Komentāri: Ženēvā sākušās dīvainās sarunas ar neskaidru mērķi un neskaidru sarunu priekšmetu

11.01.2022. Bens Latkovskis
 
AAgate
Ja, demokrātiem pamatīgi trūkst naudas un Ukrainu kokaīna tranzītvalsti, kas saistīta arī ar Baidenu, viņi zaudēt negrib. Ko tik neizdomās, lai tur paliktu. Bet laikam nokavējuši, bijušie PSRS dienvidi noslēguši vienošanos un hazāru grupai, tiem pašiem demokrātiem būs jāaizvācas. Kā saka vienošanās starp PSRS un NATO tiek pildītas. Kāpēc? Laikam tāpēc, ka PSRS nav sabrukusi de jure, citādi tik senās vienošanās nepildītu. Februārī būs cits operas cēliens.
11.janvāris, 7:02 Atbildēt
nnezālītis
«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/
11.janvāris, 11:21 Atbildēt
nnezalītim
Visām varām bijusi kā lakstīgala ...
11.janvāris, 21:40 Atbildēt
PPolitiskāšizofrēnija
Ja teksta autoram nav skaidrs "sarunu priekšmets"... tad jāmācās krievu valoda un jāpaklausās dažas krievu ziņu pārraides. Momentā kļūs skaidrs, ka sarunu priekšmets ir lienošās NATO-vizācijas apturēšana.
11.janvāris, 14:53 Atbildēt
TTo politšizai
Politikāmauคka
12.janvāris, 8:15 Atbildēt
tto Politiskāšizofrēnija
To var apturēt tikai tava pavēle bombardēt Rietumu valstis. Dari to, visa progresīvā pasaule to gaida !! Dod pavēl !!
11.janvāris, 15:06 Atbildēt
ŽŽenēvā sākas puķina piārs
nu redzat , pat ASV ar mani runā
dddddddddddddddddddddddddddd
11.janvāris, 11:57 Atbildēt
SSuverenitate
Katru menesi tacu ,kads no pindosu administracijas skrien uz Maskavu,lai noskaidrotu Krievijas prezidenta Vladimira Putina viedokli personigi,bet ne visi tiek pienemti personigi.
11.janvāris, 16:45 Atbildēt
AASV protektorāts Latvija
Tas Bens pats nesapropt, par ko un ko viņš raksta. Sarunas ir pēdējā iespēja vienoties pirms kara. Sankcijas bija, neko ASV tās nedeva. Turpmākās konfrontācijas iespējas ir tikai karš. Ja nevienosies, tad pēc kāda laika konfrontācija neizbēgami pāraugs karā.
11.janvāris, 12:26 Atbildēt
OOpaps
Tiešām Bens nesaprot, bet raksta par to rakstu un līdz ar to rada cilvēkiem vēl lielāku nesaprašanu. Būtu labāk uzrakstījis kāds, kurš saprot, kas un kāpēc un kā tas mūs iespaido. Diemžēl ir muļķīgi domāt, ka viss ir tā, kā Bens pasniedz.
11.janvāris, 13:38 Atbildēt
EEdža
Fakts ir viens! Pasaule ir uz kara robežas, kur ir taisnība neviens īsti ne uzinās! Bet ja nonāks pasaule pie tā sliktākā varianta ..... Ja nemaldos to teica Napaljons uzbrūciet kam gribat aistiekat ko gribat, neaiszieciet krievus! Zaudēsiet! Esmu tālbraucējs uz krieviju, mums viņus nesaprast, bet neesmu piedzīvojis 1945 bet šķiet tur daudz nekas nau mainījies, īsāk sakot labāk liekat viņiem mieru, ja pamodīsies lācis.... Tad labāk atrast dziļāku alu....!
12.janvāris, 1:32 Atbildēt
TTiesa
Kurš tad tai krievijai uzbrūk? Vai tad ne tā okupēja daļu Grūzijas, Moldovas, Ukrainas? Un Austrumeiropas valstis iestājās NATO, lai būtu no tās krievijas aizsargātas, nevis, lai tai uzbruktu! Edža, novēlētu tev pabūt Sibīrijas gulagos, tad dziedātu citu dziesmu!
12.janvāris, 9:37 Atbildēt
KKristīī
Latviešu NATO kara propagandistiem strupceļš. Viņi nesaprot par ko tur Ženēvā var runāt.
11.janvāris, 12:57 Atbildēt
yyoyo
jā, es godīgi nesaprotu, kāda mums daļa gar ukrainu un baltkrieviju? Ir viegli saprast Krievijas reakciju, neļaujot bāzties savā pierobežā. grūtāk saprast, kā mums sanāca tik viegli no buferzonas kļūt par robežpunktu.
11.janvāris, 23:44 Atbildēt
eezītis
Vislabāk pasaulē jau blefo amerekanci, vienmēr un visur. Vajag tikai radīt blefu un to izrādīt tādā līmenī, ka gandrīz paši tam notic.
11.janvāris, 7:48 Atbildēt
YYANKY GO HOME arī no LV
Tieši tā.
To, ka ASV blefo vai/un ir vienkārši stilba pierādīja pats Baidens.
Publiski paziņojot, ka ASV garantē Afganistānā stabilitāti vismaz tuvāko gadu garumā ... bet pēc 3 mēnešiem NATO haotiski bēg no Afganistānas .. :)))
ASV ir kā Lieldienu tītars ...sākumā uzboztām, kuplām spavām ...beigās izrādās, ka tur tik ir kusli ragi un tizli nagi .. :D
11.janvāris, 11:35 Atbildēt
tto YANKY GO HOME arī no LV
Tikko krievi uzsāk bēgšanu no Kazahstānas. DDD
11.janvāris, 15:07 Atbildēt
bbet puķins lūdzas tieši viņus
nez kāpēc pundurim ir svarīgi , lai ar viņu runā tieši amerikanci ?
lai krievu tauta redz , cik viņš ir nozīmīgs , ka ar viņu runā .
11.janvāris, 11:59 Atbildēt
YYANKY GO HOME arī no LV
Pasaulē šobrīd ir divi militāri smagsvara centri - ASV un Krievija.
Tāpēc.
Starp abām lielvarām ir sākusies cīņa par to, kurš nākotnē būs noteicējs.
11.janvāris, 12:53 Atbildēt
tto YANKY GO HOME arī no LV
jūsmo par buržujiem un kurš tevi noalgos par sulaini? Maita tāds, patrieksim arī Tevi.
11.janvāris, 15:18 Atbildēt
jja krievija ir lielvara
tad Itālija ir lielāka lielvara , jo nominālais kopprodukts itālijai ir lielāks kā krievijai
11.janvāris, 14:43 Atbildēt
nnu nu
2020.gadā ražošanas pieaugums Krievijā 7,5%, ASV 5,2%, Ķīnā ap 3%... No 2007.gada Krievijā pieaugums 30%. Pirmā vieta pasaulē graudaugu audzēšanā un gāzes ieguvē, otrā naftas ieguvē. Teritorija lielākā pasaulē. Lielākā valsts Eiropā....Viena no spēcīgākām armijām pasaulē. Pamēģini paignorē.
11.janvāris, 22:39 Atbildēt
GGrāmatvežaloģika
Ja spriež pēc kopprodukta, tad Nīderlande ir lielāka , nekā Krievija.
Tā turpiniet - ļoti iedvesmojoši!
11.janvāris, 14:56 Atbildēt
PPolitiskāšizofrēnija
Nākotnē NEVIENS nebūs NOTEICĒJS.
11.janvāris, 13:18 Atbildēt
tto Politiskāšizofrēnija
pareizi pateici, jo jūs buržujus patrieks un noteicēji būsim mēs-darba tauta.
11.janvāris, 15:17 Atbildēt
bbaziliks
Krievija ar savām cūcībām - noziegumiem pret cilvēci un nevēlēšanos kaut ko mainīt uz labo pusi - atvainoties, kaut ko kompensēt un palikt civilizētākai, bija palikusi par cilvēces izstumto. Kremlis ar to savu ultimātu NATO līdzinās teroristam, kurš, aresta laikā, pagrābj dažus ķīlniekus un, draudot tos uzspridzināt vai nošaut, pieprasa viņu palaist vaļā un vēl iedot lidmašīnu un dažus miljonus dolāru, alus kasti, šņabi, zaceni un atļaut darīt ko iegribas ar tiem nabaga ķīlniekiem.
Kā notikumi risināsies tālāk? Manuprāt, NATO, ES, protams, putinistiem nepiekāpsies un tad Kremlis mēģinās rietumus pabaidīt; ja Kremlī nenotiks valsts apvērsums - režīma maiņa, būs kaut kāds kariņš... Tai karā Krievijas impērija sabruks un tad būs no lielkrievu šovinistu cūcībām miers. Ir varbūtība, ka Krievijai negaidīti uzbrūk arī Ķīna un okupē Sibīriju. Arī Turcija var ļoti veiksmīgi parādīt Krievijai savu spēku un intereses.
11.janvāris, 11:14 Atbildēt
PPareizaissecinājums
Bazilik, Tavi atntirusiskie sapņi nepiepildīsies. Krievija ir kristīga valsts un Dievs tai palīdzēs nesabrukt.
Bet valstis, pie kuru vēstniecībām plivinās pederastu karogi, šīs valstis jau tagad brūk no iekšpuses.
11.janvāris, 11:21 Atbildēt
jjānis
Cik mazizglītots proletariāts!
11.janvāris, 17:17 Atbildēt
tto Pareizaissecinājums
nožēlojamais buržuj, drīz jūs patrieks no visām valstīm arī no Krievijas, tad tikai iestāsies miers, jūs buržuji lielākie maitas
11.janvāris, 15:15 Atbildēt
SSecinājumam
Krievija ir totalitāra valsts. Kristīgas valsts mācītāji nezog. Krievijas Kirils pats ir viens no mafijas. Neviens, kas par to skaļi pasaka, nevar vairs strādāt un tiek steidzīgi atlaists, bet viņš tiešām ir zaglis. Un Putina laulības ar tikko pilngadību sasniegušu sportisti izklausās kaut kā dīvaini (arī Putina draugiem nez kādēļ ir atļauts precēt vēl bērnus) un kad Ļitviņenko stāstīja, ka Putins ir pedofils, tas beidzās ar indēšanu. Bet varbūt ir arī? Vismaz aukstasinīgs slepkava noteikti. Slepkavas patīk, bet karogi biedē? Dīvaini..
11.janvāris, 13:07 Atbildēt
AAnna
To baziliks
Turcija? Tu vispār zini, kas notiek Turcijas ekonomikā? Tur pašiem tādi mēsli, ka list vēl cita valstī negribēs. Var jau savā valstī tā novērst uzmanību no problēmas uz kādu īsu brītiņu, bet ne ilgtermiņā.
11.janvāris, 11:38 Atbildēt
YYANKY GO HOME arī no LV
Krievija turpat vai ultimatīvā formā pieprasa mieru Eiropā.
Šis Putina "ultimāts" ir publisks un pamatots.
11.janvāris, 11:51 Atbildēt
tto YANKY GO HOME arī no LV
aizveries, krievu buržuju sulaini !!
11.janvāris, 21:13 Atbildēt
aaha
Bazilik izlasi ASV agresiju hroniku un ej nopirsties.. .
11.janvāris, 12:09 Atbildēt
NNo Daugavpils
Jā, izklausās, ka tā arī ir. Vismaz tā uzvedība ir kā teroristiem. Gaidu, ko gulagu.net tuvākajā laikā pastāstīts par notikumiem Kazahstānā. It kā visu agresīvo sacelšanās daļu organizēja krievu un Kazahstānas specdienesti ar Kazahstānas cietumnieku palīdzību (veikalu demolēšanu, ēku dedzināšanu u.c.). Mierīgu demonstrāciju un mītiņu vietā radīja situāciju, ka visapkārt deg un tiek demolēts un tad nāca apšaut neapbruņotus cilvēkus. Lai Putins visur, kur viņu pasauks kāds diktators, varētu šaut nebrīdinot, atliek tikai teikt, ka ieradušies “ārvalstu teroristi”. Tad nu “ārvalstu teroristi” ir džeza mūziķi, četrgadīgi bērni un cilvēki, kuri atrodas uz ielas.
11.janvāris, 12:58 Atbildēt
OOpaps
Jūs PILNĪGI NESAPROTAT kas notiek Kazahstānā. Jums izrādās, ka nav pat nojausmas par to, ka Kazahstānā visos laikos ir bijuši dažādi klani ar dažādām interesēm, ne arī par to, ka Kahahztānas dabas bagātības ir sen privatizētas un pieder angļiem, ķīniešiem... Citiem vārdiem, ja gribēsiet par kaut ko spriest, tad vispirms painteresējjaties par konkrētās valsts kaut vai spilgtākajām īpatnībām.
11.janvāris, 13:43 Atbildēt
AApar
Krievija, tāpat kā ASV, nevienam ne par ko neatvainosies. Tā ir stipru valstu prerogatīva. Toties Latvija gatavojas izmaksāt 40 miljonu stipendiju no Krievijas iebraukušiem afēristiem pēc saimnieka uzsvilpiena.
11.janvāris, 18:23 Atbildēt
jja padomā
Ben, kādā vērtē, jeb "cenā" ir cilvēka dzīvība tādā rietumvalstī, kā Latvija, šobrīd, kad pie varas ir radikāli komunisti, nācijas pazemotāji un Valsts izzadzēji?
11.janvāris, 11:23 Atbildēt
UUrrrā urrrrā
Cik labi ka nata beidzot ir gatava sadot krievijai un putenim pa purnu ! Lai dzivi nata !
11.janvāris, 11:23 Atbildēt
IIzsmiekls
Jā, tā nata ir drošdirdīga.
Ļoti.
Skati video, ko tā "devēja" nata dara Kabulā... :)))
youtu.be/ZkU6r3mDhCQ
11.janvāris, 11:40 Atbildēt
kkur tā kabula ir
tā ir tā pati afganistāna , kura uzvarēja PSRS ?
11.janvāris, 11:59 Atbildēt
aaha
Nata jau sadod Latvijai ar Kariņveidīgo s....
11.janvāris, 12:11 Atbildēt
YYANKY GO HOME arī no LV
Krievijas 17. decembra priekšlikumi par “miera garantijām” (pirmām kārtām rakstiskas garantijas nepaplašināt NATO austrumu virzienā)
◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇
Benītis vai nu atkal melo vai nezina situāciju.
Jo Krievija (konkrēts Putina paziņojums) pieprasa DE FAKTO pārtraukt tās apdraudējumu ...jo tie visi iepriekšējie rakstiskie līgumi ar ASV nestrādā ...jo ASV viņus jebkurā brīdī pārkāpj, atceļ vienpusējā kārtā kad vien tas ASV šķiet izdevīgi ...
Benīt, saprati un šķirbu arī ieraudzīji starp savu izklāstu un Putina pozīciju?
11.janvāris, 11:47 Atbildēt
aaha
Nato izveidoja ASV ,lai sagratu Padomju savienību un Sociālo sistēmu tur.Mēs šobrīd esam foršajā Kapitālismā...
11.janvāris, 12:13 Atbildēt
JJRR Tolkins
JRR Tolkins jau pirms 70 gadiem pateica , ka rūķiem ,elfiem , cilvēkiem , hobitiem ir jāapvienopjas NATO , lai cīnītos ar Mordoru .
To ļoti labi saprata PSRS un aizliedza tulkot Gredzenu pavēlnieku
11.janvāris, 12:16 Atbildēt
tto YANKY GO HOME arī no LV
ko tu te putrojies, pats neko nesajēdzot.
11.janvāris, 15:08 Atbildēt
ffuksis
MINHENE 2
11.janvāris, 11:58 Atbildēt
PPirktspēja
"Aktieri".
11.janvāris, 12:07 Atbildēt
SShadowVoice
Slimīgi-bērnišķīgs mēģinājums savus gribulīšus nosaukt par realitāti. Autors cenšās pielabināties saimniekiem? Vai vienkārši naivuli tēlo?
Adekvāti domājošiem sarunu mērķis un priekšmets IR zināms un saprotams. Ja kādam nav - atpakaļ uz palīgskolu.
Anglosakši ir visas pasaules apdraudējums un šī apdraudējuma kvintisence ir NATO ar ASV priekšgalā.
Pašlaik ASV ar Krieviju dala pasauli un tas ir arī fakts. Savukārt sīkie kraņči bija un būs tikai sīknauda šajos lielajos darījumos.
11.janvāris, 12:14 Atbildēt
nnesmīdini
ja ar ko dalītu m, tad tā būtu Ķīna .
krievija vairs nav nekas
11.janvāris, 12:17 Atbildēt
hhe he
Krievijai ir milzīga teritorija, resursi un ietekme, bet dala viņi tādas valstis kā Latvija.
11.janvāris, 12:29 Atbildēt
tto ShadowVoice
tu pat krancītis neesi, bet tāds sīks vecmeitas klēpja suņuks un tava smilkstēšana ir pilnīgi lieka
11.janvāris, 15:10 Atbildēt
eeseses
Nevienam nav nekādas daļas,kas notiek pašpietiekamas valsts-Krievijas iekšienē.Un-ne jau krieviem ir karabāzes ar atomieročiem ,piem.,Meksikā,kas tieši apdraudētu USA,bet gan USA un nato bāžas virsū Krievijas robežām.Cik vispār krieviem ir karabāzu ārpus valsts robežām,bet cik-nato?Un krievi savas valsts robežās var izvietot karaspēku kur un kā grib,eiropidarasiem un jeņķiem nav nekādas daļas par to.Tā,ka Krievijas rīcība ārpolitikā ir 100% pamatota,un ne jau ES nomales krančiem kāds kaut ko prasīs.Vnk lielvalstis agrāk vai vēlāk vienosies,jo bizness ir daudz svarīgāks par Eiropas mizkastes kranču gaudām.
11.janvāris, 12:36 Atbildēt
EEkonomiskāšizofrēnija
eseses, ievēro, ka miera-laiku bizness un kara bizness ir divas dažādas lietas. Ne ar vienu parastu biznesu nevar saraust tādu naudas kaudzi, kā ar ieroču ražošanu
un tirdzniecību. Lai būtu ieroču pasūtījumi, ir vajadzīgs ienaidnieks un bailes no ienaidnieka.
11.janvāris, 15:00 Atbildēt
EEkonomists
Krievija ar visām raķetēm nevar darīt ko grib. Jo pasaules naudu cik grib drukā tieši ASV. Kamēr krievu rubli nesāks pieprasīt pasaulē, Krievija varēs tikai lamāties un klaigāt.
11.janvāris, 18:27 Atbildēt
ppletīzeris
Rainis teicis, ka - " ...PATIESĪBA NAU RADĀMA MĀKSLĪGI..."
11.janvāris, 13:13 Atbildēt
hhi hi
soroslatvaniem nekas nekad NAV SKAIDRS.
11.janvāris, 13:14 Atbildēt
vvaldis
Vispār jau diplomāts Rjabkovs izsakās ļoti nediplomātiski ieteikdams NATO savākt savas parpalas un atgriezties 1997g robežās.Tas laikam tāpēc,lai ASV aizvainojumā nepiekāptos.Ja sarunas izgāzīsies varēs bazūnēt,ka mēs gribējām mieru,bet ļaunie natovci izprovocēja uz karu.
11.janvāris, 13:26 Atbildēt
TTetris
Ar vai bez sarunām, jebkurā gadījumā, Krievijai vāks.
11.janvāris, 13:48 Atbildēt
bbez emocijām
Vispār jau smieklīgi lasīt komentārus , atkal "divas frontes", kas viena otru nesaudzīgi apkaro. DDD Bet der atcerēties (abām frontēm) vienu elementāru patiesību - kas ir diplomātiskais korpuss jebkurā valstī, kurš sēž uz nodokļu maksātāju kakla. Diplomātiskie korpusi ir vienkārši ierēdņu kantori - birokrāti, kuriem kā jau birokrātiem ir raksturīgi pašiem radīt "problēmas" ar kurām cīnīties, lai kaut kā attaisnotu savu nepieciešamību nodokļu maksātāju acīs. Šoreiz iniciators ir Krievijas diplomātijas birokrāti, bet pārējo valstu birokrāti (abās frontēs)to uzņēma ar nedalītu prieku un enerģiju - beidzot kaut kas "jādara". Tas arī viss. Nekas nenotiks, tikai bezgalīgas runas, tikšanās, memorandi, lēmumi, deklarācijas u.t.t. u.t.t. Tas arī ir viss sarunu priekšmets. Nav jagaida kaut kāda skaidrība. DDD
11.janvāris, 14:02 Atbildēt
vviens
Spriežot pēc tā ko publiski paziņoja Šermane un Rjabkovs pēc notikušajām sarunām-sarunas bijušas nopietnas. Abas puses - Detalizēti , līdz sīkumiem noskaidroja ko kurš grib un ko var piedāvāt. Sarunas bija ar diskusijas raksturu par sasāpējušiem jautājumiem. No Krievijas pieteiktajiem 11 interesējošiem jautājumiem par 8 var turpināt sarunu, kura var novest pie jaunu starptautisku līgumu noslēgšanas.
11.janvāris, 14:42 Atbildēt
NNovērotājs
Viss ir briesmīgi un satraucoši. Kā redzams Krievija uz sankcijām nereaģē, bet paliek tar Ukrainai ļoti iedarbīga sankcija - neļaut Krievijai izmantot Ukrainai piederošo gāzes vadu. Būtu Krievijai liels ienākumu zudums un arī Eiropas zaļais mērķis tiktu tuvāk. Kāpēc Eiropas solidaritate un NATO to Ukrainai neiesaka.
11.janvāris, 14:57 Atbildēt
SShadowVoice
Ideāli.
Vēl derētu gāzes vadu uz Inčukalnu aizklopēt un izņemt vienu vienīgo sliedi no dzelzceļa uz Krieviju.
Tad nu īstenā laime sāktos ;-)))))))
11.janvāris, 15:18 Atbildēt
tto ShadowVoice
es par to, lai tu un tavi buržuji salst, man malka ir trim gadiem sarūpēta.
11.janvāris, 15:20 Atbildēt
AABCD
Laikam tikai tad, kad pasaulē izveidosies situācija, līdzīga Karību krīzei, Latkovska kungs beigs tēlot pirmklasnieku un sapratīs Ženēvas 'dīvaino sarunu neskaidro' mērķi.
11.janvāris, 16:25 Atbildēt
IInfa
Maz datu , grūti uzreiz spriest kurš piekāpsies .
Bet tas ka nato , eiropa grib beidzot stāvēt ar taisnu muguru ar neticās .
11.janvāris, 16:26 Atbildēt
MMerkis ir skaidrs
asv okupantu izvesana no eiropas un agresiva nato bloka likvidacija !
11.janvāris, 16:42 Atbildēt