Komentāri: Milzīgā pandēmijas nauda uztur paniku, kura veicina demokrātijas eroziju visā pasaulē

21.09.2021. Bens Latkovskis
 
MMāris
Trešā rindkopa izsaka visu!
21.septembris, 8:58 Atbildēt
BBonapartssatrūdējušais
Lai pagatavotu ragū no zaķa ir vajadzīgs zaķis!
Lai sāktos demokrātijas erozija, vajadzīga demokrātija.
21.septembris, 9:27 Atbildēt
DDiana
Piekrītu
21.septembris, 9:30 Atbildēt
DDiana
Trešā rindkopa izsaka visu!
21.septembris, 9:31 Atbildēt
llola
Es gribu, lai kāds puisis šajos divos caurumos mani spēcīgi sit.Es uzreiz saku, ka nevēlos attiecības, es mīlu seksu, tas arī viss. Rakstiet tērzēšanai: cuti.cc/W2pZi
21.septembris, 10:00 Atbildēt
nnezālītis
«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/
21.septembris, 10:55 Atbildēt
VVisa ļaunuma sakne naudas kārība
Pienāks diena kad šiem visiem vadoņiem būs jāatskaitās par savu augstprātību ,jo augstāk gribēs uzlekt jo zemāk kritīs un tas ir neizbēgami arī Latvijā,nekas un neviens nepaliks nesodīts par cilvēku diskrimināciju un terorizāciju,jo nevienam nav dotas tiesības to darīt ,jo visi cilvēki Dieva priekšā ir vienādi ,Dievs nav mazais bērns viņš visu redz un dzird .
21.septembris, 9:01 Atbildēt
PPareizaisjautājums
Un kā ar pārējām "kārībām" ?
21.septembris, 9:28 Atbildēt
bbļodlaižām
Vairāk jau te iekomentē lemberga b\lodlaižu bariņš.
21.septembris, 9:49 Atbildēt
bbļodlaižai
Ak tad Jūs arī to bļodiņu laizījāt? Un kā, vai Jums patika?
22.septembris, 9:34 Atbildēt
CCenzūra
Cenzori ! Labu rītu !
21.septembris, 9:34 Atbildēt
pprāta čakarēšana
Pilnīgi precīzi! Paldies par rakstu!
21.septembris, 9:44 Atbildēt
vvāvere
Hūtes tenku lapa varēs nu klasificēt, kas notiek pasaulē....Ezim jāsmejās!
21.septembris, 9:48 Atbildēt
pprahtweeders
Ja Lembergs būtu bijis Hūte, tu tagad dziedādams raktu kūdru. Škic miglā, Ezīt!
21.septembris, 10:01 Atbildēt
JJautājums
Bet kura lapa, Jūsupāt, var klasificēt????
21.septembris, 19:52 Atbildēt
vviesis
Mjā, šobrīd pasaulē un arī pie mums situācija sāk atgādināt šausmu filmas scenāriju. Un ne jau tādēļ, ka cilvēki slimo, bet tieši šīs pūļa reakcijas dēļ. Nebūtu īpašu brīnumu, ja satrakots pūlis sāktu ar akmeņiem nomētāt nevakcinētos. Un te ir jārunā par politiķu atbildību. Var saprast, ja aiz nezināšanas tiek pieņemti kļūdaini lēmumi, bet to, kā ir sašķelta sabiedrība, valdošajai koalīcijai nedrīkst piedot. Nav viņi tādi muļķi lai nesaprastu, kādus mehānismus viņi iedarbināja ar saviem lēmumiem. Bet cilvēki- ko tur uz viņiem dusmoties. No tiem laikiem, kad pūlis ar prieku dedzināja raganas, cilvēka daba jau nav īpaši mainījusies......
21.septembris, 9:54 Atbildēt
nneviesis
Tu raksti par to, ko tavs bonza boss, cietumnieks gribētu panākt Latvijā - nekārtības. Bet lielākā cilvēku daļa jūsu propogandu nolaiž klozetā!
21.septembris, 10:02 Atbildēt
vviesis
Nu re, uzskatāms piemērs cilvēka dabai- Tu nevis diskutē par komentāra saturu bet apvaino mani izdomātos grēkos. Tur tiešām nav tālu līdz akmeņu mešanai vai sārta kurināšanai. Gan jau zemapziņā Tu varbūt pat nožēlo, ka mūsdienās šādas izpriecas nav atļautas, ko? :)))))))
21.septembris, 10:31 Atbildēt
vviesis
P.s. Priecē, ka vismaz pagaidām saprātīgo tomēr ir vairākums. Pazīstu daudzus foršus cilvēkus, kuri dažādu iemeslu dēļ ir vakcinējušies, bet kuri vienalga neatbalsta visu šo histēriju. Tas tomēr vieš optimismu :)
21.septembris, 9:56 Atbildēt
PPrecizējums
Tāpat ir ļooooti daudzi cilvēki, kuri nav vakcinējušies, un tāpat neatbalsta šo histēriju - neiet ielās un nebļaustās.
21.septembris, 19:53 Atbildēt
pprahtweeders
Atkal uzrunāju tikai domājošos. Šīpļiem iesaku, rijiet, kamēr dod, dirst no dusmām varēsiet, kad izbeigsies uz visiem laikiem. Paldies,Latkovska kungs, raksts par lietu. Piebildes. Cilvēki, kas sauc sevi par vakcinētiem, varētu beidzot aizvērties, jo vakcīnas NAV. Ir sporta dopingi jeb būsteri, kas pat oficiāli palīdzot maxi pusgadu. Sapratāt, koviderasti, jūsu Kaina zīmes sertifikāts tūlīt vairs nederēs un būs jāiet pēc jaunas dopinga devas ar neparedzamām sekām miesai. Digitāli sadrukāto lielo valūtu apjoms jau ir sasniedzis baisus apmērus un koviderastu noskaņojums turas tāpēc, ka šie lopiņi domā, ka viņus baros mūžīgi. Dažus pēdējos gadus Latvija jau ir failed state un lustējas tikai tāpēc, ka pusi līdz 2/3 budžeta saņem ubagdāvanās un aizņemas. Šoreiz, kad plīsīs, ''kvantitatīvās atvieglošanās'' naudas spilvena nebūs. Vietas nav, tāpēc tikai vēl trešo - vai neredzat, ka sākušās kovidiotisma pretinieku slepkavības. CNN pat publicē ar skaļu tīksmināšanos, kā miruši attiecīgie žurnālisti un publicisti, vakar pat kādu Aidaho medmāsu apspļaudīja. Statistiski tāds nāvju daudzums šai grupā ir neiespējams un minētie simptomi, kā teica tas mirstošais izraēlietis, atgādina indi, nevis infekciju.
21.septembris, 9:58 Atbildēt
SSkolnieciņš
Prahtweeder, Tu tagad palīgskolas līmenī nolaid zinātni klozetpodā. Piedod, bet Tev ar šādu domāšanu pat dabaszinātņu bakalauru neiegūt. Kā Tu laboratorijas darbus veiksi, ja Tu nodirs teoriju un izvirzi savus spriederējumus? Vakcinācija notiek visā pasaulē, bet Tu nabadziņš par Latviju uztraucies.
Ar necieņu pret Kremļa troļļiem, Skolnieciņš
21.septembris, 11:02 Atbildēt
IInta
Kuat kur tīmeklī lasāms bija salīdzinājums ar to apšu klaburčūskas indi arī.
21.septembris, 12:36 Atbildēt
pprahtweeders
Kuņģi, un dāmji, redziet kur tā nelaime pērkamiem truļiem. Kad runāju es, runa ir par lietu - kad man grib iebilst no biznesa vai partiju troļļu kantoriem, kakas vien iznāk. Latviešu, krievu vai angļu kakas, nav no svara. Apsolu šai mēslu jūrā dot jums normālu infu, kamēr nemēģinās apklusināt kā ASV radiožurnālistus. Zaudēt man, atšķirībā no skolnieciņiem, nav ko. Uz tikšanos!
21.septembris, 13:30 Atbildēt
bbaisi
Sekojiet naudas plūsmai, un jums viss taps skaidrs - apm. tā teicis kāds liels valstsvīrs. Ja pandēmijas nauda plūst uz ASV, tad ko tas izsaka!?
21.septembris, 10:06 Atbildēt
zzane
bills geitss jau pateica maigi starp pedinam ka driz bus jauna pandemija 10x navejosaka ka kovids, tapec visiem jabut gataviem vakcineties 100 dienu laika. Bija oficials raksts WSJ. Ko tas jums liek nojaust? Ieprieksejais Kovids tacu piepildijas vards varda.
21.septembris, 12:15 Atbildēt
IInta
Pēc infas vispasaules tīmeklī ap trakumsērgu it kā šamie trinas, palaist vai tomēr ne...
21.septembris, 12:38 Atbildēt
jjuris
ASV demokratu partija, baidens, DNC, ASV garbage media = eksistencials, tiess drauds jebkuras civilizacijas pastavesanai. Jo pasaule atrak tiks vala no si visa, tad varbut izdzivos. Pieminiet manus vardus.
21.septembris, 16:38 Atbildēt
MMadris
Cik atšķirības var saskatīt starp Lukašenko režīmu un Kariņa - Levita kliķes režīmu. Es redzu, ka pie mums režīms pagaidām ir mazliet maigāks.
21.septembris, 10:19 Atbildēt
ppiebilde
Kad pie mums, tāpat kā ASV, vakcīnu pretiniekus sāks nogalināt ar nosmakšanas indi, būs sliktāk. Batjka vismaz neliedz baltkrieviem staigāt pa ielu, pelnīt naudu un tērēt naudu, kurā bodē gribi. Vienīgi pogainie tur daudz lielāki psihi. Jau tagad kopā skaitot būs līdzīgi brīvības indeksi, ja oktobrī ievedīs aplenkuma stāvokli, Baltkrievija kļūs mums brīvības zeme.
21.septembris, 10:35 Atbildēt
RRītdiena var nepienākt
Tad, kad par visu šodien notiekošo pasaulē brīdināja jau 2019. gada beigās, brīdinājumus nodirsa un pasludināja par sazvērestības teorijām. Šodien tā ir realitāte. Gribiet zināt kas būs rīt? Palasiet OFICIĀLU informāciju par Lielo Restartu un Klausa Swabb "gara darbus". Pienākuši grūti laiki un īstā " jautrība" būs ap 2023- 2025. gadu. Pašlaik ir "vieglā" genocīda periods. Krājiet gara spēku, tas būs vienīgais, kas noderēs.
21.septembris, 10:28 Atbildēt
gghhg
"Aizliegums braukt pie sarkanās gaismas ir brīvības ierobežojums. Mana veselība man atļauj braukt pie sarkanās gaismas, tā ir mana atbildība. " Kapēc ar vakcīnām un covid sertifiāku ir savādāk?
21.septembris, 10:32 Atbildēt
nnesapratu
Nesmīdini, pirkt auto un likt tiesības vai nepirkt ir brīva izvēle. Tiem, kam nav auto, maizi pirkt neaizliedz. Sarkanā gaisma ir saprotama no 4 gadu vecuma, Kaina zīmes sertifikāta būtība nekur nav skaidrota, jo nav skaidrs, kas tā par slimību, ko sertificē.
21.septembris, 10:39 Atbildēt
kkāda tur brīva izvēle
Lai brauktu ar auto piespiež likt tiesības un pat ar noliktām tiesībām tevi nelaiž vadīt pasažieru autobusu.
21.septembris, 18:48 Atbildēt
ttāda tur brīva izvēle
Tāda ir starpība? Tāda: VISU MŪŽU JAU TIESĪBAS VAJAG, LAI VADĪTU AUTO! Bet - lai ietu uz veikalu, NEKAD IEPRIEKŠ NEKĀDAS "TIESĪBAS" NAV BIJUŠAS VAJADZĪGAS! Kas tad Jums nav skaidrs, draugs mīļais? )))
22.septembris, 9:43 Atbildēt
tto ghgam
Kāda ir starpība? Tāda: VISU MŪŽU JAU ir AIZLIEGTS BRAUKT PIE SARKANĀS GAISMAS! Bet - lai ietu uz veikalu un kino, NEKAD IEPRIEKŠ NEKĀDAS "TIESĪBAS" un "GAISMAS" NAV BIJUŠAS VAJADZĪGAS! Kas tad Jums nav skaidrs, draugs mīļais? )))
22.septembris, 9:46 Atbildēt
BBēēē
Aitu bars lec no kraujas un lepni blēj, ka tas sabiedrības vārdā... Kas, pie velna, tā par pašnāvnieku sabiedrību?
21.septembris, 10:42 Atbildēt
vvispār
Aitu bars blēj, ka tā ir demokrātija un nevienam nav tiesību norobežot kraujas malu.
21.septembris, 18:50 Atbildēt
vvispār vispār
Aitu bars IR TAS, KAS blēj, ka IR JAVAKCINĒJAS, un "kraujas mala"" IR TĀ VAKCINĒŠANĀS, lūk!
22.septembris, 9:48 Atbildēt
bbet tomēr
Cik tā Krievija ir nedemokrātiska un ļauna! Bens labi atstrādā Jūdasa grašus!
21.septembris, 10:54 Atbildēt
TTante
Man šķiet, ka pienācis laiks šo pilnīgi degradēto cilvēci noslaucīt no planētas virsmas. Škiet, tie, kas vel kādreiz mācījās lasīt, zin tādu grāmatu, kur tas viss aprakstīts. Dieva dzirnas maļ lēni, bet labi.
Es zinu, ka iet runa arī par manām personīgas beigām, bet dzivot fašismā tiešām nevēlos. Dvēselei ar to nepietiek. Paldies par to, kas bijis.
21.septembris, 11:00 Atbildēt
SSkolnieciņš
Tante, Tu laikam esi kompartiete, jo kompartiešu (krievnacistu) leksikonā vards ''fašisms'' dominē ikreizi. Tālak Tu sludini Bībeles viltus Dievu Jahvi, tas liecina par lielkrievu šovinismu Tevī. Jo visi putinisti pēc būtības ir pareizticīgi sātanisti, kas pielūdz Bībeles viltus Dievu Jahvi. Putinisti ienīst cilvēkus, tas izskaidro Tavu domāšanu.
Ar cieņu, Skolnieciņš
21.septembris, 11:07 Atbildēt
PPrecizējums
Skolnieciņ, Tev vēl ilgi un dikti jāskolojas :):):)Kāds sakars Jahvem ar lielkrievu šovinismu????
21.septembris, 19:56 Atbildēt
DDauņeksterminators
Skolnieciņa prātiņa stāvokli skaidri parāda viņa runātie teksti. tas ir labi, jo samazina risku, ko šādi indivīdi izraisa.
21.septembris, 11:29 Atbildēt
KKrievnacists
Kāds man kauns uzradās pēc skolnieķeļa teiktā!
21.septembris, 11:16 Atbildēt
nneņem galvā
"skolnieciņš" ir jau pensijas vecuma valdības trollis, cenšās labākajās Davosas "vadlīniju" formās čakarēt visiem smadzenes. Bet mēs zinām, kas ir kas! ;))
21.septembris, 16:51 Atbildēt
MMeždunarodnijs
Būtu liels gandarījums un prieks daudziem, ja nekādu vēlēšanu Krievijā vai pašas Krievijas nebūtu.
21.septembris, 11:32 Atbildēt
ssvddvs
Tas tiesa, bet vairāk uztrauc tādu kā minēto Trudo aktivitātes un cilvēki, kas viņiem skrien pakaļ. Mēs par zemu vērtējam covidhistēriķus.
21.septembris, 11:42 Atbildēt
LLatviešu burti
Nekā nesaprotu....
Runā par "milzu pandēmijas naudām"...... tajā pašā laikā Liene Cipule paziņo, ka ātrie nebrauks vis uz visiem izsaukumiem - tikai uz nāvējošiem!
Kur ir tā "milzu"nauda??!!
Slimnīcās trūkstot gultu un personāla!!
Kur ir tā milzu nauda??!!
21.septembris, 11:53 Atbildēt
IInta
Par kanādu runājot, jāpiemin, ka tikko tur kādi 5000 grāmatas arī sadedzināja...
Par pārējo nemaz negribas neko komentēt, jo arī Rīgā, Purvčikā - pie tā ārzemju irestādītā ticības tempļa savulaik kādi pamēģināja grāmatas dedzināt... Vnk agrāk.
21.septembris, 12:15 Atbildēt
LLīvmane
Pateicoties visādiem kverpļiem, kuri raujas pie varas, tiek sadalīta sabiedrība. Normāli būtu, ja visi ņemtu un vakcinētos.
21.septembris, 17:38 Atbildēt
PPrecizējums
Visādi kverpļi jau arī šobrīd ir tikuši pie varas. Normāli ir, jā tādiem neuzticas...un nevakcinējas
21.septembris, 19:58 Atbildēt
vviesis
Nu jā, normāli būtu, ja cilvēki nedomātu ar savu galvu, bet tikai pildītu, ko viņiem liek... dīvains gan dažiem priekšstats par "normalitāti".....
21.septembris, 23:21 Atbildēt
LLīvmanei
Mīļā kundze, vai Jums viss ir labi? Nevajag aizstāvēt un iestāties par ļauno un netaisnību: un šīs vakcīnas ir no ļaunā. Nu, priekš kam Jums piedalīties atbildēšana par ļaunā ļaunajiem darbiem? Dievs lai ir ar Jums!
22.septembris, 9:55 Atbildēt