Komentāri: Vai tiešām nekas nav noticis, vai arī tas ir tikai laika jautājums

Komentē 12

Pladies par rakstu! Labs! ... Nāks laiks un viss, kas ir apgriezts ar kājām gaisā, tiks sakārtots! ... Vēlreiz paldies!

13.novembris 2023 Atbildēt

Sapņo vien!

Sakārtots tas tiks tiksi tad, kad zemeslode tiks attīrīta no tā atrituma, ko šodien cēli dēvējam par cilvēci.

Process ir neatgriezenisks, tam ir viens virziens - iznīcība.

13.novembris 2023 Atbildēt

Ben, maza piebilde pie jūsu raksta. Būtu ļoti pateicīgs, ja rakstā būtu redzama cēloņu un seku sakarības atspoguļojums. Proti, manuprāt, ir neatlaidīgi un vēlreiz neatlaidīgi jāatgādina par Satversmes Tiesas iejaukšanos Saeimas darbā 2012 gadā ar Spriedumu lietā Nr. 2019-33-01 "Par Darba likuma 155. panta pirmās daļas atbilstību Latvijas Republikas Satversmes 110. panta, tādējādi nodalot Laulību no Ģimenes!

Proti, Satversmes tiesa, pārkāpjot savas pilvaras - caur varas dalījuma principa neievērošanu (t.i. likumdevējs, izpidvara, tiesu vara) - ir uzspiedusi sabiedrībai "vienīgo pareizo" redzējumu, izveidojot jaunus noteikumus. Lūk, par ko, manuprāt, ir jāraksta! ir jāpagriež kroplīgs tiesas spriedums - patiesības skatījumā!

13.novembris 2023 Atbildēt

O, jā! Satversmes tiesa konkrētajā gadījumā iespļāva LR Satversmē un uzcepa tādu spriedumu, ka daudziem juristiem aizrāvās elpa! Būdams tālu no domas, ka šo spriedumu rakstīja tikai tiesneši, jautājums te tāds - kuri apstrādāja Satversmes tiesas tiesnešus, kuri piespieda, nolobēja, piekukuļoja vai citādi iespaidoja konkrētos tiesnešus, lai panāktu, ka šāds spriedums tiek pasludināts.

13.novembris 2023 Atbildēt

Liberastiem tas Satversmes tiesas lēmums ir kā uzvara, slavējams utt, tāpat kā pieņemtais partnerības likums, un neskaitās viņiem tur nekāda iejaukšanās tur kur tiesa nedrīkst jaukties. Bet kad "Labo" varoni osipovu nesanāca iebīdīt par aukgstākās tiesas tiesnesi, jo Saeima nobalsoja pret, tur gan šamie ķerca kā pautus skrūvspīlēs būtu iespieduši, ka Saeima jaucas tiesas darbā. Diemžēl, izskatās ka liberastiskie komunisti pārņem varu, un arī stambulas konvenciju, visdrīzākais ka ratificēs. Jaunieši liela daļa izskatās ka ir liberastiski komunizējušies.

13.novembris 2023 Atbildēt

Vai tiešām nekas nav noticis? Ir noticis, bet ne tagad, kad pieņemts partnerības likums, devalvējot laulības institūtu. Tie notikumi aizsākas jau krietni pasen, līdz ar neatkarības atgūšanu, ja ne vēl agrāk, proti, kad Baznīca kļuva ļengani pielaidīga laulību institūtam, kad tautas priekšstāvji, ministri, augstākās valsts amatpersonas, rādot priekšā visiem un katram, to vien darīja (un dara joprojām), ka šķiras un precas, precas un šķiras, kad jau de facto laulība faktiski ir teju tukša skaņa. Un visam pāri tagad esošais tukšais, bezgarīguma, bezziedu laiks. Tiesa, nav pamata lielam uztraukumam, jo sliktāk kā ir vairs nebūs, lai reģistrējas partnerībā (nu ta notikums) , ja jau reiz laulības institūts sabiedrībā ir tā devalvējies.

13.novembris 2023 Atbildēt

Kāda būs pasaule melno, arābu, indiešu un aziātu rokās, bez baltajiem. Nebūs labi.

13.novembris 2023 Atbildēt

Bet ja nopietni - štrunts par to partnerību! Daudz vairāk būtu jāuztraucas par to, ka tā saucamās koalīcijas visi spēki tiek orientēti uz stambuliādi, viss cits ir atstāts novārtā - zaudējam ES naudu Stradiņos, railbaltiks izšeptē kosmiskas summas, policija (te gan jautājums, vai daudziem no tur esošajiem tur vispār ir jābūt), glābšanas dienesti pastāv uz entuziasmu. Valsts tiek iznīcināta un cilvēki to pieļauj, pat atbalsta. Pieļauj, jo vairums kļuvuši apātiski, vīlušies tā saucamajos politiķos, jo kā šobrīd redzam - ideāliem un solījumiem ir pušplēsta graša vērtība, visu izšķir iespēja tik pie varas, pie siles.

13.novembris 2023 Atbildēt

Bet kas tad ir noticis? Viss taču tāpat kā parasti. Nu jānorij kārtējie pāris krupīši, ne pirmie taču un ne pēdējie. Tā teikt, krupīšu diēta sabiedrības veselībai. Kaut kas sāks notikt tikai tad kad tie sabiedrības dietologi sāks dabūt pa degunu.

13.novembris 2023 Atbildēt

Noder ieskatīties Nīderlandes valdības interneta mājas lapā, lai būtu lielāka saprašana par sekām pēc normalitātes atmešanas. Nieka 300 gadi pagāja aplaupot un kolonizējot, līdz 2022.g. Nīderlandes valdība sāka apjēgt pastrādātos grēka darbus, un atvainoties, atvainoties, atvainoties...Government apologises for the Netherlands’ role in the history of slavery ...Prime Minister Mark Rutte apologised for the past actions of the Dutch State: to enslaved people in the past, everywhere in the world, who suffered as a consequence of those actions...

13.novembris 2023 Atbildēt

Būšu rupeklis , bet teikšu tā - gaļu galā notariāli var apstiprināt arī cilvēka un cūkas savienību (tikai dokumenti jāparaksta cilvēkam arī cūkas vietā , ar noteikumu , ka cūka oficiāli atzīta par rīcībnespējīgu) . Bet tas nav galvenais . Stambulas konvencija , partnerības likums , Saeimas atlaišana ... Man'domāt ar visiem šitiem tiek pieslēgts kas daudz svarīgāks , Latvijas valstij un tautai eksistenciāls .

14.novembris 2023 Atbildēt

Kas te vairs ko piesegt. Latvijas valstij nekas nenotiks, bet etniskie latvieši, kas kautkur vēstures enciklopēdijās minēta kā somugru tauta ar baltu ādas krāsu, izzudīs. Izzudīs arī isti nav pareizi - asimilēsies. Luksemburgā ir latviešu koris un bērnu deju ansamblis, nerunājot nemaz par citām valstīm. Bet Latvijā mums būs basketbols ar 2 latviešiem izlasē, dziesmusvētkos korī 2-3 bāleliņi, "Lec saulīte" angliski.... Jau šobrīd varu teikt, ka Agnesīte nāks klajā ar piedāvājumu atšķaidīt repertuāru.

Ledus laikmets beigsies un lielais sausums šeit atdzīs saranču barus, karos uz vella paraušanu. Jau šodien miljards dzīvo badā un vēl 2 veģetē.

Kāpēc baltā rase paraksta sev spriedumu, man nav skaidrs. Bet varbūt tā nemaz nav baltā rase?

14.novembris 2023 Atbildēt