Komentāri: Cik ilgi politiķi var izvilkt ar glābjošo pagātnes mantojumu?

12.01.2022. Bens Latkovskis
 
DDzimisLPSR
Vispār tagad pie vainas ir antivakceri un pensionāri kas grauj visus vakcenācijas plānus.
12.janvāris, 6:54 Atbildēt
IInteresanti
Arī Rīgas domes amatpersonas jebkuru savu neizdarību attaisno ar Ušakova mantojumu... Vai tad Ušakova dome neieķīlāja visu, pat sliedes? Izsaimniekoja visu. Kur tad tā nauda radīsies?
12.janvāris, 8:07 Atbildēt
YYox
Kur tā nauda rodas? - Nodokļus taču maksājam! Kur tā nauda aiziet? - Kā, kur? - stabiņos taču!
12.janvāris, 17:34 Atbildēt
KKalme
Represijas pret latviešiem ir Dieva sods par elkdievību un okultismu.
12.janvāris, 11:55 Atbildēt
FFly
Kalmīt, kur tu atkal uzradies?
12.janvāris, 17:35 Atbildēt
ggarlaicīgajam
Labs raksts! Tavs komentārs to apliecina!
12.janvāris, 10:54 Atbildēt
nnezālītis
«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/
12.janvāris, 11:10 Atbildēt
PPatiesībā
Arī Tu, Bens, šajā ziņā ne ar ko neatšķiries ..
12.janvāris, 6:54 Atbildēt
RRama
Labs raksts .
12.janvāris, 7:44 Atbildēt
IILī
Labs raksts!
12.janvāris, 8:32 Atbildēt
llikumīgais zaglis
Nu jau vairāk kā 30 gadus dzīvojam ''jaunajās radītajās vērtībās'', kuras, starp citu, sola iznīcību. Vai ne? Levit ... viss radīts priekš tādiem kā tu ...
Kāds tur ''padomju mantojums'' - sen vairs tāda nav!
''Padomju mantojums'' pašlaik izšeptē valsti un likumīgi apzog tautu. Īsto seju, diemžēl, mēs redzam tikai tagad ...
12.janvāris, 11:01 Atbildēt
ppiebilde
Fiška ir tur, Latkovska kungs, ka tas pagātnes mantojums, īpaši medicīnā un izglītībā, izrādījās tik labs, ka pēc tā mainīšanas iestājās sabrukums. Latvijas lauki pašlaik atgādina Seno Romu tā ap 7.gadsimtu, kad visur vēl stāvēja vecās, dižākās civilizācijas drupas. Dzīvojot pašreizējā Ivara Godmaņa radītajā kultūras tuksnesī, kur vajadzīgi tikai kartupeļu audzētāji un uzskaitveži, vecos laikus atcerēsimies vienmēr, kā dižo pagātni. Ak jā, krievi, piedodiet, uzbeki un azeri toreiz ar šo lietu tika galā, ja latvieši nespēja, nevajag smilkstēt.
12.janvāris, 11:04 Atbildēt
PPensionāre
Kad biji pēdējo reizi Latvijas laukos? Laikam padomju laikos neesi dzīvojis, ja neredzi atšķirību.
12.janvāris, 13:06 Atbildēt
ppiebilde
Redzu atšķirību, par pendzi sevi saucošais šmurguli. Sabiedriskais transports likvidēts, medicīna likvidēta, kultūras dzīve iznīcināta. Simta zemnieku vietā viens lielais budzis, parasti ārzemnieks. Produktīvā kolhozu ekonomika pašu stulbi izlaupīta jau 1992. Nākotnes izredžu nav.
12.janvāris, 16:50 Atbildēt
PPensionāre
Aizej un izdari sev eitanāziju, ar tādu smagu depresiju nav iespējams dzīvot! Un nevajag apsaukāties - "šmurgulis" noteikti der tev par vecvecāku.
14.janvāris, 13:47 Atbildēt
DDelavers
Eh, būtu kā padomju laikos! Tad tādi žuļiki kā Knarinš uv Valstgribis būtu nosūtīti uz Kolimu!
12.janvāris, 11:06 Atbildēt
PPensionāre
Padomju laikos par mutes palaišanu tu pats būtu apvainots zagšanā, pretpadomju aģitācijā, spekulācijā un vēl citos noziegumos, tupētu vienā kamerā ar recidīvistiem.
14.janvāris, 13:50 Atbildēt
ookupācijas mantojujums
PSRS okupācijas laika mantojums Latvijā būs jūtams vēl ļoti ilgi,tāpēc,ka krievu okupanti mērķtiecīgi fiziski iznīcināja latviešu tautas eliti-zinātniekus,sabiedriskos darbiniekus,uzņēmējus,virsniekus,rakstniekus utt.Kas lielā mērā tika izdarīts jau 1940.-1941.gadā,kad krievu okupanti šos izcilos latviešu tautas pārstāvjus vai nu nogalināja,vai deportēja uz PSRS koncentrācijas nometnēm,kur lielākā daļa gāja bojā.Tie,kuriem izdevās izdzīvot šajās krievu iebrucēju veiktajās represijās,1944.gadā,pirms otrreizējās padomju okupācijas,aizbēga uz Vāciju un Zviedriju.1949.gadā tika iznīcināts latviešu tautas pamatu pamats-latviešu zemniecība,kad krievu okupanti no visiem Latvijas reģioniem uz Sibīriju deportēja 44 000 latviešu zemnieku ar visām ģimenēm.Tajā pašā laikā,veicot mērķtiecīgu genocīdu un etnisko tīrīšanu,visu PSRS okupācijas laiku Latvijā no Krievijas un citām PSRS vietām rusifikācijas nolūkos tika ievesti "krievvalodīgie" kolonisti,no kuriem daidzi bija kriminālnoziedznieki.Šī okupantu īstenotā genocīda rezultātā 1989.gadā latviešu Latvijā bija vairs tikai 52% un ja PSRS okupācija būtu turpinājusies,latvieši savā zemē būtu kļuvuši par minoritāti.1938.gadā latviešu īpatsvars Latvijā bija 84%.Pašlaik,pēc Latvijas valsts atjaunošanas,latviešu Latvijā ir ap 64%,bet joprojām Latvijā ir palicis milzīgs skaits padomju okupācijas laikā nelikumīgi ievesto "krievvalodīgo" kolonistu,kuriem ir pilnīgi atšķirīga mentalitāte u attīstības līmenis un kuri praktiski pilnībā dzīvo Krievijas informatīvajā telpā,ko Krievija aktīvi izmanto.Un šie padomju kolonisti lielā mērā ietekmē gan politisko un ekonomisko dzīvi,gan sadzīvi un kriminālo situāciju.Piemēram,ap 80% Latvijas cietumu iemītnieku ir padomju migranti,kuru dzimtā valoda nav latviešu valoda.Un ietekmēs vēl ilgi.Tāpēc runāt par to,ka padomju okupācijai vairs nav nekādas ietekmes uz situāciju mūsdienu Latvijā,ir smieklīgi un nožēlojami...
12.janvāris, 11:35 Atbildēt
dde Soto
Okupācijas mantojums ir tāds stribents tā tu! Nodzertas smadzenes
12.janvāris, 11:42 Atbildēt
zzane
apskaties spoguli, precizi aprakstits par tevi. Pilnigi pareizi, okupacija radija visu kas aprakstits augsa plus verdzisko domasanu, ka visu atrisinas tie kas sez kabinetos un sanem lielas algas. pasiem viss jaatrisina. Valdibai jabut ierindas cilvekiem kuri sapulcejas pec darba/biznesa un visu ar veselo sapratu izlemj jo vairakums cilveku parasti vienmer izlemj pareizi. Apskatities ka zog tagad valsts naudu pandemijas laika. 86 miljoni gultam, 40 miljonus atklati taisas nozagt utt utt.
12.janvāris, 13:16 Atbildēt
rredzam
bez deviētajiem švonderiem komunistiem te saveda arī zekus...100 km no maskavas...un mūsu tupais novads jeb līdzskrējēji...redzat taču, ar kādu ātrumu viņi paliek zili...nav jau savu smadzeņu-zubrilas---grūti, ja valstī 51% liekie jeb parazīti...tur švābam taisnība-no tiem jāiek vaļā ...bet kā???? darbam tie neder un viņu bērni nederēs...pilsoņi/cilvēki tie nav, jo nav valstiskuma izpratnes...cūkas līmenis
12.janvāris, 11:48 Atbildēt
LLunis
Protams, imants Ziedonis, Ojārs Vācietis, Maija Tabaka. Imants Lancmanis, Jānis Streičs, Zigmunds Skujiņš, Raimonds Pauls ir padomju mantojums, ko savā labā mērķtiecīgi izkopa krievu okupanti. Tāpēc vēl dzīvajiem - pensijas nost! Kas paspējis nomirt - pieminekļus nost! Un nojaukt visas celtnes, kas atgādina par padomju mantojumu! Elizabetes 2 un Kongresu namu jau drīz, tad sekos Dailes teātris (fui, kas par kluci), Dzemdību namu, VEF pili (Ušakovs, nelietis, par miljoniem restaurēja) un Gaiļezera slimnīcu. Un daudzas citas.
12.janvāris, 14:01 Atbildēt
RRita
Parakstos zem katra Jūsu vārda, latviešu tauta tika mērķtiecīgi nīcināta visā okupācijas periodā!
12.janvāris, 19:34 Atbildēt
TTaņa
Piekrītu! Skarbi teikts, bet patiesi! Vislielākā kļūda bija Latvijā atstāt bijušos militāristus, kuri tagad organizē saietus ar svītrainām bantēm un svešu valstu karogiem, rīkojas par zemiski - var pienākt uz ielas latviski runājošām sievietēm un apsaukt viņas par fašistēm. :(
14.janvāris, 13:55 Atbildēt
ppogaļa
Pie varas esošie priekšvēlēšanu cīņās gan visi solīja - laidiet mūs pie varas - mēs parādīsim kā jāsaimnieko - utopisko plānu daudz ( kurus, protams, realizēs šīs desmit gades beigās - kad nevarēs atcerēties kurš ko solīja), bet kā tos murgus realizēt nevienam plāna nav - tikai tukšas runas. Ja arī kaut ko dara, tad rezultāts ar lielu mīnuss zīmi. Labi izdodas vienīgi savas mahinācijas un savu algu paaugstināšana. Tauta turies!
12.janvāris, 11:40 Atbildēt
ccitādi nevar būt
ja 51% parazītu, sabiedrībai lieko, neies pie darba...BANKROTS.Un prezidenti .u.c. var viņus mīlēt cik grib-BANKROTS
12.janvāris, 11:42 Atbildēt
OOpā
Ironijas pilns labs raksts. Tikai viens jautājums - vai kas mainīsies? Suņi rej, bet karavāna iet tālāk.
12.janvāris, 11:42 Atbildēt
JJaunzems
Egils Levits saka: “Valsts nevar visu regulēt un visas problēmas atrisināt. Tā ir senā padomju domāšana, ka valsts visu nokārtos.”
Egil Levit, nav runa par “visa regulēšanu”. Tu taču pilnīgi neloģiski saki “visas problēmas”! Runa ir par tām jomām, kuras normēt un regulēt ir tiešais Valsts uzdevums. Viena no tām ir izglītība. Katrā augstskolā katrā priekšmetā ir savi standarti, augstskolas masveidā izsniedz diplomus-feikus, krimināli vilto Valsts dokumentus.
12.janvāris, 12:10 Atbildēt
SSega
Man ir lielāka cieņa pret valsts prezidentu, nevis šī latkovska, veidemanes, krautmaņa skribelējumiem, kuriem na ne mazākās sapratnes ko prezidents saka
12.janvāris, 12:20 Atbildēt
PPensionāre
Tieši tā! Neizdevusies valsts ir tikai sliņķiem un valsts ienaidniekiem.
12.janvāris, 13:05 Atbildēt
ookupācijas mantojujums VVF
Mēs esam diženi! Mēs esam raženi! Mēs esam skaisti!
Mēs zinām, ko mēs gribam! Un, ko mēs gribam, to mēs varam!
Un ko mēs varam, to mēs darām!
12.janvāris, 12:23 Atbildēt
HHedviga
Precīzi tas tiek pildīts no Ministru prezidenta, ministriem! Gribam, lai koalīcija nesabrūk, tāpēc darām, ko varam, un nav svarīgi, kāds labums no tā valstij.(Var tak traktēt arī šādi?!)
12.janvāris, 20:13 Atbildēt
nnevar visu regulēt
toties visu var nokārtot, vismaz izveidot jaunu, vēl nebijušu amatvietu valsts pārvaldē vai "jaunajās" patvaldībās, piemēram tādu, kuras pienākums būtu ar likumu noteikt kuru roku tualetē pielietot un kādu papīru lietot, protams bez sekojošas kontroles...
12.janvāris, 13:55 Atbildēt
aaka saka
Bet valsts grib visu regulēt. Kādu uzpurni valkāt ,strādāt vai nestrādāt,kādos veikalos iet, līdz cikiem apkārt vazāties utt. .
12.janvāris, 19:38 Atbildēt
eelementāra lieta
ja valsts vara nevar neko"sakārtot un atrisināt"-kas ir īpaši attiecas uz LV valdošo deģenerātu režīmu ar spalvainiem zhiidiem,USA palīgskolas audzēkņiem,visādiem pidariem priekšgalā-nu,tad tāda valsts vnk nav vajadzīga.Vismaz es bez tās valsts varu ļoti labi iztikt un šo režīmu atbalstīt nedomāju.
12.janvāris, 14:11 Atbildēt
PPoļitičeskijs
Latvijā, kas nemāk spēlēt klavieres, nav nekāds politiķis - drīzāk kaut kāds šaubīgs. Ne par vīrusu, ne par vēlešanām neko.
12.janvāris, 14:16 Atbildēt
SSidlu
Pats prezidents jau arī tāds pats padomju mantojums vien ir, jo pirms aizbraukšanas paspēja vidusskolu pabeigt 1972. gadā. Respektīvi skolā viņš paspēja apgūt zināšanas, ka visās grūtībās vainojams pagātnes mantojums un indivīdi, kas negrib no tā šķirties, jo tad jau partijas himna turpināja skandēt, ka visu veco līdz pamatiem nojauksim un tad....Tikai tas ''tad'' tā arī neatnāca, jo atkal bija viss līdz pamatiem jājauc nost un te raksta autors arī to norāda. Iespējams, ka pirmskara Latvijā tāpat tika piesaukts cariskās Krievijas mantojums un vācu kundzības gadi, taču tie nezinkāpēc, neskatoties uz daudz ilgāku periodu par te piesauktajiem padomju laikiem, kaut kā veiksmīgāk tika pievarēti.
12.janvāris, 15:10 Atbildēt
KKāšodienatceros
Skolā ne tik bieži, bet tā laika informatīvajā telpā gan katru otro dienu varēja dzirdēt , ka "daži, atsevišķi (!) trūkumi padomju dzīvē gan ir vērojami - tās ir "pagātnes paliekas" , pret kurām nesaudzīgi jācīnās" .
12.janvāris, 17:08 Atbildēt
AArvids
Labs raksts! Dzeni Kūšmati ar leijerkasti nosēdināt pie Pils stūra, lai spēlē Az oh en vei!
12.janvāris, 18:40 Atbildēt
AAtis Priedītis
Pagātnes mantojums ir nenotikusī lustrācija un cilvēku slepkavošana ar Zersetzung metodi arī pašlaik. Ne velti šis vārds Zersetzung nav ne reizi minēts lielajos masu medijos. Cilvēki turpina būt iebiedēti, ka arī jebkuru no viņiem var novākt un valdošie turpina priecāties, ka šī baiļu atmosfēra joprojām pastāv. Iebiedētus cilvēkus pakļaut ir visvieglāk.
12.janvāris, 19:15 Atbildēt