Komentāri: Aināra Šlesera un Alda Gobzema līdzīgie, bet vienlaikus pretrunīgie mērķi

15.09.2021. Bens Latkovskis
 
nnu nu
Diemžēl jāpiekrīt par 100%.
Gobzema faniem, - precīzi, ko darīs Gobzema partija pirmajā gadā pēc vēlēšanām, ja tiks pozīcijā? Pieļauju, ka to nenojauš pat pats Gobzems. Ar Šleseru ir skaidrs, - jo viņa pozīcija ir zināma visiem, kam tas interesē. Tādēļ drīzāk pats Gobzems ir izdevīgs vienotībai, - skaļš brēcējs, kuram nav reāla darbības plāna (vismaz nav zināms), apmēram kā Kaimiņš iepriekš, ilgtermiņā - vilšanās un apātija labākajā gadījumā, sliktākajā - jukas un bardaks.
15.septembris, 9:55 Atbildēt
FFedja
Divi duraki! Pē! Smird!
15.septembris, 10:00 Atbildēt
PPoļitičeskijs
Nav 10.Saeimas - nav skaidrības.
15.septembris, 10:00 Atbildēt
aanda
parazîti nozîstie
15.septembris, 10:02 Atbildēt
AApinis
Ar petroleju apliet abus.
15.septembris, 10:08 Atbildēt
kkurpnieks
Divi zābaki - pāris.
15.septembris, 10:15 Atbildēt
JJukums
Ne jau Gobzemā ir problēma, bet gan Kariņa piekoptajā nedemokrātiskajā, viltīgajā valsts vadīšanas stilā. Tur jau jebkurā gadījumā bija jāparādās gobzema stila protestu organizētājam. Tautas paietība gan ir liela, bet ne bezgalīga. Interesants jautājums gan ir - vai pats Kariņš apzinās, kādu ļaunumu viņš nodara?
15.septembris, 10:16 Atbildēt
AAsd
Cīņa par pamatskolas elektorātu no kaimiņa suņu būdas!?
15.septembris, 10:19 Atbildēt
pprahtweeders
Atļaušos apsveikt pilsoni Leščinski ar vietnieka izvēli. Vilis Metaxa Krištopāns pirms nedēļas žurnālā Kurš Auns nosauca par plukatām visus, kam nav tik daudz naudas kā viņam. No texta varēja spriest, ka Dižais Plikpauris dziļi nīst tautu, kas negrib dancot zem šamā pātagas un dāvināt kungam papildus miljonus. Jautājums - jums reāli vajag šo staigājošo politisko mironi par premjeru. Nekas labāks kā Kariņš - 2 nebūs.
15.septembris, 11:01 Atbildēt
ffans
Ainārs un Aldis - Latvijas cerība izkulties no katastrofas!
15.septembris, 11:19 Atbildēt
pprahtweeders
Par to otro neko neņemos teikt, bet tas pirmais jau 20 gadus kuļ un pagaidām tikai sev sakūlis. Pie tam pa šo laiku iepazīts kā pabailīgs meizējs, kas tikai pa stūriem komandē, reti oplīgu eksemplāru drauģelis un neticīgais kristusbērniņš.
15.septembris, 12:55 Atbildēt
vvēderam
pirmais kā reiz ir sakarīgs un sevi pierādījis cilvēks, kam ir ko runāt par saviem sasniegumiem valsts labā atšķirībā no visiem pārējiem tagadējiem pozīcijas un opozīcijas darboņiem. Otrais - neviens nezina. Kad viņam bija uzdevums veidot valdību, - vecās partijas no viņa nobijās. Diez vai būtu sliktāks par Kariņu.
15.septembris, 15:07 Atbildēt
pprahtweeders
Domāšanas kļūda - man patīk A, balsošu par visu partiju. Ko darīsi ar visu varzu no Viļa Metaxas līdz Stendžam Peacedukam. Viņi būs tie, kas valdīs, kamēr oligarhs skaitīs ienākumus. Jēgu tomēr esi pateicis - nebūs labāks par Kariņu. A naher viņs tad vajadzīgs.
15.septembris, 16:13 Atbildēt
IInta
Būs programma, tad arī varēs ko lasīt un spriezt. Pašlaik ar dakšām ūdenī tas viss.
Iesākumam: varbūt tomēr nevajag uzdot poļu židu par latvieti? Varbūt tomēr apvienotais tas 2 A. Š un nevis jenotu kārteējais "meitas partijas" projekts? Varbūt 3 A.Š. ar filiāli AAE?
Ja kuro astonķāji tātad gatavojas tasīt.? Un katru reizii cerat uz citu rezultātu? VVF jau kā "ģimenes draugu" uz Dvaosu paņēma šamo līdz, lai sapazīstās ar "pašizredzētajiem".
:(?
Par Govju zēnu - pa priekšu to savējo šovslimību lai izslimo un tad jau manīsm kā projekts īsti - melnsvārču vai varbūt spēka struktūru, ja reiz atļautajā opozīcijā?.
Varbūt, ka kas nopietnāks parādās pie horizonta pa to laiku vēl arī.... vai arī vnk nevajg nevienu un tauta spēj pašorganizēties uz to pašu tautvaldību, lai kā Šveicē ar referendumu var pieņemt jebkuru likumu?
:)?
Nu nevar art ar tiem pašiem diegiem vecagā valdībmājā un saeimā. Pelēkie gaiteņi tur viegli paveic savu ierasto darbiņu - visiem vien tā savējā labkājība nonāk topā.
Kāda tur tā psi-apstrāde visiem kopā vai katram atsevišķi vēl notiek - kas to lai zin?
15.septembris, 12:30 Atbildēt
IInta
Mini-ddatordrukas kļūdiņas gan ir, bet... nelabošu.
Nu nav dators latviešu valodai domāts....
Tai - atzītajai starptautiski tik.
Off. Sakarīgas sarunas!
:)))
15.septembris, 12:33 Atbildēt
iin vino
Vai tik autors nav sācis pa kluso ielauzīties latīņu valodā?
15.septembris, 12:39 Atbildēt
MMedia Guru
Šis izskatās pēc kārtējā jenotu apmaksātā raksta. Veca plate- Kariņš ne visai, bet visi citi būs katastrofa. Būs vēlēšanas, būs 4000 zīmju programmas, pēc tām vērtēsim. Nav jēgas īzkaut trumpes pirmajos stiķos. Un kritizēt valdību ir jebkuras opozīcijas tiesības un pat pienākums. Sevišķi, ja ir, par ko.
15.septembris, 16:31 Atbildēt
LLīvmane
Šlesers ir kremļa stabulē pūtējs, bet Gobzems ir gatavs pūst jeb kurā stabulē, lai tikai tiktu pie varas.
15.septembris, 17:29 Atbildēt
IInta
Viņam jau reiz deva varu - nesatiķēja taču....
Ja vēl mācītos ko, bet....visa duka taču pašizrādei -šovbiznesā aizet...
Tukšmuldoņu tā jau daudz par daudz ir varas galvgalī.
15.septembris, 20:29 Atbildēt
IInta
Vnk citviet - kaimiņos, varenplašajā - un tas jau brīvbrīdim:
youtu.be/KLrqKT0Cm7Y
15.septembris, 20:26 Atbildēt
RRohs
Smieklīgs raksts. Jūs, ļaudis, esat naivi. Par ko strīdi? Visa pazīstamā dzīve noklāsies pusgada laikā. Kariņš ir jāaizvāc kā nodevējs un globālistu vadīts lops. Citādi Jaunā Kārtība sadzīs mūs pa kamerām.
15.septembris, 21:57 Atbildēt
IInga
Dievs dod Kariņam izturību un veselību izturēt "buldozeru" uzbrukumus!!!
16.septembris, 13:40 Atbildēt
PPuķe
Tauta, lūdzam Dievu, lai Viņš mūs valda un dod sevis izvēlētu cilvēku mūsu pārstāvībai! Man ir zināms, ka Šleseru pie varas nedrīkst laist, būs trakāk. Bet tauta krastmalā neiet dēļ Gobzema vai Šlesera, bet savu aizskarto interešu aizsardzībai! Ja valdība kļūst autonoma no Dieva, tad tautai jālūdz Dievam ticīgs vadītājs.
16.septembris, 16:54 Atbildēt
sssd
16.septembris, 20:48 Atbildēt
IInta
Paldies par linku - noderēja jau tas arī citviet.
UN gan jau, ka vēl noderēs...
:)
17.septembris, 15:41 Atbildēt