Komentāri: Pasaules policists – ASV – aiziet no afgāņu kvartāla. Vai pasaulē kļūst drošāk?

21.07.2021. Bens Latkovskis
 
KK.Marks
Lūdzu nejaukt kreiso anarhismu ar marksismu, nekad neesmu bijis par sabiedriskās kārtības ignorēšanu!
21.jūlijs, 9:37 Atbildēt
MMeliem īsas kājas
Vispirms jau to lidmašinu nosedinaja tās pilots nevis baķa , otrkārt , vel civilas aviacijas padome nav pabeigusi izmeklēsanu šai sakarā tā kā nevajag izplatit melus un viltus ziņas , trešakārt ,asv un nato Afganistāna nodibināja demokratiju un kā varoņi atgriezās mājās lai dotos citur dibināt demokrātiju !
21.jūlijs, 10:32 Atbildēt
FFakts
ka īsas! Izskatās, ka putlera pasviesto mēslu bļodu padomju saimniecības priešsēdētājs izēdis un vēl izlaizījis! BY kaujas iznīcinātājs MIG – 29 apbruņots ar raķetēm noteikti būtu “palīdzējis” reisa FR4978 pasažieriem atmīnēt gaisa kuģi. Kas būtu bijis, ja reisa FR4978 piloti un kapteinis būtu turpinājuši lidot uz Viļņas lidostu!? Tie BY leļļu raustītāji sēž kremlī, Lukavijs savu tautu ir pārdevis kremlim!
21.jūlijs, 17:41 Atbildēt
SSmaids
>>>> Fakts
Kur tu šobrīd atrodies?
Psihiatriskajā slimnīcā?
Vai ASV vēstniecībā? (kas gan ir viens un tas pats)
22.jūlijs, 9:11 Atbildēt
hha ha
nevis policists,bet gan XX un XXI gadusimteņa pasaules lielākais slepkavnieks, ir arī bijuši mazāki slepkavnieki,bet šis konkrētais, ir vislielākais.
21.jūlijs, 11:21 Atbildēt
mmiera mika
Uztraukumam nav pamata, jo svēta vieta nekad tukša nepaliek, būs nākošais policists vai līdzdzīvotājs - var saukt kā katrs grib, piemēram, Ķīna, kuras intereses Afganistānā nedrīkst novērtēt par zemu. Būsim pacietīgi, ilgi nav jāgaida. DD
21.jūlijs, 11:36 Atbildēt
VVecsčekists
Patiesībā ... ir nekorekti dēvēt ASV par "policistu" . Jo policists , ja vien viņš nav ārprātīgs" , nekad nedara tādas lietas, kā ir darījušas ASV.
Policists uztura likumīgo kārtību, ne vairāk.
Iesaku nelocīt jēdzienu " policists " visādās apšaubāmās deklinācijās, jo zema policijas autoritāte ir ļoti kaitīga priekš jebkuras sabiedrības.
21.jūlijs, 11:56 Atbildēt
KKorektais
Ir gan policists , tāds policists kurš nožņaudza uz ielas saulē stipri uedegušu gangsteri !
21.jūlijs, 13:42 Atbildēt
aaiJA
....kāpēc lai ASV vēl turpinātu uzņemties ,, globāla policista " lomu , ja ,, miera " procesa uzturēšana pusē pasaules ir palaista un labi nodrošināta ? Tagad var uzņemties ,, miera eņģeļa " lomu ....
21.jūlijs, 12:25 Atbildēt
JJānis
Ben, jūs, izskatās, esit zils un agresīvs?
21.jūlijs, 12:48 Atbildēt
SShadowVoice
"Vairums Dienvidaustrumāzijas (ieskaitot Ķīnu) radīto preču tiek saražotas uz ES (pārsvarā Rietumeiropā) radītajiem darbagaldiem."
Pilnīgi meli un izdomājums. Cilvēks nepārvalda informāciju nemaz.

VAIRUMS slaveno ES zīmolu darbagaldu tiek ražoti kur? Pareizi: Ķīnā un Taiwanā. Āmen.
Ķīnā un Taivanā ražo TĀDU daudzumu darbagaldu, ka visa ES nekad to kvantumu neuzražos. Pat ja Latvijas Mazpisānos sāks virpas ražot ;-)
Tikai pašas TOP klases darbagaldi tiek ražoti ES. Jā, to Āzijā vēl nemāk un šādas iekārtas pērk no ES, ekspluatē un macās kā tās ir uzbūvētas.
21.jūlijs, 12:52 Atbildēt
GGada glezna
Kopumā visa Eiropa ir stulba. Matemātika vairs Eiropā nav cieņā, toties Ķīnā šai virzienā nu jau gadus 20 nopietni strādā.
Ķīnieši ir sapratuši, ja cilvēkiem iemāca loģiski domāt, iemāca, kas tas tāds ir pierādījums, tad šie cilvēki spēj kaut ko radīt.
Latvijā nu jau vesela varza politiķu un pietuvināto saradušies, kas nespēj viedokli no faktiem atšķirt. Latvijas pedagoģijas nopelns (galvenikārt LU) - kreatīva domāšana bez zināšanām.
21.jūlijs, 13:17 Atbildēt
HHunvei Bens
Visi apzinīgie pilsoņi - uz priekšu, cīņā pret ļaunajiem marksistiem!
21.jūlijs, 13:27 Atbildēt
SSpogulis troļļiem
Ha ha ha! Kā jau to varēja sagaidīt - rakstam, kurā netipiski mūsu medijiem tiek pilnīgi precīzi parādīts globālistiskā marksisma un visāda veida kreisuma draudīgais un atbaidošais vieplis un tā darbības iespējamās visai cilvēcei ārkārtīgi bīstamās, pat jāteic, iznīcinošās sekas, tā tūlīt pirmos komentārus (skat augstāk) sacepuši mūsu sabiedrības padibenes - troļļi - kurš apmaksāts, kurš sazombēts, kurš ar iedzimtu smadzeņu nepietiekamību...
21.jūlijs, 13:42 Atbildēt
sspogulim
Precīzi! Skumji, ka topa galvgalī Tevis minētie pirms daudzpunkta;)
21.jūlijs, 14:03 Atbildēt
NNezinitis
preciizi teikts
22.jūlijs, 8:00 Atbildēt
hha ha ha
Re, kā sanāca!
Kremļa hunta 20 gadus aizgūtnēm kvieca par ASV klātbūtni Afganistānā .
Tagad, kad talibi jau ir pie krievijas robežas, kremļa hunta aizgūtnēm kviec par to, ka ASV no Afganistānas aiziet.
Tieciet nu tagad utainie vatņiki paši galā ar savām problēmām! Pasaules policists ASV otru tādu kļūdu kā 2.pasaules karā vairs nepieļaus!
21.jūlijs, 14:31 Atbildēt
hhi hi hi
Krievija un arī visa pasaule ir neapmierināta ar to, ka ASV šo 20 gadu laikā sapostīja Afganistānu, nogalināja tur simtiem tūkstošus cilvēku, uztaisīja bēgļu miljonus ...un kā parasti jeņķi aizbēg.
Jā, talibi ir pie Krievijas robežas, bet viņi to nepāriet.
(bet ai kā tev smerdeli to gribētos :))))
Un Krievija ļoti labi tiek galā ar savām problēmām.
Ko nevar teikt par Latviju - mēs arvien vairāk grimstam sūdos.
21.jūlijs, 22:31 Atbildēt
vviesis
Autors visu skata pārāk vienkāršoti- atnāks labais policists un ievedīs kārtību... realitātē vienalga- vai sociālisma eksports ar ieročiem, vai demokrātijas eksports ar ieroču palīdzību, ir tikai un vienīgi vardarbīga iejaukšanās citas valsts iekšējās lietās, kas nevar labi beigties pēc noklusējuma. Tas ir viens. Otrs ir neapstrīdāms fakts, ka tieši rietumu agresija XXI gadsimta sākumā ir padarījusi pasauli nedrošāku. Suverēnu valstu sagraušana ir radījusi gan bēgļu vilņus gan terorisma pieaugumu, narkotiku ražošanas pieaugumu, palielinājusi nihilismu attiecībā pret starptautiskajām tiesībām... iespējamie ieguvumi dažu gāztu diktaroriņu izskatā neatsver šo apdraudējumu pieaugumu. Un runāt par principiem, piemēram,, pēc tam, kad NATO Afganistānā karoja viens pret otru bet citā valstī cīnījās plecu pie pleca kopīgos ierakumos, kādi tur vēl principi........
21.jūlijs, 15:12 Atbildēt
vviesis
P.S. Bija domāts NATO ar Taleban, sorry...
21.jūlijs, 15:14 Atbildēt
ttikai jautāju
Kāds šeit vispār sakars ar kaut kādu marksismu, ja demokrāti vienkārši realizē to politiku, kuru jau bija iecerējis Tramps. - Aiziet no Irākas un Afganistānas? ...
21.jūlijs, 15:14 Atbildēt
JJuris Dzelme
Kreisais anarhisms zem marksisma maskas un pasaules bezkaunīga "pseidodemokrātiska" verdzināšana zem policista maskas notiek nelielas finanšu kapitāla grupas (pazīstamas arī kā FRS kopā ar Bilderbergas klubu) interesēs. Tur, kur neizdodas uzspiest savu varu ar spēku (zem pseidodemokrātijas maskas), tur uztaisa haosu, it kā "vadāmu" (bet aizmirst Heizenberga nenoteiktības principu - neko nevar ne precīzi izmērīt, ne, vēl jo vairāk, vadīt). Iespējams, ka pasaules "īstie" saimnieki no FRS cer uz transhumānisma ieviešanu un "mūžīgu" dzīvi pēc Reja Kurcveila apsolītās singularitātes un mašīnu kundzības sasniegšanas, bet mums vēl ir daudzas iespējas pretoties, tai skaitā kopā ar Ungāriju, Krieviju, Ķīnu un citiem, kas nepadodas haosa, LGBT+, BLM, Green Deal, postmodernisma un citiem cilvēku skaldīšanas paņēmieniem naudas varas un FRS valdīšanas noturēšanai.
21.jūlijs, 15:21 Atbildēt
kkauns
viss tā, tikai krievijas čeka to organizē
21.jūlijs, 16:14 Atbildēt
SSkaidroju
Krievijā nav čekas. Un tur tāda nekad nav bijusi.
Pamācies vēsturi, dunduk.
21.jūlijs, 22:22 Atbildēt
vvisi zin
jākaro jau ar puķinu, kurš finansē talibus
21.jūlijs, 16:13 Atbildēt
JJākaro ir pret ASV
Nav faktu tam.
Tā ir tikai pašu amerikāņu izplatīta informācija, ka Krievija it kā maksājot talibiem par katru nogalinātu NATO bandītu.
21.jūlijs, 22:19 Atbildēt
JJtvajmaķ
Malači ASV. Sen vajadzēja aiziet. Talibi ir Krievijas nevis ASV problēma!
21.jūlijs, 16:32 Atbildēt
AASV ir mēsli
Jau pāra nedēļas kā Talibi bija uz pārrunām Maskavā.
Un starp viņiem un krieviem nebija nekādu problēmu.
Tās ir tev. Tavā galvā :)
21.jūlijs, 22:16 Atbildēt
PPareizaisjautājums
Musulmaņi var mierīgi aizbraukt uz pārrunām gan Maskavā, gan Vašingtonā, gan Pekinā. Ja tas ir izdevīgi.
Bet runāt ar musulmaņiem ir bezjēdzīgi, jo viņi piemānīs gan vienus, gan otrus, gan trešos.
Vai bālģīmji nav jau pietiekoši mācīti?
21.jūlijs, 22:26 Atbildēt
ffausts
Ben,kam Tu cūkām pērles silē kaisi?
21.jūlijs, 19:22 Atbildēt
mmefistofelis
tās nav pērles, tās ir bikšupogas ...
21.jūlijs, 19:42 Atbildēt
MMārtiņš
ASV aiziešana no Afganistānas
□□□□□□□□□□□
Atkal tu Benīt irs.
Kāpēc vienreiz nevari sākt taisnību rakstīt?
Ka jeņķi nevis aizgāja no Afganistānas, bet gan aizbēga ...
Viņi 20 šīs valsts okupācijas gados tā arī nespēja salauzt afgāņu alkas pēc brīvības ...
21.jūlijs, 22:12 Atbildēt
bbūs labi
Kur problēma?Jo ātrāk rietumu dermokrātija nobruks,jo labāk.Ķīna un Krievija vismaz nenodarbojas ar paiderastijas ,velkamisma ,genderisma un globalizācijas murgu popularizēšanu.Vismaz teorētiski turas pie vispārīgām civilizācijas tradicionālām vērtībām.Krievi gan kā suga ir miskastnieki,bet,ja par pasaulē noteicošo spēku kļūtu Ķīna -vnk ideāli.Tikai tādas aizdomas,ka Ķīna pati uz to negrib iespringt.
21.jūlijs, 23:56 Atbildēt