Komentāri: No Entonija Blinkena Kijivā gaida uzvaras stratēģiju

Komentē 4

Manuprāt gan, nu nav jau gluži tā kā autors te apraksta. Viss ir daudz vienkāršāk. Krievija tagad jau protams sevi uzskata par reģionālo centru, un Krievijas galvenais jautājums vispār un konkrēti arī par Ukrainu ir - ko mēs kā reģionālais centrs varam pacelt un ne tikai pacelt bet arī panest. Rietumu un Ukrainas kļūdas ir ievērojami atvieglojušas Krievijai ir ceļamo, ir nesamo. Manuprāt jau tagad ir skaidrs ka Krievija vismaz pusi Ukrainas spēj ir pacelt, ir panest. Pēc kā Krievija arī tiecas, pacelt un panest visu to kas ir tās spēkos. Katrs pēc tā cenšas un centīsies. Vai Krievija spēj pacelt visu Ukrainu? Manuprāt pacelt jau var bet panest visu Ukrainu Krievija tomēr nespēj. Pacelt Krievija var arī Latviju bet Latviju panest nu jau diez vai. Un tā jau arī tā pasaule kārtojas ka katrs cenšas celt un nest tik cik var pacelt un panest un nekāda Amerika tam neko nevar izdarīt, jo tas jau ir atkarīgs no vispārējo cēlējspēku un nesējspēku izlīdzināšanās teorijas, nevis no politiķu ambīcijām vai gribas.

15.maijs Atbildēt

Jā, jā, Krievija var pacelt, mēs visi redzam kā Krievija paceļ plūdu skartās sādžas, pilsētas!

15.maijs Atbildēt
IMIK > 117414234599465

Krievija jau nemaz nevar necelt to ko Amerika vairs nemaz nevar noturēt un tūlīt, tūlīt nometīs zemē. Kā var nepacelt to ko kāds cits nomet tieši pie kājām, tas ir robežām. Un kā Amerika ceļ un tur Ukrainu mēs jau ar varam vērot. Amerika jau sen neko Ukrainā vairs neceļ un netur, ar lielām grūtībām vēl kaut ko tur maksā lai ukraiņi paši, tā teikt, ceļas un turas. Tie nabadziņi jau ar uz tīra entuziasma pamata vēl spurojas un laikam cer ka nu vismaz beigās Amerika paņems Ukrainu uz savām rociņām. Bet Amerikai jau nav Ukraina vien tāda kas jāņem uz rociņām lai varētu pastāvēt. Manuprāt skaidrs ir viens, Amerika neapšaubāmi drīzumā vien nometīs Ukrainu pie Putina kājām. Un Putins paņems visu ko varēs pacelt un panest. Vienīgā ķibele kas var gadīties ir ka varbūt gribēsies paņemt vairāk nekā var panest, tas ir paņemt ne tikai krievisko Ukrainu bet arī vēl ukrainisko Ukrainu, kas manuprāt gan būtu jau "perebor", kā saka. Manuprāt arī Eiropai ar kaut kas no Ukrainas , tās Ukrainiskā daļa vismaz, būtu pēc taisnības jāatstāj.

15.maijs Atbildēt

Nav šaubu, Blinkins brauc mudināt uz miera sarunām! Bet, no visa tā nu nekas nesanāks, par laimi karš turpināsies līdz Krievijas sabrukumam. Pūķina Krievija sabruks daudz ātrāk nekā mēs varētu domāt! Latvijai jāmīnē robeža, lai varētu atsisties no bēgļu miljoniem. Veļikoje smuta jau klauvē pie Krievijas žogiem!

15.maijs Atbildēt