Komentāri: Nobela miera prēmija Marijai Resai un Dmitrijam Muratovam – saprātīgs kompromiss

10.10.2021. Bens Latkovskis
 
AAgate
Nu Grētas izvirzīšana jau ir spļāviens sejā veselajam sapratam. Garīgi slima meitene, ko sen jau ārsti teikuši....
9.oktobris, 11:51 Atbildēt
PPolitiskāšizofrēnija
Agate, kur Tu Rietumos saskati veselo saprātu? Tur jau nav vairs kam "spļaut sejā"!
10.oktobris, 10:22 Atbildēt
PPirktspēja
:) Toties, 50/50...
10.oktobris, 9:13 Atbildēt
dde Soto
tuuliņ rašņas fašistiskā režīma maksas zābaklaižas nolies Muratova kungu ar savām samazgām.
10.oktobris, 9:17 Atbildēt
SSoto vam
Vai joprojām neesi aizgājis pie psihiatra ?
10.oktobris, 10:09 Atbildēt
DDauņeksterminators
Viņš nekad tur neaizies, jo tādam lēmumam jau ir vajadzīgs saprāts.
10.oktobris, 13:24 Atbildēt
PPolitiskāšizofrēnija
Tātad, deSoto, ja es maksu nesaņemu, tad pret manu komentu Tev nav pretenziju?

Lūdzu - Šīs Nobela prēmijas piešķiršanas galvenais iemesls ir vēlme vēl un vēl graut Krievijas valsti. Visi krievi, kuri ir gatavi nodot savu valsti var cerēt, ka agri vai vēlu tiem piešķirs Nobela prēmiju. Nu, vai vismaz izmaksās labu honorāriņu.
10.oktobris, 10:21 Atbildēt
AAsd
Putina zemcilvēku režīma reklāmai apsolita daļa no 500 000€!
10.oktobris, 10:00 Atbildēt
eemigrante
Grētai balvu piešķirt būtu perversi kaut vai tāpēc vien, ka pirms dažiem gadiem Nobela Miera prēmiju piekšķīra pakistāņu meitenei Malalai par to, ka viņa gribēja iet uz skolu un cieta smagā uzbrukumā vien tāpēc, ka, būdama meitene, gāja uz skolu. Būtu tak dīvaini tagad piešķirt šo pašu balvu izlaistam zviedru skuķim, kas, lai nebūtu jāiet uz skolu, tupēja uz ielas stūra un kvieca par klimata krīzi. Turklāt klimata glābšana un pasaules zaļināšana jau tuvākajos mēnešos uzdzīs augšā pasaule nabago skaitu, jau pēc dažiem mēnešiem energocenu un visādu klimata kvotu dēļ nabagi būs arī tie, kas šodien vēl skaitās pie vidusslāņa.
10.oktobris, 12:39 Atbildēt
bbazilks
Kremļa kliķe ir savārījusi lielu, bīstamu, sev un citiem, mēslu - noziegumu pret cilvēci putru, tāpēc ir panikā un nevar, pagaidām, neko citu izdomāt, kā ar cenzūru un iebaidīšanu kaut kā visus savus noziegumus padarīt par savas impērijas noslēpumu - valsts noslēpumu. Agri vai mazliet vēlāk, protams, viss nāks gaismā un tad Krievija sabruks kā kāršu namiņš. Kas attiecas uz Muratova lomu, Kremli un to Nobela prēmiju, tad raksta autors to formulē loģiski.
10.oktobris, 18:53 Atbildēt
ggaziks
Pagaidām Kremlī nevar izlemt, kad sākt bijušo koloniju dekolonizāciju, derusifikāciju - starp ekspertiem norit intensīvi strīdi. Mūžīgi to lietu nevarēs atlikt. Tas, protams, ir sarežģīti, jo no vienas puses Krievijā ir demogrāfiskā katastrofa, bet no otras lielkrievu šovinisti vēlas bijušajās kolonijās atstāt savu 5. kolonnu.
10.oktobris, 19:00 Atbildēt
SSaulīte
Štrunts par Krieviju. Galvenais, ka mums ir demogrāfisks uzplaukums, stabili augoša ekonomika, nenozīmīgs valsts parāds, laimīga un vienota sabiedrība ar spožām nākotnes izredzēm. Bet krievi nekā cita neprot, kā sēdēt uz savas gāzes adatas, kamēr nolūzīs :)
11.oktobris, 1:20 Atbildēt