Komentāri: Fon der Leienai un viņas vadītajiem eirokrātiem pret Lukašenko migrantiem neļauj cīnīties ticība

26.10.2021. Bens Latkovskis
 
AAgate
Tāpēc ka hazāru nauda vairs iekšā Eiropā nenāks. Ups! Tagad sāksies interesantākais. Būs jaunas tēmas, lai tikai novērstu uzmanību no notiekošā. Gaidām!
26.oktobris 2021, 9:23 Atbildēt
HHahaha
Welcom-istiem kaut kā neērti kļuva... tik ātri pārorientēties uz border-istiem.
26.oktobris 2021, 14:21 Atbildēt
TTime
kad šo kleptomānu nauda ir kur gājusi,vien apvērsumu,haosa,dezinformācijas,šovu radīšanai ,un savas zagļu kliķes sponsorēšanai.
Tāpēc šī sērga ir visur klātesoša,jo savās mājās jau nezog.
26.oktobris 2021, 21:57 Atbildēt
ppieviltie pakaļskrējēji
Viņa ar niecību noklausās kaut kādu valstu individuālai gribēšanai,jo tam šoreiz nav nekāda labuma priekš viņas pārstāvētām valstīm,kur diez vai viņa iekšēji ir kopā ar visām ES valstīm,kur viņa viņas atceras tad,kad vajag priekš lielajām valstīm kādu pakaļskrējēju,vienkārši kompāniju.Kur tas sīkaus tad jūtas varens,ka kādam var paturēt viņa pildspalvu un pie vajadzības iedot.
26.oktobris 2021, 11:06 Atbildēt
MMārtiņšLuters
Slikta teorija noved pie sliktas prakses.
26.oktobris 2021, 13:11 Atbildēt
nneticu nevienam
Kur vīrus radās,to neviens īsti nezina,Ķīnā tika tikai viņš konstatēts priekš atskaites ķeksīša.Ja būtu radies ķīnā,tad tur arī paliktu,bet aizdomīgi izplatījā,pavisam aizdomīgi.
26.oktobris 2021, 11:13 Atbildēt
IInta
Citas mēles stāsta: astrālajā plānā - uzražots USA, fizikāli iemiesots tas normāli jebkuram vetārstam pažistamais jau, bet tagad mākslīgi laboratorijā uzlabotais kovids jau Ķīnā un galvenokārt par to pašu jeņķu naudu. Sākotnējā izplatība: Ķinā bija dažadu armiju kaut kāds tur saiets - kopējie it kā manevri vēl anno 2019 rudenī laikam, tad ar sāka izplatīt...Tālāk jau ar šamo tūristiem, kā te raksta tekstā....
Kur un kā kas bija plānots - masoni taču arī visu pat parāda filmās un visu dara jau savlaicīgi - tas ir to, ka tikai kādas pandemijas aizsegā varēs savus plānus par NWO ieviest, ja reiz neviens neiebilst. Vēl jau filmas par zombijiem arī bija - jācer, ka vismaz līdz tam nenonāks...Nu neiet taču šiem tā kā cerēts viss pēc tām notīm.... It seviški jau pēc tam, kad Vatikāns ar Rotšildiem naudiņas sameta kopā un paziņoja progu, kam tieši tā domāta. Tāpēc ar tā ārdīšanās ar nošprcēšanu. Žļurgai ta iedarbības tie termiņi arī vēl taču ir...
26.oktobris 2021, 12:06 Atbildēt
vvakcīnu akciju biržas spekulanti
spriežōt,ka amerikāņi jau sen runā ļoti zemā,it kā nopīpētā balsī,kaut gan nepīpē ,tad varētu no viņiem nākt ,tur pilns narkomānu,bezpajumtnieku ,pilsētu aglomerāciju kanalizāciju,labvēlīga augsne.
26.oktobris 2021, 21:26 Atbildēt
vviss pa jokam
Kur ir pamatlikums par eiroparlamentāriešiem?Uz kāda likuma pamata tos ievēlētos var uzskatīt par parlamentāriešiem,vai latviešu tauta ir kopēji vienojusies par to,ko viņi ievēl un kādus pienākumus tiem ievēlētajiem jāveic?Nu ja,bet kāda jēga ir no Latvijas konstitūcijas un cik viņa ir leģitīma,ar suverēno varu apstiprināta?
26.oktobris 2021, 11:21 Atbildēt
ddace
Beni , tie nav Lukašenko migranti , tie ir ASV un NATO slepkavu darbības rezultāts, Lukašenko pareizi dara nosūtot bēgļus uz valstīm ,kas visu šo bardaku izraisīja un ir tieši vainīgas!
26.oktobris 2021, 11:47 Atbildēt
GGorio tēvs
Neirs! NATO tikai stiprina demokrātiju un apkaro teroristu. Tagad arī Lukašenko ir hibrīdterorists, kas jāapkaro. Kā krievi saka "ņe vaļi s boļnoi golovi na zdorovuju!".
Bet tu jau esi Kremļa trollis. Visu saproti, bet raksti, kā pavēl maksātājs.
26.oktobris 2021, 14:14 Atbildēt
IInta
Robežas taču nav nevienā globālistu projektā paredzētas vispār. Par valstis ne.
Vien pārnacionālās institūcijas un koprorācijas - nauda pāri visam.
:(
Vēl te kāda cita. nu jau t.s. woke kultūras pārstāve lielajā globālisma politikā ar:
www.dailymail.co.uk/..interpreter-way.html
26.oktobris 2021, 11:52 Atbildēt
ĒĒrgļvista
Man izskatās, ka viņa ir sadzirdējusu ANO kunkstienus.
26.oktobris 2021, 12:01 Atbildēt
GGada glezna
Vai tikai šai dāmai nav kāds koruptīvs darījums ar Sauda Arābiju?

Tiesībsargājošām institūcijām vajadzētu šai dāmai pievērst lielāku uzmanību. Ja nu sadarbojas ar mafiju cilvēku tirdzniecības jomā?
26.oktobris 2021, 13:15 Atbildēt
RRuna par
to,ka višādu veidu un virzienu mērglīšiem uz sprādzēm "Got Mitt Uns",uz banknotēm "God.........",un "pasākumos" noteikti labā roka uz sirdes,kliedziens"Šlava......".Šļura.
26.oktobris 2021, 13:23 Atbildēt
kkaut kā tā
Nu no vienas puses viņai taisnība..kālab gan mums būtu jātērē mijoni žogu būvēsanai..mēs tak atrastu kur tos ieguldit ..palidzot mūsu pašu cilvēkiem,...un šie migranti patiesi..nu tak nenāk pie mums..vini nāk, lai ietu tālāk..nu tak parāditu virzienu , iedotu katram sviestmaizes ceļam un attā...vēl jo vairāk, domaju, ka tiesi tas šiem cilvēkiem tika solīts..netraucētiem tikt lidz sapnu zemei..
26.oktobris 2021, 13:34 Atbildēt
RRama
Gluži manas domas un lai izskatītos smuki to visu darīt naktī un padot autobusu braukšanai uz sapņu zemi
Visi būs apmierināti
26.oktobris 2021, 18:08 Atbildēt
ddāvis
Ben ! Virsrakstā teikts , "neļauj cīnīties ticība" ! Par kuru ticību apvienību runa ? Imigranti ir musulmaņi ,tātad islāmticīgie . Agrīno viduslaiku karš pret islāma invāziju Eiropā turpinājās 3 gadsimtus . Musulmaņu valsts aizņēma gandrīz visu mūsdienu Spāniju un Portugāli un runa ir par laiku no750.g. līdz 1031.gadam . Tātad arī pēc 1000 gadiem invāzijas mēģinājumi turpinās , mainās ražošana un dzīves apstākļi ,bet ne ticības pamatnostādnes un to cīna .
26.oktobris 2021, 13:37 Atbildēt
kkā kuram
Tur noteikti iet runa par dāmītes personīgajiem uzskatiem,kuri viņai neļauj lietas risināt ar žoga būvēšanu,bet vēl ir viens moments,beigās tur salasīsies daudz valstis.Tad lai to robežu sargā kopējā ES robežsardze,bet viņiem noteikti labāk patīk tikai caur likumiem komandēt ekonomiku,kur viņi tomēr tur saredz valstu fizisko robežu.
26.oktobris 2021, 14:01 Atbildēt
FFredis
Tieši tā! Nost ar neomarksism kā tādu! Un kad beidzot ST pārskatīs savu pretkonstitucionalo lēmumu par ģimenes jēdzina paplašināšanu?
26.oktobris 2021, 14:10 Atbildēt
nnu gan
viņa jau pati sarkanā..
26.oktobris 2021, 14:35 Atbildēt
AASV protektorāts Latvija
Tāpēc, ka tie nav nekādi Lukašenko migranti, bet pašas Eiropas radīti migranti. Viņi bēg no valstīm, kuru iekšējās lietās ir iejaukusies Eiropa. Lukašenko vienīgā vaina ir tajā, ka viņš pārstāja savu robežu apsargāt un ļāva tiem netraucēti bēgt uz jevropu. Bet mūsu kangariem gan derētu beidzot saprast, ka sava robeža ir jāsargā pašiem un ES nav nekāda PSRS, kur ārējā robežas apsardze bija centrālās varas uzdevums.
26.oktobris 2021, 15:05 Atbildēt
RRuna par
100% taisnības,bet arī zapadencu robežām jābūt vaļā,BRĪVA PĀRVIETOŠANĀS,tā man stāstīja visādi brīvības golosi un stāsta.
26.oktobris 2021, 15:26 Atbildēt
SSolo
Paldies, Ben,-labs raksts! Būtu interesanti uzzināt,kādas darbības šai sakarā veiks nacionāļu ES deputāti: Zīle un savdabīgā dīvainīte Melbārde,kura tik dūšīgi cīnījās par Saharova balvu Krievijā mazpopulārajam Navaļnijam, varbūt atcerēsies,ka tā kā būtu pienākums aiztāvēt Latvijas intereses, ne tikai bezjēdzīgi sildīt dupsi labi apmaksātajā ES krēslā?
26.oktobris 2021, 15:32 Atbildēt
KKlucis
Nē Ben, vnk žoga cena 160 eur par metru ir ārpus eiropas normām.
26.oktobris 2021, 15:46 Atbildēt
ssimto reizi
VĒLREIZ visiem 'līderiem' ...bļidoniem ļoti iepatikusies staļina veidotā uz maksisma bāzes superzagšanas/ verdzības iekārta psrs. Kur vēl tieslietas sargā superzagļus no apzagšanas...nu, švabs pilnveido, glupos/garīgi slimos izmantos '1917.g.' revolūcijai.
26.oktobris 2021, 19:13 Atbildēt
JJūlis
Šis vīruss ir radies no pārapdzīvotības. Pārapdzīvotības situāciju savukārt rada pārmērīgi intensīvā cilvēku pārvietošanas. Tas neizzudīs, ja netiks ierobežota cilvēku pārvietošanās. Var sagaidīt, ka tādā gadījumā radīsies pavisam bīstami vīrusu varianti. Tādas parādības dzīvā dabā ir redzētas.
26.oktobris 2021, 21:01 Atbildēt
TTime
piekrītu ,gluži ,kā pārblīvētās battery cage hens fermās ,vistiņas tik slimas,sēž uz vienām antibiotikām.
Baņķieri-urbānisti uz vienu roku ar politiķiem ,pārbīda vergus no viņu zemēm uz liellpilsētām,lai perspektīvā nozagtu zemi un dzeramā ūdens resursus,kas uz planētas deficīts.
Gluži,kā tikko vadāma no Telavivas ebreju diaspora opozīcija gribēja nozagt baltkrievu ezeru zemi.
26.oktobris 2021, 21:36 Atbildēt
VVilnis
ben, tu esi muļķis! ... laba tēma rakstam, bet tu tik viegli visu sabojā ar savu neizglītotību, un šo neizglītotības bacili tu pārnes uz tautu, kura lasa tavas muļķības! Proti, tava muļķība ir neko neizsakošu apzīmējumu lietošanā, jo tu neko nesaproti no politikas teorijas! Kādi neomarksisti? kas tie tādi? kādu ideoloģiju viņi pārstāv? ... Ko tu tur veido, neizglītotais??? ko tu tautai liec ēst ideoloģisku zupu, kuru vāra lielās ziņu aģentūras? ārprāts! .. pamācies pirms rakstīt un atrodi pareizus skaidrojumus, apzīmējumus! ... Ārprāts!
26.oktobris 2021, 21:33 Atbildēt
VVilnis
:))) ..... progresīvie = liberālisms + ivanisms
27.oktobris 2021, 1:25 Atbildēt
TTime
Lukašenko "režīms'''ir daudz humānāks .
Viņam ir nāves sods,kad noziedzniekus recidīvistus nošauj ,nevis kā citās valstīs ļauj viņiem kropļot kameras biedrus,iespējams par sīkiem noziegumiem ,piekopjot pederastiju .Mēs ,sabiedrība iznāk atbalstam kroplās perversijas,ja mums nav nāves soda.
Bet kritizēt Lukašenko gatavi.
Gribētu sēdēt 1 kamerā ar tādiem,vai lai viņus atšauj.
JĀNIS JŪRMALNIEKS. TĪZERI youtu.be/KSXzAdxepVc
26.oktobris 2021, 21:50 Atbildēt