Komentāri: Izmisušajiem par elektrības un apkures rēķiniem dalīs makšķeres

14.01.2022. Bens Latkovskis
 
PPensis
Nu makšķeres noteikti ir labākas par piespiedu poti... Tikai var iznākt ka ēsmai uz āķa nebūs ko likt..
14.janvāris, 6:21 Atbildēt
uupsis
"neesmu dzirdējis nevienu, kurš Kariņa/Pavļuta valdību slavētu par tās veikumu tautsaimniecības vadīšanā" un roka neviļus sniedzas pēc štucera
14.janvāris, 8:39 Atbildēt
jjurijs
lai iešautru sev galvā. Tāpēc ka jūs esat galīgie auni.. Kā balsojat, tā dzīavojat.
14.janvāris, 20:12 Atbildēt
LLielgāmurs
Katrs krievs jau šūpulī saņem makšķeri un vodkas pudeli.
14.janvāris, 19:18 Atbildēt
ttad jau
garīgi veselie ar tevi nesarunājas
14.janvāris, 15:03 Atbildēt
PPareizaisjautājums
Valstī ir trīs lielas hidro-elektro stacijas un vesela virkne sīko OIK šiverētāju, kuru bezkaunīgais bizness tiek attaisnots ar "enerģētiskās neatkarības " lozungu...
KĀPĒC ELEKTRĪBAS CENA IR UZBRAUKUSI DEBESĪS?
14.janvāris, 9:59 Atbildēt
PPrecizējums
Nerunājiet muļķības! "Sīkie OIK šiverētāji", lai ar ko viņu bizness tiktu attaisnots, lai kā viņi krāptos, kopumā veido tikai ap 10-15% OIK izmaksu. Lielāko OIK daļu veido TEC, kas kurina Krievijas gāzi. Tā ar mūsu politiķu senu svētību (Kalvītis un Co) mēs -Latvijas iedzīvotāji - esam palīdzējuši maitu lijām ( J.Savickim un Co) stiprināt krievu gāzes klātbūtni Latvijā!
14.janvāris, 21:03 Atbildēt
JJānis Felsbergs LPF Valde
Precīzāks būtu jautājums: kāpēc mums no mums visiem piederošajām HES (valsts īpašums) un vietējiem elektrības ražotājiem būtu jāiepērk elektrība par visdārgāko tirgus cenu, bet Latvenergo tajā pašā laikā pārdod elektrību kaimiņiem zem biržas cenas. Vai NA piederošā Ekonomikas ministrijaiir tik neaptēsta, ka ļauj mūs apzagt ar OIK ,bet arī trīskāršojot lielo HES elektrības pašizmaksas cenu? Vai NA aizstāv Latvijas iedzīvotāju intereses vai ārvalstu ražotāju negausīgo apetīti?
14.janvāris, 16:59 Atbildēt
VVvv
es-``dura``-iedomājos,ka visiem pārdod elektr.par biržas cenu!Kā tā var??
16.janvāris, 13:29 Atbildēt
TTrulais briedis
Pi_ies na_uij no šejienes
14.janvāris, 13:28 Atbildēt
nnezālītis
«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/
14.janvāris, 9:49 Atbildēt
ŽŽoriks
Apstāsies vienu reiz žīdu aizstāvi.
14.janvāris, 19:07 Atbildēt
NNĀVI PUTLERAM
Kaut jel vaņkām būtu reiz īsts prezidents!
14.janvāris, 19:19 Atbildēt
nniknais
Precīzi pēc trīsdesmit gadiem mēs atgriežamies pie Godmaņa krāsniņu tēmas... Kāpēc? Tāpēc ka neesam nometuši padomju mantojumu, kā saka prezis, kurš iespējams pats ir bijis kurmis. Neatkarīgo Latvijas valsti turpināja buvēt Latvijas PSR pārvaldnieki ar Gorbunovu priekšgalā. Čekisti prihvatizēja īpašumus un turpināja vadīt valsti, tāpēc šodien esam kur esam. Kamēr nebūsim nokratijuši komunistu un čekas jūga radītās sekas mēs esam un būsim failed state! Dzimstība pēdējā gada laikā divreiz samazinājusies, mirstība palielinājusies. Normāli domājošie brauc prom, jo šeit nav un nevar būt nākotnes, jo aizņemtie, bezjēgā iztērētie miljardi nav atdodami nekādā veidā!
14.janvāris, 9:32 Atbildēt
ttā ir
jā, turpinām barot nekauņas, 51 %
14.janvāris, 15:03 Atbildēt
IIgo
tu esi vienkārši debīls. Karīņš, Pauļuts, Levits... Tuie visi ir jeņķu ielikteņi
14.janvāris, 15:03 Atbildēt
rrezumē
...ieņirdzām savulaik par Godmaņa taupības krāsniņām, bet tagad, visai ticams, tā Baltijā var kļūt par realitāti...
14.janvāris, 12:08 Atbildēt
RRingo
Tikai tagad vēl nāksies samaksāt par atļauju krāsniņu uzstādīt ierobežoto kvotu dēļ , jo kungi tās jau ir iztirgojuši un maksāt ekonodevu.
14.janvāris, 13:38 Atbildēt
jja padomā
Ak, tu... Ne jau "niknais", bet nelaimīgi apdalītais, tāds pats, kā Levits. Pārliecinoši turpini gvelzt muļķības jau 30 gadu garumā!
14.janvāris, 10:19 Atbildēt
MModernā domāšana
Nevaino padomju domāšanu- tā vismaz bija domāšana. Tagad domāšanas palieku krustojums ar mežonīgā kapitālisma un jeņķletiņu stulbuma pildīto iedzīvošanās un kamptkāri, kabataspartiju- interešu klubiņu varasorģijām un rebēm, tā kļuvusi vien par kretīnu bara bezdomu cīkstēšanos ap sili. Esam nonākuši līdz pretīgākajaii valdīklu varzai visu šo 30 gadu laikā. Ciniski meli, atklāta zagšana, ņirgājoties par iedzīvotājiem, savas "visvarenības" demonstrēšana, cītīgi pakalpīga zābakzoļu laizīšana saviem " maizestēviem", savu kabatu piestūķēšana- lūk, šīs valdīklu varzas būtība.
14.janvāris, 9:59 Atbildēt
IInguna
Man jau vairākus gadus ir sajūta ka latvijai būs beigas
14.janvāris, 20:46 Atbildēt
PPolitiskāšizofrēnija
Cilvēki , kuri nemitīgi pašapliecinās spļaujot uz sen neeksistējošo PRSR paši nemaz nesaprot, kas tā "padomju domāšana" tāda ir.
Visas "domāšanas vainas" , kas radīja absurdu PSRS, ir tāpat vērojamas visās citās valstīs un cilvēku sabiedrībā kopumā... .
Galvenā problēma - pie varas nokļuvušu negudru cilvēku augstprātība attiecībā pret tautu.
14.janvāris, 11:36 Atbildēt
ŠŠausmas
Ne par velti karavīriem valsts segs daļu no kredītiem,jūt kad var būt sūdi,kas pasargās? Sāk atgādināt Baltkrieviju.
14.janvāris, 10:14 Atbildēt
PPareizaisjautājums
Nosauc trīs lietas, ko ir "privatizējuši čekisti" ... .
14.janvāris, 9:53 Atbildēt
ttirliņš
Pirmkārt, čekisti privatizējuši vēlēšanu sistēmu neļaujot valsts un iedzīvotāju vairākuma interešu aizstāvībai izvirzīt nevienu deputātu kandidātu. Deputātu kandidātus izvirza tikai ekonomiskie grupējumi un valsts līmenī veido karteļus. KOOLĪCIJAS DEPUTĀTI. Tas jau ir pamatu pamats korupcijas veidošanai un siles smelšanai, 8500 eiriķu ārējā parāda izveidošanai katram Latvijas iedzīvotājam. Otrs - Ekonomisko šķēru izveidošana, kas izdzina simtiem tūkstošu iedzīvotāju no valsts. Pie tam jauniešus, labi izglītotos speciālistus, kam bija jārūpējas par mūsu valsts uzplaukumu. Treškārt - Noslāpēja jebkādu ekonomikas attīstību iznīcinot valsts kredītbankas. Līdz ar to valsts pamatiedzīvotājiem ārzemju banku paradīze nodrošina piecas reizes dārgākus kredītus, nekā ārzemnieki nākot iekšā ar savu banku kredītiem. Tas ir godmaņa un viņa čekas maisu brālīšu roku darbs, kas šodien pārvērtis valsti maigajā koloniālas valsts statusā.
14.janvāris, 11:46 Atbildēt
iigors
seimai bija svarigak glabt 2 banditu privatbanku Parex ar 6 miljardiem nodoklu naudas un tagad nozagt 40 miljonus kaut kadam krievu zidu krapniecibam, neka vareja to pasu naudu ielikt latvijas valsts banka un apmaksat katram cilvekam izglitibu, veselibu, dot normalas kredit linijas, berniem sportu sponsoret utt utt. Karteja "seima" pielien pie siles, nozog visu, un pec tam nedzird neka, viss ir valsts noslepums.
14.janvāris, 11:58 Atbildēt
EEkarijs
Nedirs debilas neta pederasts krievs igors,un neviens Parex banka nav ieguldijis 6 mijlonus un adot 40 miljonus eiro zidiem AT PAR pederastu partijas politikas reklama 14.Saeimas velesanam.
14.janvāris, 13:36 Atbildēt
MMāris
Precīzi!
14.janvāris, 9:41 Atbildēt
uuz āķa
uz brīnumainās "ēsmas"- tarifiem, kurus kā saka prezidents Levits mainīt nedrīkstot, ir noķerta liela daļa valsts iedzīvotāju, protams, ne tie kuri "veido" vidējo algu valstī ar godīgi nopelnītajiem tūkstošiem vai desmitiem tūkstošu algās. Vien jājautā kāpēc valdības izmeta šo "esmu"- biržas cenu, pēc kuras elektrību tirgo it visi spekulanti TET ieskaitot, paši nesaražojot pat kilovatu? Kur pazūd tā tagad neaptveramā, grandiozā peļņa, ko patreiz gūst Latvenergo no Daugavas HESiem, elektrība, kuras pilnūdens periodā, tādā kā patreiz, valstij ir pieticis pašiem un vēl eksportēts? Kāpēc neviens plašsaziņas līdzeklis nepublicē elektrības cenu Igaunijā, Lietuvā un pārējās it kā Nord pool pieslēguma valstīs- komercnoslēpums, jeb mūsu valsts noslēpums priekš iedzīvotājiem?
14.janvāris, 10:16 Atbildēt
zzane
latvija = katrs pats savas laimes kalejs, bet tie kuri tiek pie valsts mantas un neliesi ka maksatnespejas administratori = tie tiek pie valsts mantas un parejo cilveku mantas pirmie. Par niecigiam naudas summam nospidzina latvijai lojalus cilvekus ar gimenem. Tie kuri ir jau superbagati dara tiesi to pasu. Tapec jau panika beg no jusu zemes, arzemes ir veselas latviesu kolonijas, simtiem tukstosu cilveku, nekas tads nekad nav noticis latvijas vesture it ka miera laika.Kaut kam ir kardinali jamainas.
14.janvāris, 11:51 Atbildēt
dderdz
JA AUGŠAI VAI DAŽAM NO AUGŠAS TĀDA DOMĀŠANA, TAD VALTS - VISAS IESTĀDES UN NODOKĻI NAV VAJADZĪGI UN JĀLIKVIDĒ. GAN JAU BEZ JUMS LIELA DAĻA PRIVĀTIE (SABIEDRĪBA) SADZĪVOS, UN VARBŪT PAT LABĀK AR UZVIJU UZ LABKLĀJĪBU
14.janvāris, 20:29 Atbildēt
LLai Dievs palidz mums visiem
Nu tas jau ir viss bija ieplānots pie kovid afēras ,jo viņi afērnieki jau redz savas beigas ,jo Dievs visu redz un tagad būs jáatskaitás par saviem noziegumiem Dieva priekšá .
14.janvāris, 6:35 Atbildēt
JJumu
Nekādas afēras beigas, es personīgi pazīstu tādus, kuri baigā sajūsmā no Kariņa izdarībām. Liecieties mierā, rudenī atkal sabalsos tos pašus, krievi taču nāk virsū.
Pēc respirstoriem nākošais solis būs jāiegādājas pilnvērtīgas gāzmaskas, tad autonomās ar skābekļa balonu!
14.janvāris, 7:41 Atbildēt
ddiemžēl
nejoko, kodolkara gadījumā bez gāzmaskas neizdzīvot
14.janvāris, 12:11 Atbildēt
aaaa
Kurš gan uz šo nabagmāju tērēs kodolgalviņu
14.janvāris, 14:01 Atbildēt
VVienotība un Saskaņa
Viss nav tik drūmi, kā to parāda caurkritušās valdības rokas puisis! Puisis, kas kā krancis luncin;as un aprej citus, lai tikai viņa bijušie valdības vīri tiktu atpakaļ pie varas1 Nebūs tā, tavi sapņi nepiepildīsies, nekad Latvijā nevaldīs brigmaņu klans, lembergveidīgie netiks pie valsts naudas, šleserēni dabūs paši pelnīt un šķēle atbildēs par visu!
Kur palikušas rūpes par Lembergu un viņa veselību? Vai tad šim nauda aptūkusies, ko maksāt saviem ķēdes suņiem?
14.janvāris, 6:47 Atbildēt
MMostaties jēru dvēseles
Šīs elektribas ,gāzes ,siltuma ,partikas utt cenas ir naida un nodevibas pret tautas interesēm ,cenas ! Paskatieties ka modās kazaki !
14.janvāris, 7:01 Atbildēt
RRama
Nevis kazaki bet kazahi
14.janvāris, 7:35 Atbildēt
rrezumē
...tad kazahiem pašiem savu energoresursu pietiek un pāri paliek, pie mums (un vispār Eiropā) stāvoklis citāds... atmošanās te citāda :P
14.janvāris, 12:15 Atbildēt
DDelavers
Nevajag celt paniku un tracinat tautu. Atnaca jaunais janvara rekins par komunalajiem pakalpojumiem. Salidzinot ar 2021 gada janvara rekinu, tikai par 30 eiro lielaks. Dargak protams palika, bet ne par tik, lai kristu panika un ietu pret Latvijas likumigo varu.
14.janvāris, 7:18 Atbildēt
AAha
Kurā kanalizācijas kolektorā dzīvo?
14.janvāris, 7:30 Atbildēt
NNo malas
Mauka, 30 eiro lielai daļai iedzīvotāju ir milzīga nauda. Vari aizrīties laižot kariņa pēcpusi. Ne tu, ne viņš nesaprot, ka bieži vien bērnus barot nav ar ko, jo, ja ne dārzs, tad kā Āfrikā dzīvotu.
14.janvāris, 7:33 Atbildēt
IIlze
Bērniem nesanāk, bet aliņiem un cigaretēm, liekiem nagiem un ragiem sanāk vienmēr! Kad paskatās, kā viena daļa bērnu naudu tērē gribas tos stāvus zemē iedzīt! Bērns pie kases prasa košleni, māte nedod, bet grozā 6 paka alus, šņabis un cigaretes!
14.janvāris, 12:24 Atbildēt
RRita
Esmu vientuļā māte, bezdarbniece, saņemu alimentus un bērnu naudu, kopā 358 eiro mēnesī par diviem bērniem. Rēķinos aiziet 250 eiro, mēnesim ēšanai 3 personām paliek 108 eiro. Kā nav traki!? Ja palielināsies kaut par 30 eiro, tad jau jāpaēd visu mēn. ar 78 eiro 3 cilvēkiem!?
14.janvāris, 8:24 Atbildēt
nnu gan
darbam nederi? tad uz laukiem, varbūt tur
14.janvāris, 15:05 Atbildēt
ĀĀRONS
Sāc tak strādāt, ko kauc!?
14.janvāris, 9:29 Atbildēt
AAinars
ĀRONS @
Tev smirdēt nevajag.
14.janvāris, 11:17 Atbildēt
SSilva
Bērnudārzu vai aukli tu viņai atmaksāsi?
14.janvāris, 11:07 Atbildēt
ttev ausis kust delaver
diez, kā tev tas janvāra rēķins "atnāca", ja janvāris vēl knapi pusē un pat Santa Marijai vēl nav zināms, cik tu šomēnes notērēsi?
14.janvāris, 10:21 Atbildēt
DDelavers
RNP majas lapa visi rekini ir jau atrodami.
14.janvāris, 10:37 Atbildēt
PPensis
Indiāni, tikai nedirs! RNP NAV gaišreģi un nevar zināt cik un ko Tu patērēsi līdz mēneša beigām. Speciāli Tev - nav pat mēneša vidus....
14.janvāris, 11:13 Atbildēt
DDelavers
Izlidzinatais maksajums uz 2022 gadu man ir tikai par 4 eiro lielaks ka 2021 gada izlidzinatais maksajums. Tie ir reali cipari, lai ko tur kads meginatu runat vai apstridet.
14.janvāris, 7:20 Atbildēt
DDelavers
Runa ir par elektribas izlidzinato maksajumu.
14.janvāris, 7:21 Atbildēt
RRama
Man el ir izlīdzinātais par 30 un gāze par 40€ lielaks. Man tas ir daudz bet citiem varbūt nieks .
14.janvāris, 7:41 Atbildēt
rreal life
vai tu vienreiz aizversies karinlevita rezima slavinataj ?
14.janvāris, 7:50 Atbildēt
ttev ausis kust delaver
ja muldi, tad zini mēru, par kādu 2022. gadu tev tas maksājums, par to, kuram rēkinu atsūtīs tikai februārī?
14.janvāris, 10:26 Atbildēt
DDelavers
Man izlidzinato rekinu uz 2022 atsutija jau pagajusa gada beigas.
14.janvāris, 10:38 Atbildēt
MMaverick
Makskeres vajag iebazt pakala visiem ministriem un visiem deputatiem.
14.janvāris, 7:49 Atbildēt
TTūte
Iebāz!
14.janvāris, 8:07 Atbildēt
mmedbrālis
Bet makšķerēm ir arī pludiņi, sviniņi un āķīši. Būs sāpīgi!
14.janvāris, 8:23 Atbildēt
MMāris
Tad ja būs cope un jāpiecērt!
14.janvāris, 9:47 Atbildēt
DDelavers
Neskatoties uz dazjiem histeriskiem komentariem, viss Latvija ir un bus mierigi. Tiem, kas dzivo daudzivoklu majas komunalo maksajumu un tarifu pieaugums nav tragisks un pilnigi mierigi apmaksajums. Iedzivotajiem, kuriem ir patiesam gruti, valdiba un pasvaldibas palidz un palidzes. Grutak protams bus dalai privatmajas dzivojoso, bet ta bija vinu pasu izvele.
14.janvāris, 8:05 Atbildēt
HHmm
Šitam vairāk neliet. No paša rīta jau pierijies, lops.
14.janvāris, 8:32 Atbildēt
NNja
100 %
14.janvāris, 10:01 Atbildēt
vvaldiibas padoms
Paardodiet pa leeto maajas, un peerkiet daargos dziivokljus, lai taupiitu ilgterminjaa!
14.janvāris, 8:39 Atbildēt
EEs pats
Paga, Paga.... Nākammēnes varēsi savu ikdienas baltmaizes kukuli pirkt 2x dārgāku, un ne tikai. Tiešām domā, ka Tevi energoresursu sadārdzinājums neskars ja ne pa tiešo, tad caur produktu un pakalpojumu sadārdzinājumu? Dzīvo mežā un audzē savu pārtiku?
14.janvāris, 8:53 Atbildēt
DDelavers
Jau divus gadus to vien dari ka draudi. Protams, ka klust dargak, bet mes latviesi parvaresim ari to. Musu vecakiem un vecvecakiem kara laika bija daudz grutak. Labi ka latviesi ir sapratigi un nepadodas dazadu provokatoru aktivitatem.
14.janvāris, 9:01 Atbildēt
EEs pats
Es šajā portālā uzrakstīju pirmo komentāru dzīvē, kādus 2 gadus es Tev draudu? Vai nu esi apmaksāts spriedzes nogludinātājs jeb ar izteiktu upura sindromu, atvaino.
14.janvāris, 9:06 Atbildēt
DDelavers
Man kareiz nekads upura sindroms nav. Visus komunalos rekinus esmu apmaksajis, paradu nav un nekadas panikas ari.
14.janvāris, 9:26 Atbildēt
BBērns
Delavers valdības trubadūrs, man šaubu nav- stils, maniere, izteikumi, kā saka "Es pats"; apmaksāts spriedzes nogludinātājs.
14.janvāris, 9:44 Atbildēt
aauni paliek auni
māja vienmēr lētāka par dzivokli...
14.janvāris, 15:06 Atbildēt
MManas domas
Manuprāt , jāizbeidz pardot Latvenergo elektribu, Latvijas tautas īpašumu , spekulantu kantoriem , to el, energijas daļu, kuru nesaražo latvija pati ,iepirkt no Baltkrievijas iepriekš atjaunojot diplomātiskās attiecības un izdodot baltkrievijas prokuraturai karogrāvejus ! Tautas un valsts ekonomiskām interesēm ir jāstāv pāri kara un naida kurinataju vēlmēm .
14.janvāris, 8:09 Atbildēt
SShadowVoice
Pilnīga taisnība un - utopija.
Latvija NAV neatkarīga valsts un latviešiem NAV parlamenta, kas rūpētos par Latviju. Āmen. Ar to viss arī izteikts.
Kurš tad ļaus tādai sīkai provinciāla un neizlēmīgai valstelei kaut ko iesākt pa savam?
Kuram būs pietiekami drosmes/apņēmības izdarīt kaut nedaudz Latvijas labā?
Vai aizmirsās no kurienes nāk Latvijas "politiķi"?
14.janvāris, 10:00 Atbildēt
iidioten
Vispirms izlika ''cilpas'', bet pēc tam ar ''makšķerēm'' tos nelaimīgos izķers ...
Ja jums ir auksti, ja elektrība ir dārga, iekuriniet ugunskuru istabas vidū ... tāds ir tas ''makšķeru princips''! Politiķi neko nav spējīgi piedāvāt kā ''makšķeru izlikšanu'' slīkoņiem ...
14.janvāris, 8:21 Atbildēt
BBiljs
Vienvārdsakot - liekēži!
14.janvāris, 8:26 Atbildēt
JJūlis
Elektrības augstās cenas ir radušās pateicoties neapdomīgai Nordpool pielietošanai. To var ātri labot, ja grib. Tiesa, rādās, ka tādas gribas nav. Tas nu ir ļoti neapdomīgi. Bruģējas ceļš uz Saskaņas uzvaras gājienu. Kas attiecas uz gāzes cenām, tad nevajadzēja afišēt iespēju pirkt gāzi pēc tirgus kursa. Tirgus ir kā jucis bomzis.
14.janvāris, 8:27 Atbildēt
nnu gan
auns tu esi...
14.janvāris, 8:36 Atbildēt
ssapnītis
tas radītu lielu apjukumu Latvenergo 70.mio peļņas dalīšanā, ar ''aicinājumu uz deju'' politiskos grupējumus
14.janvāris, 8:50 Atbildēt
SShadowVoice
Latvenergo lielāko peļņas daļu ieskaita pa tiešo valsts budžetā - kur to resnie runči var sadalīt pa savam.
Tādējādi elektrības cena Latvijā ir vienārši slēptais nodoklis, ko iekasē un - iemaksā budžetā.
14.janvāris, 10:02 Atbildēt
ttupie sreipuļi
kurš gribēja bļaidenu pļuķinu švābu??? man jau arī jačieš glupo dēļ. Cenas nekriet\šies 10 gadus-tik ilgi šizo 'demokrāti 'būs pie pie varas ASV...lai domā krāsainie, tā viņu vēlēta valdība
14.janvāris, 8:36 Atbildēt
BBaltkr
Nevis jādod makšķeres, bet jāsūta ārlietu ministrs uz Baltkrieviju, lai lūdz piedošanu par karogu un izlūdzas lētu Elektrību. Vai arii otrs variants, izmisusajiem jāatkārto Kazahstānas variants.
14.janvāris, 8:38 Atbildēt
nnav jālūdzas
bet jāatjauno Salaspils reaktors piemērojot enerģijas ražošanai.
14.janvāris, 8:54 Atbildēt
MMāris
Es par otro variantu!
14.janvāris, 9:53 Atbildēt
TTelefomāns
Egils Levits ir kā strāvas ģenerātors. Siltumu, kas nāk no viņa, viņš ienes jebkurā mājoklī. Viņš spēj visus nosalušos putnus, kam nošļukuši knābji, kas saspiedušies aukstos tumšos kaktos, sasildīt un pasniegt gaismu.
14.janvāris, 8:43 Atbildēt
ssth
Novērojums: kur pēdējās nedēļās ir pazudus Krišjānis ar Danielu? Ja kādreiz viņu sejas un katra latvieša sirdi sildošās runas katru dienu bija katra sevis cienoša masu mēdija pirmajā lapā, tad pēdējo nedēļu laikā tendence ir mainījusis. Pat izskrollējot visu lapu līdz lejai, atsauces uz viņiem vairs neatrast. Viņi maz ir ar mums šajos grūtajos laikos, vai jau aizlaidušies uz dzimtenēm?
14.janvāris, 9:21 Atbildēt
CCiniķis
Apkures rēķinu, enerģijas cenu pārējo preču cenu pieaugums ir soda sākums muļķiem par to, ka noticēja kovidaērai kad to uzsāka 2020. gadā.
14.janvāris, 9:37 Atbildēt
dde Soto
Mēs ar Delaveru tikko vareni ieriebām Krievijai par augstajām enerģijas cenām! Novilkksima bampērus un skaļi perdīsim Krievijas virzienā!
14.janvāris, 9:46 Atbildēt
KKanKarinš
Esmu lepns par jūsu varonību un atbalstu manai politikai!
14.janvāris, 10:05 Atbildēt
rreal life
nenoraujiet veja triperi,kalnciemielas trolli.
14.janvāris, 18:53 Atbildēt
SShadowVoice
"Tāpēc gaidīt, ka valdība nopietni, nevis tikai izskata pēc, meklēs reālus risinājumus, ir naivi."
Nu jop... Bija vajadzīgi 30 gadi, lai to pamanītu? Tiešām?

Ideja ir primitīva līdz riebumam: Ja mēs (virscilvēki) dosim naudu tiem mediķiem, skolotājiem, iedzīvotājiem, utt - viņi to naudu PAŠI iztērēs!!! Un kādēļ tad latviešu politiķis līda tajā Saimā, a? Nodokļus ir jāsavāc un jāsadala starp savējiem! Nevis kaut kādiem tur lohiem un lūzeriem ļaut pašiem naudu iztērēt. Tik primitīva atziņa tiešām neiekļaujās jums galvās?
14.janvāris, 9:55 Atbildēt
nnīgrais
Kādas tur makšķeres? Tās lielākoties ir iebetonētas, lai var dabūt otkatus. Varēja jau pagājušajā krīzē agrāk sākt attīstību, kultivēt eksportu un aktivizēt bankas, bet ko JV izdarīja - savilka jostas un turpināja stagnēt. Zinātnei atņēma, bet atpakaļ nenolika, izglītībā nodarbojās ar naudas apgūšanu un vispār ...... pieklājigaks nekas pratā nenāk.
14.janvāris, 9:58 Atbildēt
RReāli
... visas nelaimes sākās kad sāka kasīties un ņemties ar Krieviju, Baltkrieviju un Ukrainu, līdz tam visi dzīvoja normāli.
14.janvāris, 10:00 Atbildēt