Komentāri: Šoruden ANO darba kārtībā klimats un LGBTQI

23.09.2021. Bens Latkovskis
 
OONO
ANO ir malači! Visticamāk, tieši globālās sasilšanas dēļ krasi pieaug seksuālo invalīdu skaits, tādēļ cilvēces izdzīvošanas vārdā cīņai ar to jābūt neatliekamai un visaptverošai. Āmen.
23.septembris, 12:31 Atbildēt
PPravietisnejaukais
Dieva Vārds, Pētera 2. vēstule, 2. nodaļa:
1 Bet ir arī bijuši tautā viltus pravieši, kā arī jūsu starpā būs viltus mācītāji, kas paslepen ienesīs aplamas posta mācības, noliegdami pat To Kungu, kas viņus atpircis, un tā sagatavos sev drīzu pazušanu.
2 Daudzi sekos viņu baudu dzīvei, viņu dēļ patiesības ceļš tiks zaimots.
3 Mantkārībā viņi izmantos jūs ar izdomātiem vārdiem; sodība, kas jau sen viņiem nolemta, nekavējas nākt, un viņu posts nesnauž.
4 Jo arī eņģeļus, kas apgrēkojās, Dievs nesaudzēja, bet nometa tos pazemes tumšajās bedrēs, lai glabātu sodam.
5 Viņš arī nesaudzēja seno pasauli, bet sūtīdams plūdus bezdievīgajai pasaulei, izglāba tikai taisnības sludinātāju Nou līdz ar septiņiem citiem.
6 Tāpat Viņš nosodīja Sodomas un Gomoras pilsētas, pārvērzdams tās pelnos un iznīcinādams, tā atstājot biedinošu piemēru visiem, kas grib grēkot.
7 Viņš izglāba taisno Latu, kam bezdievju netiklā dzīve sagādāja ciešanas.
8 Jo taisnais, kas dzīvoja viņu vidū, mocījās savā taisnajā dvēselē dienu no dienas, redzēdams un dzirdēdams viņu negantos darbus.
9 Tā Tas Kungs prot izglābt dievbijīgos no kārdinājuma, bet netaisnus paturēt mokām soda dienā,
10 sevišķi tos, kas seko miesai kārībās, kas viņus apgāna, un nicina augsto varu. Pārdroši pārgalvji, tie nebīstas no godības eņģeļiem, bet zaimo tos,
11 kamēr eņģeļi, kaut gan tie ir stiprumā un spēkā lielāki, nenosoda viņus, tos zaimodami Tā Kunga priekšā.
12 Viņi kā neprātīgi dzīvnieki, kas pēc savas dabas radīti satveršanai un nokaušanai, tāpat kā šie ies bojā, tāpēc ka tie zaimo to, ko tie nepazīst,
13 saņemdami netaisnības algu; salds prieks tiem šķiet baudu dzīve dienā, viņi ir kauna traipi, savā viltībā mielodamies kopā ar jums.
14 Viņu acis ir vērstas tikai uz laulības pārkāpēju un alkst grēka; tie vilina nestipras dvēseles, tiem sirds ir ievingrinājusies mantkārībā; tie lāstam pakļauti.
15 Atstādami taisno ceļu, tie ir nomaldījušies, sekodami Bileāmam, Beora dēlam, kas dzinās pēc netaisnās algas,
16 bet saņēma pamācību par savu pārkāpumu: bez valodas lops, sākdams runāt cilvēka valodā, aizkavēja pravieša neprātīgo nodomu.
17 Tie ir avoti bez ūdens, vēja dzenāti mākoņi, viņiem nolemta visdziļākā tumsība.
18 Jo, runādami lepnus, tukšus vārdus, tie vilina ar miesas kārībām netiklās baudās tos, kas tikko izbēguši maldu ceļu gājējiem.
19 Apsolīdami tiem svabadību, paši viņi kalpo postam, jo, kura kāds ir uzvarēts, tā kalps viņš ir.
20 Jo, ja tie, kas pasaules gānekļiem mūsu Kunga un Pestītāja Jēzus Kristus atziņā izbēguši, bet tanīs atkal iepīti, zaudē cīņu, tad viņu gals ir kļuvis ļaunāks nekā viņu sākums.
21 Jo labāk viņiem būtu bijis, kad tie nebūtu atzinuši taisnības ceļu, nekā pie atziņas nākušiem nogriezties no viņiem uzticētā svētā baušļa.
22 Bet viņiem ir noticis pēc sakāmā vārda patiesības: suns atgriežas pie sava paša vēmekļa, kā arī: cūka mazgājusies atkal vārtās dubļos.
23.septembris, 12:41 Atbildēt
KKarlis
baidens un DNC radija COVID -19
www.breitbart.com/po..naviruses-into-bats/
23.septembris, 13:36 Atbildēt
kkisulya
Es gribu, lai kāds puisis šajos divos caurumos mani spēcīgi sit.Es uzreiz saku, ka nevēlos attiecības, es mīlu seksu, tas arī viss. Rakstiet tērzēšanai: cuti.cc/W2pZi
23.septembris, 17:32 Atbildēt
pprahtweeders
Latkovska kungs, tas, ka Baidens ar iesauku ''iepūt man'' (bite me) ir plānprātīga lelle, kas izliekas par juceklīgas politisko mafiju kopas komandieri, neizslēdz skumjo faktu, ka slepkavas mazdēls Tramps ir pirmā numura riebeklis, kas gatavojas kļūt par ASV Hitleru. Normālas elites, kas turēja kopā ASV, vairs nav. Vēl viena jenkiju nelaime - kā sarkanie tā baltie grib karu ar Ķīnu, kā iekšējo problēmu atrisinājumu. Mūsu nelaime - neviens palīgā nenāks, ja kas, natoīdi būs Ķīnas frontē. Par elektroniski drukāto naudu - mēs taču nezinām, tāds experiments notiek pirmo reizi vēsturē. Bet ir ļoti labs indikators, ja tās ķīniešu nekustāmā superfirmas bankrotu šodien apturēs ar debesu naudām, sistēma vēl strādā. Ja būs bankrots, gatavojiet popkornu vai ziepētus striķus, pēc gaumes.
23.septembris, 12:38 Atbildēt
IInta
Bla-bla-bla pa augstām tribīnēm un... realitāte tajā pat USA:
www.newswars.com/was..-masks-while-eating/
23.septembris, 12:51 Atbildēt
IInta
Un citi tie draudi jau skan citviet ar:
www.express.co.uk/co..is-johnson-joe-biden
23.septembris, 12:57 Atbildēt
nnesapratu
ho ho ho, rezervātos vai kā?
23.septembris, 12:53 Atbildēt
IInta
23.septembris, 13:46 Atbildēt
IInta
23.septembris, 16:03 Atbildēt
IInta
23.septembris, 17:30 Atbildēt
hhunta
nekur citur jau neviens vairs neklausās šādus murgus. Vismaz tur var pačalot izolējoties no reālajām problēmām
23.septembris, 21:26 Atbildēt
ddomātājs
Visi ir idioti izņemot latviešus!!!! Labi rūkts komentāros un rakstā.
24.septembris, 1:46 Atbildēt
YYanks go home
Senīlais idiots Baidens LGBT sakarā pat pieminēja valsti Čeceniju) Ļoti aktuāli. Īstenībā katru, kas dirš par klimata krīzi un siseņu kotletēm, vajadzētu sist krustā ar kājām gaisā. Šīs 2 tēmas ir lakmusa papīriņš , lai nekavejoties izskaitļotu sugas ienaidnieku.
24.septembris, 6:37 Atbildēt
ssmaids
Baidens sevi nominējis par pasaules galveno pederastu! cik aizraujoši!
24.septembris, 8:45 Atbildēt
SSokrāts
Izcila vienīgi bija LAVROVA runa , atbilstoša mūsdienām !
27.septembris, 8:13 Atbildēt
AAija
..jaunās ticības apliecinājums ir skanējis no ASV Demokrātu partijas globālā ,, pāvesta ,, mutes . Tad jau esošais Pāvests tagad būs ,, vicepāvests ,, . Tad jau latvju valdošās koalīcijas prezidents tagad būs ,, kardināls ,, .Tad jau sakoptajās , bet tukšajās ( kovids taču ! ) baznīcās tiks pacelts varavīksnes karogs un sludināta jaunā ticība tiem , kuriem ir pareizā zīme uz rokas vai pieres . Tikai - tad arī notiks tā , kā ir sacīts : ...,, visiem melkuļiem būs sava daļa degošā sēra uguns jūrā - tā ir otrā nāve ,, .
28.septembris, 10:52 Atbildēt