Komentāri: Kariņam no bandītiskā šantāžā balstītas valsts politikas ir jāsāk sociālais dialogs

19.07.2021. Bens Latkovskis
 
ooma
Baidos, ka gaidīt no premjera, tāpat kā no prezidenta dialogu ar sabiedrību ir veltīgi - viņi ir tik tālu, tik augstu, un, kas ir visbēdīgāk - nu neciena viņi šo sabiedrību. Kāds dialogs!?
19.jūlijs, 6:37 Atbildēt
PPareizaissecinājums
Ja šī ir "šantāža" , tad ... iesaku padzīvot vienu nedēļu Baltkrievijā!
19.jūlijs, 9:23 Atbildēt
VVitālijs
Pareizaissec - Un ko tad, mums jāvirzas tajā pašāvirzienā, kurā kustās Baltkrievija?
Kāpēc jāskatās uz slikto??? AR VARU NEKO NEPANĀKSI !!!!!
Un CILVĒKI PRETOSIES LĪDZ PEDĒJAM !
Par vakcināciju vajadzēja skaidrot agrāk, arī tagad nav par vēlu PAMATOT vakcīnas nekaitīgumu un tās labumu, JA TAS IESPĒJAMS. PIEMĒRS - Izraela. it ka ap 90 % vakcinēti, BET TAJĀ PAŠĀ LAIKĀ tagad sāk pieaugt Covid saslimušo skaits ( LSM ziņas ). KĀ TĀ ??? Piemērs, VISVAIRĀK, PIRMIE... Un rezultāts??? - "Jauns Covid paveids"..... CIK TAD VAKCĪNU vajadzēs? Un ko tad, VISU MŪŽU SĒDĒT maskās???

Pārlieciniet cilvēkus ar FAKTIEM, oficiāli apstipriniet, ka VALSTS UZŅEMSIES ATBILDĪBU un SNIEGS PALĪDZĪBU ( apmaksās arī ārstniecību ārzemēs, ja būs nepieciešams ), ja pēc potēšanos pret Covid būs komplikācijas. Tad arī ugunsdzēsēji vairumā ies potēties.
Tagad sanākm ka Kariņa kungs rīkojas pēc PSRS principiem - "visus brīvprātīgi-piespiedu kārtā", tikai PSRS laikos tādā veidā dzina uz mītiņiemun demonstrācijam, bet tagad cilvēkus mēģina aizdzīt uz potēšanu.

Unja kolektīvs ir singrs - "NĒ, negribam. No darba atlaidīsiet - AIZIES VAIRĀKUMS, meklējiet tad darbiniekus"Un ko tad? Sauksim Ukraiņus?

Kariņa kungam ir jāaizdomājas,stingri jāaizdomājas. Bet vispar, laikamviņamjau jākrame manta, lai dotos projam no Latvijas (priekš kuras viņš darīt maz kogrib...)
20.jūlijs, 2:28 Atbildēt
AAndis
Tu domā ko raksti? Man ir 28 gadi , es no vakcīnas gandrīz nomiru, tagad dzeru zāles lai uzlabojas nieru stāvoklis. Ja gribi kādu pārliecināt tad iešpricē sev kaklā.
28.jūlijs, 12:44 Atbildēt
oolegs golovciks
Bet Baltkrievijaa nav ,,pandeemijas,, ! Un nebija. Un ierobezhojumu shajaa sakaraa nav ! Par to jau arii tie Rietumu pasaules maitasputni taa neieredz Lukashenko ! Taapat neviena maita nebazuunee par milziigo saslimstiibu un mirstiibu ar c-19 ,bet par vinja ,,zveeriigo diktatuuru,,...Jo reaala ,,pandeemija,,ir tur,kur to ar riikojumu var izzinjot... (Karinjsh ar paveeli noteicis kovidam,beernus liidz 12 gadiem neaiztikt !...H-a ...)
19.jūlijs, 21:01 Atbildēt
TTas
Tev nepatīk ,,ka ģeopolitiskās globusnieku intereses netiek realizētas , tauta nepavelkas revolūcijai ,un lielas pasaules līmeņa ražotnes pieder Baltkrieviem , nextinieki ir arestēti jo ,ir teroristi , citiem vārdiem ,sātanistu pēcpusi tas rauj pušu un tev tas sāp .....
19.jūlijs, 13:02 Atbildēt
wwaxuih
Tu laikam tur baigi pa Baltkrieviju nodzīvojies. Cik esmu dzirdējis no paziņām,kuri dzīvo Baltkrievijā, nav nemaz tik slikti, kā to pasniedz rietumu prese. Cilvēkiem ir darbs, alga, ja viekārša veikala kasiere, var atļauties jaunu auto, un vēl katru gadu brauc atpūsties.Cik mūsu maximas strādnieki var tādu atļauties, neviens. Pieraduši gudri vā'vuļot sazombētie urkas...
19.jūlijs, 12:58 Atbildēt
TTiesa
Nu gan muldat - vienkarsa kasiere jaunu auto,katru gadu brauc atpusties, laikam nopirkusi Ladu un brauc uz Krimu.
19.jūlijs, 13:54 Atbildēt
ddace
Tu tak esi slims ,Baltkrievijā ir daudz lielāka demokrātija nekā briseles kolonijā Latvijā , sen zināms, kas maksā , tas pasūta mūziku!
19.jūlijs, 10:29 Atbildēt
RReal
Cilvēki ir ļoti materiālistiski. Viņi domā, ka lai viņus vadītu ir vajadzīgs kaut kas fizisks - 5G vai čips. Taču ir vajadzīgs tikai iemesls, normatīvais akts, un tas, ka jūs tam pakļaujaties. Draugi Jūs domājat, ka viņi ieviesīs kaut kādu Lielo Resetu UN TAD Jūs vadīs? Viņi jau tagad jūs vada un vienmēr ir vadījuši! Viņi mēra jūsu pakļaušanās robežas. Jā, draugi, tieši tāpat kā ģimenē vai darba attiecībās, kurās ir partneris, kas cenšas otram “uzkāpt uz galvas”. Cik tālu atļaus? Pateica - vajag maskas, jo baigais vīruss. Nēsājam. A kur tagad vasarā tas baigais vīruss? Tāpat jānēsā “lai neatrod”. Pateica - būs brīvprātīga vakcinācija, bet ar pātagas motivāciju. Nu labi, slikti jau, bet labi. Tagad saka - obligāta! Neskatoties uz to, ka tikko teica, ka brīvprātīga! Bet kas notiek? Nekas. Ejam tālāk. Stabiņi. Ziniet, tie ir kā aitu aploka stabiņi. Kam viņi vajadzīgi? Tāpat kā maskas demonstrē, ka pandēmija ir. Jo jūs redzat šīs maskas - statistiku jūs nevarat ieraudzīt. Maskas tātad uzskatāmi demonstrē. Tāpat stabiņi, kas nez no kurienes parādās visā Pasaulē, demonstrē jums, ka notiek kaut kādas lielas pārmaiņas. Un jūs tiekat vadīti - ar šo procesu kā iemeslu, un ar to, ka jūs tam pakļaujaties. Bez čipiem, kaklasiksnām un važām. Jo mūsu baiļu slieksnis ir soda nauda un problēmas darbā. Lūk, arī viss vadības noslēpums. Vieni izdod noteikumus - otri tiem pakļaujas. Nav tur ne frekvenču, ne čipu. Viss tikai psihoģiski un garīgi.
19.jūlijs, 9:28 Atbildēt
IInfor
Bet tad liecina par šaubām un gļēvumu .
Tas daudziem iet pie sirds , jo vara mīž un vēl šeit viss ir iespējams .
19.jūlijs, 13:46 Atbildēt
SShadowVoice
A kāda mārrutka pēc gan cienīt latveišu vēlētāju?
30 gados ir pierādīts, ka latviešu vēlētāju var čakarēt un piesmiet jebkādā veidā un tas mankurts vienalga ievēlēs tos pašus izkārtnījuma brāļus.
Nu KĀPĒC gan cienīt šādus vēlētājus?
Ja jau var fakučus rādīt pa parlamenta logu vēlētājiem un joprojām palikt amatā.
Kāpēc jūs cienīt?
19.jūlijs, 9:57 Atbildēt
iiebildīšu
Ne Kariņš,ne Viņķele 13.Saeimā netika ievēlēti,bet pirmie bija pie ministru portfeļu dalīšanas.Tāka vēlētājam šoreiz ''bumbas'' nevar piekarināt.
20.jūlijs, 9:00 Atbildēt
nnomalietis
Arī es iebildīšu. Cik atceros, Kariņš bija PĒDĒJAIS, kurš sāka dalīt amatus, jo visi iepriekšējie, kuriem prezidents uzdeva veidot valdību, nebija spējīgi to izdarīt. Nekas cits neatlika kā kārtējo reizi Vienotībai glābt situāciju valstī
24.jūlijs, 10:41 Atbildēt
PPareizi
Aitas jācērpj, un bez žēlastības
19.jūlijs, 10:11 Atbildēt
VValentīns
Kariņam, Levitam un pārējiem vakcinētājiem jāuzrāda vakcinācijas sertifikāti ar numuriem un sērijām, un iespēju pārbaudīt sertifukātu patiesumu.
19.jūlijs, 10:11 Atbildēt
JJupis viņu
man pat nav jāmin šī valentīna uzvārds... Posta domas lidojums un gramatika norāda tikai uz vienu personāžu - #boikots :D
19.jūlijs, 11:05 Atbildēt
MMāris
Precīzi!
19.jūlijs, 17:27 Atbildēt
DDzimisLPSR
Kariņš ir amerikānis un tā ir diagnoze ka no viņa neko sakarīgu jēdzīgu nesagaidīt.
19.jūlijs, 7:03 Atbildēt
PPolitiskāšizofrēnija
Toties mums ir laba iespēja redzēt tādu kā atspīdumu no REĀLĀS ASV DEMOKRĀTIJAS, par kuru pirms trīsdesmit gadiem tā jūsmojām... .
Jo cilvēks taču tā dara, kā viņam jaunībā ir mācīts... .
19.jūlijs, 9:21 Atbildēt
PPensis
Ar demokrātiju tāpat kā ar Marlboro cigaretēm - ir amerikāņiem iekšējam tirgum, un ir lietošanai tikai ārpus ASV.
19.jūlijs, 10:41 Atbildēt
aa man
Arī ASV ar demokrātiju ir problēmas. ASV "Demokrātu" rīcība pēdējās vēlēšanās liecina, ka ASV divu partiju demokrātija virzās uz vienas partijas diktatūru. Tāpēc Kariņš ir tik drosmīgs jo viņa īstās valsts saimnieki ir uzvarējuši un tagad īsteno Neo Marksisma politiku savās interesēs.
22.jūlijs, 11:15 Atbildēt
lllmārs
Diemžēl dialogs ar sabiedrību nenotiek, jo viena puse uzskata, ka sabiedrība darīs, ko liek, piekritīs visam, ko teiks, pakļausies jebkurā variantā. Vien aizmirstot, ka vēl ir daudz veselīgi domājošu cilvēku!
19.jūlijs, 7:06 Atbildēt
FFui
Tas ir acim redzams un ausim dzirdams ká ši valdibá kalpo kultam kuri dikté ko darit vai ko nedarit ,un nevis Latvijas sabiedribai ,ja jau notiek represivas lietas ,tas neko labu neparedz ,drizák sliktu diemzél .visu laiku notiek draudéšana gan no valdibas gan no medikiem ,un vél pa starpu kádi párgudrie kas reklamé par naudu kuri iesaka vakcinéties,man ir briesmigs kauns ka més dzivojam tádá sabiedribá kuri párdevušies par naudu .laikam savu máti párdot būtu gatavi .
19.jūlijs, 7:25 Atbildēt
BBeidzot beidzot ir noticis
Man ļoti patik vārdi karinam un bandītiskā šantāža !
19.jūlijs, 9:14 Atbildēt
EEdge
Mierīgs sociālā izlīguma dialogs?! Ha, ha, ha, droši vien ne Bens, ne Krišjānis nemaz nezina, kas pēc Bastīlijas ieņemšanas notika ar Francijas karali. Nezināšana - tas ir spēks, kā rakstīja Dž. Orvels. Varbūt pēc 7. novembra, LOSR gadadienas nāks padoms?
19.jūlijs, 9:29 Atbildēt
VVurdalaks
Kariņš un dialogs?? Neiespējami! Šamējais dzīvo pēc principa ES un šie....
19.jūlijs, 9:42 Atbildēt
ffui
šizofrēniķim knariņam ir sakāpis galvā, sen jau bija laiks vākties prom no amata , iedomājies sevi karaļa vietā ,nav viņam ne kauna ne goda, un tas , kas šo 5% premjeru apstiprināja amatā arī nav pilns rubulis
19.jūlijs, 9:49 Atbildēt
SShadowVoice
Cerība - latviešu vēlētāja mierinājums.

Nesāks nekādu dialogu.
Vispirms - metropolijas ieceltie vietvalži ar aborigēniem nediskutē, bet - pakļauj. Āmen.
Kāpēc gan ASV pilsonim būtu jārēķinās ar svešas valsts pilsoņiem? ASV taču NEKAD nerēķinās ar citu valstu interesēm. Vai Latvija ir tik unikāla, ka pēkšņi ASV/Vācijas pilsiņu banda sāks rēķināties ar Latvijas pilsoņu interesēm?

2. Vietvaldim vienmēr tiek dota cerība piebāzt savas kabatas apmaiņā pret pakļauto/okupēto teritoriju pakļautību. Kāpēc gan mainītos šī gadu tūkstošiem pastāvējusī kārtība? Dēļ latviešu unikālām īpašībām? Nopietni?
19.jūlijs, 10:02 Atbildēt
LLasma
Minesu, raksta autors ir nevakcionieris :D tie visvairak breec par kautko, parejie mierigi vakcinejas un dzivo veseli
19.jūlijs, 10:29 Atbildēt
ppiezīme
Te ir latviešu portāls, sopļa grjobannaja. Lūdzu rakstiet dzimtās valodas saitos.
19.jūlijs, 10:37 Atbildēt
vviesis
Vispār jau- tieši vakcinētie taisa kašķi, kliedzot, ka visiem jāvakcinējas. Tas ir tāpat kā ar netradicionāli orientētajiem. Vidējam iedzīvotājam viņu orientācija ir pie kājas, bet viņi, lūk, jūtas nesaprasti, tādēļ bāžas sabiedrībai virsū visos iespējamos veidos- uz ielas, skolās, masu medijos, lai tikai viņus pamanītu. Skaidrs, ka tas rada pretreakciju. Un tāpat vakcinētie, tā vietā lai mierīgi dzīvotu ar savu vakcīnu, viņi te visur klaigā, ka visiem obligāti jāvakcinējas un nevakcionētie esot slimi, idioti, muļķi u.tt. Skaidrs, ka tas rada pretreakciju. Un manas personīgās domas, man ir vienalga, vai cilvēks ir vakcinējies vai nav, tas viņa kvalitāti nemaina, tāpat kā ar seksuālo orientāciju, bet agresīva savu uzskatu uzspiešana rada naidīgu pretreakciju gan pret vieniem gan otriem.
19.jūlijs, 15:26 Atbildēt
kkauns
miera jau nav, no siles atsumtie godīgi būt neprot
19.jūlijs, 10:39 Atbildēt
AAtmodas Wauka
Šitais Bens ir nelabojams stulbenis! Kāds "ociālais dialogs" var būt ar pilnīgu muļķi. Tas, pirmkārt. Otrkārt, šausmīgi neattīstītajai latviešu biomasai nemaz neinteresē valdība, bet ja tomēr kādam interesē, tad tas ir apmierināts, jo zagt var un tas nozīmē, ka valdība ir laba. Taču pats galvenais, treškārt, ir tas, ka pats latviešu aprobežotais miljons ciena tikai mēslus, bet neciena gudrus un godīgus latviešus. Latvieši ir mēsli un mēslu dievinātāji. Tātad "sociālais dialogs" var būt vienīgi starp mēsliem.
19.jūlijs, 10:46 Atbildēt
JJukums
Un no šī komentāra piemēra, mēs ļoti uzskatāmi redzam vēl vienu lietu - Kariņa valdība, ar savu greizo politiku, pati ieliek ieročus Latvijas ienaidnieku rokās.
Un, kur lai šādā situācijā liekas tauta? Ko šajā ķīselī darīt cilvekiem, kuri tomēr joprojam uzskata par Latijas patriotiem? Vienā pusē - Kariņa ārdīšanās, otrā pusē atklāti Latvijas ienaidnieki. Un tauta starp siem dzirnakmeņiem.
19.jūlijs, 10:51 Atbildēt
AAtmodas Wauka
Tie, kuri sevi dēvē par Latvijas patriotiem, faktiski ir vislielākie mēsli, jo atbalsta "otrās" Latv.Rep. VDK/LKP morālo kastrātu falsifikāciju, atbalsta neatkarības zaudēšanu, regulāri ievēl parlamentā vislielākos izdzimteņus no savas vides. Latviešu naciķi ir vislielākie ķēmi, kuri iestūma apdauzītu pusžīdu prezidenta tronī, lai tas aptaisītu visu to, kas ir Latvijā.
19.jūlijs, 11:04 Atbildēt
JJuris
pareizi
21.jūlijs, 0:00 Atbildēt
JJukums
Redzi, es esmu par 1. Latviju, kā par pietiekami nacionālu valsti. 2. Par sociāli taisnīgu valsti. Šis ir ļoti svarīgs punkts, kurš joprojām netiek realizēts, turklāt vēl, par to tiek melots. 3. Par tiesisku valsti. 4. Par demokrātisku valsts pārvaldi.
Varētu vēl uzsvērt dažas lietas, bet šīs ir galvenās. Ja vara tās realizē - es neieši skatīties, kāda tautība kuram varas pārstāvim ir pasē, vai arī viņš pieder vai nepieder, piemēram, masonu organizācijai. Ja vara pilnīgi ignorē kādu no šiem punktiem, tad mēs pamatoti sākam meklēt trūkumus šiem varas pārstāvjiem. Un, ja nav pat viselementārākās gribas šos punktus pildīt, bet tiek mēģināts realizēt kādas savas un kādas trešās puses intereses, tad tiešām ir ļoti slikti.
19.jūlijs, 11:48 Atbildēt
JJukums
Es lietotu līdzīgus apzīmējumus Kariņa valdības mēģinājumiem spiest uz obligātu vakcinēšanos. Jo - draudi, šantāža, uzpirkšana, šaja gadījumā caur loterijām, tiešām ir no bandītu, nevis no likumīgas valdības, arsenāla.
Un otrā puesē - pašas valdības ilgstoši nerisinātās problēmas - tā pati medicīnas nepieejamība, tā pati sociālā netaisnība. Klāt nākusi diktatūras elementu izmantošana, absolūts dialoga trūkums, mutes aizbāšana citādi domājošajiem.
Nekad nebūtu domājis, ka Kariņš kritīs tik zemu. Neaizmirsīsim arī Pauļutu un viņa pārstāvētās partijas lomu.
19.jūlijs, 10:47 Atbildēt
LLatwis
Neta troļļiem pilnīgi vienmēr valdība būs slikta. Atkārtošu vēlreiz un lieliem burtiem - PILNĪGI VIENMĒR!!! Nav runa par argumentāciju, tā ir pasaules uztvere un dzīvesveids. Attiecībā par vakcināciju - jā, lielai daļai būs obligāti, bet ne piespiedu kārtā. Kas negribēs vakcinēties, lai nebrīnās par ierobežojumiem, darba zaudējumu vai medicīnas pakalpojumu ierobežotu pieejamību - katram ir tiesības vai nu dzīvot normālu dzīvi, vai izvēlēties upura lomu.
19.jūlijs, 11:14 Atbildēt
JJukums
1. Obligāti jau arī nozīmē piespiedu kārtā. Tur nav citu variantu.
2. Zināma negatīva attieksme, nu jau tiešām pret gandrīz jebkuru no valdības skaļajiem pieņemtajiem lēmumiem tiešām arī ir izveidojusies 30 gadus ilgajā tautas krāpšanas procesa rezultātā. Tas ir pamatoti un balstīts tautas pieredzē. Un ir jāpaiet aptuveni trešajai daļai no šī iepriekšējā perioda, tātad, ap 10 gadiem, nevainojamas valsts pārvaldes, lai tauta atkal sāktu varai kaut cik uzticēties. Diemžēl, tādas nu ir iepriekšējās valdīšanas sekas.
19.jūlijs, 11:37 Atbildēt
LLatvietis
Kļūdījies! Jo katram ir tiesības izvēlēties, vakcinēties vai nē. Un katram, neatkarīgi no tā vai esi vakcinēts vai neesi, ir tiesības uz brīvību, uz darbu bez jebkādiem ierobežojumiem. Jo visi šie ierobežojumi ir pretrunā ar Satversmi. Un Kariņam nav likumīgu iespēju atcelt Satversmi, tāpēc viņš pieņem nelikumīgus lēmumus par ierobežojumiem.
19.jūlijs, 12:23 Atbildēt
VVase
Paklusē,vanckar ,normāli nebija ,nav un nebūs ,un ja tu to neesi sapratis , sāku dzīvniekam pērles neber .......
19.jūlijs, 13:15 Atbildēt
DDomātājs
Tad jābūt tiesībām izvēlēties nodokļu maksāšanu. Tāpat es neesmu Trusīti Rodžeru pilncarojis kaut ko teikt Ungarijas valdībai manā vārdā.
19.jūlijs, 14:22 Atbildēt
vviesis Latwim
Redzi, pirmkārt, nezinu kā citur, bet attiecībā uz Latvijas valdībām- pietiek salīdzināt Latviju ar Igauniju, lai saprastu, ka ir jābūt samērā aprobežotam cilvēkam, lai slavinātu Latvijas politiķus. Šādu atpalicību nevar norakstīt uz to, ka latvieši "ir slinki un dzērāji", kā to mēģina pamatot politiķi. Šeit ir sistēmiskas problēmas, kuras tieši ir atkarīgas no politiķiem. Tādēļ vēlreiz atkārtošu lieliem burtiem- LATVIJĀ NAV PAMATA SLAVĒT POLITIĶUS !!!!!!!!!!!! Otrkārt, runājot par vakcinēšanos, pirmkārt, ir smieklīgi klausīties dažādo akrobātiku, ar kuru cenšas pierādīt, ka obligāta vakcinācija esot izvēles brīvība un tīrā demokrātija un brīvprātība :) otrkārt- vairs nav smieklīgi tas, ka ir cilvēki, kuri sludina, ka vakcīnas, par kurām vēl pilnībā nav zināms ne iedarbības ilgums, ne efektivitāte, ne iespējamās blaknes, ne ilgtermiņa ietekme uz cilvēka organismu, ir pilnīgi drošas un piemērotas obligātai vakcinācijai....... :(
19.jūlijs, 15:43 Atbildēt
JJuris
kas tu par pid.ru?,nāc pie manis strādād,es tev labi maksāšu
21.jūlijs, 0:03 Atbildēt
IInta
Kas tad nu? MK "balsojamā mašīna" nebija uzreiz - pēc pirmā svilpiena ... pieejama?
Tāds aplauziens. Līdzj'uīibas. Atkla visi tei pelēko gaiteņu darbi kā Augeja sta'ļļi brienami.
:)))
Tikmēr vnk kā citviet - no kureines, iebraucot Latvijā.... pašizolācija 10 dienu garumā....
www.dailymail.co.uk/..is-crippling-UK.html
19.jūlijs, 11:18 Atbildēt
VViss kā vienmēr
Mazliet pacietības ! Pagaidīs, līdz no Šveices pvo biroja pienāks droša prognoze par kārtējo obligāto vilni un viss atkal atjaunosies . Drošībai balsis jāgarantē aizkulisēs ...
19.jūlijs, 12:12 Atbildēt
IInta
Tikmēr citviet EU spiež "gāzi grīdā" izkalpošanās ziņā:
youtu.be/QFy4r4FOn9g
19.jūlijs, 14:30 Atbildēt
IInta
DIENAS CITĀTS
Valsts pārvaldes galvenais stāstnieks Krišjānis Kariņš uzstājas ar anekdoti par izpletņlēcējiem, no kuriem viens nav uzlicis izpletni. Kāpēc? „Var būt dažādas blaknes, var sarīvēt muguru, beigu beigās – izpletnis var neatvērties...” Tas pats esot ar vakcīnām, tā Kariņš. Tās tāpat kā izpletnis varot sarīvēt muguru un plecus, tomēr nekas labāks neesot izgudrots, tā atkal mūsu stāstnieks. Nuka! Tikai tā muguras un plecu norīvēšana nav no vakcīnām vai izpletņiem: tās sarkanās švīkas uz tautas pleciem ir no tā, ka uz tiem sēž un priecīgi trinas vesels bars ar valstiskiem nejēgām, zagļiem un meļiem. Un jūtas labi. Līdz brīdim, kad cilvēki attaps nokratīt no pleciem visu pielipušo netīrību.
- Elita Veidemane
19.jūlijs, 11:39 Atbildēt
vviesis
Problēma ir tā, ka civilizētā pasaulē nav pieņemts pasažieru lainera pasažierus apgādāt ar eksperimentāliem izpletņiem, lai pētītu, cik no viņiem laimīgi tiks līdz zemei....... Bet visam pārējam šajā komentārā tāpat var piekrist...
19.jūlijs, 15:47 Atbildēt
IInta
19.jūlijs, 13:16 Atbildēt
IInta
19.jūlijs, 13:20 Atbildēt
IInfor
Ja tik cilvēki , beidzot atjēgtos un redzētu ,ka vara ir vāja. Daudz ko panāktu .
19.jūlijs, 13:47 Atbildēt
NNaivais
Mūsu vara ir stingri pārliecināta,ka viņiem jāpilda Hitlera kunga novēlējumi 3.reiham latviešu tautas sakarā un viņiem tas padodās.
19.jūlijs, 14:11 Atbildēt