Komentāri: Putinam uz galda divi nākotnes scenāriji – Karaganova un Surkova

Komentē 12

Izlasīju līdz vietai kur ASV piedāvā Zeļenskim bēgt Nekā tāda nebija.Ukrainas SS divīzijas bija abruņotas līdz zobiem,un bija sagatavotas iebrukt Donbasā.Raksta autors ķer muļķus.Lai viņam tas izdodas,zombiju daudz,bet kādreiz par meliem atbildēm visi

29.septembris 2023 Atbildēt

Kā var aizmirst pusotra gada vecus notikumus !

29.septembris 2023 Atbildēt
EDGARS > madris

Atgādināšana - zināšanu māte! Atceramies B.Latkovska rakstīto pirms mēneša (A.Kluiņa "pēdējā Pētera" kontekstā). "Hermanis noformulēja Latvijas valstij un latviešu nācijai ārkārtīgi svarīgu tēzi: “Latvijā pašreiz ir ieslēgts pašiznīcināšanās režīms.” Šī tēze ir gluži vai eksistenciāla, un par to būtu jārunā no visiem iespējamajiem aspektiem.

Svarīgi būtu meklēt atbildes uz jautājumiem: Kā šis pašiznīcināšanās režīms tika ieslēgts? Kā tas darbojas? Kādas ir tā izpausmes? Kas tieši šo režīmu ieslēdza, un kas jādara, lai šo pašiznīcināšanās režīmu izslēgtu? Diemžēl nekas tāds nenotiek. Tiek debatēts par galda kāju skaitu, piektajiem riteņiem un tamlīdzīgām otršķirīgām lietām.

29.septembris 2023 Atbildēt

❤️Sveiki) Mani sauc Paula, man ir 23 gadi) Es esmu topošā seksa modele 18+) Man patīk fotografēties kailai) Lūdzu, novērtējiet manas fotogrāfijas šajā saitē ➤ ja.cat/id378056

29.septembris 2023 Atbildēt

Ziņai par Karaganova idejām sakarā ar kodolkaru ir vairāku mēnešu bārda. Un nra raksta autors pa visiem šiem mēnešiem nebūs izštukojis, ka Karaganovs neanalizē konkrētāk kad, kur, kādos apstākļos, ievērojot kādus noteikumus utt. vajadzētu dot preventīvo triecienu. Karaganova raksts tika publicēts laikā, kad bija vāgneriešu dumpis. Tātad manā skatījumā raksts bija domāts kā kremļa neoficiāls biedinājums kolektīvajiem rietumiem, faktiski - atgādinajums Eiropai, ka ne vienmēr Amerika izpestīs. Atšķirībā no raksta autora, es pasen, bet esmu personīgi runājis ar Karaganovu (forumā 1997.gadā) un man radies iespaids, ka viens no Karaganova uzdevumiem ir sacerēt vēstījumus kremļa interesēs, kādus pats kremlis pēc diplomātijas mākslas likumiem nevar paust. Ja runājam par Ukrainu, tur manuprāt būs gadudesmitiem ilga ālēšanās ar uzlūdiem un atplūdiem, kā tas bijis ar arābiem un Izraēlu.

29.septembris 2023 Atbildēt

Vakardienas Stoltenberga runa ir skaidra atbilde Putina RU feodāļiem, kuriem tagad vai nu jakapitulē, kļūstot par ieroci karā pret Ķīnu (Bžežinska formula) vai nu oktobra beigās jāpiekrīt "vecākā brāļa" - Ķīnas Sī nākotnes plāna realizācijai. Vai Putins atkārtos Aleksandra Ņevska gājienu?

29.septembris 2023 Atbildēt

Divi varianti. 1. Ja Krievija turpina karot kā pašlaik, cenšoties minimizēt civilo bojāeju, tad tas vilksies ilgi. Ja beidzot nolems karot NATO stilā - pilsētu bombardēšana, totāla apšaude ar novājināta urāna šāviņiem, pielietot napalmu un balto fosforu, tad -novembrī Ukraina kapitulē. Patiesi ceru, ka Krievija līdz mūsu līmenim nenolaidīsies.

29.septembris 2023 Atbildēt

Tā ir vienīgā iespējamā cilvēku darbība, kas ātri pazeminātu planētas temperatūru par pāris grādiem. Ļoti zaļi un bez diskriminācijas.

29.septembris 2023 Atbildēt

Surkova variantā mums draud kārtējā Jalta?

29.septembris 2023 Atbildēt

Krievijas Imperiālistiski komunistiskā ideoloģija,nekas nav mainījies,(cīņa pret kapitālisko buržuāziju u.tt) stradāt galīgi negribas lai izceltos tikai karot uz tautas rēķina.Neapsaubāmi stulbakā tauta pasaulē pēdējos 150 gadus

29.septembris 2023 Atbildēt

Vajag tikai turpināt šo pašu karu un kodolkarš arī nekur nepaliks. Īstenībā pat baiļu nav, bet kļūst pat ineresanti, jo uz to ejam, jau kopš pagājušā kara beigām un patreizējais konflikts, ir tikai pagājušā kara loģisks turpinājums. Vinnēt tiešām var tikai Krievija, jo pat padomju gados, viņa tam nepārtraukti gatavojās. Vai kāds ir redzējis tos pārtikas krājumus, kurus apraka mūžīgā sasalumā.? Bez gala un malas un tādēļ te nebija lāgā ko ēst tajā laikā, Krievs var pat vairākus kodolkarus pārdzīvot, jo teritorijas ir milzīgas un pa visu to plašumu, nav jēgas mest pat bumbas, jo sākumā beigti būs paši viņu metēji, Krievs taču atbildēs jau pa Eiropas zemēm, kur nav vietas, lai varētu paslēpties. Kad tas būs, to tieši pateikt ir grūti, bet pēc iesāktā un kas tagad notiek, briesmīgi ilgi nebūs mums jāgaida. Apokalipses jātnieks jau nemierīgi dīdās pa savu stalli un gaida savu uznākšanu. Tā var raksturot mūsu patreizējo situāciju, bet ja kāds domā savādāk, tad viņš ir neglābjams optimists, kurš tēlo to aitu bara vadoni, kurš visiem mēģina iestāstīt, ka šodien mūs saimnieks vedīs patīkamā izklaides ekskursijā uz pilsētas rekonstruēto un moderno lopkautuvi..

29.septembris 2023 Atbildēt

Kas Krievijā var izraisīt kodolkaru ,kādi spēki uzskata ,ka Krievija ir Eiropa ? Kodolkaru var izraisīt izteikti impēriski domājošs un nosacīti mazturīgs politiķu un militāristu slānis . "Krievija ir Eiropa" ir Krievijas ap 120 miljardieru un krietnu dažu tūkstošu miljonāru grupas sapnis . Tieši šis bagātnieku slānis visvairāk cieš un pārdzīvo Putina avantūru . Kā ne , ir miljardi ,bet slēgtas ir šo miljardu izlietošanas neierobežotās iespējas pasaulē . Ir pirktas pilis ,klubi ,neredzēti grezni kuģi personiskie reaktīvie laineri , Rietumos mācījušies ir bērni un mazbērni , bet tagad visam tam nav piekļuves ,viss izrādās , lieki veidots . Un tieši šie tad ir gatavi teikt , mēs esam rietumi ,ņemiet mūs ,ļaujiet izmantot miljardus ! Lūk visi Surkova teksta noslēpumi . Faktiski tas ir grupējums ,kas to vien domā kā tikt vaļā no Putina un Rietumos tērēt savus miljonus. Un jāteic ,ka arī Rietumos ir grupas kuras sapņo par to kā apgūt šo krievu bagātību .

1.oktobris 2023 Atbildēt