Komentāri: 14. Saeimas vēlēšanu rezultāti. Nobeigums

13.09.2021. Bens Latkovskis
 
pprahtweeders
Bravo, Latkovska kungs, vēlreiz bravo!!! Katram, kam nācies strādāt blakus spēļu ellēm zina, kādu divkājaino mēslu čupu vāc un kultivē šie zaņķi. Ja kriminālā autoritāte (ja tāds nebūtu, nebūtu biznesa) Zuzāns, kārtīgi pievēmis un paslaucis padumLatviju, izdomā taisīt smieklīgu Zuzeumu, jo nav bijis dūšas saukt to īstā vārdā par Jebilohumu, viņa biogrāfijas noklusēšana neder, nekādi neder.
13.septembris, 10:23 Atbildēt
nnezālītis
«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/
13.septembris, 10:47 Atbildēt
vvai tad
NŪ, A/P AR SAVU BODARU, PAUĻUTU, VINĶELI UZ KAUT KO CER?
13.septembris, 17:37 Atbildēt
MMuh
Un te parādās senais jautājums, kāpēc vidējam vēlētājam vispār iet uz vēlēšanām? Un tad radīsies jautājums par vēlēšanu rezultātu leģimitāti attiecībā uz varu valstī.
13.septembris, 10:24 Atbildēt
pprahtweeders
Vienkārši. Ja vidējam vēlētājam ir ko zaudēt, iet nav jēgas. Ja nav ko zaudēt, nav arī ierobežojumu par ko balsot. Vienīgais rādītājs izvēlei - kas radīs lielākas problēmas pašreiz valdošajiem, nevis tūlīt taisīs siles koalīciju.
13.septembris, 10:35 Atbildēt
FFēlis
Bravo! Lumpeņiem viss pofig. Kā reiz teica mūsu kasiere- cik žēl ka es negadījos tur, kur zīgeristieši dalīja gumijas zābakus. Obligāti nobalsotu par viņu. Te jau ir tā problēmas sakne- nedrīkst ļaut piedalīties vēlēšanās tiem, kuri tikai patērē, nevis rada.
14.septembris, 11:02 Atbildēt
MMuh
Tas vienīgais rādītājs izskatās, ka nedarbosies.
13.septembris, 10:38 Atbildēt
aaka saka
Cerība ir muļķu mierinājums, tāpēc ,laikam, esmu muļķis'
13.septembris, 10:28 Atbildēt
IIdiokratia
Nu re, atkal velk uz sūdu dakšām. Ja tautas balsis tiks falsificētas , tad nemieri garantēti un šoreiz tā pa nopietnam. Jo notiekošais pastāv tikai tautas iecietības kultūras un likumpaklausības dêļ. Otru tādu murgainu kliķes termiņu neviens nav gatavs panest.
13.septembris, 12:38 Atbildēt
IIdiokratia
Sory, nomainīsim "neviens" uz "vairums".
13.septembris, 12:40 Atbildēt
AAtis Priedītis
Ja Šlesers nopirks izcilo politiķi R.Paulu - stabili dabūs vismaz 30% balsu.
13.septembris, 15:04 Atbildēt
vviedais
Par JKP taisnība. Labākais uz ko viņi var cerēt, ja pārvarēs 5% barjeru ir opozīcija. Ar to niecīgo procentu, kas viņiem būs ( ja vispār būs) vienīgais pret ko viņi varēs novilkt sarkano līniju, tas ir paši pret savu būšanu koalīcijā. Bet ticamāk, ka šoreiz ZZS novilks stingru sarkano līniju pret viņiem. Kas attiecas uz Šleseru - Gobzemu, tad, kurš teica, ka viņi nebūs parlamentā? Un, ka tradicionālie vienotība/NA/ZZS nevarēs sarunāt ar viņiem? Varēs. Un vēl kā. Vismaz ar Šleseru noteikti. Ir jau koalīcija ar viņu tak redzēta. Pragmatiskas valsts izzagšanas vārdā viņi ne tikai varēs, bet arī vienosies. Gobzems uztaisīs KPV otro sēriju. Viss tas pats vien būs. Tur nekā jauna. Tur ir skaidrs, ka tā ir nākamā opozīcijas partija.
13.septembris, 16:24 Atbildēt
IInta
"Ja vēlēšanas ko atrisinātu, tādas jau sen kā bātu aizliegtas vispār." (Kāda senajo gudrā teiciens.) Nu apmēram tā. Un ja naudu nedrukātu citviet un neiedalītu vai neaizdotu vēl; citvietl, tad varbūt varētu teikt, ka valstij ir suverenitāte un ka, tas, kuri tie šēž pie siles kopgalda, ko izšķirir un nevis Brisele vadlīnijas vistreknākajām nozarēm ko nosaka...
Kāpēc tik ciniski? Ne par ko jau tur vairāk neplēšas - viena ideoloģija: alkatība saucas.
Lai taču paši pierāda ko citu - līdz šim taču neviens nav spējis pieprasīt no šiem kampaņās sasolīto.... Tā kā....varbūt tomēr labāk jaunu Vēlēšanu likumu pa priekšu!
Un tā?....
13.septembris, 16:52 Atbildēt
IInta
Arī par vēlēšanām un ne tikai - vnk kaimiņos EU:
youtu.be/JQgheikhFbI
13.septembris, 17:02 Atbildēt
IInta
No tās pašas kategorijas:
youtu.be/YpbmpsNjOM4
13.septembris, 17:38 Atbildēt
ccik var
vēl a/p jaunups...nē, nu durām jau patīk...
13.septembris, 17:38 Atbildēt
IInta
Tā pati universālā "skaldi un valdi" politika vnk citviet:
youtu.be/sqAQTOApros
13.septembris, 17:55 Atbildēt
vvisi zin
jā, un andrītis kā peļu s.ds pa putraimiem, viemēr klātesošs, tikai nevajag, pudencija tagad olainfarm varo
13.septembris, 18:31 Atbildēt
sskeptiķis
Nu ar mūsu vēlētājiem Saeimā tikai žurkas un krupji trūkst, bet sagaidāms, ka tos arī drīz ievēlēs. Protams, valsts un pašvaldību klerki savēlēs JV un paristus par spīti Reira un Pavļuta cūcībām, jo viņiem ne par ko nav jāuztraucas, nauda ripo un var laist luni. Debīlisms ir nonācis tādā līmenī, kā ticības karu laikos, kad milzu debīliķu bars dažus gudrākos uzcepa uz atklātas uguns un jutās ļoti gudri.
13.septembris, 21:25 Atbildēt
oopis no laukiem
Datoru sistēmās ir tāda opcija kas saucas par DEFRAGMENTĀCIJU. Šī opcija meklē .noklīdušos failus kas aizdreifējuši tur kur viņiem nebūtu jāatrodas ,tā rezultātā sistēmas meklētājam "jāpārkrauj" visu failu kaudzi kamēr atrod meklēto failu. Tas prasa laika un pacietības resursu pārtēriņu un dators strādā lēni, Tātad, iedarbinot defragmentācijas opciju faili tiek sakārtoti lielās grupās pēc kādām konkrētām sistēmai zināmām pazīmēm vai tēmām un dators sāk darboties daudz ātrāk.
Kāpēc es to rakstu,jūs teiksiet ka tas nav par tēmu? Nē tas ir par tēmu,jo patiesībā es jums aprakstīju shēmu kā pareizi sakārtot līdzšinējo partiju "failu"bardaka sistēmu iedarbinot partiju DEFRAGMENTĀCIJAS opciju,sadalot tās 3 lielās grupās - kreisie,centriskie un labējie. Kreisā partija pārstāv DEMOKRĀTIJU,tātad - vairākuma diktatūru pār bagāto sabiedrības mazākumu. Labējā partija pārstāv PLUTOKRĀTIJU,tātad - bagātā mazākuma diktatūru pār sabiedrības vairākumu. Centristi ir tādi savdabīgi izolatori kas norobežo demokrātu diktatūru no plutokrātu diktatūras. Tieslietu sistēmai jāuzdod par pienākumu šo dažādo partiju noklīdušo un dreifējošo partiju "failu" defragmentācijas opciju iedarbināt un tas jādara ar likuma spēku,jo ir skaidrs,ka labprātīgi tas nekad nenotiks.
14.septembris, 0:01 Atbildēt
PPatiesība
Dekoratīva demokratija - labs apzīmejums tam kas notiek LV.
Žēl tikai, kā Bens vienmer tik parliecinoši laiza pakaļu citiem DD valstim ..

Neviens nepieminēja drošu ceļu viss izmainīt - izmainit Satversme ar referenduma palidzību un izvelet Tautas Prezidentu ar pakapenisku parēju pie Prezidentalas Republikas varas strukturu.
14.septembris, 0:12 Atbildēt
SSkumji
Juku laiki...
14.septembris, 7:23 Atbildēt
AAsais
Kāpēc vajag mainīt labi strādājošu koalīciju, vai tāpēc ka šleserveidīgajiem biznesā naudas aptrūcies un grib atkal uzpildīties uz sabiedrības rēķina?
14.septembris, 7:41 Atbildēt
IIstoričeskijs
Ja par 14.Saeimu skaidrs, tad par 15.vai 16. - varbūt arī.
14.septembris, 9:18 Atbildēt