Komentāri: Lukašenka kaitina Eiropu. Eiropa guļ. Pagaidām

02.08.2021. Bens Latkovskis
 
GGFY
Interesanti, kādā tad veidā esot "acīmredzami", ka bēgļi plūst uz Lietuvu ar Baltkrievijas varas iestāžu atbalstu?
Varbūt nevajadzēja dirst uz batjku, ja gribējāt lai viņš turpina sargāt jūsu robežas?
2.augusts, 7:39 Atbildēt
PPolitiskāšizofrēnija
90-to sākumā mums katru dienu taurēja, ka mēs būsim "tilts starp Austrumiem un Rietumiem"... nu, esam arī!
2.augusts, 10:03 Atbildēt
mmierins
asv nolema pa pastalniekiem sadu tiltu uzticet nevar.
2.augusts, 19:58 Atbildēt
pprahtweeders
Batjka jau pagaidām tiešām kulturāli uzvedas. Leiši atbalsta likumīgās baltkrievu valdības gāšanu, letiņi pieteikuši Baltkrievijai karu, bet Batjka neko. Tāpēc apsēdieties ar ceptu kukurūzu un gaidiet kā Lietuva pārkarsīs no arābiem un, kad sāks vārīties, dabūs pigu no Eiropas un baltkrievu piedāvājumu pārmērīt 1940 nelikumīgi novilktās robežas. No mums pēc tam arī paprasīs ko jauku. Eiropa ar laiku sūkās, tikai ne ķepu. Tā viš notiek, kad svešie lien baltkrievu mežos.
2.augusts, 10:48 Atbildēt
aapēsts vēders
Lietuvas robežas var pārmērīt tikai aiz Minskas - atbilstoši tām robežām, kādās bija Lietuvas valsts pirms tā pievienojās ūnijai ar Poliju.
2.augusts, 19:49 Atbildēt
nnezālītis
«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/
2.augusts, 11:44 Atbildēt
eeksperts
Trīs zvaigžņu ordeni un mūža pensiju 30 sudraba grašu apmērā mūsu dižajai dzejdarei un d-rsā līdējai, bez ziepju palīdzības.
4.augusts, 10:46 Atbildēt
VValsts
Valsts un nācija ir sinonīmi. Sk. nation nozīmes angļu vārdnīcā: 1. valsts; 2. ļaužu grupa, kas dzīvo valsts teritorijā utt.
2.augusts, 20:43 Atbildēt
vvilnis
viens "beglis" pec neilga laika paversas desmitos un simtos. Pec neilga laika "beglu" ir vairak ka vietejo, un vini "savel" savejos un ierodas vel beglu masas un parvers vietejos par vergiem. Eiropu gatavo but par vergiem. Irakas karu uzsaka G.W. Buss, D. Cheinijs un D. Ramsfelds un K. Powels. Sirijas karu uzsaka Obama. Libiju sabumboja Klintone. Rezultas - "Eiropa" - beglu cunami. Pajautajiet augstakminetajiem personaziem kada hrena del vini to darija, Vini pasi nesaprot - darija un viss. Kaut kur talu no majam kaut kadi begli, nu hren ar viniem. Nekadas logiskas atbildes nebus. Tada pati ir visa ES politika. Kaut ko dara, kapec dara???
2.augusts, 15:48 Atbildēt
GGFX
A ko satraukties pie mums nebrauc un Lēkšos viņi ilgi neuzkavējas, galvenais lai uzvedas daudz maz kulturāli.
2.augusts, 8:48 Atbildēt
KKur jūs bijāt
Interesanti ,kur bija Benis un eiropas valstu vaditaji ,lielie demokratijas mīļi gadu atpakaļ ,ka nesūtija uz Bkrievijas prezidenta vēlēšanām savus novērotājus ,lai tie skatitos , lai viss notiek likumīgi un pamatoti ? Ak nebija laika ! Vajadzeja gatavot zonderkomandas ar molotova kokteiļiem , armaturas stieņiem ,mietiem ,akmeņiem utt, lai pat nesagaidot vēlesanu rezultatu pasludināšanu ,uzsāktu vardarbibu Minskas un citu pilsetu ielās , lai par prezidentu pasludinātu svjatu pol procenta ,lai atkārtotu ukrainas vardarbigo valsts apvērsumu un pilsoņu karu ... Vai ne šo vērtibu dēļ eiropas valstis nesūtīja savus noverotajus uzBaltkrieviju ? Kur jus bijāt lielie demokrātijas ,cilvektiesibu un likumibas un pamatotības sargi ?
2.augusts, 9:59 Atbildēt
OObjektīvais
Jā, Baltkrievija pat speciāli uz vēlēšanām ielūdza EDSO novērotājus.
Bet tie neieradās.
Jo tad būtu daudz grūtāk rakstīt melus par Lukašenko ..
2.augusts, 10:50 Atbildēt
BBalanda
Tu vienkārši melo. Kolhoza priekšsēdētājs novērotājs speciāli uzaicināja tik vēlu, ka tai vairs nevarēja ierasties.
2.augusts, 13:05 Atbildēt
SShadowVoice
Jap, tāda nu ir ES patiesā seja - anglosakšu melīgās, nekrietnās ārpolitikas iemiesojums.
Tai skaitā paņemt kaut kādu skuķi un apsaukt viņu par "ievēlēto prezidentu", paņemt slimu Zviedrijas meitenīti un kā izbāzeni staipīt pa pasauli. Kur tā zviedru meitenīte ir? Kam salauza dzīvi izvēlkot pūļa priekšā un pēc tam izmetot mēslainē.
2.augusts, 12:51 Atbildēt
UUhhh
Uz Krimas referendumu arī "rietumnieki" tika aicināti, bet neaizbrauca, lai nebūtu jākonstatē, ka neviens zem stobriem dzīts uz iecirkni netika...
3.augusts, 0:50 Atbildēt
JJumu
Kad uz Baltkrieviju aicināja vēlēšanu novērotājus, visi izlikās, ka nedzird. Bļaustīšanās sākās uz reiz pēc iecirkņu aizvēršanas, nebija pat sākta balsu skaitīšana. To jau varēja just pat pirms vēlēšanām, ka tiek kaut kas gatavots. Tie, kas kronēja to Svetku par prezidenti ir vienkārši nelieši.
3.augusts, 9:08 Atbildēt
AA nevar būt
..ka Batjas darbības ir saskaņotas augstājā līmenī kā Eiroparlaments? Jo viņš faktiski turpina to, ko iesāka Merkele-tā saucamo bēgļu iepludināšanu Eiropā, lai sagrautu civilizāciju.
2.augusts, 10:01 Atbildēt
tto Kur jūs bijāt
izguli dzērumu,pastalniek, un nemurgo
2.augusts, 10:01 Atbildēt
AAsais
Vecais nervu slimnieks Lukašenko ir nojūdzies no prāta neatgriezeniski, ir bīstami, ja kaimiņvalsts vadītājs, ne prezidents, ir vājprātīgs sadists, bet visbīstamāk tas ir pašai Baltkrievijas tautai. Lukašenko ir aizmirsis vēsturi, neatceras, kā viņa līdzinieks un skolotājs un paraugs, Hitlers beidza.
2.augusts, 10:06 Atbildēt
OObjektīvais
Lukašenko ir vienkārši izcils savas valsts vadītājs un Saimnieks.
Piemēram ekonomika ... š.g. pirmā puse.
Baltkrievijas IKP plus +3.5%.
Latvija? ..(ar visiem tiem ES miljardiem ir mīnusā).
1.cet. Mīnus -2.6% (k/k).
Tā ir vienkārši skaudība, kas dažiem puņķu tapām liek apriet Lukašenko un rakstīt par viņu melus ... : ))))
2.augusts, 10:48 Atbildēt
tto objektivais
tos IKP skaitļus pats no pirksta izzīdi vai kremlis atsūtīja.
4.augusts, 10:53 Atbildēt
BBobjekC
Kādu laiku varbūt tā arī bija, bet tas laiks ir pagājis.
2.augusts, 12:48 Atbildēt
AAsais
Hitlera ekonomika arī savā laikā gāja uz augšu, bet tauta tāpat kā tagad Baltkrievijā tika mocīta koncentrācijas nometnēs. Lukašenko priekš savas dzimtas zvērisko aizstāvju vajadzībām, nekautrējas pat apcietinātajiem bērniem visas asinis nosūkt, lai tikai, ja vajadzēs būtu ko pārliet vērtīgajiem ļaudīm.
2.augusts, 10:56 Atbildēt
OObjektīvais
>>> Asais
Tev ar galvu viss kārtībā?
Jo no tava izriet, ka ja valstī ir liels IKP, tad tur obligāti ir fašisms ...:)))
Izstāsti lūdzu, kāds fašisms šobrīd ir Ķīnā?
Tur patreiz IKP ir plus +13.6% (k/k).
Un kurā vietā Ķīnā ir tās koncentrācijas nometnes?
2.augusts, 11:19 Atbildēt
DDr.xy
Kina ir diktatura.Atrast piemerotu definejumu vai to nosaukt par fasismu vai komunismu nav nekada vajadziba.Pietiek ar to ka Kina ir diktatura kremla cekistu pundura stila.
3.augusts, 10:00 Atbildēt
BBalanda
Priekš uiguriem ir.
2.augusts, 13:07 Atbildēt
vvilnis
Ir tads anglu vards "peon". Kaut kas lidzigs "plebejam", bet ne gluzi. ASV demokratu partija un ES visus uzskata par peoniem - trulas viegli vadamas masas kuras daris visu ko liks, priecasies un lekas par visu ko liks, daris ko paveles pat ja tam nekadas pilnigi nekadas jetas. utt. Visa ta latvanijas importeta vadiba visus uzskata par tadiem.
2.augusts, 16:05 Atbildēt
SSuverenitate
Sveiciens tev svetkos ,desantnieku diena !
2.augusts, 18:05 Atbildēt
AAsais
Neviens diktators, kurš pavēl kropļot un pat nosist savas tautas cilvēkus, pat sievietes un bērnus, ko slēpjot pēdas šie nezvēri dedzina kurtuvēs, nav ilgi noturējies nevienos laikos, izņēmums nebūs arī šis cilvēknīdējs Lukašenko.
2.augusts, 10:17 Atbildēt
NNesaki vis
Vēl vakar Berlīnē vairāki tūkstoši policistu uzbruka mierīgiem demonstrantiem, piekaujot tos ar stekiem, vismaz 600 cilvēku esot aizturēti.
Cik ilgi noturēsies Vācijas valdība?
2.augusts, 10:25 Atbildēt
ZZobens
Piekritu , nosist un kropļot sievietes ,bērnus drikst tikai pasaules demokratizatori citās zemēs ,piemeram , Irākā ,Afganistānā , Lībijā , Sīrijā un citās valstīs , kuras ir nafta un citas dabas bagātibas !
2.augusts, 10:34 Atbildēt
OObjektīvais
>>> Asais
Vai tu tagad runā par notiekošo vardarbību Ukrainā?
Tur pēc vardarbīga valsts apvērsuma pie varas nonākušie ukru nacisti un žīdi dedzināja dzīvus cilvēkus.
Kijevā ..Mariopolē ...Odesā ...
(Latvijas valdība līdz tam vēl nav nonākusi ...te tikai cilvēki tiek sisti līdz asinīm ... kā to darīja Rīgas PP decembrī pie Brīvības pieminekļa ...kad bija protesti pret Kariņa idiotiskajiem ierobežojumiem un idiotisku Latvijas vadīšanu ...)
2.augusts, 10:38 Atbildēt
BBalanda
Nu tie, kas sadega Odesā, paši sevi nolēma tādai nāvei. Lai Dievs mielo viņu dvēseles, ja vien viņi nonāks debesīs, jo domas tiem bija melnas.
2.augusts, 13:09 Atbildēt
OObjektīvais
Un tāpēc jau arī ir tie bēgļi, ka gan Lietuva, arī Latvija, daudzus gadus slepkavoja cilvēkus Irākā un Afganistānā.
NATO vadībā ilgstoši pasaulē tika veikti dažādi bandītisma akti.
2.augusts, 10:42 Atbildēt
DDr.xy
Diagnoze "objektivajam " : velesanas telot politiski zinosu pseidodemokratu ,lai nosektu savu strauji progresejoso idiotismu.
3.augusts, 10:08 Atbildēt
BBalanda
Diemžēl lielvaras bieži vien izmanto spēku. Tā pati Krievija arī jau gadiem nogalina cilvēkus Ukrainā. Joprojām...
2.augusts, 13:11 Atbildēt
ddace
Tu runā par ASV, tev pilnībā piekrītu neviena valsts pasaulē nav noslepkavojusi tik daudz zīdaiņu , bērnu un sieviešu kā ASV To paveikusi Irākā Lībijā Sīrijā un Afganistānā piepalīdzot arī Lietuvai un Latvijai, Dieva dzirnas maļ lēni un tagad tuvojas laiks par savām zvērībām nest pilnu atbildību!
2.augusts, 11:08 Atbildēt
DDr.xy
Cerams,ka Dieva dzirnavas sis dacveidigas un vinas atbalstitajus samals tuvakaja laika.
3.augusts, 10:12 Atbildēt
BBalanda
Nu līdz Staļina cipariem viņiem vēl ir tālu...
2.augusts, 13:12 Atbildēt
SShadowVoice
Vai tu par Latvijas režīmu runā?
Par māmiņu un bērnu izklīdināšanu pie Bauskas tilta? Kur pret viņiem tika nosūtīta īpašā policijas vienība no Rīga?
;-)
2.augusts, 12:54 Atbildēt
vvisdemokratiskaka demokratija
Par Sietlas tautas republikas likvidaciju asv raksti !
2.augusts, 18:06 Atbildēt
LLūdzu sīkāku informāciju
Ko nozīmē Pagaidām ? Vai tiek gatavots Drag nach Osten atkārtojums !?
2.augusts, 10:29 Atbildēt
OObjektīvais
Ne jau Lukašenko aiztiek Lietuvu.
Tā ir Lietuva (arī Latvija), kuras visādas cūcības un nelietības pret Baltkrieviju taisa - iesūtīja Minskā cilvēkus no LV un LT, kuri pēc vēlēšanām taisīja protestus pret Lukašenko, atklāti un publiski deva naudu tiem, kuri protestēs pret Lukašenko - konkrēti Latvijas valdība šim mērķim pārskaitīja 152 000 €.
Bet tagad Lukašenko tikai VAIRS NESTRĀDĀ Eiropas labā bēgļu jautājumā - ko viņš visu laiku darīja, kad ar ES bija labas attiecības.
Un rezultātā kā pirmā sūdos sāk grim Lietuva.
Bet tas ir tikai likumsakarīgi.
Bet Benītis ...
Benītis kā parasti publicē melīgu informāciju par šiem notikumiem.
2.augusts, 10:33 Atbildēt
AAsais
Jā tas tiesa Lukašenko ir tāds godīgs cietējiņš, ar nervu kaiti slims paipuisītis, tāpēc viņam viss ir jāatļauj, pat nevainīgu bērnu slepkavošana, lai tikai nesatrauktu šo vārgo nabadziņu.
2.augusts, 10:47 Atbildēt
OObjektīvais
Lukašenko visu dara likuma ietvaros.
Ko nevar teikt par Lietuvu un Latviju.
Primārais visā šajā - tie ir BĒGĻI.
Bet ne jau Baltkrievija viņus tur Irākā un Afganistānā radīja.
Baltkrievija nekad nav nodarbojusies ar bandītismu.
Bet to darīja Lietuva ar Latviju Irākā un Afganistānā.
Un tagad Lietuvai pašai ir jāaizrijas ar saviem bēgļiem.
Bet tas viņai ai kā nepatīk : DDD
2.augusts, 10:55 Atbildēt
DDr.xy
Pseidonims "objektivais" nespej nosekt patieso komentaru smeretaja, kremla cekistu dezinformacijas izplatitaja darbibu.
3.augusts, 10:19 Atbildēt
AAsais
Likuma ietvaros slepkavo un sadedzina nevainīgus bērnus un sievietes?
2.augusts, 10:57 Atbildēt
nnemurgo
nemurgo un nemelo.
2.augusts, 18:07 Atbildēt
ddace
Tu taču neesi normāls!
2.augusts, 10:59 Atbildēt
OObjektīvais
>>> Asais
Ne Kijevā, ne Mariopolē, ne Odesā ukru naciķi nededzināja bērnus ..
(nesaprotu, kāpēc tev ir vajadzīgs šis pārspīlējums?)
Pirmie ko ukraiņu nacisti sadedzināja, tie bija divi pirmspensijas vīrieši, kuri "Reģionu" partijas birojā bija tikai kā TEHNISKIE darbinieki, nevis politiķi ... Maidara aktīvisti viņus nodzina pagrabā un tur nomētāja ar degšķidrumu ..
2.augusts, 11:15 Atbildēt
CCietumā tarākānu uz mūžu
Paskaties kādas jaunas brūtes viņam tur ir pilī, viņš laikam ir padarasts
2.augusts, 12:29 Atbildēt
NNaida labaratorija
Nu jau Lietuva nav tālu no masveida demonstracijām pret huntu , jo notiek masveida citadi domajošo zveriga piekaušana ,ieslodzišana moku kambaros .... Piekrītu ,Lukasenko nav jāsargā Lietuvas un eiroreiha robežas ,vinam nav jāierobežo begļu un tūristu cilvektiesibas uz brivu pārvietošanos , bet jebkura agresija pret Baltkrieviju paatrinās tās iestāsanos Krievijas sastavā ar tai sekojošo iskanderu izvietošanu Suvalku koridora apkārtnē , ta ka taisniba ir tiem ,kuri saka ,ka ar kaiminiem ur jādzivo naidā ,jo naids un karš ir tas kas baro, bet miers postu nes !
2.augusts, 10:54 Atbildēt
ddace
Jāskatās problēmas saknē, šodien eiropederasti visā vaino Lukašenko,pirms gadiem 30, kamēr NATO un ASV nebija sarīkojuši krāsainas revolūcijas Tuvajos Austrumos nekādu bēgļu nabija, tagad par vainīgo cenšas padarīt Lukašenko, neviens šiem meliem netic , ierijiet to ,ko paši esat sastrādājuši!
2.augusts, 10:57 Atbildēt
OObjektīvais
Raynair” lidmašīnas piespiedu nosēdināšana Minskā
◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇
Ar kādām tiesībām tu Benīt izplati šādus melus?
Kur fakti šim tavam murgojumam?
Ak ņau ....
Bet protams.
Jo publicējot notikušā secību atklāsies, ka nekādas "Ryanair" piespiedu nosēdināšanas nebija ...
2.augusts, 11:09 Atbildēt
PPliki vilcienam pa priekšu
Vēl jau starptautiskās aviacijas izmeklētaji nav pabeiguši izmeklēt šo rainera lietu bet kara un naida kurinātaji jau norāvuši karogus ,aicinajuši uz terorismu , noteikuši sankcijas , turpina izplatit melus ...Ka tik nesanāk tāpat ka ar geju dedzināšanu Tukumā ? Ak mīļais nesteidzies !
2.augusts, 12:19 Atbildēt
SShadowVoice
Mūsdienu "globālās patiesības " pasaulē - reālai pasaulei un objektīviem faktiem nav nekādas nozīmes. Saimnieki pavēlēja kaukt un lamāt un kalpi to arī dara.
Kuru tad interesē, ko aviācijas komiteja pateiks, ja pasauli vada "augsti ticami" pierādījumi ;-)
No Skripaļiem un Malaiziešu Boinga, līdz Navalnijam, utt.
2.augusts, 12:58 Atbildēt
ooto
Tā visa ir viena liela huiņa. Bens pelna maizīti. ES jau sen ir sapuvusi un smird.
2.augusts, 11:17 Atbildēt
SSkorceni
Nevis Lukašenka , bet Lukašenko. Ko , smagi ar galvu ?
2.augusts, 11:32 Atbildēt
SShadowVoice
Sīk-pirdienam raksturīgs sīk-lecīgums: kropļot cita cilvēka vārdu. Kas demonstrē vai nu klaju aprobežotību, vai arī - paša dvēseles niecīgumu.
Vai ne, Benītis Latkivkijs?
Man tak arī tikai nejauša drukas kļūda sanāca, vai ne?
2.augusts, 13:00 Atbildēt
MMauja Tprūja
Vienīgais, kas tiešām ir nenormāli, ir tas, ka kopš iestāšanās ES nav nekas darīts, lai nostiprinātu savu daļu ES ārējās robežas. Uz sauszemes taču to var izdarīt, nav jau jūra. Bet tiem, kam vajadzēja stiep kontrabandu pāri, acīmredzot bija piesedzēji augstos krēslos. Tagad tas atspēlējas, un nav ko bļaut.
2.augusts, 11:34 Atbildēt
hha ha
situāciju ar bēgļiem radīja pati eiropas komissija un nāto vadība ar savu rīcību Irākā, Afganistānā,Sīrijā,Lībijā,neviens baltkrievis tur nav piedalijies,nāto, protams, var bombardēt Minsku un Lukašenkas rezidenci,tikkai nevajag aizmirst,ka to gaidīt gaida Krievija,lai norēķinātos gan ar eiropas komissiju gan ar eiropas savienību kā tādu,par 80-tajiem gadiem,parādiņš palicis nenomaksāts.
2.augusts, 11:36 Atbildēt
wwau
Baltkrievijas āato intervences gadījumā,nebūs ukrainas variants un ne latvija,ne lietuva,nebūs miera ostas,kur atsēdēties klusumā un labturībā.
2.augusts, 11:38 Atbildēt
IIrānis
Interesanti cik baķka ir samaksājis šiem komentētājiem?
2.augusts, 11:46 Atbildēt
PPolitiskāšizofrēnija
Tu arī domā, ka tie, kuri raksta komentārus to dara tikai par maksu? Un Tu pats?
Man šķiet, ka komentētāji paši piemaksā ar to, ka tērē laiku un tai brīdī neko neražo. Internets arī nav par velti?
Kā Tev šķiet?
2.augusts, 11:51 Atbildēt
LLabs
To veco ūsaino veci vajag atslēgt no interneta, dolāra, banku sistēmas un uz robežas uzcelt 6 m sienu kā tramps meksikai gribēja un slēgt pilnībā eirapai ar viņu visu robežu un visu tarnzītu.
2.augusts, 12:17 Atbildēt
BBrīvība
Tarakāns jau ir vec, pēc pāris vasarām jau dosies pa skuju taku. Vietnieka tur viņam nav.
2.augusts, 12:24 Atbildēt
SSuverenitate
Baltkrievija savu suverenitati nosargas,nebus tur nato kara bazes,sorosa fondi un ari praidu tur nebus,ta ka velti neceri.
2.augusts, 18:10 Atbildēt
DDr.xy
Baltkrievija ir kremla cekista pundura sabiedrotais.
3.augusts, 10:28 Atbildēt