:50 Atbildēt
GGarlaicīgi
>>Linards
Ej nu ej? Tad tu atbalsti, ka policija un likumu ačgārna interpretācija tiek izmantota kā arguments, lai apkarotu poliskos vai ideoloģiskos oponentus. Nebiedē, ka tas vienā jaukā dienā var pavērsties arī pret tev pašu? :)
22.jūnijs, 12:03 Atbildēt
NNoteikti
tev par piedalīšanos praidā izrakstīs!
22.jūnijs, 12:14 Atbildēt
PPaldies Ben
Cilvēkiem ir jāzina, ka stāsti par diktatūru Latvijā nav pārspīlēti. Lai ielīstu globālistu tumšajā caurumā, viesstrādnieku pārītis ir gatavs likt lietā VISUS līdzekļus. Man patiesi žēl šīs marionetes policijas formās.
22.jūnijs, 11:55 Atbildēt
SSerjoznijs
16.martā, Mārupē, 9.maijā - visur un arvien Policija ir savu uzdevumu augstumos.
22.jūnijs, 12:00 Atbildēt
SSerjoznijs
LGBT gājienos - arī
22.jūnijs, 12:01 Atbildēt
aapsveicu
ar jaunu iekšlietu ministri,kuras jaunā slota tīri slauka.Neceriet,ka ministre uzsēdīsies uz tās,lai lidotu prom!Tas nenotiks.notiks gatavošanās skaistajam plašajam kā matuška Volga lepnuma pasākumam augustā,kurā tā dalībniekiem ne matiņš uz galvas nedrīkstēs nokrist.Viesstrādnieku pārītis stāvēs pie ratiem,jo viņi ir tikai nožēlojami baltādaini vīreļi,pelēkie.
22.jūnijs, 12:13 Atbildēt
TTagad tik pieleca
Tak re kāpēc nomainīja veco iekšlietu ministru uz esošo!
24.jūnijs, 11:52 Atbildēt
llauku pensis
Kas notiks rudenī? Vai policija siros pa mežiem un izdzenās sēņotājus un ogotājus Dundagas mežos, jo tie ir pilni meži?
22.jūnijs, 12:25 Atbildēt
LLatvārnis
Pret fashismu jācīnās ar ieročiem.
22.jūnijs, 12:28 Atbildēt
EEkologs
Visu cieņu policijai! Aktīvie antivakseri ir aktīvi jāmasē, lai tie stulbeņi beidzot nāktu pie prāta!
22.jūnijs, 12:36 Atbildēt
PPilsonis
Tā jau var aizrunāties, ka kādu ekologu atradīs grāvmalā nošpricētu
22.jūnijs, 13:12 Atbildēt
eekologu grāvmalā nošpricēja
nabadziņu!
22.jūnijs, 17:01 Atbildēt
AAlis
Ar baudu tevi nomasētu,tu,kretīn...
23.jūnijs, 16:33 Atbildēt
SShadowVoice
Pirms apmelot policiju:
Nedz kāpēc aizturēts tika tikai VIENS cilvēks.
Nedz kāpēc tikai VIŅA aizturēšanai vajadzēja pielietot spēku.
Nedz kāpēc šis cilvēks nepaklausīja policijas rīkojumam un nedevās uz policijas auto pats.
Vienkārši: šis tips nepakļāvās policijas rīkojumam un pretojās policijas darbiniekiem. Āmen. Par to arī izpelnījās aizturēšanu ar spēka pielietošanu. Patiesi ceru, ka administratīvais arests viņam nedaudz atvēsinās galvu.
Kāpēc man un vēl simtiem tūkstošu LV pilsoņu NAV tādas problēmas ar policiju?
Ja gribās uzskatīt sevi par pārcilvēku un ignorēt likumu - jābūt vīrietim lai sadzīvotu ar sekām. Nevis bēbītim, kas nu skrien raudādams pa pasauli.
Žēlastību meklējot?
22.jūnijs, 12:39 Atbildēt
PPolitiskāšizofrēnija
Policijas "mīkstsirdība", kuru pieprasa visādi nelieši, patiesībā rada daudz smagākas sekas, nekā policijas "cietsirdība".
Vai kāds gribētu , lai viņu operē ar cietsirdīgi asu skalpeli, vai mīkstsirdīgi neasu ?
Kā jums šķiet?
22.jūnijs, 13:12 Atbildēt
PPilsoni
Skaties video. Kad policijai beidzās argumenti (ko un kāpēc viņi tur dara) viņi sagrāba to aktīvistu (uzdeva pārāk daudz jautājumus), nogāza gar zemi un t.t., īsāk sakot, piemēroja nesamērīgu spēku. Un tā izpaužas mūsu policistu profesionalitāte, par kuru maksā ne pārāk mazas algas. Un vispār, likumā par policiju, šāda ieiešana privātā teritorijā var notikt tikai ar prokurora sankciju kā minimums un tas pats attiecas uz aizturēšanu.
22.jūnijs, 13:17 Atbildēt
DDauņeksterminators
Policijai vispār nekas nav jāargumentē. Pūļa neprātā sa-ievēlētie 100 gadījuma cilvēki pieņem likumus un policija tos pilda.
22.jūnijs, 23:17 Atbildēt
KKas tur bija
Marinačka ar sasvīdušu elektriķi filmējās?
22.jūnijs, 12:53 Atbildēt